Prve orgonity

Máte otázku nebo odpověď?
monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Prve orgonity

Příspěvek od monikag » 11 říj 2012 21:19

SUPER SYSLE.....JE TO PÁN DOKONALÝ...MYSLÍ SI, ŽE JE NAJMÚDREJŠÍ NA SVETE A BUDE KAŽDÉHO POUČOVAŤ....
..len tak mimochodom, keby si videl, čo má sysel na zahrade, asi by si sa z toho po....a mal by si moč na svoje výskumy...

NOWOCAYN
Příspěvky: 15
Registrován: 05 říj 2012 22:22

Re: Prve orgonity

Příspěvek od NOWOCAYN » 11 říj 2012 23:10

monikag : fuj :| ... človek sa nestačí diviť ako si kakáš do pusy v prenesenom slovazmysle, Monika... Si presne taká istá, ako to, z čoho ma "obviňuješ", tak neviem očo ti ide... :D
S tebou končím, si ješitná, ale kľudne maj posledné slovo, nech sa páči, vyriaď sa na mne.... :)

sysel : Máš pravdu v tom, že dať cukrový orgonit do vody je trošku ťažšie - ALE....ALE... sú umelohmotné uzávery, na to nezabúdaj...a keď sa to zalepí dobrým lepidlom, alebo sa to hoci aj ocementuje v tej časti (alebo nejak inak utesní), tak - NIE JE ŽIADEN PROBLÉM... Mimochodom, mňa "čarovanie" s počasím nebaví..... prenechávam to tebe a iným, nechcem sa tým zaoberať, neviem či používanie CB a podobných vecí na mraky je správne, preto do toho nechcem šprtať...

citujem ťa : "...Myslím, že i tady je videt, že jim to nahoře nedrží. Treba mas podobné zkušenosti s cukrovím,když tady skoro každého napadáš..." Chceš mi povedať, že si "mraky" od chemtrails rozplynul TBčkom ????.....
Som z Košíc.
Vlastním : dva cukrové orgonity uzavreté v sklenených nádobách s hliníkovými šponami, šungitom a kryštálom.
(Keď ich bude viac, budem aktualizovať).

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Prve orgonity

Příspěvek od sysel » 11 říj 2012 23:44

NOWOCAYN: proc resit uzavery,když se stejnak dostanes napr.k lepidlu(pryskyrice ne).......když delam Orgonity nemam chut se pri tom poustet do stavebnictví a spojovat neco cementem, mimochodem ten cement na skle by ti vydržel hodne kratkou dobu, praská.
Mimochodom, mňa "čarovanie" s počasím nebaví..... prenechávam to tebe a iným, nechcem sa tým zaoberať, neviem či používanie CB a podobných vecí na mraky je správne, preto do toho nechcem šprtať...
To neni o tom co tady jen tak pises....to je o tom jak vypada poradna sila kvalitních TBcek. Takže jen aby jsi videl jakou maji silu TBcka z pryskyrice :-)
Za další, myslis že používani systemu HAARP je v poradku???....že nam míchají bouře, sucha, zaplavy, vedra, že nas griljí za živa.....
Podivej co umí:
Obrázek
Chceš mi povedať, že si "mraky" od chemtrails rozplynul TBčkom ????.....
Co tam vidis??
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Tak vidis :-)....
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Prve orgonity

Příspěvek od monikag » 11 říj 2012 23:49

NOWOCAYN píše:monikag : fuj :| ... človek sa nestačí diviť ako si kakáš do pusy v prenesenom slovazmysle, Monika... Si presne taká istá, ako to, z čoho ma "obviňuješ", tak neviem očo ti ide... :D
S tebou končím, si ješitná, ale kľudne maj posledné slovo, nech sa páči, vyriaď sa na mne.... :)

sysel : Máš pravdu v tom, že dať cukrový orgonit do vody je trošku ťažšie - ALE....ALE... sú umelohmotné uzávery, na to nezabúdaj...a keď sa to zalepí dobrým lepidlom, alebo sa to hoci aj ocementuje v tej časti (alebo nejak inak utesní), tak - NIE JE ŽIADEN PROBLÉM... Mimochodom, mňa "čarovanie" s počasím nebaví..... prenechávam to tebe a iným, nechcem sa tým zaoberať, neviem či používanie CB a podobných vecí na mraky je správne, preto do toho nechcem šprtať...

citujem ťa : "...Myslím, že i tady je videt, že jim to nahoře nedrží. Treba mas podobné zkušenosti s cukrovím,když tady skoro každého napadáš..." Chceš mi povedať, že si "mraky" od chemtrails rozplynul TBčkom ????.....
...mne hovoríš fuj????? Pozri sa na svoje komentáre...pre Boha...ty si nás tu pomenoval hlupákmi, každého tu zhadzuješ....ja len reagujem na tvoje neprimerané reakcie.....to ty si začal ponižovať mňa, ja len vraciam servu a teraz napíšeš vyria´d sa na mne....aj ješitný si ty sám.....
...sysel ti tam dal fotky toho, čo má na záhrade, nie je to žiadny začiatočník,,,volá sa to WCB...sú o TB-čka nahádzané do vody..WATER COULD BUSTER...má tam 2 poriadne macky..tak ver, že vie, čo ti píše ....BOŽE.....teraz by som ja mala začať poučovať teba...prečítaj si svoje komentáre oči všetkým ľuďom v tomto vlákne..a už naozaj končím..nebaví ma to s tebou....

NOWOCAYN
Příspěvky: 15
Registrován: 05 říj 2012 22:22

Re: Prve orgonity

Příspěvek od NOWOCAYN » 12 říj 2012 21:28

Sysel (od Moniky už nič nečítam, nech si to neberie osobne) : porovnávaš jedno, dve TB z cukru s 10 či viac TB z přyskiřice vo vode a vo vedre ?... Ale o.k., chápem ako to myslíš. Mňa skôr zaujíma to, či mám dostatočne malé "špony" z hliníka.... Myslím si, že nie... Vieš, ja som robil cukrové TB z takých hliníkových "vlasov", podobá sa to dosť na to, čo sa kedysi dávalo na vianočný stromček (až na to, že je to pevnejšie samozrejme).... No a to som pomixoval, a naložil ako "kov" do TB... Asi by som to mal odfotiť, aby si sa k tomu vyjadril... Správne uvažujem ? A povedalby si mi, či nie sú špony náhodou príliš veľké....

A je mi jasné, že Haarp, chemtrails, atď, sú zlé veci. Ja len neviem, ako reaguje TB či CB (a podobné veci) s tými mrakmi - neviem, kam to zmizne... to je všetko, preto sa tým nechcem zaoberať... tak isto nepotrbujem žiaden vrtuľník nad oknami (ako tu niekto písal)... :)

edit : Výhoda cukrového orgonitu je aj to, že ho môžem znovu "roztaviť" bez toho, aby som ublížl kryštálom a šungitu... Mám dojem, že to urobím... Lebo čím viac sa pozerám na tie hliníkové špony v cukre, tým viac mám dojem, že sú príliš veľké... Sysel, ty aké špony dávaš do orgonitov - z akého kovu ? Díky za odpoveď...
Som z Košíc.
Vlastním : dva cukrové orgonity uzavreté v sklenených nádobách s hliníkovými šponami, šungitom a kryštálom.
(Keď ich bude viac, budem aktualizovať).

Naso
Příspěvky: 61
Registrován: 24 kvě 2010 16:16

Re: Prve orgonity

Příspěvek od Naso » 12 říj 2012 22:41

tak já přidám svou troškou do mlýna, když se ze začátku diskuze týkala i mne. Svůj názor jsem postl již dříve, to co si myslíš ty o ostatních je jen tvoje věc. Řešit duchovní morálku a duchovní svědomí nemá význam, stejně+ se s tím nikam nedostanete. Duchovní vyspělost od jisté míry není závislá na klasické morálce bežně uvažujícího člověka. to že někdo vidí aury, to že někdo sliší vyšší svéry, to že někdo dokáže plynně komunikovat s duchovním světem ne jakýmkoliv způsobem cítit energii, nemá nic společného s tím že člověk např: Mluví sprostě, je promiskuitní, je žárlivý apod. Všechno toto je na rozhodnutí samotného člověka, tedy svobodná volba prostoru, místa, bytosti za podmíének, které si volí sám!

Pokud chceš vysloveně nějaká čísla. Tak doporučuji zkusit vyrobit jeden polyesterový a jeden cukrový orgonit a poté provést testy v tlaku, tahu, smyku. Vyhodí ti to čísla zavíslé na materiálu, na kterém je to postavené. podle toho asi zjistíš který materiál působí větší silou a o kolikrát převyšuje druhý.

Já sem pro polyester. Je to podle mne něco jako kotovice a vysoce a dlouhodobě pálená cihla, která má lepší vlastnosti? díky dnešním super a ultra moderním materiálům i ta pálená cihla stojí zaprd! mohlo by se z toho stavět, ale věřejně je to finančně náročné a proto se jde zlatou střední cestou, furt se vyráběj pálený cihly, ikdyž jinak a jinou technologií, je to nejlepší volba pro širokou veřejnost.

Peer
Příspěvky: 6
Registrován: 27 zář 2012 10:54
Bydliště: Olomouc

Re: Prve orgonity

Příspěvek od Peer » 21 říj 2012 21:25

Zdravím členy tohoto fóra.
O orgonu a orgonitech vím již nějaký čas a zkusil jsem si nastudovat
o těchto věcech co nejvíc, jak na netu tak i v literatuře.
A až teď jsem se pustil do vlastní výroby.
Podařilo se mi vyrobit několik táců mufin, nějaké drobnosti a jeden HHG.
Většina mufin šla na gift.
HHG jsem si umístil pod postel. Musím říci, že tak špatně se mi dlouho nespalo.
Trvalo to skoro 14 dnů, kdy jsem se budil nebo volně přesouval po posteli, zřejmě mimo dosah HHG.
Teď už se to ustálilo a nedělá mě to nic.:-)
Použil jsem Havel 834, formu jsem vystříkal silikonovým olejem.
Krystaly se koupaly v potoce celý den a pak jsem je mentálně programoval.
K dispozici jsem měl hliníkové špony různé velikosti.
Fotky postnu co nejdřív.
Rád bych se zeptal na pár věcí...
Chtěl bych vyrobit nějaké orgonitové drobnosti pro rodinu a přátele.
Čím zabrušujete spodky orgonitů, kde se hmota trochu rozlévá?
Dál bych rád věděl, jak dosahujete toho, že krystal nepropadne v hmotě až na dno?
Dá se to odlévat nadvakrát? Nebude vidět přechod mezi vrstvami?
Kde se dají sehnat kovové "podložky" abych mohl vyrobit estetické orgonity z průhledné hmoty?
Děkuji za trpělivost a vaši odpověď.
Peer

Naso
Příspěvky: 61
Registrován: 24 kvě 2010 16:16

Re: Prve orgonity

Příspěvek od Naso » 21 říj 2012 21:49

já používám havelpol 4 čirá uv stabilní po cca 3 dnech nesmrdí vůbec. Odlévám i na 4x i víckrát podle toho jak se nacítím. Jde to, to jak toho dosáhneš, zjistíš zkoušením, nyní se mi jednotlivé vrstvy prolínají a někdy je to vidět, ale zas to tolik neva.

něco málo brzo to doplním o další foto. https://picasaweb.google.com/1147249726 ... 2/Orgonity

hodně se mi líbilo že cca do vzdálenosti 15-20km jsem rozpouštěl chemy s cca 10kg orgonitů na zádech, vezl jsem to v baťůžku na jednu prodejní akci a nakonec se toho prodalo jen pár ks, ale to neva, v sobotu nad Ostravou chem neměl šanci jen samotné obrovské sylfy.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Prve orgonity

Příspěvek od monikag » 21 říj 2012 22:32

Peer píše:Zdravím členy tohoto fóra.
O orgonu a orgonitech vím již nějaký čas a zkusil jsem si nastudovat
o těchto věcech co nejvíc, jak na netu tak i v literatuře.
A až teď jsem se pustil do vlastní výroby.
Podařilo se mi vyrobit několik táců mufin, nějaké drobnosti a jeden HHG.
Většina mufin šla na gift.
HHG jsem si umístil pod postel. Musím říci, že tak špatně se mi dlouho nespalo.
Trvalo to skoro 14 dnů, kdy jsem se budil nebo volně přesouval po posteli, zřejmě mimo dosah HHG.
Teď už se to ustálilo a nedělá mě to nic.:-)
Použil jsem Havel 834, formu jsem vystříkal silikonovým olejem.
Krystaly se koupaly v potoce celý den a pak jsem je mentálně programoval.
K dispozici jsem měl hliníkové špony různé velikosti.
Fotky postnu co nejdřív.
Rád bych se zeptal na pár věcí...
Chtěl bych vyrobit nějaké orgonitové drobnosti pro rodinu a přátele.
Čím zabrušujete spodky orgonitů, kde se hmota trochu rozlévá?
Dál bych rád věděl, jak dosahujete toho, že krystal nepropadne v hmotě až na dno?
Dá se to odlévat nadvakrát? Nebude vidět přechod mezi vrstvami?
Kde se dají sehnat kovové "podložky" abych mohl vyrobit estetické orgonity z průhledné hmoty?
Děkuji za trpělivost a vaši odpověď.
Peer
..tak zabrúsiť to môžeš šmirglom rôznych hrúbok až po leštenie navzhľad skla...vrstvy môžeš robiť lpostupne, aby nebolo vidieť prechod nenechaj tú prvú vrstvu úplne vytvrdnúť, ale ešte keď je akoby elastická, odlej druhú...to chce len vyskúšať...a čo sa týka podložiek, skús vysvetliť, čo máš na mysli....konkrétnejšie...
veľa úspechov.... :)

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: Prve orgonity

Příspěvek od Tosky » 21 říj 2012 23:16

Koukal jsem na ty obrázky, moc pkné. Mám dotaz. Když máš hodně jemné špony, promícháváš je nějak s pryskyřicí nebo to necháš jenom protéct? Mám pocit, že když odlívám na hodně jemné špony (mám je placaté), tak jsou na sobě nalepené a mám pocit že zůstanou spojené? Musí se mezi ně dostat pryskyřice?

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Prve orgonity

Příspěvek od sysel » 22 říj 2012 00:34

Tosky píše:Koukal jsem na ty obrázky, moc pkné. Mám dotaz. Když máš hodně jemné špony, promícháváš je nějak s pryskyřicí nebo to necháš jenom protéct? Mám pocit, že když odlívám na hodně jemné špony (mám je placaté), tak jsou na sobě nalepené a mám pocit že zůstanou spojené? Musí se mezi ně dostat pryskyřice?
Mam z Vás vážení velkou radost :-)
Ty špony po nasypání do pryskyřice klidne nejakým udělátkem zamíchejte s pryskyřicí....potom se nestává, že by zustavaly treba díry od vzduchových bublin....takže nalijeme do formy nejprve pryskyrici...cca do 1/2.....nasypeme špony....a zamichame s pryskyricí......na zalité špony potom položím očišteny a nabitý křištál(i kus z drceného)....potom dolijeme pryskyrici a dle potreby dosypeme špony....a možna na konec jeste kapneme trochu pryskyrice aby byla forma plná....takto delam TBcka :-)
Obrázek

Peer:
Vitame na foru :-)
Když rovnou vyrobíš HHG a das ho pod postel.....nesmíš se divit, když neklidně spíš....toto je jeden s nejsilnějších orgonitů. Podivej co jsem udelal s jednim poradne silnym HHG letos v Chorvatsku:
Obrázek
Obrázek
Dokonce si to fotili i turisti :-)
HHG jsem vyrobil dle tohoto:
http://files.orgofoto.webnode.cz/200000 ... ke-hhg.PDF
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: Prve orgonity

Příspěvek od Tosky » 22 říj 2012 14:10

Very nice ;)

Naso
Příspěvky: 61
Registrován: 24 kvě 2010 16:16

Re: Prve orgonity

Příspěvek od Naso » 22 říj 2012 21:37


monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Prve orgonity

Příspěvek od monikag » 22 říj 2012 21:43

Naso píše:směrem do prava mé kousky https://picasaweb.google.com/1147249726 ... 2795040226
...pekné...veľa úspechov prajem......aká je to dolu špirála, posledný okruh akoby prekrížený cez špirálu???
takú nepoznám...ďakujem ...

Naso
Příspěvky: 61
Registrován: 24 kvě 2010 16:16

Re: Prve orgonity

Příspěvek od Naso » 22 říj 2012 22:20

monikag píše:
Naso píše:směrem do prava mé kousky https://picasaweb.google.com/1147249726 ... 2795040226
...pekné...veľa úspechov prajem......aká je to dolu špirála, posledný okruh akoby prekrížený cez špirálu???
takú nepoznám...ďakujem ...
máš namysli toto https://picasaweb.google.com/1147249726 ... 5786604018 ? Pokud jo tak se jedná o znak Reiki jde o zesilující znak (cho ku rei) velice učinný symbol v 2stupni reiki. Boužel nevím jak bych udělal světelný znak dai ko myo, který by byl supr čupr.

Odpovědět