Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Máte otázku nebo odpověď?
tomas
Příspěvky: 58
Registrován: 23 led 2011 22:29
Bydliště: Vysočina

Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od tomas » 29 bře 2011 09:32

Zdravím,

ujasním otázku. Pracuju brigádně jako číšník v Želivě, okolo hotelu mám teď pár TB co mi zbyly, každopádně strávím tam celé léto a rád bych to tam zpříjemnil. Kamarád má ozdravnou podložku pod jídlo, která odstraňuje "špatnosti" z jídla, pití, alkoholu atd. ale na návodu je jasně uvedeno, že bez vědomí člověka by jste mu to neměli podstrkovat. Je to podobné i s orgošem? resp. můžu například v hospodě dát TB do lednice s pitím na zkvalitnění když o tom nebudou hosti vědět?

Dík ;)

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od pepr » 29 bře 2011 09:37

Řekl bych, že orgonit patří do kategorie věcí, o kterých to dotyčný vědět nemusí. Autem taky jezdí většina lidí, kteří nevědí, jak je přesně udělané. Do jídla nám přidávají věci, o kterých nevíme, že jsou škodlivé (možná to neví ani ti, co to tam přidávají). Prkénko na krájení funguje i když se nikdo nezamýšlí nad tím, že je to "prkénko na krájení".

Můžeš to brát jako kousek umělé hmoty. Pokud to jídlo nekontaminuje chemicky...

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od Aien » 29 bře 2011 11:33

Ahoj lidi! Podívejte se www.sisyfos.cz! Dostali jsme stříbrnou medaili (bludný balvan).Doufám, že můžu za všechny z tohoto fora poděkovat vědeckým balvanům za tuto pozornost, je to důkaz, že jdeme správnou cestou.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od Mike.Jt » 29 bře 2011 19:02

orgonity.cz si to zaslouží ! :D to i když narvu měděnej hřebík do dřeva to má větší výkon než ty jejich patvary.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od Mike.Jt » 29 bře 2011 19:04

tomas píše:Zdravím,

ujasním otázku. Pracuju brigádně jako číšník v Želivě, okolo hotelu mám teď pár TB co mi zbyly, každopádně strávím tam celé léto a rád bych to tam zpříjemnil. Kamarád má ozdravnou podložku pod jídlo, která odstraňuje "špatnosti" z jídla, pití, alkoholu atd. ale na návodu je jasně uvedeno, že bez vědomí člověka by jste mu to neměli podstrkovat. Je to podobné i s orgošem? resp. můžu například v hospodě dát TB do lednice s pitím na zkvalitnění když o tom nebudou hosti vědět?

Dík ;)
Svoba lidí je téma ožehavé. Každopádně dáváš to tam aby sis připravil zdravé jídlo pro tebe. To že to bude léčit jídlo ostatním je vedlejší učinek. Důležitej jsi ty. Klidně bych to tam strčil. I když upozornit je na to by nebylo od věci, i když chápu že v pracovních vztazích otevírat téma orgonit je poněkud složité :D
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od vlady » 29 bře 2011 23:12

Aien píše:Ahoj lidi! Podívejte se http://www.sisyfos.cz! Dostali jsme stříbrnou medaili (bludný balvan).Doufám, že můžu za všechny z tohoto fora poděkovat vědeckým balvanům za tuto pozornost, je to důkaz, že jdeme správnou cestou.
Tak by mne zajímalo kdo tu partu zneuznanejch vědců dotuje. Vědec by měl bádat ne pomlouvat někoho jiného.

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od Aien » 30 bře 2011 07:45

Dobré ránko! Orgonity .cz nám kazí pověst, je to tam děsně drahé a ty smutný orgoše v sobě mají jenom hrabivost tvůrců.Nikdy bych to nekoupila. Ale balvani se navážejí do gifterů obecně.Ten Grygar je pokrytec,v nějakém pořadu mluvil o své křesťanské víře, to snad považuje za vědecké, kdyby byl důsledný, musel by dát zlatý balvan papežovi. :!:

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od pepr » 30 bře 2011 09:51

vlady píše:
Tak by mne zajímalo kdo tu partu zneuznanejch vědců dotuje. Vědec by měl bádat ne pomlouvat někoho jiného.
Berte to jako folklór. Vědci nejsou neomylní a často jedou ve vyježděných kolejích. "Co nelze dokázat, neexisuje." Každý vědec by měl o svých závěrech pochybovat. Protože každý formální závěr je jen zjednodušením skutečnosti. Zkuste jim někdo přesměrovat dotazy, zda by mohli vysvětlit projevy orgonitu. Ale ty projevy musí být dobře zdokumentované a otázky jasně položené. A nemělo by se to vázat na "Reicha a spol a jejich výzkumy", ale na vlastnosti přírodního krystalického křemene (krystalová mřížka), kovových částic, dielektrika v podobě pryskyřice, ..., měřitelnost projevů.

Dokud není formulovaný problém a nástroje pro objektivní zkoumání, nedá se to vědecky zkoumat. To je ten problém se Sisyfem. (Oni mají v mnoha případech pravdu.)

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od vlady » 31 bře 2011 08:57

Mě to připomíná oblíbenou omluvu známou u dětí.
" Já jsem sice nic neobjevil ale podívejte támhleten jakéjma blbostma se zabývá."

tomas
Příspěvky: 58
Registrován: 23 led 2011 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od tomas » 31 bře 2011 10:11

Mike.Jt píše:
tomas píše:Zdravím,

ujasním otázku. Pracuju brigádně jako číšník v Želivě, okolo hotelu mám teď pár TB co mi zbyly, každopádně strávím tam celé léto a rád bych to tam zpříjemnil. Kamarád má ozdravnou podložku pod jídlo, která odstraňuje "špatnosti" z jídla, pití, alkoholu atd. ale na návodu je jasně uvedeno, že bez vědomí člověka by jste mu to neměli podstrkovat. Je to podobné i s orgošem? resp. můžu například v hospodě dát TB do lednice s pitím na zkvalitnění když o tom nebudou hosti vědět?

Dík ;)
Svoba lidí je téma ožehavé. Každopádně dáváš to tam aby sis připravil zdravé jídlo pro tebe. To že to bude léčit jídlo ostatním je vedlejší učinek. Důležitej jsi ty. Klidně bych to tam strčil. I když upozornit je na to by nebylo od věci, i když chápu že v pracovních vztazích otevírat téma orgonit je poněkud složité :D
Je to takovej menší hotel, celej personál so skoro tyká a o orgonitu sem párkrát něco plácnul a teď je to tak, že ho vrchní, šéf a dvě servírky mají doma a moc se jim líbí, takže tohle mám v pohodě, upozornění hostů však už možné nebude, od začátku sezóny berou tuhle oblast pražáci útokem a hosté se občas počítají i na stovky, takže bych se asi nakecal kdybych to chtěl zkusit :D mám ale vnitřní pocit z toho dobrej, fláknu je dovnitř i vně hospody, ať si lidi užijí posezení :)


Co se týče sysifáků, tak každej kdo má byť jen špetku zdravého selskéh rozumu se o nich nemůže bavit jinak než vtipem. Možná by nebylo od věci jim při udělování balvanů poděkovat za správné tipy na zajímavé lidi ;)

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od Stisko » 02 dub 2011 20:00

Nedělala bych si s tím starost, ti kteří čistit nebudou chtít, tak to nedovolí. Okolí, hotelu a lidem, kteří se chtějí otevřít to pomůže.

tomas
Příspěvky: 58
Registrován: 23 led 2011 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od tomas » 19 dub 2011 09:36

Svoba lidí je téma ožehavé. Každopádně dáváš to tam aby sis připravil zdravé jídlo pro tebe. To že to bude léčit jídlo ostatním je vedlejší učinek.
Mě to prostě nedalo neodpovědět, když se mi navíc o tom dnes zdálo :D Viděl sem jak cpu TBčka do mrazáku s desítky kilogramy masa, hranolek, zmrzlin apod, pak do ledničky u baru, kde je pití pro 100 lidí a pak do sklepa k sudům piva a lahvím vína a celou dobu sem absolutně přesvědčen "Jo, paráda, tohle je všechno pro mě to si asi dám" :D ale jinak už sem s tim začal, zatim pro nedostatek TB jsou jen u pití, za 14 dní to rozjedu ve většim

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od am2 » 19 dub 2011 11:19

nejlepší věc proti sysifosu je ho ignorovat
je to mrtvý spolek, který už jen dobíhá z jakési "setrvačnosti"
a dělá bububu a pouští křeče v posledním tažení
nedávno např. veřejně popřeli homeopatii :D , přestože ji spousta lidí úspěšně používá,
dokonce i ti, kteří se jinak ani o duchovno či léčitelství nezajímají.
navíc na homeopatii dobře reagují i zvířata, která nemají potřebu být neobjektivní

tomas
Příspěvky: 58
Registrován: 23 led 2011 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od tomas » 07 čer 2011 12:20

Takže dílo z části hotovo, dal sem TBčka v hospodě na potrubí, do sklepa s pivem a vínem, do ledničky s pitím, do mrazáků s jídlem, zmrzlinama atd. pod dřevěnou zahrádku a na okna do hospody, sálu a nekuřáckých salónků, HHG jedno na bar a jedno do kuchyně a pak okolí............atmosféra se změnila a cítí to všichni (no kuchaři a ostatní číšníci i šéf mají už orgoše doma)...........ale občas trochu nadávám na to že kdo tam hostům se teď vůbec nechce odcházet domů, nemusí být asni žádná párty a stejně zavírám kolikrát dlouho do ofociální zavíračce..........a štamgasti teď se teď víc prolejval během řady piv vodou, že jim prej začala chutnat :D bohužel ae víc vydržej a domů se motaj pozdějc :)

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od pepr » 07 čer 2011 14:53

To je velmi zajímavé. Piš dál své zkušenosti. ;)

Odpovědět