kam umistit orgonit

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
Uživatelský avatar
Luce
Příspěvky: 27
Registrován: 26 bře 2011 16:58

kam umistit orgonit

Příspěvek od Luce » 29 bře 2011 09:59

ahoj,procetl jsem si zde co se dalo ,ale stejne se zeptam zkusenejsich.-)
mam vysilac primo naproti oknu asi 70 metru a pokud dam orgonit do mistnosti ze ktere koukam na ten vysilac,mam dat dalsi orgonit ke stromu,ktery je pod oknama ,nebo treba na druhou stranu za ten vysilac? vzdusnou carou k dalsimu vysilaci?
Nebo bude stacit ten co mam doma uvnitr u okna? (bydlim v panelaku)nebo ho pridelat na parapet?

A dale,zda dat orgonit k velkym rekam,(napr.Labe),na breh,nebo treba k mostu? nebo kousek od brehu reky do lesa?
Muze byt zahrabany,nebo vrsek musi koukat?

Nevim zda to tu uz nekdo neodarkoval,ale radsi i ostatni dostanou darek,napocital jsem jich zatim minimalne 4 v "kralovskem meste ve stredoceskem kraji" :-) ale je jich urcite vic:-)
Diky Luce

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: kam umistit orgonit

Příspěvek od kozma » 29 bře 2011 10:33

Jestli si můžu dovolit něco brebtnout, tak bych brebtnul..: Voda ! Řeky ! A zase řeky ! Předevčírem jsem ogiftoval elektrárnu v Tisové co vedle ní teče Ohře. Přímo naproti elektrárně jsem hezky do vodičky do písečku zavrtal pyramidu silnou jak kráva a včera jedu a koukám, že díra modrého nebe, pronikající oblaky kopíruje tok řeky Ohře. Od Kynšperka až do Sokolova. Mazec. A TBčko bych určitě dal pod tvé okno do země, eventuelně pod ten strom, ale k věži né blíž než 40 metrů páč "pod svícnem je největší tma".Ha ;) Tak to je takovej můj názor z první linie.

Uživatelský avatar
Luce
Příspěvky: 27
Registrován: 26 bře 2011 16:58

Re: kam umistit orgonit

Příspěvek od Luce » 29 bře 2011 12:10

diky za info,az mi prijdou,tak jdu na "lov" :-)
L.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: kam umistit orgonit

Příspěvek od Mike.Jt » 29 bře 2011 19:05

popřípadě tu věž vypnout.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Luce
Příspěvky: 27
Registrován: 26 bře 2011 16:58

Re: kam umistit orgonit

Příspěvek od Luce » 31 bře 2011 16:03

diky vypnu :-)
a nezkousel jste nekdo obdarovat treba kostel? Jako vysilac by taky mohl pusobit,zvlast kdyz vetsinou stoji na energeticky dobrych mistech.A nebo i vodarenskou vez,ktera je bez vysilacu?
L.

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: kam umistit orgonit

Příspěvek od Aien » 01 dub 2011 07:43

Ahoj Lidičky! S kostelama si radši nezahrávat, to už není o orgoších, ale o (křesťanské) černé magii.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: kam umistit orgonit

Příspěvek od kozma » 01 dub 2011 10:53

Ehm, nedá se to zobecňovat samozřejmě.
V každým případě, jestliže se jedná o gotický kostel, může na tom místě být vortex. Většinou i je. Stavitelé gotických staveb si dost ulítávali na těchhle věcech a dá se říct, že latinské křesťanství bylo u nich takovou elegantní výmluvou k tomu, aby mohli stavět energetický zářiče. Templáři byli dost aktivní na našem území a takovýhle věci si také vychytávali, bohužel v určité fázi i včetně černé magie.
Lidé mají tendenci považovat latinské (Vatikánské), pokřivené učení o Kristu, za Křesťanství obecně.
Jenže od asi tak devátého století už na tom byl Západ hodně jinak, než křesťanský Východ, hlavně díky rozdílnosti v chápání učení o stvořených\nestvořených energiích.
Západ se soustředil na energie stvořené, ať už to bylo čímkoliv, a začaly vznikat stavby coby energetické zářiče. Východ se soustředil na nitro a způsob zbožštění člověka ( neboť Bůh se stal člověkem aby se člověk mohl státi Bohem). Napojení na nestvořené energie probíhá zevnitř a vevnitř. Energie stvořené, stejně jako fyzikální zákony (vlivy Slunce, hvězd, živlů, dokonce i zákon tlení mrtvé hmoty ) , pak přestávají platit / viz.příklad - na obrázku jsou relikvie (neboli mošči) sv.Alexandra Svirského (zesnul roku 1533). Jeho svaté ostatky nepodléhají zákonu tlení, neboť svatému se podařilo dosáhnout třetího stupně duchovního života - Zbožštění, a přestaly zde platit fyzikální zákony. Jeho ostatky zůstávají neporušené.
Obrázek
Proto i architektura chrámů Východní církve je a zůstává prostá a jasná svojí symbolikou. Chrámy nejsou budovány na Vortexech, jelikož k něčemu takovému potřeba není. Důležité je pouze to, aby byl chrám "aktivován" vysvěcením (tedy otevřením "portálu" přístupu k nestvořeným Božským energiím, neboli, jak říkáme my v Pravoslaví - blahodati (cháris))

Myslím, že je důležité giftovat chrámy a kostely tady u nás, právě proto, že se zde jedná hlavně o případ číslo jedna - jsou budovány na vortexech a energetických vírech. Jestli se tam děly nějaký černý ptákoviny, tak tomu nepomůže ani orgonit, protože démon se nebojí směsi organického-anorganického materiálu s krystalem uprostřed. Démon se bojí pokorného, skromného a dobrosrdečného člověka. Což myslím že zde na tomto je takových lidí hodně a vcelku mám dojem, že i náš národ má takové sklony / i když jsme mračouni často žejo ;)

Omlouvám se za delší příspěvek a doufám že jsem moc neodbočil od hlavní myšlenky daného vlákna, yay ! :lol:

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: kam umistit orgonit

Příspěvek od Ondřej » 02 dub 2011 21:32

no právě kostely jsou bezva cíle pro pár bobečků. Infiltroval bych je pěkně dopředu k oltáři.

Odpovědět