fenomén 2012

Máte otázku nebo odpověď?
Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: fenomén 2012

Příspěvek od sysel » 17 zář 2012 16:53

juhele2009 píše:Supr. Jdu na to. :!: Obrázekvytvorenie ochraného a štítu okolo mňa - To je přesně to, co potřebuji, zítra se budu pohybovar v Praze v centru a nechci, aby mě něco porazilo, nebo aby mě někdo okrad. Díky za radu ...
Teda Juhele, takový obrazek od Tebe, to je krasa, jak se Ti to stalo??...Kamera chválí.
A ještě k tomu štítu, nešmíš chodit před "Hlavák"....mohl by jsi narazit na "Šervůďáky". Oni lezou různě z kosodřevin.....a ruce mají všude. Jen snad kdyby Ti chteli prodat zlato, to je potom OK.
Pekny den
Sysel
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

petrvlk
Příspěvky: 33
Registrován: 22 črc 2012 23:29

Re: fenomén 2012

Příspěvek od petrvlk » 17 zář 2012 19:01

juhele2009 píše: :D To práve ne, to bych se ozval už dříve, ale nějak mě to ještě netrklo. Až teprve nyní ;), akorát bych nechtěl být v kůži nějaké mladé dámy, protože, ehm, se to jaksi nehodí sem psát, co mám ted na mysli. Dnes jsem měl kulturní den, koukal sem na filmy o Afganistánu (1x ruský + 1x USA) a pak ještě na Prometheus http://www.csfd.cz/film/290958-prometheus/ Je znát patrný posun v úvahách vedoucích figur filmového průmyslu, pouštějí do oběhu info, že lidi nepocházej z opice, ale někde daleko ve vesmíru kdosi provedl CNTRL + C a CNTRL + V se svojí DNA, a ejhle - je tu člověk ;) Závěr filmu je taky velmi epesní, protože se prý nemáme pachtit po svých "stvořitelích". Zajímavé. A docela to i souzní s fenoménem 2012, ba že ... :!:
To nemusíš psát co máš teď na mysli... asi nevnímáš debatu je to otelepatijiii a ta funguje i zrzek slova asi ne :D :D :D

denisaarobi
Příspěvky: 1
Registrován: 08 říj 2012 21:15

Re: fenomén 2012

Příspěvek od denisaarobi » 08 říj 2012 21:28

21.12.2012, Bude novej svět ato bude takovej že nebude žadna uroda skoro žadne jidlo tomu se bude řikat peklo tuje peklo nazemi ale to nigdo nevidi ale jak přide ta afera přištirok že nebude jidlo ani co dat dohuby tak se všeci budou pozabyjet nazajem to bude peklo a děti do 12 let si vezme naž pan a lidi kere ma vybrane pak tomu všeci pochopite

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: fenomén 2012

Příspěvek od pepr » 08 říj 2012 23:06

denisaarobi píše:21.12.2012, Bude novej svět ato bude takovej že nebude žadna uroda skoro žadne jidlo tomu se bude řikat peklo tuje peklo nazemi ale to nigdo nevidi ale jak přide ta afera přištirok že nebude jidlo ani co dat dohuby tak se všeci budou pozabyjet nazajem to bude peklo a děti do 12 let si vezme naž pan a lidi kere ma vybrane pak tomu všeci pochopite
Dej si studenou sprchu (případně nějaké antidepresivum), přestaň číst satanistické plátky a nestraš děti. :D

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: fenomén 2012

Příspěvek od monikag » 09 říj 2012 08:01

denisaarobi píše:21.12.2012, Bude novej svět ato bude takovej že nebude žadna uroda skoro žadne jidlo tomu se bude řikat peklo tuje peklo nazemi ale to nigdo nevidi ale jak přide ta afera přištirok že nebude jidlo ani co dat dohuby tak se všeci budou pozabyjet nazajem to bude peklo a děti do 12 let si vezme naž pan a lidi kere ma vybrane pak tomu všeci pochopite
...tak prepáč...toto je teda brutálna hlúposť....deti do 12 rokov???? .... a ty nemusíš pochopiť???, :lol: :lol: :lol:

Odpovědět