WCB

Máte otázku nebo odpověď?
Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: WCB

Příspěvek od antistatic » 24 dub 2017 11:19

Ondřej píše:antistatic: teď jsem na papírek napsal dvouciferný číslo a leží přede mnou. Zjisti kyvadlem to číslo.
To číslo je: Vlez mi na záda!:)) Ja vím, že Tě žere, že někdo dokáže komunikovat s Vyšším já a Ty ne..To je jen Ego nic hrozného..:)
Asi jsi dodnes nepochopil jak kyvadlo funguje či jak s ním pracovat..:) Je mi líto, že se ve svém duchovním životě neposouváš dále.. Pracuj na sobě Ondřeji, pracuj..:) A už se dál tady nezešměšňuj prosím...
Napiš mi do SZ , dáme scuka a můžeš si mě otestovat jak budeš chtít , rad se na Tebe podívám!.))

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: WCB

Příspěvek od antistatic » 24 dub 2017 15:23

Já Ti můžu jen bezpečně říct Ondřeji, že za poslední půl rok si neprodal ani jeden svůj orgonit a ani se nedivím, já bych při Tvých znalostech od Tebe nekoupil ani klíčenku!!.))

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: WCB

Příspěvek od Ondřej » 27 dub 2017 20:10

Tos taky zjistil kyvadlem, že jsem nic neprodal? Od Vyššího já?

Ještěs mi poslal soukromou zprávu:

ty číslo
Odesláno: 24 dub 2017 11:43
Od: antistatic
Komu: Ondřej

Oba víme že jsi žádné číslo nenapsal:)


To taky zjistils svým kyvadlem? Nebo jak to víš?

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: WCB

Příspěvek od antistatic » 10 kvě 2017 06:02

Ondřej píše:Tos taky zjistil kyvadlem, že jsem nic neprodal? Od Vyššího já?

Ještěs mi poslal soukromou zprávu:

ty číslo
Odesláno: 24 dub 2017 11:43
Od: antistatic
Komu: Ondřej

Oba víme že jsi žádné číslo nenapsal:)


To taky zjistils svým kyvadlem? Nebo jak to víš?
:))ty chudacku, timhle sem si byl stoprocentne jisty:))) ze budes kopirovat SZ.. ty uz jsi opravdu zoufalý v tom jak se tu znemoznit:)))

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: WCB

Příspěvek od Ondřej » 10 kvě 2017 15:18

Jelikož forum má docela velkou návštěvnost čtenářů, pro zajímavost rozeberu, co tu antistatik předvedl. (i zde viewtopic.php?p=19879#p19879 ) Možná se i čtenář/hledající dozví něco novýho.

"Nanebevzaté mistry a anděli žádá většinou jen duchovní osoba s duchovní praxí"
Tzv. Nanebevzatí Mistři, anebo Velké Bílé Bratrstvo (Great White Brotherhood) s jejich maskotem "Saint Germain", jsou partička silně destruktivních, v podstatě ďábelských interdimenzionálních parazitů. Oblbují lidi svým "učením", který si snadno můžete najít na inetu, přijmout za svoje a tím jim posílat svou vitální energii. Mimo tedy ještě lidských obětí, to ale v jiných kruzích jejich uctívačů.

Pár zmínek o "Saint Germainovi" (vyskytuje se na whale.to ještě mnohem častěji, včetně GWB):
http://whale.to/b/dor24.htm
http://whale.to/b/cr83.html
http://whale.to/c/cbsunhived.html
http://www.ethericwarriors.com/forum?se ... &include=1

Bohužel už nevím, kde je onen blog Dona Bradleye, kde psal, jak se mu na jedné giftovací akci, sám maestro Germain zmaterializoval na zadním sedadle v jeho autě a řekl mu, že pokud bude pokračovat, zabije ho. DB mu totiž energeticky likvidoval obřadní místa (Mount Shasta), kde Germainovi hardcore nohsledi obětují lidi. Teď už GWB můžou jít víceméně do pr*ele, protože nemají energii jako dřív.

Pokud někdo naivně kooperuje s GWB, případně si s jejich energií "čistí krystaly" a provádí další psí kusy, má to do moudrýho jednání dost daleko a pravděpodobně taky nese následky.

"To číslo je: Vlez mi na záda!:)) Ja vím, že Tě žere, že někdo dokáže komunikovat s Vyšším já a Ty ne..To je jen Ego nic hrozného.."
Takže číslo neví/nedokáže zjistit. Další věta je útočná reakce, samozřejmě jeho vlastního ega, který se snaží strkat mně. :lol: Je lepší svoje vlastnosti házet na druhý, než si je přiznat a poráchat se v nich sám. Připomnělo mi to situace, když polofanatičtí křesťani někoho nálepkují: "ty jsi nevěřící!". :roll:
Naštěstí mě nic nežere (netrefil se) a už vůbec ne, že údajně někdo něco umí líp. Možná kyvadelníka něco žere a pak mluví sám o sobě?
Co se týče tzv. vyššího já, vedení mám dobrý a poslouchám ho, jak už mi řeklo pár vědem. Pracovat s kyvadýlkem nějak nemám potřebu.

Ano, mám ego, úplně stejně jako antistatik, nebo drtivá většina lidí. Ego je totiž "já" každé osoby/osobnosti. :) Teatrální vytahování ega druhých je specialita pouze těhle duchovňáků, co si kdesi přečetli, že ego je fuj a neduchovní, že, takže tenhle střípek "duchovna" používají jako zbraň proti názorovým nebo ideologickým oponentům. Úplně stejně jako současní neomarxisti a neotrockisti používají nálepky rasista, nacista a antisemita, na umlčení vlastenců a národovců. Lidi s tímhle způsobem argumentace považuji za naduté egoidy. Antistatik zdaleka není sám.

"Asi jsi dodnes nepochopil jak kyvadlo funguje či jak s ním pracovat.."
Opět mám silný dojem, že mluví primárně sám o sobě. "Co v hlavě, to v hubě." Nebo "kdo co říká, toho se to týká". Když jsem vzal do ruk virguli, fungovala naprosto perfektně. Našel jsem i strukturní anomálie, jako zasypaná zeď. I malý slabý pramen, který jsem jasně označil a následně ho potvrdil člověk, kdo kousek vedle kdysi kopal sklep a měl s ním problém. :) Stejnětak bych jistě rozjel i kyvadlo.

"Je mi líto, že se ve svém duchovním životě neposouváš dále.."
Antistatik asi zase mluví sám o sobě. Takový má alespoň dojem mé málo duchovní ego. :) Silně pochybuji, že někdo, kdo by se skutečně úspěšně lidsky a kvalitativně vyvýjel, by něco podobnýho psal druhým. Ještě prý s lítostí. Ale asi je tohle normální u esoteriků.

"A už se dál tady nezešměšňuj prosím..."
Jasné? Kdo napíše něco jinýho než Mr. Duchovno, zesměšňuje se. Hej antistatiku, už s tím svým egem začni něco dělat. Co věta, to drmolení sama o sobě :D

"Napiš mi do SZ , dáme scuka a můžeš si mě otestovat jak budeš chtít , rad se na Tebe podívám!."
Vzorek charakteru duchovňáka. Napřed někoho poflusat a pak nabídnout setkání, jakože se na mě podívá a, tipuji, pomůže mi s mým duchovním vývojem :D Asi si tím udělá dobře na ego.

"Já Ti můžu jen bezpečně říct Ondřeji, že za poslední půl rok si neprodal ani jeden svůj orgonit"
Další a další bezpečně jalový blábol, asi taky zjištěný kyvadlem, nebo prostě jen plácnutý bublajícím egem, co hlavně umí flusat špínu. Ono těžko je dosáhnout takový nulový prodej, když si někteří lidi objednávají i pětkrát za sebou.....

"Oba víme že jsi žádné číslo nenapsal:)"
Dvouciferné číslo jsem na papírek skutečně napsal, těsně před odesláním onoho komentu a papírek mi tu stále leží pod monitorem. Kdo skutečně s kyvadlem zacházet umí, může si to snadno ověřit. Takže antistatik jen tupě blábolí další nesmysly.

Prostý test s číslem na papírku jsem zvolil, protože jsou někteří lidi průhlední i takhle na dálku a člověk rychle ví s kým má tu čest. Antistatik nezklamal. Kopnul jsem do pár falešných duchovňáckých báboviček, s jeho následnou teatrální útočnou reakcí.

Už se jen opakuji s tím, že 80-90% tzv. esoteriky a duchovna je šrot, brak a velmi často i nebezpečný, protože krade lidem energii lstí a podvodem a dělá z nich trosky. Extremní příklad jsou např. Rodinné konstelace. Proč je většinou duchovno a esoterika taková žumpa? No protože je "dělají" žumpoidní lidi. Naivní, nadutí, povýšení, hrabivý egoidi. Největší problém jsou zásahy do energetickýho systému člověka, navíc s jeho svolením. Necháte si dobrovolně infikovat PC virem?? Ale mraky "zasvěcení" jsou to samý. Vlákno o Reiki tu taky máme, povznášející čtení to není.

"ty chudacku, timhle sem si byl stoprocentne jisty ze budes kopirovat SZ.. ty uz jsi opravdu zoufalý v tom jak se tu znemoznit"
Netřeba opakovat už vysvětlený. Jak sám o sobě říká, je "duchovní osoba s duchovní praxí". Prosím dejte si pozor na podobný lidi, jako tento krásný vzorek z hromad podobných exotů, co "dělají duchovno". Každýmu doporučuji být ve střehu a nic jim slepě nevěřit. Klidně vás poškodí a ani sami o tom nebudou vědět.

Ještě taková malá vtipná věc. Lidi si do obrázku - avataru u svýho nicku dávají zpravidla věci, co jsou jim nějak blízký nebo se s nimi ztotožňují. O čivavách je známo, že jsou často rozmazlení, protivní a agresivní zakrslíci :lol: Možná platí i "jaký pán, takový pes".

Tak jsme si teď s antistatikem zhruba fifty-fifty a další osobní útoky tu už nebudou.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: WCB

Příspěvek od Alfa » 10 kvě 2017 19:00

Přesně takové diskuze jsem se bál....
Všichni jsme tu na jedné lodi.
Od Ondřeje mám hromadu různých orgonitů, fungují do dnes bez problémů.
Jelikož jsou nerozbitné, nové kupovat nemusím :D
Klid a mír panuje.......
Místo osobních útoků se dají námitky a nesouhlasy napsat jinak.
Mám vás všechny rád!
Hezké jarní dny nám všem :!:
Alfa.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: WCB

Příspěvek od Ondřej » 12 kvě 2017 08:15

Jakápak diskuse, to byla jen taková krátká výměna názorů a už skončila :mrgreen:
Ano, jsme na jedné lodi a tu loď se pořád NĚKDO snaží rozhoupávat. Když už ne převrhnout, tak alespoň aby všichni blili.
To se divím, že máš "můj" orgonit. Za posledních 20 půlroků jsem nic neprodal. :lol:

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: WCB

Příspěvek od sviccc » 24 kvě 2017 07:45

Tady jde zřetelně vidět, komu orgonity fungují a komu ne ;-)
Měl jsem doma taky HHG od Ondřeje, který fungoval bez výhrady skvěle. Později jsem ho daroval milované osobě a vyráběl jsem vlastní. Bohužel kvality Ondřejovo výroby jsem nedosáhl. Koupil bych další, ale v dnešní době je to pro mě řacha peněz.
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: WCB

Příspěvek od Ondřej » 01 čer 2017 19:35

No, řacha se dá najít spíš jinde. Dík za pochvalu, jen moc nechápu, proč nejde vyrobit stejný orgonit, když to tady na foru popisuji.

A nyní opět naše oblíbené téma: duchovno. Kdyby třeba nějaká duchovní osoba s duchovní praxí chtěla čistit svoje krystaly a kdeco, s pomocí andělů, nebo lépe archandělů, kteří jsou ještě duchovnější, že, tak tady máte malý seznam, který archanděly si lze volat na pomoc. :lol:
karolinaloskotova.blog.cz/1705/odhaleni-spousteci-zaklinadla-pod-nazvem-jezis-kristus-a-archandele-doporucuji

Odpovědět