Prve orgonity

Máte otázku nebo odpověď?
monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Prve orgonity

Příspěvek od monikag » 22 říj 2012 23:03

Naso píše:
monikag píše:
Naso píše:směrem do prava mé kousky https://picasaweb.google.com/1147249726 ... 2795040226
...pekné...veľa úspechov prajem......aká je to dolu špirála, posledný okruh akoby prekrížený cez špirálu???
takú nepoznám...ďakujem ...
máš namysli toto https://picasaweb.google.com/1147249726 ... 5786604018 ? Pokud jo tak se jedná o znak Reiki jde o zesilující znak (cho ku rei) velice učinný symbol v 2stupni reiki. Boužel nevím jak bych udělal světelný znak dai ko myo, který by byl supr čupr.
..ahá..ty máš zasvetenie do reiki???
tak to používať nesmiem..nič o reiki neviem...ja tak SBB na usmernenie energie a keltskú spirálu....
ale díky za vysvetlenie....

Peer
Příspěvky: 6
Registrován: 27 zář 2012 10:54
Bydliště: Olomouc

Re: Prve orgonity

Příspěvek od Peer » 22 říj 2012 23:37

Děkuji za přivítání.
Takto nějak vypadají moje TB.
Fotil jsem to telefonem, tak se omlouvám za kvalitu fotek.
Obrázek
Obrázek

Peer
Příspěvky: 6
Registrován: 27 zář 2012 10:54
Bydliště: Olomouc

Re: Prve orgonity

Příspěvek od Peer » 22 říj 2012 23:44

A takovou pyramidu dostala moje žena.
Mě zajímají ty špony nebo co to je, co vypadají jako podložky.
To je také odpad při obrábění kovů?
Vypadá to jako moc pěkná práce, k tomu bych se rád také někdy přiblížil:-)
Z jaké hmoty to může být odlité?
Teď špekuluji nad různými druhy kamenů do orgonitů.
Máme k tomu literaturu a kyvadlo.
Ještě si chci něco nastudovat ohledné cívek. O tom jsem tady, myslím, také
zahlédl vlákno.
Obrázek

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Prve orgonity

Příspěvek od monikag » 23 říj 2012 09:23

Peer píše:A takovou pyramidu dostala moje žena.
Mě zajímají ty špony nebo co to je, co vypadají jako podložky.
To je také odpad při obrábění kovů?
Vypadá to jako moc pěkná práce, k tomu bych se rád také někdy přiblížil:-)
Z jaké hmoty to může být odlité?
Teď špekuluji nad různými druhy kamenů do orgonitů.
Máme k tomu literaturu a kyvadlo.
Ještě si chci něco nastudovat ohledné cívek. O tom jsem tady, myslím, také
zahlédl vlákno.
Obrázek
..ahoj Peer....tak takáto pyramída sa dá vyrobiť z Havelpol 4 číra..., takéto špony sa dajú tiež vyrobiť, niekdy sa podaria môjmu kamarátovi, ktorý mi z mosadze a brondze robí špony na sucho bez emulzie,ale nikdy som sa nepozerala,ako to robí...okrem kamienku, ktorý je vidieť na vrchu(ruženín)ja vždy dávam kameň (krištáľ)aj medzi špony,aby bol zamiešanýv zmesi....pekný deň a pokračuj vo výrobe...

Naso
Příspěvky: 61
Registrován: 24 kvě 2010 16:16

Re: Prve orgonity

Příspěvek od Naso » 23 říj 2012 22:55

[/quote]
..ahá..ty máš zasvetenie do reiki???
tak to používať nesmiem..nič o reiki neviem...ja tak SBB na usmernenie energie a keltskú spirálu....
ale díky za vysvetlenie....[/quote]


ano jsem zasvěcen do reiki 1,2.3stupně a karuna-ki reiki 1-2 stupeň. Uvažuji i o 4 učitelském stupni, mám už vyhlídnutégo učitele, který by to provedl a je to můj známý. Ale to je jedno, reiki je dostupné pro všechny kteří jej chtějí, znaky můžeš taky používat, ale je vhodnější si nato zvyknout. Já vnímám energie od mala. jinak všechny orgonity, které jsem vyrobil se znakem cho-ku-rei, tak vnímám zesílenou hutnou energii, která silně očištuje prostor. On ten znak má vpodstatě původ v keltské spirále jen jde o to že ta další část jakoby znázorňuje jestli energie je vedena z vesmíru, nebo je to zemská energie. A tento znak má pak spousty dalších významů. Ale člověk se toho nemusí bát ;)

Naso
Příspěvky: 61
Registrován: 24 kvě 2010 16:16

Re: Prve orgonity

Příspěvek od Naso » 23 říj 2012 22:57

jo ještě mě zajímalo po jak dlouhé době vam začaly zelenat ty špony v orgonitech vlivem mastnoty z obráběcího media. Díky

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Prve orgonity

Příspěvek od monikag » 23 říj 2012 23:17

Naso píše:
..ahá..ty máš zasvetenie do reiki???
tak to používať nesmiem..nič o reiki neviem...ja tak SBB na usmernenie energie a keltskú spirálu....
ale díky za vysvetlenie....[/quote]


ano jsem zasvěcen do reiki 1,2.3stupně a karuna-ki reiki 1-2 stupeň. Uvažuji i o 4 učitelském stupni, mám už vyhlídnutégo učitele, který by to provedl a je to můj známý. Ale to je jedno, reiki je dostupné pro všechny kteří jej chtějí, znaky můžeš taky používat, ale je vhodnější si nato zvyknout. Já vnímám energie od mala. jinak všechny orgonity, které jsem vyrobil se znakem cho-ku-rei, tak vnímám zesílenou hutnou energii, která silně očištuje prostor. On ten znak má vpodstatě původ v keltské spirále jen jde o to že ta další část jakoby znázorňuje jestli energie je vedena z vesmíru, nebo je to zemská energie. A tento znak má pak spousty dalších významů. Ale člověk se toho nemusí bát ;)[/quote]
nebojím...ale ke´d tomu človek nerozumie, nemal by to použíať..tak asi tak...pekný večer...

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Prve orgonity

Příspěvek od monikag » 23 říj 2012 23:19

Naso píše:jo ještě mě zajímalo po jak dlouhé době vam začaly zelenat ty špony v orgonitech vlivem mastnoty z obráběcího media. Díky
..ono ty špony ozeleneli hneď..hoci boli odmastené riedidlom...divné....preto som si začala robiť špony sama a bez emulzií, bez oleja.....kamarát má sústruh...tak mi ich strúha..suché... ;) .hahaha.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Prve orgonity

Příspěvek od sysel » 23 říj 2012 23:30

Naso píše:
..ahá..ty máš zasvetenie do reiki???
tak to používať nesmiem..nič o reiki neviem...ja tak SBB na usmernenie energie a keltskú spirálu....
ale díky za vysvetlenie....[/quote]


ano jsem zasvěcen do reiki 1,2.3stupně a karuna-ki reiki 1-2 stupeň. Uvažuji i o 4 učitelském stupni, mám už vyhlídnutégo učitele, který by to provedl a je to můj známý. Ale to je jedno, reiki je dostupné pro všechny kteří jej chtějí, znaky můžeš taky používat, ale je vhodnější si nato zvyknout. Já vnímám energie od mala. jinak všechny orgonity, které jsem vyrobil se znakem cho-ku-rei, tak vnímám zesílenou hutnou energii, která silně očištuje prostor. On ten znak má vpodstatě původ v keltské spirále jen jde o to že ta další část jakoby znázorňuje jestli energie je vedena z vesmíru, nebo je to zemská energie. A tento znak má pak spousty dalších významů. Ale člověk se toho nemusí bát ;)[/quote]
Je skvele,kdyz nekdo umi pracovat s energiemi. Jen me trochu u reiki nesedi, to ze je to pro kazdeho a kdyz si clovek zaplati....ano toto se kupuje za nemale penize.....tak se muze v tomto oboru zdokonalit. A kdyz si uz clovek zaplatil a stale mu to nejde...dostane na pomoc symboly. A tema to uz nejak vypáčí:-) . Kdyz slysim symboly trochu se desim.
Urcite velice moc zalezi na mistrovi. Znam lidi kteri si zahravanim s timto zaneradili skoro vsechno. Neodbornym pouzivanim tohoto uceni si clovek muze jen ublizit. Muze se mu na jatrech usadit i dokonce nejaky červ, a cloveku potom nepomuze nikdo.
Verim, ze vis co delas a ze ti to bude ke prospechu, zvlaste z pohledu ostatnich.
Pekny den preji :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Prve orgonity

Příspěvek od monikag » 23 říj 2012 23:37

sysel píše:
Naso píše:
..ahá..ty máš zasvetenie do reiki???
tak to používať nesmiem..nič o reiki neviem...ja tak SBB na usmernenie energie a keltskú spirálu....
ale díky za vysvetlenie....

ano jsem zasvěcen do reiki 1,2.3stupně a karuna-ki reiki 1-2 stupeň. Uvažuji i o 4 učitelském stupni, mám už vyhlídnutégo učitele, který by to provedl a je to můj známý. Ale to je jedno, reiki je dostupné pro všechny kteří jej chtějí, znaky můžeš taky používat, ale je vhodnější si nato zvyknout. Já vnímám energie od mala. jinak všechny orgonity, které jsem vyrobil se znakem cho-ku-rei, tak vnímám zesílenou hutnou energii, která silně očištuje prostor. On ten znak má vpodstatě původ v keltské spirále jen jde o to že ta další část jakoby znázorňuje jestli energie je vedena z vesmíru, nebo je to zemská energie. A tento znak má pak spousty dalších významů. Ale člověk se toho nemusí bát ;)[/quote]
Je skvele,kdyz nekdo umi pracovat s energiemi. Jen me trochu u reiki nesedi, to ze je to pro kazdeho a kdyz si clovek zaplati....ano toto se kupuje za nemale penize.....tak se muze v tomto oboru zdokonalit. A kdyz si uz clovek zaplatil a stale mu to nejde...dostane na pomoc symboly. A tema to uz nejak vypáčí:-) . Kdyz slysim symboly trochu se desim.
Urcite velice moc zalezi na mistrovi. Znam lidi kteri si zahravanim s timto zaneradili skoro vsechno. Neodbornym pouzivanim tohoto uceni si clovek muze jen ublizit. Muze se mu na jatrech usadit i dokonce nejaky červ, a cloveku potom nepomuze nikdo.
Verim, ze vis co delas a ze ti to bude ke prospechu, zvlaste z pohledu ostatnich.
Pekny den preji :-)[/quote]
..sysle..dal si tomu trošku väčšiu razanciu, ale áno....takto to vnímam aj ja...takže nie strach akože sa toho bojím, ale strach,pretože tomu nerozumiem a preto to nemôžem a nehcem používať...

Naso
Příspěvky: 61
Registrován: 24 kvě 2010 16:16

Re: Prve orgonity

Příspěvek od Naso » 23 říj 2012 23:46

no co se týče Reiki je to opravdu záležitost pro lidi, kteří jsou na to připraveni, ono taky jde oto jak a kdo podává toto učení. Nemyslím si že reiki by bylo široké veřejnosti nepřístupné z finančních důvodů. samozřejmě nemluvím o tom jak někdo píše 7 zasvěcení je ještě silnější to mě vždycky dostává do kolen. já třeba prošel cyklem zasvěcení, rok učení, zasvěcení, rok učení zasvěcení a teď to bude už cca 3 rok co se neustále zdokonaluji. Taky jsem léčil lidi v domově důchodců s větším či menším úspěchem, jak u koho. No pochopil jsem že lečit lidi nemá význam, je lepší je učit jak si mohou pomoci sami. A já například toto učení hloubkově studoval ve vlastním čase a nečekal až mi někdo poddá veškeré informace na talíři, stejně by mě to jen omezovalo. Takže mám prostudováno z jakých důvodů je Reiki nyní za symbolickou cenu a jak moc je to učinný nástroj. So se týče toho jak si psal že z lidí se to vypáčí tak takto to určitě nefunguje u solidních učitelů, člověk se musí učit postupně, osahávat, skoušet, prožívat, chápat, vědět a pokud je to možné i předat v pochopitelné formě. Je mi nyní 22let a s reiki pracuji cca od 15let aktivně. Ale jak jsem psal já vnímám energie od mala.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Prve orgonity

Příspěvek od sysel » 23 říj 2012 23:54

Naso píše:no co se týče Reiki je to opravdu záležitost pro lidi, kteří jsou na to připraveni, ono taky jde oto jak a kdo podává toto učení. Nemyslím si že reiki by bylo široké veřejnosti nepřístupné z finančních důvodů. samozřejmě nemluvím o tom jak někdo píše 7 zasvěcení je ještě silnější to mě vždycky dostává do kolen. já třeba prošel cyklem zasvěcení, rok učení, zasvěcení, rok učení zasvěcení a teď to bude už cca 3 rok co se neustále zdokonaluji. Taky jsem léčil lidi v domově důchodců s větším či menším úspěchem, jak u koho. No pochopil jsem že lečit lidi nemá význam, je lepší je učit jak si mohou pomoci sami. A já například toto učení hloubkově studoval ve vlastním čase a nečekal až mi někdo poddá veškeré informace na talíři, stejně by mě to jen omezovalo. Takže mám prostudováno z jakých důvodů je Reiki nyní za symbolickou cenu a jak moc je to učinný nástroj. So se týče toho jak si psal že z lidí se to vypáčí tak takto to určitě nefunguje u solidních učitelů, člověk se musí učit postupně, osahávat, skoušet, prožívat, chápat, vědět a pokud je to možné i předat v pochopitelné formě. Je mi nyní 22let a s reiki pracuji cca od 15let aktivně. Ale jak jsem psal já vnímám energie od mala.
Ano toto zni jako rozumny pristup, preji hodne stesti ve vzestupu:-)
Ja co vim, tak nejaka zasveceni stala okolo 20tis. Jinak dnes je to levnejsi?
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Naso
Příspěvky: 61
Registrován: 24 kvě 2010 16:16

Re: Prve orgonity

Příspěvek od Naso » 24 říj 2012 21:28

jj je to levnější v průměru 1. zasvěcení (1000kč), 2. zasvěcení (2000kč), 3. Zas. (3 tisíce). 4. stupeň učitel cca 10-20tis.

Co se týče ceny tak cca 20tis se to pohybovalo u nás okolo roku 1995 v americe před rokem 1990 byla cena za 1 stupeň cca 10 000dolarů!. Takže cena v dnešní době je symbolická.

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Prve orgonity

Příspěvek od juhele2009 » 25 říj 2012 20:33

Jo za peníze, tak to je jiný kafe, že ano ... :? Reiki má svou vlastní inteligenci. Je to moudrost, která přichází od Boha nebo vyššího Já. :arrow: Milý Naso, zapamatuj si jeden aforismus - mnozí lidé mají achillovu patu v hlavě ... :idea:

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Prve orgonity

Příspěvek od juhele2009 » 25 říj 2012 21:55

monikag
Když už fotíš tou Nokií, tak dodržuj odstup od fotografovaného objektu alespoň půl metru, aby to bylo ostré. Na zpracování použij program FastStone http://www.filehippo.com/download_fasts ... ge_viewer/ , je přehledný, zdarma, umí češtinu i angličtinu. Písmenem x fotku ořízneš, pak zmenšíš CTRL + R na rozměr 670 x něco a uložíš. Není to složité, je to dobrý program. ;)

Odpovědět