Orgonity z včelieho vosku

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Orgonity z včelieho vosku

Příspěvek od monikag » 17 dub 2011 02:37

Chcem poprosiť o radu. Kúpila som si na výstave včelí vosk a chcem skúsiť urobiť pár orgonitov. viem, že sa vosk topí pri cca 60 stupňoch, ale zase krásne vonia. Bude rovnako účinný? Vhodnejší do spálne, alebo je slabší pri absorbcii éteru? Ďakujem za rady...

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonity z včelieho vosku

Příspěvek od vlady » 17 dub 2011 08:01

Pokusy bylo zjištěno že jsou méně účinné než z pryskyřice. jinak je toho zde napsáno hodně stačí to zadat do vyhledat.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Orgonity z včelieho vosku

Příspěvek od Mike.Jt » 17 dub 2011 14:21

energie je méně průrazná o to ale jemnější a pro člověka příjemnější.
Vosk je dobré roztavit ve vodní lázni. Ohledně formy by bylo dobrý použít něco co se dá rozložit, nebo něco na bázi silikonu. Na rozdíl od pryskyřice vosk po zatuhnutí trošku nabyde a blbě se vyndavá.
Bylo by dobré zkusit trošku očistit ten vosk, myslím mentálně. Prej jsou na něm docela temné krusty protože včely dostávají dost zabrat.
Já osobně preferuju voskové orgonity jako dárky pro lidi, pryskyřiční pokud člověk chce dělat něco opravdu hodně silného.
Pokles síly je u mejch voskáčl cca 10 - 15%. Což za to že to voní a nesmrdí, a lidem je to sympatičtější rozhodně stojí za to.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Orgonity z včelieho vosku

Příspěvek od monikag » 17 dub 2011 18:47

Ďakujem pekne obom za rady, ešte sa opýtam, keďže ten vosk nebol lacný a nerada by som to pokazila, takže nestačí do skla a vystriekať silikónovým olejom? S živicou sa mi najkrajšie urobia práve v skle.A ešte Mike Jt, ako zistíš, že je slabší o 10 - 15 % ? Takže si ich dáme napríklad do spálne, aby voňali a budú aj jemnejšie, lebo dala som silnú pyramídu k hlave a bola som každú chvíľu hore, tak som zvolila jemnejší a je to O.k.
Mentálne očistiť vosk, to len pozitívnou myšlienkou,pri výrobe, alebo ako ešte? Díky moc ešte raz...

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Orgonity z včelieho vosku

Příspěvek od Mike.Jt » 18 dub 2011 09:31

kyvadlem automatickou kresbou, každý to můře měřit podle toho jka mu to vyhovuje.
S tím šištění vosku zatím nemám moc zkušeností. Vím jen žr se to má dělat, nejbližší pokud bude asi příští týden.
Myslím ale že ta pozitivní myšlenka by měla stačit.
Nevím jak bude ten silikon působit, s voskem se dá hoděn experimentovat. Když se to nepovede prostě ten vosk rozpustíš a odleješ to znovu.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonity z včelieho vosku

Příspěvek od Ondřej » 20 dub 2011 19:46

monikag: nech si tu vyhledat slovo vosk... Já ho rozhodně nedoporučuju.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Orgonity z včelieho vosku

Příspěvek od monikag » 22 dub 2011 01:52

Ondřej, díky, píšu tu o Vás ako o jednom z najlepších, tak vosk asi nechám na sviečky :lol: a ostanem verná havelpolu 4. Chcela som to skúsiť, niekto sa ma na to pýtal...

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonity z včelieho vosku

Příspěvek od Ondřej » 28 dub 2011 18:45

ne, nevěř mi a ověř si to. Vyrob oba typy a dej je na zkouknutí léčitelům, psychotronikům apod. A nedávej je předtím k sobě.

pavel
Příspěvky: 25
Registrován: 22 srp 2009 10:55

Re: Orgonity z včelieho vosku

Příspěvek od pavel » 03 čer 2011 21:03

vyzkoušet vyzkoušet a zase vyzkoušet.
Sám sem si začal tvořit nové řady z biorýžového sirupu. Výhodou je, že se snadno učím poměry v orgonitech a nepřídu o kameny a vstupní suroviny v případě neúspěchu. Odměnou je radost z novátorství a čisté plíce :).
Proto budu rád, dáte-li mi vědět, jak jste uspěla.
s pozdravem pavel

Odpovědět