Prve orgonity

Máte otázku nebo odpověď?
Gyrxiur
Příspěvky: 94
Registrován: 18 kvě 2010 20:33
Bydliště: Martin, Slovakia

Prve orgonity

Příspěvek od Gyrxiur » 19 kvě 2011 19:21

Ahojte, tak som sa konecne dostal k vyrobe prveho orgonitu, pre zaciatok 2 kusy TBciek. Problem je, ze v jednom sa mi nepodarilo dat krystal na stojato a tak je nalezato. Vadi to?

Gyrxiur
Příspěvky: 94
Registrován: 18 kvě 2010 20:33
Bydliště: Martin, Slovakia

Re: Prve orgonity

Příspěvek od Gyrxiur » 20 kvě 2011 11:57

no asi funguju, robi sa okolo burka, vsade mraky, ale nadomnou nie, leteli aj nejake lietadla, povedal by som ze chemky, ked mali taku sirsiu stopu, ale mizla, akurat ked ich chytim do ruk, necitim ziadne brnenie ako niektori, ale bavi ma ho vkuse chytat do ruk, takze cosi to do seba asi ma

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Prve orgonity

Příspěvek od monikag » 22 kvě 2011 06:36

Do TB-čka nevadí, len sa tam hodia, jedine v HHG-čku musí byť jeden hrot kolmo v strede a potom 4 na ležato do kríža. ;)

Gyrxiur
Příspěvky: 94
Registrován: 18 kvě 2010 20:33
Bydliště: Martin, Slovakia

Re: Prve orgonity

Příspěvek od Gyrxiur » 22 kvě 2011 11:06

...konecne odpoved - DIKY!

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Prve orgonity

Příspěvek od Ondřej » 24 kvě 2011 20:53

to asi protože tu to je zodpovězený už několikrát...
Do HHG stačí i jeden velkej.

Michal
Příspěvky: 8
Registrován: 24 čer 2011 14:57

Re: Prve orgonity

Příspěvek od Michal » 24 črc 2011 11:24

Ahoj vyrobil som prve orgonity v tvare pyramídy, kužeľa, cloutbuser ale len z 3 medenych rurok ale zo vsetkym co treba a nereaguje vobec na pocasie uz prší vonka 3 dni je zamračené a stále nič dal som vsetko po zahrade co som vyrobil a nereaguje to na pocasie poradte mi prosom co stym este do budúceho tyždna do stredy ma byt mrsko tak chcem to zmenit dakujem.

Michal
Příspěvky: 8
Registrován: 24 čer 2011 14:57

Re: Prve orgonity

Příspěvek od Michal » 24 črc 2011 17:14

Stale nic ziadna zmena stale prsi uz 3 den na zahrade mam 1CB, 3 pyramídy, 1kužel, a zopar este okrasných je to všetko polozene vonka na zahrade ziadne zmeny v pocasi

Michal
Příspěvky: 8
Registrován: 24 čer 2011 14:57

Re: Prve orgonity

Příspěvek od Michal » 24 črc 2011 18:25

teraz tak rozmyslam ci su nie slabe na to vsetko co je v okoli 5Km od nich je fabrika Mondi SCP vyroba papiera neskutocny smrad a tazke jedy z komina sa len tak valia, sused ktory si snim nevie dat nik stale pali v peci umele flase plienky a kadejake svitstva uz mi to pripada ako keby som zil na smetisku taky smrad plus este do toho fabrika a chemotron postreky vsetko sa to nachadza V Ruzomberku co slovaci ocenia a urcite budu vediet o com rozpravam ked tadial idu tak ma napadlo co je to postacujuce to co som vyrobil na tolku zkazu co je okolo mna

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Prve orgonity

Příspěvek od Mike.Jt » 29 črc 2011 21:08

orgonity rozpouštějí hlavně chemy = umělé počasí. Pokud už tam jsou opravdové mraky ( at vznikly jakkoli ) orgonity nemají většinou dostatečnou průraznost s tím něco udělat.
Jejich síla je poznat když se ty mraky snaží srazit.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Prve orgonity

Příspěvek od am2 » 29 črc 2011 22:06

co kdyby ty orgonity naprogramoval na to, aby pomáhaly vytvářet zdravé, harmonické a pozitivní prostředí v okolí
i kdyby to mělo mít pomalý účinek

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Prve orgonity

Příspěvek od Mike.Jt » 30 črc 2011 20:06

to oni víceméně dělaj, jen často se stane že lidi čekají že udělají do nebe díru.

Ano, de to ale nemyslete si že složení těch chemů se nemění. Mění, a docela výrazně. A naše technologie se moc nemění.

Neznám jednoho člověka co by byl schopný vyrobit pořádné CB. Ano je tu hodně lidí co ho udělalo, ale málokdo kdo opravdu rozumí co to má dělaj a proč. Co tam nepatří, přebejvá, co tam chybí.
Dost s tím experimentuje Orwa ale ten zase ty experimenty nedotáhne k masivnímu rozšíření. Takže shrnutu, dneska s počasím toho už moc nezmůžeme.
Akorát máme ogiftované čechy což pomáhá, ale stejně kdyby chtěli tak jsou schopný to bez problémů překonat.


Ono to jde taky s dobou. Orgonit je vlastně schovanej křišťál a ochranným filtrem. Křišťály jsou požívané sotva z pár procent jejich potenciálu. Takže ono podle mě odchází doba orgonitů, a přichází doba křišťálů a odboje pomocí lidské mysli.

Vemte si HAARP. Všichni píšeme jak je to hroznej stroj a tak. Já jsem změnil postoj. Protože vím že je to energie a každá energie se dá "vykrást". Prostě je to jen otázka času kdy se jim na to napíchneme a pak budou hořce litovat že vůbec něco takového postavili ( až jim budou ty jejich slavný sprejovací "letadla" padat z oblohy ).
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Prve orgonity

Příspěvek od kocour » 31 črc 2011 21:55

Všichni jedno jsme.

tatooovik
Příspěvky: 18
Registrován: 01 pro 2010 23:48
Bydliště: Dojč 63 okr.Senica Slovakia

Re:Mike.Lt

Příspěvek od tatooovik » 31 črc 2011 22:23

Veru velikánsku pravdu máš v tých posledných riadkoch

NOWOCAYN
Příspěvky: 15
Registrován: 05 říj 2012 22:22

Re: Prve orgonity

Příspěvek od NOWOCAYN » 08 říj 2012 00:29

Ahojte. Som tu nový. Včera som si vyrobil prvý orgonit, cukrový.
Podaril sa mi - pekne to stuhlo bez toho, aby sa z toho stal karamel (robil som podľa receptu na jednej stránke).
Ako špony som použil hliníkové špony, (len) dve malé kryštáliky (asi 23-25mm dlhé, hrubé asi 3,5mm, stáli ma ale 1,4€ za dva kosy, čo je myslím DOSŤ...), zopár kusov drte zo šungitu (asi 10).
Vodu na zmiešané z cukrom pri výrobe som použil takú, ktorá prešla týmto procesom (prevarenie, zamrazenie, odmrazenie a odliatie bez usadenín všeličoho do inej nádoby..., nabitie na slnku, spinovanie na ľavotočivý charakter...).
Cukrový orgonit je odliaty v celkom peknej (na bežné pomery) sklenenej fľaške od masti Tesco Tradičná, objem 500ml.
Pomenoval som ho "Prvko", lebo je môj prvý. Napísal som naň slová "Láska", "Love", a na jeho hornú časť nakreslil srdce.
FUNGUJE ??? ... To je otázka, že ? ... :D ... Viem, že by lepšie fungoval s piatimi kryštáľmi, ale vtedy som nemal u seba viac peňazí a bol som netrpezlivý... Myslím ale, že šungitová drť určite urobila v orgonite "svoje".... 8-)

Zatiaľ postrehy : od včera večera do teraz je doma nejak menej hádok a kľudnejšia atmosféra (no neodvážim sa to pripisovať orgonitu, ZATIAĽ).
Snívalo sa mi pár snov (nezvykne), ale nepamätám si z nich takmer nič. A - mal som trochu problém zaspať. Zobudil som sa asi o 4-tej ráno, na potrebu močiť (to sa mi stáva fakt málokedy, ale keďže mi trebalo močiť, nepripisujem to orgonitu).
Orgonit som mal položený na stole pri NoteBooku cez noc (asi 130cm od hlavy - NoteBook samozrejme vypínam z elektriny).
Dnes si ho dám (prvý krát dnes, druhý krát dnes o takých 23 hodín... :D ) pod posteľ nieke na úroveň chodidiel, uvidím, ako sa mi bude spať.
JE TO ČUDNÝ POCIT, lebo nemám potvrdené, že funguje... Ale NEMYSLÍM SI, že som ho urobil zle... Orgonity z cukru všeobecne FUNGUJÚ. Podaril sa mi krásne tvrdý ( :mrgreen: ) orgonit z cukru.... Vadí mi jedna vec, a to je to, že mi nikto (prakticky, zatiaľ) nemôže potvrdiť, že funguje...
Zajtra (teda dnes) si urobím ďalší orgonit, v rovnakej nádobke, tiež z cukru a takých istých "ingrediencií", ale kryštáľov tam dám 5. Rád by som použil aj farbivo...napríklad sladkú papriku ? :) ...
Tretí orgonit ktorý si vyrobím chcem vyrobiť s experimentami, idem založiť tému....
Som z Košíc.
Vlastním : dva cukrové orgonity uzavreté v sklenených nádobách s hliníkovými šponami, šungitom a kryštálom.
(Keď ich bude viac, budem aktualizovať).

Naso
Příspěvky: 61
Registrován: 24 kvě 2010 16:16

Re: Prve orgonity

Příspěvek od Naso » 09 říj 2012 22:14

ono to bude fungovat ale ten cůůůkrrr bude jistě přitahovat mravenečky, stráášně maj rádi cukřík a docela to chápu že ho vyhledaj kdekoliv, cukr je pro ně životně důležitý zdroj energie.

Odpovědět