Orgonit v tvare gule.

Máte otázku nebo odpověď?
monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Orgonit v tvare gule.

Příspěvek od monikag » 17 dub 2011 19:15

Chcem skúsiť urobiť orgonit v tvare gule. Doteraz mám lepšie výsledky s orgonitmi pyramída, kužeľ, miesto iných okrúhlych tvarov, aspoň myslím, že je to tak. Ako bude z gule vychádzať energie? Do všetkých strán? Alebo keď tam dám špirálu, tak ju usmerním aj v guli? Díky...Dnes mám tých otázok nejak veľa, sorry..

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Orgonit v tvare gule.

Příspěvek od Mike.Jt » 18 dub 2011 09:49

podle mě teda náročnost výroby tvaru koule nestojí za výsledný efekt. Nemyslím si že by v tom byl nějakeý veliký rozdíl.
BUde zo pravděpodobně vyzařovat na všechny strany, takže by to asi bylo hodně příjemný do ruky. Z hlediska použití o čištění prostoru a lidí to moc využitelný asi nebude, tam se polde ěm víc hodí když energe v orgonitu de jedním směrem a ten pak funguje jak filtr.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Orgonit v tvare gule.

Příspěvek od kocour » 18 dub 2011 19:30

Pokud se dovnitř nenacpe nějaká spirála, bude orgonit vesměs svítit na všechny strany rovnoměrně, tvar koule je energeticky úplně nijaký, bez vlivu. Hrál jsem si před časem s vyrobením formy na odlití dodekahedronu, ale nepovedlo se mi to - leda za cenu ztráty formy, protože bych odlitek z ní nedostal ven. Čistě teoreticky by to šlo - slepit ze dvou půlek a energeticky by to snad nebyl žádný průser, ale říkám - nezkusil jsem to, takže to je spíš jen teorie.
Tvarové zářiče ať už plošné (vyskládní osmnáctky nebo stoosmičky nebo trojrozměrné - pyramida nebo i vícestěny za využití propojení rohových orgonitů tyčkami), určitě fungují. Jak a kde přesně ale co použít, na to se názory pořád dost různí. Takže než dělat nějaký tvary a nevědět, co z toho poleze, tak to raději zůstat u obyč. TBček, které jedou pořád stejně dobře. Potenciál na vyblbnutí se s mícháním jednotlivých kamenů nebo variace různých špon to má pořád hodně velký a to i co se týče vlastního zlepšování se při výrobě.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Orgonit v tvare gule.

Příspěvek od monikag » 19 dub 2011 00:25

O.k, kocour, možno máš pravdu , načo to skúšať, keď si nie som istá a nemám tým čo získať, asi svoju energiu investujem do CB- čka, to chcem skúsiť :P

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Orgonit v tvare gule.

Příspěvek od Mike.Jt » 19 dub 2011 10:56

mno to sem zvědavej :D protože podle mě pořádný CB tka jak má bejt zatím nikdo ještě neudělal.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonit v tvare gule.

Příspěvek od Ondřej » 20 dub 2011 19:21

Kouli rozhodně doporučuju, víc než třeba pyramidu. Je to jeden základních tvarů v Universu... Mám tu zatím dvě.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Orgonit v tvare gule.

Příspěvek od kocour » 20 dub 2011 20:39

Ondřej píše:Kouli rozhodně doporučuju, víc než třeba pyramidu. Je to jeden základních tvarů v Universu... Mám tu zatím dvě.
Koule je amorfní, zahrnuje v sobě všechny tvary - vzorce: čili je univerzální, expandující všesměrově bez toho, že by tvořila energetický vzor. V tom smyslu je ideální.
Ale máme-li se bavit o energetickém účinku, pak ten je definován tvarem - vzorcem a v tomto ohledu je koule nepoužitelná. Pokud se ale použije určitý kámen s charakteristickou mřížkou, pak ten sám o sobě vytváří energetický vzorec, který by se mohl prostřednictvím všesměrového expanzivního tvaru koule lépe pouštět ven - čili znásobit.
Spirály dokážou vytvořit pouze směrový vektor.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonit v tvare gule.

Příspěvek od Ondřej » 20 dub 2011 20:59

aha, a co si předtavuješ pod tím "energetický účinek"?

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Orgonit v tvare gule.

Příspěvek od kocour » 20 dub 2011 21:46

Ondřej píše:aha, a co si předtavuješ pod tím "energetický účinek"?
Je to cokoliv, co ovlivňuje své okolí - tím, že mu vtiskuje svou energetickou vibraci a úroveň.
Je-li pro polévku koření to, co jí dává chuť, tak je totéž pro vodu kámen - ekvivalent v čistém pojetí je koule a geometrický útvar obsahující vzorec (třeba krychle).

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonit v tvare gule.

Příspěvek od Ondřej » 21 dub 2011 18:53

Kdo chápe o co kocourovi jde, ať řekne.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Orgonit v tvare gule.

Příspěvek od Mike.Jt » 21 dub 2011 22:45

mno já opatrně zvedám ruku, asi vím o čem mluví ale nějak to nejsem schopnej přeložit do lidštiny.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Orgonit v tvare gule.

Příspěvek od monikag » 22 dub 2011 01:49

Zdravím Vás, pár dní som tu nebola a čo ma čaká? Haha, tak teraz som z toho už fakt baran,viem ešte menej než som vedela, hi. Nič v zlom, mala som investovať 15 eur do formy na guľu, atak keďže sa názory rôznia, asi to fakt nechámtak. A čo ma ešte zaujalo, dnes mi jeden pán rukou zisťoval silu orgonitov, zarazilo ma, že plochý orgonit s SBS spirálou ho údajne úplne vyviedol z rovnováhy, až sa mu hlava zatočila a pyramída , kde bol v špičke hrot krištálu vložený do špirály bol slabší. Ako je to možné?

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonit v tvare gule.

Příspěvek od Ondřej » 28 dub 2011 18:48

a že to s ním zatočilo je dobře nebo špatně :?:
Foto pyramidy... Jak slabší / slabší než co... Na to se těžko dá odpovědět.

františek1
Příspěvky: 4
Registrován: 08 čer 2011 12:05
Bydliště: jihomoravský kraj

Orgonit v tvare gule.

Příspěvek od františek1 » 08 čer 2011 12:13

ahoj,prosím tě monikag,nemůžeš mi poradit,kde jsi formu na kouli mohla sehnat.Děkuji

mano22
Příspěvky: 54
Registrován: 02 úno 2012 17:08
Bydliště: Konská/Žilina

Re: Orgonit v tvare gule.

Příspěvek od mano22 » 04 úno 2012 19:03

Zatial iba testovacia foto :D
http://imageshack.us/photo/my-images/401/imgp0251c.jpg/

P.s.: ako sem upnem fotku,aby bola priamo tu na stranke? staci mi ss. dakujem

Odpovědět