reakce

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

reakce

Příspěvek od kolosjackos » 15 dub 2011 15:35

takze reaguju na to co se tu o mne tvrdi.

nejdriv definice z wickipedie , at vime o cem mluvime:
DOGMA: Dogma (pl. dogmata; řec. δόγμα dogma názor, učení; δοκεῖν dokein ukazovat se správným) je výslovné tvrzení čili teze, o němž se v dané oblasti nebo v určitém společenství nepochybuje. V křesťanství se tak označují články víry, které církev uznává jako zjevenou pravdu.

V širším smyslu znamená dogma jakékoli tvrzení, o němž nelze pochybovat (např. v právu). Protože zákazu diskutovat, pochybovat a zejména kritizovat důležité ideje nebo rozhodnutí zneužívají různé politické, společenské nebo i církevní a vědecké autority, má slovo dogma často pejorativní význam.
Skutečnost: znamená v běžné řeči i ve filosofii to, co je (případně souhrn všeho, co je), na rozdíl od pouhých domněnek, představ, iluzí, plánů, přání, možností atd.
Důkaz: důkazní prostředek – prostředek, kterým lze zjistit stav věcí
podání důkazního prostředku o určité skutečnosti - viz důkaz (právo)
pramen:http://cs.wikipedia.org/wiki/

to co sem psal v niti "levashov" nejsou MOJE pravdy, ale skutecnosti jiz nekolik desetileti dokazane kvantovou fyzikou.
co si mam o nekom myslet, ktery tyhle fakta proste ignoruje, protoze neharmonizuji z jeho presvedcenim o JEHO svetu :?: sou to zaklady pochopeni, jak vubec tenhle hologram (nas vesmir) funguje a to ma pro pochopeni funkce orgonitu omnoho vetsi vyznam nez cteni levashova, ktery pomaha vest lidi do slepe ulice :idea:

EGO nam bylo odmalicka naockovano, je to i duvod, proc tohle forum "zamrzlo". ego ma strach, ze by nahodou napsolo neco, co by mu mohl druhy vyvratil, tak to radsi nenapise :roll:

mozna zni moje prispevky arogantne, nejsem dokanoli a taky vrznu nekdy uplne mimo. jenze ja sem rad kdyz mi na tu chybu nekdo poukaze a nemyslim si ze sem spapal vsechnu moudrost tohodle sveta a hlavne ze tahle "moudrost" je cista skutecnost. rad zvazim svoje presvedceni a nemam problem je zmenit.

pochopeni funkce lidskych bunek, jak funguji, jak se ta kontrola nad nimi odehrava, programovani podvedomi do 6 let, ovplyvnovani hmoty(energie) pres srdce nasema presvedceni dle zakonu rezonace sou dulezite veci.
vliv frequenci na dna. funkce podvedomi atd.

kdyz se tim zacnete zabyvat, pochopite ze cas je blud. minulost, soucasnost, i budoucnost se konaji ve stejny okamzik.

neni to fantasmagorie ale kvantova fyzika. newton, darwin, hodiny, kalendar sou vymysli temnych a sou to zaklady materialismu, ktery zakryva nas puvod.

to ze se lidi od hmoty nedokazou odpoutat souvisi z egem a materialismem, ktery nam tu je uz nekolik tisicileti peclive naockovan nasim vlastnim parazitem.

a ted piste co srdce raci, a pokud mozno ne ve stylu "upalte ho, kacire!" .

@aien: si si vedoma, ze se pokousis udelat se me arogantniho pubertaka kteremu tece mliko po brade, co ma vek spolecneho se zralosti? kolosjackos je skomolenina mojeho primeni a nema s kolosalitou nic spolecne. mohla ses aspon predtim zeptat ;)

dekuji za pochopeni, msk
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

tomas
Příspěvky: 58
Registrován: 23 led 2011 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: reakce

Příspěvek od tomas » 15 dub 2011 17:32

takze reaguju na to co se tu o mne tvrdi
Myslim že se tady nic o tobě ještě nějak netvrdí, to by vypadalo jinak. Příspěvky a vklákna od tebe obsahují spousty informací, které stojí minimálně za pozornost. Komentář od Aien bylo spíš upozornění.....nejsi den dva na fóru, přihlásíš se, koukneš na aktivní témata a koukáš na několik vláken většinou s posledním přispěvatelem kolosjackos. Koukneš o co se jedná, prokoušeš se prvním a na druhý už nemáš nervy, protože tě to přestane bavit pročítat. Jak říká Aien, založ si stránky, poper se s nějakým blogem či html jako Hox s levašovem a sem naházej odkazy a nějaký stručnější dopis. Taky se u podobných věcí o kterých píšeš občas seknu na hodiny čtení, ale to chodím jinam, ne na fórum. Zkrátka moc zahrnuješ informacema fórum, kde jde hlavně o orgonit, i když tohle se ho týká, ale tak nějak "nepřímo" pro spousty lidí.

Neutopíš člověka, který chtěl jen napít. Stejné je to s informacemi

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: reakce

Příspěvek od kolosjackos » 15 dub 2011 18:38

tomas píše:
Neutopíš člověka, který chtěl jen napít. Stejné je to s informacemi
stare cinske prislovy (kdyz ma nekdo zizen, dej mu pul sklenice vody, jestli pak ma stale zizen, dej mu dalsi pul sklenice). porad se my to vymika zruk, to nemuzu poprit. ale za chvilku me odpoji, tak se chcu podelit o co nejvic informaci.
jak rikas cista sebevrazda.

sem beran a delam to stale :oops:
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

tomas
Příspěvky: 58
Registrován: 23 led 2011 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: reakce

Příspěvek od tomas » 15 dub 2011 20:23

Přísloví a citáty máš celkem v paži :D

tak dneska se neni těžký dostat na síť minimálně jednou za čas i když nemáš sám internet, leda že by bylo, nevim jak moc si zapadlej. S tim odstřihnutim se mi vybavilo tohle co sem čet ráno:

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/ev ... ?id=696945 :D :D

Beran, řikal sem si že mi připomínáš bratra :mrgreen:

tak jestli nebudeš mít přístup k síti tak je to pasé, jinak mám pocit že dost víš a pracuješ s informacema a do nějakýho webu bys to skloubil, podle tvejch možností mno ;)

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: reakce

Příspěvek od sophia » 16 dub 2011 09:09

kolosjackos - nejde o to co píšeš, informace jsou potřeba, v tom pokračuj! Jenom by to nechtělo dávat do vláken, kde se řeší něco jiného a ty to tím množstvím informací jakoby ucpeš. To je oč tu běží. :lol:

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: reakce

Příspěvek od kolosjackos » 16 dub 2011 11:13

nechcu se chytat za slovicka:
Aien píše:.....Prosím Kolosálního Jacka, aby se trochu mírnil a nechal prostor i ostatním a hlavně: tady je to o ORGONITECH! Hox se věnuje Levašovovi a co udělal?-založil si vlastní stránky Leva-net. Jestli má K.J. co říct, ať si taky založí vlastní stránky. Tak ateď mi můžete nadávat! :roll:
Hox píše:ok, ... když pominu ty osobní výpady, tak ty to asi nemyslíš zle, jenom trochu trpíš stavem "poskytování nevyžádaných informací".. abych ti to trochu ilustroval. Za celou dobu jsi neřekl jedinou věc, která by pro mě byla něco nového - buďto jsem ji znal už předtím, nebo ji považuju za dezinformaci. Navíc, všechno to tady prezentuješ stylem "velkých objevů", ale troufám si tvrdit, že většina zdejších to dávno zná...

....
to je duvod proc sem pouzil slovo DOGMA. krome toho hox potreboval dost dlouho, nez vylezl z nejakymi konkretnimi argumenty, ktere by tu diskuzi o moc usnadnili.

este je treba dodat, ze ty citaty od hox, aien nesmite chapat jako ukazovani prstem. vedomi lidstva se sklada z vedomi kazdeho cloveka.
to co vim ja, hox, nebo jiny, neni vedomi, ktere patri jenom te dotycne osobe.

nikdo znas nema pravo rict, ze to co vi patri jen jemu. jeho vedomi je fraktal vedomi celeho lidstva.

to sem se xkrat pokousel ve vlaknu levashov vysvetlit, ale narazil sem na slepe oci a hluche usi.
proto nestaci o principu mikrokosmos makrokosmos jen neco vseobecne vedet. je treba se nad tim vedome zamyslet, co to vubec pro lidstvo znamena.

kazda lidska bunka ma svoje vedomi, ktere tvori vedomi cloveka. (sem si vedom ze stale papouskuju dookola to same)

netvrdim, ze sem ten princip pochopil hned. taky mi to dost dlouho tvralo. ale ty videa z youtube dost pomohli, hlavne fibonacci a mandelbrot a nejvic krishnamurti (diky moc am2 :!: )
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Odpovědět