Prve orgonity

Máte otázku nebo odpověď?
NOWOCAYN
Příspěvky: 15
Registrován: 05 říj 2012 22:22

Re: Prve orgonity

Příspěvek od NOWOCAYN » 10 říj 2012 09:23

Naso, asi ťažko ten cukor bude priťahovať mravcov, keď je odliaty do sklenenej nádoby, a tá nádoba je zavretá vekom.
Keby si pozornejšie čítal, žiadnych mravcov by si nespomenul... :)
Som z Košíc.
Vlastním : dva cukrové orgonity uzavreté v sklenených nádobách s hliníkovými šponami, šungitom a kryštálom.
(Keď ich bude viac, budem aktualizovať).

Naso
Příspěvky: 61
Registrován: 24 kvě 2010 16:16

Re: Prve orgonity

Příspěvek od Naso » 10 říj 2012 18:37

njn moje chyba četl jsem nepozorně. Jestli cukrový orgoš je v nějaké nádobě a to elektricky nevodivé, tak si myslím za sebe že to fungovat moc dobře nebude, ale to je věc názoru.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Prve orgonity

Příspěvek od monikag » 10 říj 2012 20:10

NOWOCAYN píše:Naso, asi ťažko ten cukor bude priťahovať mravcov, keď je odliaty do sklenenej nádoby, a tá nádoba je zavretá vekom.
Keby si pozornejšie čítal, žiadnych mravcov by si nespomenul... :)
...hahahaha...pozornejšie čítal....keby si ty pozornejšie čítal, dozvedel by si sa ako pracuje orgonit, takže podobne ako Naso aj ja som toho názoru, že orgonit v uzavretej nádobe a ešte k tomu cukrový extra fachčiť nebude.... :o

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Prve orgonity

Příspěvek od juhele2009 » 10 říj 2012 22:06

Co by to nemakalo, že jo. ;) Ale aby to bylo trochu ostřejší, tak místo papriky bych tam nasypal pepř, pěkně čerstvý. Aby to mělo sílu. :D To je DOBREJ NÁPAD, ne?

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Prve orgonity

Příspěvek od monikag » 10 říj 2012 22:39

juhele2009 píše:Co by to nemakalo, že jo. ;) Ale aby to bylo trochu ostřejší, tak místo papriky bych tam nasypal pepř, pěkně čerstvý. Aby to mělo sílu. :D To je DOBREJ NÁPAD, ne?
....hahahha....koho iného som mohla čakať....jasné, že super nápad!!!! ;)

NOWOCAYN
Příspěvky: 15
Registrován: 05 říj 2012 22:22

Re: Prve orgonity

Příspěvek od NOWOCAYN » 10 říj 2012 22:50

Ech, bože... ste to ale hlupáčikovia.... Orgonit z cukru v skle sa POUŽÍVA, tu na to máte český odkaz...

http://orgo-net.blogspot.sk/p/jak-si-vy ... gonit.html (naskrolujte lištu do polky obrazovky)

http://orgo-net.blogspot.sk/2012/01/nov ... gonit.html

A fľaška tomu nijak nevadí... Je to overované už roky.

Ďalej prevzatý text z Orgonity.eu :

Cukrový orgonit

Stačí nasypat cukr do sklenice, prosypat jej šponama jednoho či dvou druhů kovu, protřebat kvůli rovnoměrnému výskytu špon mezi cukrem a zavrtat (prstama) do středu směsi křišťál a pevně sklenici uzavřít víčkem kvůli dětem. Variantou pak je uvaření cukru ve vodnílázni a zalít sklenici vzniklým karamelem, pracuje to pak o poznání lépe.

Orgonit z medu či sirupu

Do uzavíratelné skleničky nalejeme med nebo cukernatý sirup který koupíme ve zdravé výživě. Zasypeme nastříhanými šponami nebo plíšky z plechovky od piva a promísíme a skleničku uzavřema. Tato kombinace sama o sobě pracuje - lze vnímat energie okolo, a ne zrovna slabé. Potom si vybíráme z několika křišťálků, které ke skleničce přikládáme a vnímáme podle energií, který kousek je nejlepší. Potom se můžeme rozhodnout onen vybraný dobrý křišťál vložit do skleničky se směsí ale není to nutné protože evidentně orgonit pracuje stejně - i s křišťálem vně.
Som z Košíc.
Vlastním : dva cukrové orgonity uzavreté v sklenených nádobách s hliníkovými šponami, šungitom a kryštálom.
(Keď ich bude viac, budem aktualizovať).

NOWOCAYN
Příspěvky: 15
Registrován: 05 říj 2012 22:22

Re: Prve orgonity

Příspěvek od NOWOCAYN » 10 říj 2012 22:59

Chcel by som, aby mi niekto potvrdil funkčnosť mojich dvoch cukrových orgonitov.... NA KOHO SA MÁM OBRÁTIŤ ? Hmmm... Zatiaľ vnímam len to, že je doma väčší kľud, väčšia pohoda, a u tri noci za sebou sa mi snívali sny (mne sa sny predtým snívali raz za mesiac jeden sen...).
Chcem to ale ešte overiť prostredníctvom niekoho, kto cíti energie lepšie.....
Som z Košíc.
Vlastním : dva cukrové orgonity uzavreté v sklenených nádobách s hliníkovými šponami, šungitom a kryštálom.
(Keď ich bude viac, budem aktualizovať).

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Prve orgonity

Příspěvek od monikag » 10 říj 2012 23:06

[quote="NOWOCAYN"]Ech, bože... ste to ale hlupáčikovia.... Orgonit z cukru v skle sa POUŽÍVA, tu na to máte český odkaz...

http://orgo-net.blogspot.sk/p/jak-si-vy ... gonit.html (naskrolujte lištu do polky obrazovky)

http://orgo-net.blogspot.sk/2012/01/nov ... gonit.html

....možno sme hlupáčikovia...ďakujem za poklonu.... :lol: :lol: :lol: ...tak prečo ho chceš overovať, že funguje, keď si si istý....ja som nenapísala, že nefunfuje, ale že nič extra to nebude....sorry...napísala som svoj názor o ktorý si žiadal...takže radšej nereagovať....nazývaš ma hlupákom....predomnou si napísal že keby čítal pozorne, tak by si prečítal že je to v pohári...prepáč...ty nepotrebuješ radu.....si zahľadený do seba

NOWOCAYN
Příspěvky: 15
Registrován: 05 říj 2012 22:22

Re: Prve orgonity

Příspěvek od NOWOCAYN » 10 říj 2012 23:16

monikag : niekto tu už o tebe v minulosti písal, že druhým vyhadzuješ na oči ich ego, a pritom tvoje ego nie je o nič menšie, ako kohút na smetisku. "Zabíjaš" vetou "si zahľadený do seba", používaš to už zo zvyku, neplní to účel. S tebou som dohovoril. A na margo tvojho presvedčenia o sebe, že si na nejakej vyššej duchovnej úrovni.... - Keby si bola, tak by si moje "jemne nespokojné" príspevky vedela inak vnímať, a inak na ne reagovať. A to o čom teraz píšem, potvrdíš tým, že ťa naštve to, čo som práve o tebe (z môjho pohľadu) napísal... Nezabudni ale napísať, že ťa to neštve (hoci na pár sekúnd, alebo minútu)... Sebaklam je častý jav. Niekedy aj ja sebe klamem. Rovnako ako ty... ;) ... Maj sa...

(admin, sorry za tento príspevok, je u mňa prvý posledný tohto druhu)

mimochodom, tvoje DOMNIENKY, že cukrový orgonit bude "nič moc".... si môžeš strčiť za klobúk...... slovo "nič moc" je príliš neurčito myslené, takže tvoj názor na cukrový orgonit by nikomu nepomohol, ani keby si si ho vyrobila a odskúšala, a nie to ešte, keď si ho ani namala v ruke, no už sa k nemu vyjadruješ v smere, že je nič moc čo sa týka jeho pôsobenia... Maj sa...
Som z Košíc.
Vlastním : dva cukrové orgonity uzavreté v sklenených nádobách s hliníkovými šponami, šungitom a kryštálom.
(Keď ich bude viac, budem aktualizovať).

NOWOCAYN
Příspěvky: 15
Registrován: 05 říj 2012 22:22

Re: Prve orgonity

Příspěvek od NOWOCAYN » 10 říj 2012 23:22

Mám dobrý pocit z toho, keď nešpiním vzduch rôznymi chemickými zmesami, a neterorizujem tým susedov. Orgonity z umelých materiálov (hoci organických) NEHANÍM, len som presvedčený o tom, že cukrový orgonit sa pri "bežných" orgonitoch nestratí... Jedine má nevýhodu - tým, že sa odlieva do skla, tak si ťažko vyrobím z cukru orgonit do vrecka... Preto toto budem riešiť kúpou "orgonitu do vrecka" od niekoho z Košíc, resp. zo Slovenska (pohľadám...).
Som z Košíc.
Vlastním : dva cukrové orgonity uzavreté v sklenených nádobách s hliníkovými šponami, šungitom a kryštálom.
(Keď ich bude viac, budem aktualizovať).

NOWOCAYN
Příspěvky: 15
Registrován: 05 říj 2012 22:22

Re: Prve orgonity

Příspěvek od NOWOCAYN » 10 říj 2012 23:25

Naso píše:njn moje chyba četl jsem nepozorně. Jestli cukrový orgoš je v nějaké nádobě a to elektricky nevodivé, tak si myslím za sebe že to fungovat moc dobře nebude, ale to je věc názoru.
Naso, ako môže byť funkčnosť vec názoru ??? ... Funkčnosť orgonitu je vec CÍTENIA, VNÍMANIA (rôzneho) - praktického. A nie teoretického názoru na vec, ktorú si nevyskúšal.
Som z Košíc.
Vlastním : dva cukrové orgonity uzavreté v sklenených nádobách s hliníkovými šponami, šungitom a kryštálom.
(Keď ich bude viac, budem aktualizovať).

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Prve orgonity

Příspěvek od monikag » 10 říj 2012 23:43

NOWOCAYN píše:monikag : niekto tu už o tebe v minulosti písal, že druhým vyhadzuješ na oči ich ego, a pritom tvoje ego nie je o nič menšie, ako kohút na smetisku. "Zabíjaš" vetou "si zahľadený do seba", používaš to už zo zvyku, neplní to účel. S tebou som dohovoril. A na margo tvojho presvedčenia o sebe, že si na nejakej vyššej duchovnej úrovni.... - Keby si bola, tak by si moje "jemne nespokojné" príspevky vedela inak vnímať, a inak na ne reagovať. A to o čom teraz píšem, potvrdíš tým, že ťa naštve to, čo som práve o tebe (z môjho pohľadu) napísal... Nezabudni ale napísať, že ťa to neštve (hoci na pár sekúnd, alebo minútu)... Sebaklam je častý jav. Niekedy aj ja sebe klamem. Rovnako ako ty... ;) ... Maj sa...

(admin, sorry za tento príspevok, je u mňa prvý posledný tohto druhu)

mimochodom, tvoje DOMNIENKY, že cukrový orgonit bude "nič moc".... si môžeš strčiť za klobúk...... slovo "nič moc" je príliš neurčito myslené, takže tvoj názor na cukrový orgonit by nikomu nepomohol, ani keby si si ho vyrobila a odskúšala, a nie to ešte, keď si ho ani namala v ruke, no už sa k nemu vyjadruješ v smere, že je nič moc čo sa týka jeho pôsobenia... Maj sa...
..ďakujem za poklonu...ak tu o mne už ktosi písal o mojom egu,bol to asi podobný typ ako ty a pamätám si to...nie som o sebe presvedčená, že som na vyššej duchovnej úrovni, len reagujem na ľudí, rovnako teraz ako aj v minulosti, ktorí hľadajú radu, no okamžite ju zavrhnú...jednoducho vedia všetko najlepšie.....a ja seba neklamem...mám o sebe slušnú mienku, mal by ju mať každý..no nie prehnane....ak reagujem prudko, je to asi tým, že som LEV... a nepokladám sa za hlupáčika, akým si ma nazval...

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Prve orgonity

Příspěvek od sysel » 11 říj 2012 01:28

Teda to se tady dejí pekne veci :-)

Je 100%, že Orgonit z cukru nebude mít takovou sílu jako z polyesterové pryskyřice. Meli bychom brát v potaz obrovskou vyhodu polyesterove prykyrice a jejich řetezců a tu sílu, kterou působí na dokonale očištěný a nabitý křištálový hrot. Jinak nemám nic proti použití cukrového orgonitu, prece alespon nejak utuhne. Ale udealt Orgonit z medu, nevim nevim....to už bych se bál, že bude fungovat jen jako akumulátor(urcite nepremeni DOR na POR). To co popisuješ, je na principu organiky, čili se tam jiste orgon vyskytuje také, ale nemá to nic společného s procesem akcelerace orgonu.
Pořádně utuhlá pryskyřice umožní velké zrychlení orgonu, který se již pohybuje na šponách. Takže na rozdil od tvé sklenice plné medu s křištálem, já budu mit snad 1000x takové zesílení.Když tento tlak pryskyrice navíc ještě tlačí na krystal, tak to získává další grády, potom se dá teprve mluvit o premene DOR na POR.
V normálním TBčku, od spodu vzniká spirálově tok orgonu(energie) a vystřeluke až do kosmických výšek.
Proč stale pochybovat o vyjimečnosti polyesterove pryskyrice v tomto ohledu. Vždyt mužeme techto, pro nas pripravenych možností, jen využít :-)
A ještě , je jasne, že takto postavený orginit má taky slušnou životnost a stále maká.

Za další.....dnes se používají nizkoemisní pryskyrice, takže se nemusíme strašit s kontaminací okolí. Ono si stači koupit čisté CDčko a rozbalit ho.... to je skoro to samé :-)
Jinak NOWOCAYN, cením si Tveho zápalu pro vec, ale nekdy možna mene znamena vice :-), monikag již nejaký ten rok ve výrobě Orgonitu prokazuje nemalé kvality. Kdyby jsi vyráběl ve velkém např. Tvé URI Orgonity....to si osobne neumím predstavit tu odpařovací stanici a okna plná much :-)......tím nechci říci, že je to spatny napad.
Když tady nekdo napíše, že sádru radeji NE, veř tomu, že už se to zde zkouselo.

Je mi jasné, když nekdo nekonu sáhne na jeho výtvor...byva to problém...hahaha...( to znám)
A veřím tomu, že kdyby sis upekl první orgonity z polyesteru, že by Te to chytilo :-), tedy jestli to není uplne proti Tvemu presvedčení :-)

Přeji hodně štestí při bádání....
Pekny den
Sysel
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

NOWOCAYN
Příspěvky: 15
Registrován: 05 říj 2012 22:22

Re: Prve orgonity

Příspěvek od NOWOCAYN » 11 říj 2012 12:20

sysel píše:Meli bychom brát v potaz obrovskou vyhodu polyesterove prykyrice a jejich řetezců....."
Ak narážaš na šesťhran, to má cukor tiež...
sysel píše:Takže na rozdil od tvé sklenice plné medu s křištálem, já budu mit snad 1000x takové zesílení."
1000 krát ? uvedomuejš si vôbeč čo píšeš ???? keby si povedal 5, možno 10 krát, o.k., možno máš pravdu (ak porovnávame přyskiřicu s medom, NIE stuhnutým cukrom)...ale 1000 krát ???? ... Keďže už orgonit vyrobený z medu funguje citeľne, tak 1000 krát viac možno funguje nejaká veľká domáca PYRAMÍDA na dvore... Skús vážiť prirovnania..... "1000 krát"... :D :D :D...
sysel píše:Tvé URI Orgonity....to si osobne neumím predstavit tu odpařovací stanici a okna plná much :-)......tím nechci říci, že je to spatny napad."
Ver mi, odparená urina muchy neláka... To nie je hovno, prosím, nemýliť si... ;)


J
sysel píše:e mi jasné, když nekdo nekonu sáhne na jeho výtvor...byva to problém...hahaha...( to znám)
A veřím tomu, že kdyby sis upekl první orgonity z polyesteru, že by Te to chytilo :-), tedy jestli to není uplne proti Tvemu presvedčení :-)
Sysel, urob orgonit z cukru... daj tam to, čo dávaš bežne do TB-čka... Potom hodnoť jeho silu, či je dostatočná, alebo nie. Maj sa... ;)
Som z Košíc.
Vlastním : dva cukrové orgonity uzavreté v sklenených nádobách s hliníkovými šponami, šungitom a kryštálom.
(Keď ich bude viac, budem aktualizovať).

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Prve orgonity

Příspěvek od sysel » 11 říj 2012 20:39

Ale v pohode, vyrabej si co chces.....maš k tomu vztah, tak proc ne.....myslim, že je lepsi si hrát s Orgonitem z cukru než treba brát drogy :-)
Jinak, taky jsem si na začátku prosel i tímto tvym testováním a došel jsem k názoru, že se nebudu vracet k vecem, které jsou trošek nedostačující. Vem to proste logicky, když delas neco ve velkém....a padne ti TBcko na zem...nic se nestane....cukroví je na cimpr camr....atd....když dojdes dále....uvidis, že když to vložíš do vody budou trpet víčka + tesnení....atd
Za další....tyto strojky by se mely i používat na odstraneni(pretransformování) DOR/POR...to moc cukroví neumí. A když, je tento proces slabý. Již jsem nemel v mem okolí extremni počasi cca 2 roky. V dobe když u nas řádilo toto:
Obrázek
Tak jsem to nahlodal:
Obrázek
Takto to vypadalo pri bouřce.....proste jsem se do toho zavrtal(foceno skoro ve tmě)....v mem okolí (cca 5km), byly vsude kroupy, že se daly házet lopatou.Ale u me jen déšt :-)
Ve vsech zařízeních mám funkční TBčka, proto když vidím odezvu nad hlavou....jsem spokojen.
Když ti udelají kamarádi hnojaři nad hlavou toto:
Obrázek
Myslím, že i tady je videt, že jim to nahoře nedrží. Treba mas podobné zkušenosti s cukrovím,když tady skoro každého napadáš :idea:

Takže když napíšu 1000krát....možná to i tak bude......ano dosti často vážím svá slova, ale ty jsi nam zde ještě toho moc nepredvedl :-)
Ver mi, odparená urina muchy neláka... To nie je hovno, prosím, nemýliť si...
Ty se snad umíš vrtat ve všem....hahaha....tobe snad nesmrdí jen ho.... :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Odpovědět