Jak se šíří orgon?

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
michals
Příspěvky: 2
Registrován: 23 bře 2011 20:52

Jak se šíří orgon?

Příspěvek od michals » 30 bře 2011 08:27

Ahoj, chtěl bych se zeptat.

Nikde jsem nenašel informaci, jakým způsobem se šíří orgon?
Zda je to něco jako rádiové vlny (projde zdí) nebo zda se to spíš "přenáší" vzduchem (takže to zeď odděluje)?

Někde psali, že orgonit je vlastně silný ionizátor, což by pak znamenalo, že je to omezené zdí. Ale zase se mi nezdá, že by to byl jen ionizátor. Spíš že je ionizace vedlejší efekt změny orgonu na pozitivní. Ale nevím nevím...

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Jak se šíří orgon?

Příspěvek od Aien » 30 bře 2011 11:19

To si netroufám řešit, ale trošku od věci- orgonity používali už dávno alchymisti, ale bez krystalů. Nazývali to myslím transformátor energie, Reich to nejspíš nevymyslel, ale našel v nějaké alchymistické knize. Něco píše Ivo Wiesner v knížce Alchymie a teurgie svatého ohně (ten název není přesný-nemůžu si vzpomenout).Z toho plyne, že alchymisti to znali a měli prozkoumané, takže by se mělo hledat tam.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Jak se šíří orgon?

Příspěvek od Mike.Jt » 30 bře 2011 19:55

ej to tekutina. Něco mězi plynem a kouřem či kapalinou. Má modrošedou barvu.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

michals
Příspěvky: 2
Registrován: 23 bře 2011 20:52

Re: Jak se šíří orgon?

Příspěvek od michals » 31 bře 2011 09:26

Tak už jsem to našel:

Účinky a vlastnosti orgonové energie:

V nakladatelství Zweitausendeins („Zweitausendeins“) vyšla v roce 1995 v němčině kniha „Orgonový akumulátor“ Jamese deMadea. V této knize jsou popsány různé účinky a vlastnosti orgonové energie, které byly experimentálně prokázány:

Je všudypřítomná, vyplňuje celý prostor.
Je nehmotná; je základem pro veškeré životní jevy.
Proniká všemi látkami, ale s různými rychlostmi.
Spontánně pulsuje, expanduje, kontrahuje a pohybuje se podél kruhových vln.
Lze ji přímo opticky a radiesteticky měřit.
Orgonová energie má organizující účinky; podporuje stavbu životních struktur.
Prokazuje silnou vzájemnou afinitu s vodou.
Živoucí organismy ji přijímají společně s potravou, vodou, při dýchání a pokožkou.
Jednotlivé orgonové energetické proudy nebo orgonové systémy se navzájem podněcují a přitahují.
V orgonových energetických proudech je vyšší vlhkost a probíhá nižší odpařování než v okolí.
Schopnost rušit a absorbovat magnetismus.
Pocit svědění a tepla na povrchu pokožky.
Vyvolává hlubší dýchání.
Způsobuje zesílené klíčení, pučení, kvetení a tvorbu plodů u rostlin.
Vyvolává zvýšenou sílu pole, náboje a integritu tkáně.
Vytváří vyšší energetickou hladinu, větší aktivitu a životnost, posiluje obranné síly živoucích organismů.

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Jak se šíří orgon?

Příspěvek od truthseeker » 31 bře 2011 09:54

Skvělá práce Michalsi, dobře kladené otázky a dobré odpovědi, díky.
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Jak se šíří orgon?

Příspěvek od sysel » 10 lis 2011 18:18

Ahoj, ano to co psal michals, na tom trosek pravdy urcite bude. Zní me to, jakokdyž jsem popisoval černou vsudepřítomnou černou hmotu.Tato je vsude okolo nás i v nas.Orgon je proste název něčeho, co zatím neumime merit a vysvetlit, ale experimentalne využívame :-).
Když se srazí dve částice černé hmoty, muže jedna zaniknoujt a vyzářit energii(treba i černou). jasne, že se nemuže stratit, jen tak jedna částice, ale ta druhá zvžší svou hmotnost a kynetickou energii....atd....je to jako u jiných částic, černá hmota není výjimkou....
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Odpovědět