WCB

Máte otázku nebo odpověď?
Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: WCB

Příspěvek od antistatic » 16 čer 2014 06:14

Ondřeji Baligifter u WCB píše že:
I have retained the regular CB pipe length of 2 meters and arranged six 1 inch pipes in a by now familiar ‘ring of six’ formation.

I have sealed the bottom end of each pipe with a non-conductive material and insulated the portion of the pipe that is in contact with the water.

Insulation may be by electrical or duct tape, plastic bag or paint; whichever is the most practical.

The pipes are suspended in the water by whichever method is easiest.

Hrubý překlad z googlu:Jsem udržel pravidelný CB délku potrubí 2 metry a zařídil šest 1 palec potrubí v už známém "kruhu šesti" formace.

Jsem uzavřená spodní konec každé trubky s NEVODIVÉHO materiálu, který je izolován část trubky, která je ve styku s vodou.

Izolace může být elektrickým nebo lepicí pásky, plastové pytle nebo barvy; podle toho, co je nejpraktičtější.

Trubky jsou zavěšeny ve vodě podle toho, která metoda je nejjednodušší.

On píše že trubky dole mají být dole zaslepeny nevodivým materiálem a izolovány od vody!!
Tak jak si prosím Tě došel na to že u WCB mají být zaslepený kovem??Vím co si psal ale,
asi mu to funguje i bez zaslepení kovem když to tam píše předpokládám..
Má někdo zkušenost??

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: WCB

Příspěvek od antistatic » 16 čer 2014 07:49

Vím že pro zvýšení výkonu se WCB umísťuje do potoka nebo se přidává čerpadýlko na cirkulaci.Našel jsem ale zajímavé video na zvýšení účinnosti pomocí krystalu křišťálu!
Mrkněte: Cloud Buster Structural Link to Spring Water. https://www.youtube.com/watch?v=MPXWjgek4NE

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: WCB

Příspěvek od antistatic » 17 čer 2014 09:29

Obrázek
Tak tohle jsou čáry co jsem měl dnes ráno nad domem..


Obrázek
A takhle jsem je rozpouštěl odprostřed:)) foceno přímo nad WCB!

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: WCB

Příspěvek od antistatic » 17 čer 2014 11:00

Obrázek
menší sylfík..

Obrázek
zde jdou vidět normální mraky + rozplizlý sajrajt v dáli. a také jde poznat že sylfík nahoře je přímo nad ogiftovaným vysílačem který ční na horizontu..

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: WCB

Příspěvek od antistatic » 18 čer 2014 20:20

Obrázek
Jelikož používám menší mandaly jako podložky pod hrnek nebo skleničku s nápojem,napadlo mě že by se dala nabíjet voda ve WCB také pomocí mandal! nedalo mi to a hned sem šoupnul vytisknutou A4 menších mandal pod kýbl WCB. Účinek bude jistý,jen jde o to jak bude silný! Dokonce jsem zkoušel jednu mandalku vystřihnout dát do mrazáku a zkusit test se skleničkou s vodou a dopadlo to podle očekávání! Voda v plastovém kalíšku nad mandalkou nezamrzla,opravdu!!Nebylo to tak bouřlivé jak s orgonitem,ale bublina byla patrná!! I kyvadlo mi ukazuje jak jde z mandaly "dobrá energie"!
Aby se vám inkoust neroztekl za deště ,dejte si papír do ochrané kancelářské euro folie,zalepte izolepou a jeto!:)

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: WCB

Příspěvek od antistatic » 20 úno 2017 15:38

Ten kdo ma watercloudbuster, tak at zkusi tu vodu v kyblu uzemnit dratem do zeme nebo k hromosvodu..pomaha to!

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: WCB

Příspěvek od Ondřej » 03 bře 2017 17:55

To je dobře známý efekt, ovšem neideální. DOR pak přechází do země, podobně jako u Reichově CB, místo toho aby se transformoval na POR.

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: WCB

Příspěvek od antistatic » 04 dub 2017 10:30

Ondřej píše:To je dobře známý efekt, ovšem neideální. DOR pak přechází do země, podobně jako u Reichově CB, místo toho aby se transformoval na POR.
Tak to se pěkně mýlíš Ondřeji...:) Žádný DOR se drátem do země nedostane!!! Jak by vůbec mohl?? Drátem???:) Přemejšlej trochu.. Ten drát je tam jen proto aby voda měla kontakt se Zemí!! Nejspíš kvůli frekvenci Zěme!! Nicméně ověřoval jsem Tvůj názor přeš kyvadlo a ptal jsem se Vyššího Já.. Bylo mi potvrzeno že žádny DOR se drátem do Země nedostává!!
Takže tak.. :)

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: WCB

Příspěvek od antistatic » 05 dub 2017 11:08

Mimochodem W.Reich kumuloval DOR do vodních nádrží trubkama přes svůj CB! Takže opět žádný DOR nešel do Země ani země.. Nybrž do vody.. Ondřeji kde si to prosím tě nastudoval to by mě teda zajímalo!!!:)))

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: WCB

Příspěvek od Ondřej » 12 dub 2017 16:55

Jak se měly CB uzemňovat a zahrabávat, v té době jsem to taky zkoumal. DOR jde do vody v zemi, místo aby se vracel (POR) nahoru. Nakolik se ho dostane pouze přes drát, to teď nevím. V každým případě výrazně efektivnější budou Trinity wand a dneska CB lidem nedoporučuji.

---------
Co se týče kyvadel a radění se s vyšším já, nebo údajným vyšším já, znám jednu, kterou její bývalý duchovní průvodce chtěl zabít, pak jednoho co už byl zabit, dva roky zpět, SVÝM DUCHOVNÍM RÁDCEM, teď jsou na řadě další lidi pod útoky a díky svýmu nadutýmu duchovňáckýmu egu se nedokážou bránit, jsou to totiž majstři, co komunikují s anděly že, a tahle tendence falešných duchovních rádců teď bude růst. Je tu plno skutečně nebezpečných entit, který chtějí schopný lidi zabíjet nebo totálně vykolejit z jejich konstruktivní cesty. Kyvadlo je to poslední, to umí zmanipulovat kdejaká astrální opice. Tím ale nechci tvrdit, že nemáš pravdu.

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: WCB

Příspěvek od antistatic » 13 dub 2017 11:42

Pokud vím, tak princip orgonitu spočívá v tom, že železo odráží energii,pránu.. A živice ji přitahuje.. V tom případě se o DOR odráží od železa, kovu.. Tím pádem logicky drát nemůže nikam DOR odvádět protože ho jenom odráží.. Pokud je kýbl WaterCloubusteru plný TBček tak přeci dochází k okamžité transformaci DORu na POR. Můj WaterCloubuster funguje uplně normálně a je to ta nejlevnější metoda čistění oblohy.Učinky jsou viditelné a jelikož se mi nad balkonem (bytovou zástavbou) cca 30-40 metrů krouží civilní neoznačená helikoptéra, přímo kolmo nad mým domem tak mám účinky opravdu ověřeny.:))

S kyvadlem máš samozřejmě pravdu! Pokud vezme do ruky kyvadlo obyčejný člověk na první, druhé duchovní úrovni, většinou se okamžitě napojí na Astrál! Jelikož já se pravidelně modlím, také medituji a také odvádím mrtvé přivtělené duše do světla s pomocí Arch. Michaela, vím že se napojuji přímo na mé Vyšší Já!!Cítím při tom teplo v dlaní a tlak na třetím oku.. Samozřejmě nehodlám tu nikoho o ničem přesvědčovat ,je mi jedno kdo čemu věří! Pouze tu předávám informace, které jsou teď momentálně to nejcennější co člověk v dnešní době může získat.. Jelikož mám odpovědi od Vyššího Já ověřeny, nemám důvod mu nevěřit! Například jsem si kupoval ojeté auto s pomocí kyvadla a to by jste koukali kolik aut na internetu a v bazarech má poruchy na motoru nebo stočené kilometry!!!!:) S kyvadlem( Vyšším Já) určuji vše..Očistu a energii kamenů,nápojů,jídla,obrazů a mandal,vykladacích karet,bižuterie.. Dá se ptát na cokoliv, jestli Vás někdo neokradl,jestli vás nevyfotil radar, prostě na vše z minulosti a přítomnosti.. Pravdivost kyvadla záleží jen na čistotě srdce ne nezištných úmyslech ptajícího se člověka! S kyvadlem může začít okamžitě pracovat každý člověk který si o sobě myslí že na to po duchovní stránce má.. Také umím určovat patogenní zony kyvadlem i vyrgulí.. Spodní vodu(pramen) který způsobuje infrazvuk a ten zase rakovinu! Mluvím z rodinné zkušenosti..:(

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: WCB

Příspěvek od antistatic » 13 dub 2017 12:01

Např. ptal jsem se kyvadla(Vyššího Já) jestli byly Američané na Měsíci, jestli Adolf Hitler spáchal sebevraždu nebo jestli chemický útok v Syrském Idlíbu byl opravdový... A věřte nebo ne pokaždé byla odpověď, NE!!

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: WCB

Příspěvek od Alfa » 13 dub 2017 14:12

Ahoj Antistatici,
se vším co jsi napsal, souhlasím. Moc pěkně se to četlo :!:
Měj se hezky, ať se ti v životě ve všem daří :!:
Alfa :D

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: WCB

Příspěvek od antistatic » 13 dub 2017 15:02

Alfa píše:Ahoj Antistatici,
se vším co jsi napsal, souhlasím. Moc pěkně se to četlo :!:
Měj se hezky, ať se ti v životě ve všem daří :!:
Alfa :D
Děkuji Ti Alfo!!:)

I Tobě ať se daří,ať se daří všem lidem dobré vůle a čistého srdce..

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: WCB

Příspěvek od Ondřej » 23 dub 2017 18:19

antistatic: teď jsem na papírek napsal dvouciferný číslo a leží přede mnou. Zjisti kyvadlem to číslo.

Odpovědět