Špirálovité špony, ANO, alebo NE ???

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Špirálovité špony, ANO, alebo NE ???

Příspěvek od monikag » 17 dub 2011 19:05

Pozerala som nejaké České stránky kvôli medeným špirálam, a narazila som na takýto text, tak som z toho trochu zmätená, neviem, čo si mám myslieť.Stačí čítať podčiarknutrý text. Ja sa prácne snažím drviť špirálovité špony, aby orgonity dobre viedli energiu, no teraz si nie som istá, či je to potrebné. a ešte ocel je lepšia ako hliník? Hliník je lepší vodič, nie? A ešte jedna otázka, kde zháňate medené špony? všetky mám bez problémov, ale meď zatiaľ len robím špirály. Díky moc za všetky rady a postrehy...

Svůj význam má i tvar kovových špon – je spirálovitý a spirála je jedním ze základních geometrických tvarů, na kterých je „postaven“ náš vesmír. Tvar spirály umocňuje rezonanci s archetypem, který se spirálou souvisí.Pro správnou funkčnost je také důležitý poměr mezi šponami, kameny a pryskyřicí. Příliš mnoho železa energii "zadusí", "stáhne", málo pak na druhé straně energii dostatečně nerozkmitá.

Důležitý je i materiál špon – dáváme přednost železu, oproti standardně používanému hliníku. Má to několik důvodů:
Jádro Země je kovové – díky tomu dochází k větší rezonanci se Zemí
Vzdálenost mezi železem a křemíkem (křišťál = oxid křemičitý) v periodické tabulce prvků je větší, než vzdálenost mezi hliníkem a křemíkem. Díky tomu je rozdíl potenciálů (v důsledku toho tedy pohyb energie) o to větší.
Železo je marsovský (mužský) kov, zatímco měď (použitá u spirály) venušovský (ženský). Jsou zde tedy zastoupeny oba protipóly – to umožňuje lepší nalezení středu, rovnováhy, a v konečném důsledku tedy lepší funkci harmonizace orgonitu.

Velmi významná je přítomnost křišťálů, které mají samy o sobě léčící, čistící a neutralizační schopnosti. Energie je působením křišťálů harmonizována; vyzářená energie má pak kvalitu křišťálu, konstrukcí orgonitu ještě zesílenou. Tím, že jsou křišťály v prostředí neustále „tekoucí“ energie, nedochází k jejich „znečištění“ (či snížení vibrací) a není je třeba nijak čistit ani dobíjet tak, jak je tomu při běžné práci s křišťály.

Měděná spirála

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Špirálovité špony, ANO, alebo NE ???

Příspěvek od kolosjackos » 17 dub 2011 23:49

vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Špirálovité špony, ANO, alebo NE ???

Příspěvek od Mike.Jt » 18 dub 2011 09:51

spirál bych se nebál, když je máš rovný tak ti sesednou a jsou strašně hustý.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Špirálovité špony, ANO, alebo NE ???

Příspěvek od monikag » 19 dub 2011 00:29

A to vadí ? Malo by to byť 50 na 50 so živicou, ak ich je tam málo nebudú slabšie???

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Špirálovité špony, ANO, alebo NE ???

Příspěvek od Ondřej » 20 dub 2011 19:35

To jsou bláboly, že by se jeden poblil.
A dál, jejich orgonit je popraskaný, řídký, krystaly odkrytý a směřují ven, polovina objemu prázdná, píšou že železo je fuj, ale mají tam pouze železo... Pouze spirálku jim pochválím :mrgreen:

Odpovědět