Přeměna energií

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
kulitam
Příspěvky: 24
Registrován: 23 črc 2011 18:27

Přeměna energií

Příspěvek od kulitam » 07 říj 2011 15:26

Zdravím, nevíte jak lze přeměnit negativní hodnotu energie na pozitivní? Pokud to chápu správně, tak orgonity jsou schopné negativní zneutralizovat/obohatit o informace (zabarvit) podle programování....

Vrtá mi hlavou jak provést podobnou věc vlastní myslí....


Pak mě ještě napadlo jestli nelze nějak využít/zpracovat energie démonů, kteří musí vynakládat určitou energii na to, aby dosáli svého (místo nechání ovlivnit se touto energií ji určitým způsobem /tak aby nemohla ublížit / přijmout a přetransformovat, případně se na přes ně napíchnout na nějaký negativní egregor získat energii transformovat ji a použít nějakým rozumným způsobem)...
Pozitivní / negativní energii beru jako jedinou (čistou, bez formy (má formu/tvar?)) energii odlišující se frekvencí/informační hodnotou a jediná forma energie která se této čisté formě (bez formy) určitým způsobem blíží je elektřina.... a tam s tímto není nejmenší problém.... takže analogicky by to mělo fungovat i tady, otázka je jak....

A nakonec pokud by někdo věděl o nějakém pěkném článku o mentálních útocích a obraně pro úplné začátečníky (ale tak trochu do hloubky, díval jsem se na web od alušky, ale tam je to příliš stručné (ne že mi to nepomohlo, ale chtěl bych se o tom dozvědět něco trochu víc)).

P.S Nevíte o nějakém setkání lidí zabývajících se esoterikou v Brně? (ne semináře, prostě setkání nebo pokec u piva)

Hodně štěstí a lásky v těchto deštivých dnech, úsměv a optimismus :)

kulitam
Příspěvky: 24
Registrován: 23 črc 2011 18:27

Re: Přeměna energií

Příspěvek od kulitam » 07 říj 2011 15:57

Ještě mě napadlo, když hmota je energie kmitající o určité frekvenci (alespoň z pohledu fyziky):

příklad:
Zeď kmitá na určité frekvenci, mé tělo kmitá o podobné/menší frekvenci. Jelikož je kmitání atomů zdi o mnoho rychlejší než mého těla, jeví se jakoby mezi atomy nebyla mezera. Pokud by mé tělo mělo podobnou frekvenci, teoreticky by člověk se mohl člověk dostat do mezery a "projít"...

Jedná se mi o to, že nehmotným bytostem nečiní potíže pronikat hmotou. Jak to dělají? Pokud jsou nehmotné, z čeho jsou "složeny" .... Energie/signály s různou frekvencí se spolu nemohou srazit (až na vzácné okamžiky), tak jaktože u hmoty toto neplatí?


Při astrálním cestování (opravte mě pokud melu blbosti) duše vystoupí z těla a může se podívat "kamkoliv" se jí zachce....

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Přeměna energií

Příspěvek od Mike.Jt » 07 říj 2011 21:38

moc o otázek najednou ....
Zdravím, nevíte jak lze přeměnit negativní hodnotu energie na pozitivní? Pokud to chápu správně, tak orgonity jsou schopné negativní zneutralizovat/obohatit o informace (zabarvit) podle programování....
Ano dá, ale těžko na to sepsat návod. Přenastavit tělo aby jelo na eletrosmog jde, jen to potřebuje silné mentální schopnosti. Můžeš si naprogramovat třeba i blízké BTS věže.
Pak mě ještě napadlo jestli nelze nějak využít/zpracovat energie démonů, kteří musí vynakládat určitou energii na to, aby dosáli svého (místo nechání ovlivnit se touto energií ji určitým způsobem /tak aby nemohla ublížit / přijmout a přetransformovat, případně se na přes ně napíchnout na nějaký negativní egregor získat energii transformovat ji a použít nějakým rozumným způsobem)...
Ano jde to. Pokud popisuješ démona je to vlastně energie (motor) a nějaká mysl (program - řídicí jednotka). Pokud přepíšeš program nebo ho odstraníš můžeš energii využít dle libosti. Na druhou stranu člověk tohle nemá za potřebí a navíc je to nebezpečné, protože v energie můžou zůstat zbytky programu a to asi není nejlepší nápad to "jíst".
A nakonec pokud by někdo věděl o nějakém pěkném článku o mentálních útocích a obraně pro úplné začátečníky (ale tak trochu do hloubky, díval jsem se na web od alušky, ale tam je to příliš stručné (ne že mi to nepomohlo, ale chtěl bych se o tom dozvědět něco trochu víc)).
nevím, ale jeslti potřebuješ nějakej help stačí mi napsat,.
P.S Nevíte o nějakém setkání lidí zabývajících se esoterikou v Brně? (ne semináře, prostě setkání nebo pokec u piva)
Ee, ale kdybys byl v Praze tak napiš.
Zeď kmitá na určité frekvenci, mé tělo kmitá o podobné/menší frekvenci. Jelikož je kmitání atomů zdi o mnoho rychlejší než mého těla, jeví se jakoby mezi atomy nebyla mezera. Pokud by mé tělo mělo podobnou frekvenci, teoreticky by člověk se mohl člověk dostat do mezery a "projít"...
Teoreticky ano, prakticky nevím. Asi existují jednoduší způsoby.
Pokud jsou nehmotné, z čeho jsou "složeny" .... Energie/signály s různou frekvencí se spolu nemohou srazit (až na vzácné okamžiky), tak jaktože u hmoty toto neplatí?
Energie - Informace. Ta dokáže cestovat libovolnou rychlostí. Hmota je kondenzovaná energie. Pokud se chceš dostat přes zeď teoreticky stačí se přeměnit zpátky na energie dostat se na druhou stranu zdi a tam se zase zhmotnit.
Při astrálním cestování (opravte mě pokud melu blbosti) duše vystoupí z těla a může se podívat "kamkoliv" se jí zachce....
Kamkoli má sílu a schopnosti se dostat.

uff snad sem odpověděl na všechno.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kulitam
Příspěvky: 24
Registrován: 23 črc 2011 18:27

Re: Přeměna energií

Příspěvek od kulitam » 07 říj 2011 23:27

Waw díky za takovou rychlou odpověď :)

Až budu mít cestu do prahy, tak určitě napíšu :)
Těším se na pokec :D

Jinak s těma démonama (pokud teda budeš mít čas a chuť se s tím vůbec jebat): Mám démona/y, kteří na mě mají dva vlivy: 1) snaží se mi brát energii (říkají něco ve stylu "udělej tohle nebo se stane něco špatného (většinou jednoduchý pohyb, buď dostanu trochu strach a udělám to nebo prostě udělám ten pohyb a tím jim umožním odčerpat energii, nebo se naseru a řeknu si "ne prostě udělám to co chci a nic zlého se nestane" (nejlepší řešení, necítím se oslabený) nebo občas věřím tomu že se to stane ale udělám co chci aj přesto (tohle mě ze všech nejvíc sere, ale nakopne mě to občas, abych příště udělal něco jiného a víc se o to staral)...
2) Když chci udělat nějaký výraznější krok ve svém životě (například ženě kterou miluju říct co k ní cítím) se zadrhnu v tom nejnevhodnějším okamžiku (většinou mě napadne že bych to mohl zkurvit ale je za tím i něco jiného - když to překonám cítím jako by mě někdo odrazoval/odtlačovat abych to za žádnou cenu neudělal (tvořil bych pozitivní energie a těch by se moc nenažraly....) no a to jsou potom chyby kterých nejvíc lituju a kvůli kterým jsem se dlooooouhou dobu trápil), většinou jsem se bál tak dlouho že to dopadne tím nejhorším možným způsobem, až se to stalo skutečností....

Jinak mám pocit negativní bytosti "kousek nahoře za zády" (v tuto chvíle se směje, snaží se mi naznačit, že to co píšu je na piču a k ničemu to nebude.... )

Před chvílí se jim podařilo mi prasknout skleničku, ale místo abych propadl zoufalství jsem se pousmál a s pocitem "mám to v piči" (i když jsem pár sekund byl smutný) ji vyhodil do koše s vědomím že mám ještě jednu a život jde dál :)

Takže stránka Alušky mě nakopla (krátký článek o ochranných štítech- barva/vajíčko) abych s nima začal něco dělat a docela mě to baví protože to aj trochu funguje :)

Trochu jsem se rozepsal :)
Kdybys měl chuť tak mi prosím odpověz, těším se na jakýkoliv názor :)
Jinak díky za trpělivost a hodně optimismu, který skutečností se stane :P

Hodně radosti a úsměvů; Martin :)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Přeměna energií

Příspěvek od Mike.Jt » 07 říj 2011 23:58

a heleme se pán má parazita. Ale to není nic neřešitelného. Měl sem taky jednoho. No teda mnohem víc, ale postupně to ze sebe sundavám. Napiš Soukromou zprávou nějakej kontakt na tebe. Rád bych si promluvil "real-time".
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Přeměna energií

Příspěvek od sysel » 27 říj 2011 16:40

Ahoj, vse co se tady probírá je zajímavé a čtivé. Na energii, kterou orgonit čerpá nebo premenuje asi není jednoznačna odpoved a elektrine to již se nedá vubec prirovnat. Je to energie, která se nedá meřit a ma jistě obrovskou vlnu. Možná řádově v milionech televizních vln a temer nepatrnou frekvencí. To je duvod, proč se vlastne ani nedá tato energie - náboj merit. Když si predstavime hmotu elektronu a jeho náboj, tak se pohybujeme v řádech 10-28g a pokud se jedná o černou hmotu(energii) je v řádech 10-48g, což součaná věda neumí změřit, ale presto se jedná o obrovskou sílu, která drží celé galaxie pohromadě. a jižý vubec asi není možné pří techto rozmerech chtít totu energii videt rozmazaným pohledem do modré oblohy :-), ale je to taky názor.
Tuto mizivou energii(hmotu) si i automaticky drží kolem sebe(v sobě) naše tělo, díky své gravitaci v porovnáví s touto energií, máme v tomto vztahu obrovskou gravitační sílu. Jen asi nebude vsem uplne jasné, jak orgonit toto čerpá a co se presne odehrává. Proste, když se to libi kytičkám a kočky taky neprskají, asi to pracuje....alenevíme jak. Bude to soustredení černé hmoty. Ano mraky nejsou již co byvaly, proto toto proudení vázne. Ano, treba Orgonit ve vsech jeho silách je pomoc. Docela je BUM-ORGONIT. Taky se mi zdá, že to z nás dělá stádo....(nevím,dobre???) Ale proste neco používame a neco se deje......
At Vas tok černé energie provází.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

SUN-MAN CZ
Příspěvky: 1
Registrován: 07 čer 2012 15:22

Re: Přeměna energií

Příspěvek od SUN-MAN CZ » 07 čer 2012 17:32

Energiemi,presneji FOTONOVOU ENERGII,ci premenou tzv.negativni na FOTONOVOU,se zabyvam.Pokud MILUJES VSECHNY TVORY,VYJADRUJES PRAVOU LASKU NEJEN VEGETARIANSTVIM A VYSSIMI FORMAMI STRAVOVANI,a taky NEMLCIS KE ZLU,JSI NA VYSOKE FREKVENCI A DOKAZES JAKOUKOLI NEGATIVNI ENERGII,MENIT V POZITIVNI,TJ.FOTONOVOU···
Teda zjednodusene POVEDANE :-*

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Přeměna energií

Příspěvek od sysel » 07 čer 2012 21:33

SUN-MAN CZ píše:Energiemi,presneji FOTONOVOU ENERGII,ci premenou tzv.negativni na FOTONOVOU,se zabyvam.Pokud MILUJES VSECHNY TVORY,VYJADRUJES PRAVOU LASKU NEJEN VEGETARIANSTVIM A VYSSIMI FORMAMI STRAVOVANI,a taky NEMLCIS KE ZLU,JSI NA VYSOKE FREKVENCI A DOKAZES JAKOUKOLI NEGATIVNI ENERGII,MENIT V POZITIVNI,TJ.FOTONOVOU···
Teda zjednodusene POVEDANE :-*
Vítám na fóru :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Odpovědět