prozba na mike jt o energeticky rozbor

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

prozba na mike jt o energeticky rozbor

Příspěvek od kolosjackos » 17 dub 2011 16:01

@mike jt: tady je par kousku moji produkce. tan pokoj sem nemohl odfotit cely. drzim se hesla "poradek potrebuji jen hlupaci, genius ovlada chaos!" :oops:

mne osobne se zda, ze ty bile sou silnejsi.

Obrázek
Obrázek
uz sou vyhnani do exilu na balkon :mrgreen: : za tou krabici je par ruzeninu

Obrázek

muj osobni "ochrance"

Obrázek

Obrázek


Obrázek


ti dva sou od sebe asi 50 metru, tak sem se chtel zeptat jestli to neni zbytecne a jak na sebe pusobi, v lese je zakopany este jeden granat:

Obrázek

tohle asi muj nejsilnejsi kousek, nemam poneti jak se mi to povedlo:
Obrázek

Obrázek

ten kristal sem uz zalil takhle omotany (pri motani se mi nehorazne potili ruky) do 13 cm trubky bohuzel jen 25 cm vysokou, jako mirovou dymku do rybnika. tu trubku sem neodfotil, ale dam sem nekdy fotku toho mista u rybniku, aspon budu vedet ci ho nekdo uz nevylovil:

Obrázek

takhle sem zacinal:

Obrázek

predem moc dekuji.
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: prozba na mike jt o energeticky rozbor

Příspěvek od Mike.Jt » 18 dub 2011 09:35

jej toho je hodně :D postuplně se na to podívám. ale asi nejdřív ve středu (20. tého)
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: prozba na mike jt o energeticky rozbor

Příspěvek od monikag » 18 dub 2011 10:00

Dovolím si otázku, aj keď nie sú pre mňa, z čoho sú tie biele? Snáď nie sadra?!

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: prozba na mike jt o energeticky rozbor

Příspěvek od kolosjackos » 18 dub 2011 12:34

monikag píše:Dovolím si otázku, aj keď nie sú pre mňa, z čoho sú tie biele? Snáď nie sadra?!
je to polyester, jeden znamy na slovacku mi ho dava za schopnou cenu 10 bubaku/4,5 ltru, pouziva to na opravu a modelovani umele hmoty u aut. kdyz nemam na vetsi davku havelpol, tak mu vzdy brnknu :D .
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: prozba na mike jt o energeticky rozbor

Příspěvek od monikag » 18 dub 2011 14:55

Počkám si na hodnotenie Mike Jt, som fakt zôvedavá, čo napíše :P
Inak sú krásne, ale tie živicové sa mi páčia viac :D

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: prozba na mike jt o energeticky rozbor

Příspěvek od kolosjackos » 18 dub 2011 15:17

polyester je taky zivica. klidne se to da michat. nejspis sem tvoji odpoved spatne pochopil a ty si myslela pruhlednost :mrgreen:
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: prozba na mike jt o energeticky rozbor

Příspěvek od Mike.Jt » 18 dub 2011 20:39

tak to na poslední obrázku vlevo cca 5TB, ten tmavej nad fotkou omotanýho křištálu 6TB. Ten půla havelpol, půlka něco bílího 3TB, CB 16TB, ten bílej kužel (Celobílej) má 4,5 TB.

Mám pocit že když to mícháš že se to mezi sebou docela silně mlátí.
Jinak v tom černým je zalitej ten křištál omotanej ? Jestli jo tak to omotání ubírá výkon cca 3TBček. Nebo obecně to kam si zalil ten omotanej křištál bude o poznání slabší. Ten krystal to vnímá jako vězení a energie kolem něj nemůže proudit.
Jinak ta kartonová trubka k mému překvapení je docela užitečná.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: prozba na mike jt o energeticky rozbor

Příspěvek od Mike.Jt » 18 dub 2011 20:40

ps: jedná se první měření bez kontrolního meření jinou osobou, možná ještě ty číšla trošku upravím ale o moc by se to měnit nemělo.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: prozba na mike jt o energeticky rozbor

Příspěvek od monikag » 19 dub 2011 00:21

Mike Jt, nepozrel by si sa prosím na moje orgonity? mám ich odfotené s prosbou o názory, aj vo Vybavení aj v otázkach. Please :cry: To mali byť psie oči, Hi

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: prozba na mike jt o energeticky rozbor

Příspěvek od kolosjackos » 19 dub 2011 04:49

@mike jt mockrat dekuji za ten rozbor

ten omotany kristal je uplne nekde jinde, v rybniku v mirove dymce, snad nekdy odfotim

promin, ale nevim co ty cisla znamenaji :oops: ,. je to dobre nebo to mam nejak mentalne ovlivnit, pokud se to vubec da?
osobne sem citil nad tim michanym nejvic sily (teply vanek) je ted ale u kamose, kde byla delana i ta fotka.

ta trubka je s plechu omotana asi 20ti sichtami hlinikove folie rozdelene isolepou

msk
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: prozba na mike jt o energeticky rozbor

Příspěvek od kolosjackos » 19 dub 2011 04:58

ta trubka je s plechu omotana asi 20ti sichtami hlinikove folie rozdelene isolepou
ze by to omotani pomohlo? poradil mi to jeden pritel v raichu.

sou tam v kupe tri vetsi hroty omotane 66 cm medenym dratem. vevnitr rozhazeny ruzenin, absidian, amethyst.
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: prozba na mike jt o energeticky rozbor

Příspěvek od Mike.Jt » 19 dub 2011 09:31

čísla jsou to dobré, říkám jakej výkon má ta věcička vhledem k něajkému imaginárnímu TB jak si ho představuju.
Když napíšu že to má výkon 10 TB tak to znamená že když bys místo toho dal 10 TB mělo by to mít stejnej efekt cca.
Jedinej problém je ten dvoubarevnej je hodně slabej. Je viděl že to jak je to smíchaný ze dvou pryskyřic tomu nedělá dobře. stejně tak omotání toho křištálu nedělá dobře.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: prozba na mike jt o energeticky rozbor

Příspěvek od kolosjackos » 19 dub 2011 11:06

aha, takze ten "teply vanek" co citim muzu spis brat jako poukazani, ze se to navzajem nesnasi. s tim primim omotavanim prestanu.
dik.
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: prozba na mike jt o energeticky rozbor

Příspěvek od Ondřej » 20 dub 2011 19:14

Ješuš jak je velkej ten květináč? Nemá to být něco jako "Bastard CB"? :lol:
Takhle omotaný krystal je bohužel nesmysl...

Odpovědět