WCB

Máte otázku nebo odpověď?
Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: WCB

Příspěvek od sysel » 16 bře 2012 20:09

calleb píše:kde si vzal oblacnost kdyz bylo cely den jasno ,kdo si tu teda plete pojmy chytroline?
proste to nepriznas ze ty udelatka sou na ho...o
Jéje tak ty jsi zde, ale tak nejak latentní :-)....proboha aby jsi na te pozici, když se okolo sebe jednou podivaš, nezustal sám :o ,
Budeš jiště v napětí,že??...
Od tedka, te již nechávam, aby ses zacyklil :-). Protože považuji za užitečnejší pozorovat životní cyklus Excelové tabulky.
Obrázek
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: WCB

Příspěvek od anton2 » 16 bře 2012 21:50

Ved Calleb moze pisat nezmysly ake chce, ked ho to bavi.
No nic nezmeni na tom, co je pravdive a funkcne. Vyrobu a gifting tym nijak neovplyvni. Faktom je, ze orgonitu na tejto Planete stale pribuda a bude nadalej pribudat.
Ked k tomu pridame udalost galaktickych rozmerov, ako je vzostup 2012, tak reci su nepodstatne. :)

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: WCB

Příspěvek od sysel » 19 dub 2012 20:04

Dnes dostal velky WCB do stredu TW, ktery byl obložen TBčkama :-)
Obrázek
čistou vodu :-)
Obrázek
Je to sila.......
WCB+WTW ???? to by chtelo názvev :-)

rozhodne to čistí:

Obrázek
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Beta
Příspěvky: 11
Registrován: 01 dub 2012 10:42

Re: WCB

Příspěvek od Beta » 17 kvě 2012 10:13


colcino
Příspěvky: 1
Registrován: 03 led 2014 13:55

Re: WCB

Příspěvek od colcino » 03 led 2014 14:07

Zdravím vás, jsem tu nový tak pokud by vám to nevadilo kdybych položil pár dotazů.

1.Chtěl bych postavit WCB ale je opravdu nutné používat měděné trubky? Nestačili by nějaké jiné kovové, případně jak tu byly i ty násady od košťat?

2.WCB chci použít spíše na přitahování deště tak jak to měl Wilhelm Reich a také stahování těch chemického bordelu které na nás sprejují. Jak ho tedy postavit aby přitahoval "vodu" jako déšť?

3. Může být WCB i pod střechou na půdě???

4. K výrobě orgonitu- mám velký problém sehnat ty špony kovové- nestačily by rýsováčky nebo hřebíky?

Díky za odpověď...

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: WCB

Příspěvek od Ondřej » 05 led 2014 13:45

na CB stačí i ocelový trubky, jen by měly mít o 20% větší průměr než Cu.

Chembuster funguje jinak než Reichův cloudbuster. Naštuduj si jak ho vlastně používal.
nevím proč přivolávat déšť, když tu nic takovýho potřeba není.

Orgon má i optický vlastnosti = výhled z trubek neblokovat.

Na spojovací Fe materiál zapomeň a sežeň aspoň Al třísky.

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: WCB

Příspěvek od juhele2009 » 06 led 2014 01:23

Ondřej
To je hodně odvážné tvrzení, že orgon má optické vlastnosti. Copak ty ho vidíš? Asi ne, že jo. Jestli má na půdě místo, proč by si to tam nedal? Aspoň ho nebudou mít sousedi za blázna, až se ho budou ptát, na co to je. Nic nebude vidět, a zvědavý otázky nebudou. Jestli chce colcino přitahovat vodu, potažmo srážky, není nic lehčího. Pár kaček to bude stát, ale co by člověk pro svoje dobro neudělal, že? Tady je formulář :arrow: http://www.weathermodification.com/aircraft-inquiry.php a můžeš přivolávat jako zběsilej. :lol: Co se týká kovových špon, tak mně se ty napínáčky jeví jako zcela rovnocená náhrada. Copak jsou ty špony nějak matematicky definovány? Nejsou, je to kovový, a na rozměry se nehraje. Zrovna tak by mohl použít třeba nastříhaný alobal na kousky, kterej si může nějak sprejem obarvit, ale to už je fakt pro Chocholouška ... ;) No nic - KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ ... :lol: :lol:

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: WCB

Příspěvek od antistatic » 12 čer 2014 17:35

Já orgon vidím!Ne stále,jen za dobrých podmínek. Jako je slunečné počasí nebo "dobrý podklad" na kterém lze "uvolnit" zrak trošku zašvidrat a už jde krásně vidět to mihotání a třepání takovejch malinkatejch světýlek, v přírodě to vidím pořád..Není to nic složitého a může to vidět každý! stačí si položit na ruku TB natáhnout ji před sebe a dívat se s nataženou rukou nad TB a jako pozadí musí být modrá obloha!! A uvidíte ten hukot..:)

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: WCB

Příspěvek od antistatic » 12 čer 2014 19:08

Obrázek
Chtěl bych vám představit svůj zbrusu nový WCB!:) Násady na mop po 40 kč v baumaxu..Šlape jak šlak:)


Obrázek




Obrázek
Trubky sem se snažil izolovat páskou a igelitovým pytlíkem ale není to 100procentní.Asi ty konce zaliju do prysykřice..


Obrázek

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: WCB

Příspěvek od antistatic » 13 čer 2014 16:07

Tak jsem spodek trubek zaizoloval korkovýma špuntama!To by mělo být v cajku ne? myslím že to ničemu nevadí..

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: WCB

Příspěvek od Ondřej » 15 čer 2014 11:01

Tak kybl je zralý na úplný zasypání TBčkama, jinak nevyužíváš potenciál. Pak by to chtělo zkouknout nějakou psychotronickou osobou.
Konce musí být zakrytý kovem, pokud možno stejné tloušťky jako stěna trubky. Nalisovaná koule alobalu...
Trubka zasunout hlouběji.
Nápis na kbelíku je v tomto provedení neúčinný:) A rozhodně bych tam nepsal "bůch", poněvadž jsou dva bozi a primárně je uctíván ten destruktivní. Ilumící v ameristánu rádi používají "In God We Trust". Zkus si tipnout jednou kterýho boha myslí...

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: WCB

Příspěvek od antistatic » 15 čer 2014 17:00

No tak, protože jsem WCB vyráběl já a nápis na něj psal také já, tak tudíž můj Bůh vševědoucí kterého uctívám ví, že píšu jeho jméno a né jiného Boha!:)Takže tolik asi k nápisu:))
Kýbl je samozřejmě poloprázdný,TB doplním, jen jsem všechny teď prodal.Ale myslím že i těch 15 ks tam jede velmi pěkně,Mimo jiné hned vedle stěny kýblu mám své HHG,takže že by bylo orgonitu málo se mi nezdá. Samozřejmě čím více tím líp!
Na žádným konci trubky rozhodně být alobal nesmí!!!To ses asi spletl! Ale i mistr tesař se někdy utne..:)
Cituji Baligiftera: "My experience is that the pipes don’t need crystals in them but they do need to be closed (against the water) at the bottom and open to the target (the sky) at the top.
They also need to be insulated against direct contact with the water."

Takže trubka by měla být izolována od vody,sáčkem ,páskou , barvou.. Spodek by měl být uzavřen proti vodě!A vršek by měl být otevřený!Ale jsou to spíše doporučení!
Dále píše pokud nechcete aby do trubek pršelo ,zakryjte je plastem nebo dřevem! Ale nikdy ne kovem,ten zařízení vypne!
cituji:"I guess the tops of the pipes can be closed (against rain intrusion) with wood or plastic as neither presents a barrier to EMR but metal caps will immediately disable the device."

a co se týče zasunutí trubek tak je to myslím o vyzkoušení..Někdo tu psal 5-8cm.. někdo to má vražený až na dně a ještě bez izolace..:) Tohle je myslím o experimentování..


info o WCB: http://www.baligifter.org/blog/uncatego ... buster-wcb

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: WCB

Příspěvek od antistatic » 15 čer 2014 20:25

Jo a psychotronickou osobu bych poslal na Tebe:))) Ja uz nejakej patek a par orgonitu tady v Brne v ezo prodejnach rozprodal a spousta citlivych osob je mela v rukou a bez problemu jestli narazis tady na tohle Ondreji.:)) Ja dokazu pracovat v zakladu i s kyvadlem ale to Ty urco taky!:))

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: WCB

Příspěvek od Ondřej » 15 čer 2014 23:16

Konec trubky má být uzavřen kovem kvůli zastavení toku energie dál do země. Což je normání u klasickýho CB (do řeky). Což nechceme. Myslím spodní konec, což je jasný asi každýmu, kdo zná konstrukci CB.

Slovo bůch je dvojznačný. -nedoporučuji ho používat vůbec.

Funkčnost CB zkouknout psychotronikem, ne samostatný orgonit...

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: WCB

Příspěvek od antistatic » 15 čer 2014 23:52

Dobre:) skrtnu Buh a napisu tam Hospodin.. No neco sem o tom slysel to jo,ale zajimavy je ze to na fotkach nikdo zaslepneny nema prece..A baligifter o tom nic nepise:/ pise akorat zaslepeny proti vode a odizolovany,tot siroky pojem..Potom me napada to omotat hlinikovou izolepou nebo tam dam hlinikovej vrsek od píva :))asi na ty korkovy spunty.. TB si odleju zitra a doplnim,uz bych mel mit konecne i formu na pyramidu z lukoprenu..Tak se dam do dila..

Odpovědět