2 otázky

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
yoshi
Příspěvky: 1
Registrován: 10 říj 2011 12:56

2 otázky

Příspěvek od yoshi » 27 říj 2011 11:04

Ahojte, sledujem už asi polroka všetko čo sa týka manipulácii počasia, chemtrails, orgonitov atď. a mám 2 otázky, na ktoré som zatiaľ nenašiel uspokojujúcu odpoveď. Orgonity údajne blokujú alebo premieňajú elektromagn. žiarenie na nejakú dobrú energiu, teda ak dám k stožiaru 1 alebo 2 TB, eliminujem alebo úplne vyradím ten stožiar, ktorý sa údajne používa na mikrovlnné ohrievanie zeme? Teda už nebude vysielať mikrovlny? Ďalej, chembuster alebo octovanie čistí oblohu od chemtrails, verím tomu, ale zaujíma ma, čo sa stane s chemikáliami, ktoré sú obsiahnuté v chemtrails, nepadnú náhodou rýchlejšie k zemi? Ďakujem za odpovede.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: 2 otázky

Příspěvek od Mike.Jt » 28 říj 2011 13:02

vyzařovat ten sloup bude dál. Jen to na organismy nebude působit tak destruktivně. Někdo to hezky přirovnával k muzice, a orgonit je ladič. Sice to dělá randál dál, pouhou změnou frekvence se to potom už dá poslouchat ~ odfiltruje ze záření destruktivní složky, ale záření jako takové ze zákonů přírody zrušit nemůže.

Rozpouštění mraků podle mě nejvíc funguje na bázi toho, že energie z orgonu jim zabraňuje ty mraky vysrážet.
Co se přesně děje s částicema určit nedokážeme.
Nevylučuju že se vysráží a klesnou k zemi. Ovšem to se děje i tak. Důležitý je že v mracích to může bít na bázi třeba radikálů - silně reaktivní sloučenina, a po vysrážení se z toho může stát už stabilní látka.

Jinak pokud pořizovat orgonit, je podle mě důležité to dělat hlavně pro sebe. Co je nejdůležitější vliv.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět