powerwand

Máte otázku nebo odpověď?
Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

powerwand

Příspěvek od Hox » 12 čer 2009 18:33

má někdo více zkušeností s power wandem?

osobně jeden už používám delší dobu, ale jelikož z energií necítím skoro nic, moc chytrej z toho nejsem. Napadlo mě třeba, jelikož se PW programuje myšlenkama, musí si člověk když ho má zapnutý u sebe dávat pozor na co myslí, aby ho náhodou nevědomky nenaprogramoval?

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 66
Registrován: 28 kvě 2009 01:08
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: powerwand

Příspěvek od Sunny:-) » 12 čer 2009 20:53

Power wand mám doma taky (ať žije orgonise africa :lol: ) a zatím, co vnímám orgonit i všechny možné věcičky s ním spojené.. tak si myslím, že programování probíhá pouze při výrobě nebo když se na to vyloženě zaměříš, že právě teď ho jdeš ještě na něco "doprogramovat" (např. při giftování).
Jinak mám za to, že orgonit produkuje neustále obrovské množství dobré (+ volné) energie, a ty tím že se zaměříš na to či ono.. (meditace, léčení, pomoc někomu, ochrana atp.) tak v podstatě dáš té volné energie určité usměrnění .. v podstatě ji využiješ na co chceš. (jinak volně proudí všude okolo, příp. usměrněná programem orgonitu). Stačí proto jakkákoliv vizualizace a už to jede.
Naposledy mi bylo najednou pěkně mizerně, nakumulování negativní energie, že jsem měl šílený bolesti v břiše. Stačilo ale vzít jedno TB pro osobní použití a vizualizovat si, jak z toho jde léčivá čistá energie a od nohou mi stoupá až nahoru.. vše špatné jde pryč a člověk se čím dál tím víc nabíjí a "prozařuje". Asi po 1 až 2 minutách nebylo po bolesti ani památky a já byl naprosto energeticky nadupaný. :)
(+ dá se využít i na jiné malichernosti (v poslední době lehce testuju "kam až"; samozřejmě ale tak, abych nikomu neškodil atd) - nedávno jsem jen lehce pomyslel cestou do práce, že by mi nevadilo mít ten den klasickou směnu (kde ji mívám obvykle).. ikdyž jsem jí měl mít zrovna v ten den úplně někde jinde a běžně už se to poté ten den nemění.. a schválně jsem to nechal na něm.. sám jsem do toho nedal žádnou energii a byla to velmi slabá myšlenka.. tak hup přijel jsem do práce a měl jsem ji; jeho energie se dá využít opravdu na cokoliv ;) )

Orgonit nebo ještě mnohem silnější power wand lze proto využít na cokoliv jen potřebujete. Na myšlenky si můžeš dávat pozor, ale ještě lepší než se hlídat, je to někam rovnou zaměřit dobrým směrem. ;)
Power wand jinak funguje jako takový malý aktivní generátor, díky baterce v zapperu, proto má takovou sílu - meď, velký křišťál + další kameny + pouštění proudu do orgonitu. Když se to tak vezme, tak je to v podstatě série malých aktivních generátorů - 1 v zapperu (primárně na léčení) a ještě 1 hůlka. Dohromady pořádná síla, se kterou se dá udělat cokoliv. :)
S úsměvem jde všechno líp. ;-)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: powerwand

Příspěvek od Mike.Jt » 04 čer 2010 14:00

dovolil bych si oživit toto téma.

rád bych si sestavil doma PW. Pomhl by mi někdo s teorií výroby ?

pochopil jsem že PW je krystal obalený mobiovou cívkou ( mám návod jak to správně omotat ) Pak se do toho pustí proud skrze zapper.

Viděl jsem ale taky zalité PW do pryskyřice. V trubce, a krystal byl nahoře.
Jaký se do toho dávají špony ? Malí být rovnoměrně rozložené, nebo houstnou např směrem ke krystalu. Krystal má bejt plusem nahoru ( ven z turbky ) ? Jaký tvar mám mít krystal ? Stačí jednohrotový ? atd ....
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: powerwand

Příspěvek od Ondřej » 04 čer 2010 17:02

Jaký je zdroj návodu?
Jaký máš zapper?
s třískama netřeba čachrovat; dvouhrotý je mnohem lepší; laserový je lepší

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: powerwand

Příspěvek od Mike.Jt » 04 čer 2010 20:28

zapper si budu asi taky vyrábět.
návody sem bral tak nějak odevšaď.

http://www.educate-yourself.org/dc/spindex.shtml

Pokud máte nějaký pěkný a stručný sem s ním :D
De mi o to posbírat co nejvíc informací než se do toho pustím.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: powerwand

Příspěvek od Mike.Jt » 05 čer 2010 17:25

pokud někdo už opwer wand vyráběl za vše postřehy budu rád.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: powerwand

Příspěvek od Ondřej » 06 čer 2010 09:15

Všechno základní k PW je na littlemountainsmudge.com V podstatě tu nemusím nic dalšího vysvětlovat.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: powerwand

Příspěvek od Mike.Jt » 06 čer 2010 23:05

jsem počlivě pročítal, ale článek o PW sem nenašel. MOhl by jste mě odkázat konkrétněji ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: powerwand

Příspěvek od Ondřej » 07 čer 2010 12:18

Tam není konkrétně článek "jak vyrobit PW", je to trochu rozfrcaný a říká tomu jinak.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: powerwand

Příspěvek od Mike.Jt » 14 čer 2010 18:26

hele už mám docela jasnou představu o PW. ALe spíš podrobnosti. POtřeboval bych obecnej pohled.

Vezmu krystal udělám mobia sestavim zapper, vezmu trubky špony orgonit něajkou tu spirálu a dál nevim :D
Mám všechny komponenty ale nevim přesně co kam patří.

Když vezmu trubku a dám do ní pryskiřici a navrch krystal.
Záleží na polaritě krystalu ? A taky pryskiřice houstne směrem ke krystalu nebo od něj ?
+jak propojim móbiovu cívku a ten zapper ? normálně drát na drát nebo jak ?

Za jakoukolik pomoc děkuji.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: powerwand

Příspěvek od am2 » 14 čer 2010 20:12

Mike.Jt píše:+jak propojim móbiovu cívku a ten zapper ? normálně drát na drát nebo jak ?
naprosta vetsina zapperu ma na vystupu ochrany odpor, takze je to mozno zapojit drat na drat.
ale v tom navodu se mi teda moc nelibily ty "jacky" zalepene u krystalu ... radeji bych normalne vyvedl dva draty...

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: powerwand

Příspěvek od Mike.Jt » 14 čer 2010 22:26

já to hodlám dělat podle viz příloha.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: powerwand

Příspěvek od am2 » 15 čer 2010 11:14

toto lze použít, snad jen místo R3 dát hodnotu 1k5, ať to zbytečně nežere baterii (prý stačí proud 5mA)
(cívku připojit na svorky označené "coin")
u tohoto zapojení se asi bude dost měnit výstupní frekvence s tím, jak se bude vybíjet baterie,
ale na druhou stranu toto zapojení používá spousta lidí na celém světě a nezdá se, že by to byl nějaký problém

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: powerwand

Příspěvek od Mike.Jt » 15 čer 2010 12:51

a dá se tedy nějak udělat aby se ta výstupní frekvence neměnila ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: powerwand

Příspěvek od am2 » 15 čer 2010 22:34

úprava zapojení je na http://duchovno.sweb.cz//pwgen_uprava.png
jiné schéma je na http://duchovno.sweb.cz/pwgen_powerwand_generator.htm
Ale ještě nemáš vyhráno... Kvůli toleranci součástek je třeba(?) přesnou frekvenci doladit, což je možné jen osciloskopem, popř. přes "osciloskop ze zvukové karty".
Ale jak říkám, spousta lidí to má uděláno podle toho návodu, co jsi přiložil, a fungují s tím v pohodě. Frekvence je asi důležitá, ale asi také ne nejdůležitější. Asi jako je u orgonitů důležitější víra, nadšení, klid, pozitivní naladění, přání všeho dobrého všem bytostem apod. než např. přesný poměr špon a pryskyřice.

Odpovědět