fenomén 2012

Máte otázku nebo odpověď?
Lesíček
Příspěvky: 9
Registrován: 01 bře 2012 18:40

Re: fenomén 2012

Příspěvek od Lesíček » 09 zář 2012 13:22

sysel píše:
Lesíček píše:monikag: Jen se tu poděl o své zkušenosti veřejně, nikdo Tě tu za blázna označovat nebude ;) A domnívám se, že když už jsi v té čtvrté dimenzi, tak už jsi určitě i "nad věcí" a blbý kecy jedniců v 3D Tě nijak neurazí :)

A v jaké rovině se vidíš Ty Lesíčku? :-), neboj nám o tom říci.
Co kdyby Ti nekdo vyprávěl o Andělech, o čupakabře - IQ:240....atd?
Pekny den :-)
Já se nevidím v žádné, prostě žiju a nechávám na mě přírodu působit dle její libosti :) Nic jiného ani dělat nemůžu, kromě toho, že mohu určitým způsobem masírovat svou "duši" :)

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: fenomén 2012

Příspěvek od sysel » 09 zář 2012 14:11

Lesíček píše:
sysel píše:
Lesíček píše:monikag: Jen se tu poděl o své zkušenosti veřejně, nikdo Tě tu za blázna označovat nebude ;) A domnívám se, že když už jsi v té čtvrté dimenzi, tak už jsi určitě i "nad věcí" a blbý kecy jedniců v 3D Tě nijak neurazí :)

A v jaké rovině se vidíš Ty Lesíčku? :-), neboj nám o tom říci.
Co kdyby Ti nekdo vyprávěl o Andělech, o čupakabře - IQ:240....atd?
Pekny den :-)
Já se nevidím v žádné, prostě žiju a nechávám na mě přírodu působit dle její libosti :) Nic jiného ani dělat nemůžu, kromě toho, že mohu určitým způsobem masírovat svou "duši" :)
Na prvni pohled vidim, že delas docela prijemne veci (nechat na sebe prirodu pusobit), to možna jiní o tomto ani takto nepremyslí. Vis nechat na sebe prirodu pusobit je možna lepsi než se poustet do zachrany planety, to by byl asi marny boj. Jak masirujes duši, nevim, ale jestli mas ze vseho dobry pocit, tak proc ne,vid?
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: fenomén 2012

Příspěvek od juhele2009 » 09 zář 2012 21:28

sysel
S tou čupakabrou je to zajímavý, nedávno sem viděl video. Je to potvora :? Tu bych na procházce potkat nechtěl. Jinak doufám, že všichni sledujete v sobotu na ČT2 Kód pyramid, od 20 hodin, to je zajímavý :idea: Konečně správnej pohled na historii st. Egypta, a ne že to sou hrobky, takže ke konci roku mě poradˇte - máme si koupit šampáňo a rachejtle, nebo sehnat KáPéZetku? :)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=w7WV1rn_Ksw[/youtube]

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: fenomén 2012

Příspěvek od sysel » 09 zář 2012 22:01

http://www.volny.cz/rojar/cryptozoologi ... _chupa.htm

Asi to bude pekna bestie, dokonce jsem slysel o jejim řadeni v Mexiku, kdy vysala ovce letos na jare. Tato zprava do nekolika tydnú byla i na netu. Nikdo nevi odkud to pochazi, protoze se to zde nevyskytuje stale. Nekdy to sem proste proleze. Ale mame stesti, v techto dnesnich energiich to zde jiz nenachazi prostredi ani p :arrow: ro prezivaní. Myslim, ze o teto potvore jiz nebudeme slyset.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: fenomén 2012

Příspěvek od monikag » 11 zář 2012 09:01

Lesíček píše:monikag: Jen se tu poděl o své zkušenosti veřejně, nikdo Tě tu za blázna označovat nebude ;) A domnívám se, že když už jsi v té čtvrté dimenzi, tak už jsi určitě i "nad věcí" a blbý kecy jedniců v 3D Tě nijak neurazí :)
.....Lesíček...nemôžem sa podeliť verejne..pretože si neviem rady ani sama zo sebou a nepotrebuejm čítať reakcie ľudí, ktorí na to majú iný názor....chcela som len zareagovať, že sa to naozaj deje...nie sú to výmysly....napíšem ti len jeden detail z môjho života......dokážeš si predstaviť, že sa s niekým tak prepojíš, že ťa celé dni, keď na teba konkrétny človek myslí,...tlačí koreň nosa, postupne celé čelo, vrch hlavy???? Akoby ti išiel mozog vyrvať z hlavy.....Niekoľkokrát overované...až do zblbnutia, či to nie je niečo iné..niekedy je to až obrovský tlak v hlave a to dennodenne či je ráno, či je noc...už len s týmto sa musí človek naučiť žiť, že už to asi neprestane....spracovať tie energie....a stalo sa to tak, že to nikto nečakal, nikto to neplánoval.....a vôbec nie som nad vecou...naopak ...všetko prežívam oveľa intenzívnejšie...všetky emócie....či už negatívne, alebo pozitívne....
začínam mať strach zo seba samej...čo sa mi to deje..prečo práve ja....ale to je na dlho....len prosím nepíšte že sú to bláboly a podobne......to, že sa nič nedeje vám, neznamená, že sa nič nedeje iným ľuďom...ľudia by mali byť k sebe citlivejší....krásny slnečný deň všetkým...

Martin777
Příspěvky: 24
Registrován: 20 pro 2011 00:28

Re: fenomén 2012

Příspěvek od Martin777 » 15 zář 2012 02:10

monikag píše: ...všetko prežívam oveľa intenzívnejšie...všetky emócie....či už negatívne, alebo pozitívne....
Ahoj Monika máš úplnú pravdu tá zmena je dosť markantná aj ja ju cítim... je to o energiách a údajnom frekvenčnom preladení. A ak to u teba začalo v priebehu Augusta tak u mňa taktiež...
Ja momentálne cítim to čomu sa hovorí prechod na 4D nespomínam si pred tým že by som v živote vedel žiť niekedy spokojne "v prítomnosti" a teraz sa to učím a ide mi to postupne lepšie.
1. Doreen Virtue napísala jednu legendárnu knihu Andelská terapie, Anielska terapia mohla by ti biť celkom užitočným sprievodcom.
2. A za ďalšie máš svojho sprievodcu, anjela tebe prideleného a každý deň sa naňho môžeš obracať z otázkami pretože je pri tebe a on ťa už povedie "správnym smerom".
3. A ešte niečo ti poradím keďže mám pocit že si hviezdna duša tak ako ja (táto skupina duší je na energie najcitlivejšia) a máš doma orgonity daj ich zatiaľ niekam von či do pivnice, ja som ich tam musel dať...príliš silná energia z nich išla. (orgonity energie zosilňujú a i výraznejšie aktivujú mozog)
4. Prestaň postupne pozerať správy a telku. (aj tak tam nič nieje)

Takže pokoj ono sa to postupne zrovná...

Martin777
Příspěvky: 24
Registrován: 20 pro 2011 00:28

Re: fenomén 2012

Příspěvek od Martin777 » 15 zář 2012 03:02

Len doplním začalo sa to už začiatkom 2012 ale teraz od Augusta cítim ďalší posun... že tie stavy bolesti hlavy pri zlom počasí postupne upadajú...atď a aj pohľad na svet je o niečo pozitívnejší... a tretie oko či telepatia? To už je klasika ;o) Niekedy vnímam slová ľudí pred tým ako ich vyslovia ;o)

Odkaz na hore spomínanú knihu:
http://www.martinus.sk/?uItem=31385
.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: fenomén 2012

Příspěvek od monikag » 16 zář 2012 20:30

Martin777 píše:
monikag píše: ...všetko prežívam oveľa intenzívnejšie...všetky emócie....či už negatívne, alebo pozitívne....
Ahoj Monika máš úplnú pravdu tá zmena je dosť markantná aj ja ju cítim... je to o energiách a údajnom frekvenčnom preladení. A ak to u teba začalo v priebehu Augusta tak u mňa taktiež...
Ja momentálne cítim to čomu sa hovorí prechod na 4D nespomínam si pred tým že by som v živote vedel žiť niekedy spokojne "v prítomnosti" a teraz sa to učím a ide mi to postupne lepšie.
1. Doreen Virtue napísala jednu legendárnu knihu Andelská terapie, Anielska terapia mohla by ti biť celkom užitočným sprievodcom.
2. A za ďalšie máš svojho sprievodcu, anjela tebe prideleného a každý deň sa naňho môžeš obracať z otázkami pretože je pri tebe a on ťa už povedie "správnym smerom".
3. A ešte niečo ti poradím keďže mám pocit že si hviezdna duša tak ako ja (táto skupina duší je na energie najcitlivejšia) a máš doma orgonity daj ich zatiaľ niekam von či do pivnice, ja som ich tam musel dať...príliš silná energia z nich išla. (orgonity energie zosilňujú a i výraznejšie aktivujú mozog)
4. Prestaň postupne pozerať správy a telku. (aj tak tam nič nieje)

Takže pokoj ono sa to postupne zrovná...
...Martin 777...Ďakujem za povzbudenie...
najväčší zážitok...šišinka...prebudenie..koniec júla...zmeny celkovo dosť zjavné od cca marec 2011 intenzívne, no začalo to narodením mojej dcérky(krištáľové dieťa) 2005 postupne....
....Anjelské rady na každý deň...čítam každý deň...tiež od Doreen Virtue, aj anjelské karty...skúsim pozrieť aj Anjelskú terapiu...
.....orgonity vyrábam, takže ich mám plný dom...no žiaľ nemám pivnicu... :lol: tak to musím nejako vydržať..
......správy už nepozerám vôbec...prišlo to samé...ešte pred časom som nechápala kamarátku, ktorá ich nepozerá už dlho, že ako to môže byť neinformovaná...
....a teraz som aj ja a je mi to jedno.... :lol:
...ako máš pocit, že som hviezdna duša????...skúsim o tom niečo prečítať....
....v každom prípade ďakujem
....prajem pekné dni....

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: fenomén 2012

Příspěvek od monikag » 16 zář 2012 20:32

Martin777 píše:Len doplním začalo sa to už začiatkom 2012 ale teraz od Augusta cítim ďalší posun... že tie stavy bolesti hlavy pri zlom počasí postupne upadajú...atď a aj pohľad na svet je o niečo pozitívnejší... a tretie oko či telepatia? To už je klasika ;o) Niekedy vnímam slová ľudí pred tým ako ich vyslovia ;o)

Odkaz na hore spomínanú knihu:
http://www.martinus.sk/?uItem=31385
.
....slová ľudí pred ich vyslovením...."čítanie myšlienok"...zase klasika u mňa... ;)

Martin777
Příspěvky: 24
Registrován: 20 pro 2011 00:28

Re: fenomén 2012

Příspěvek od Martin777 » 16 zář 2012 22:08

Veď áno klasika...
A inak ešte jedno. Používanie akýchkoľvek "schopností" v "prechodnom období" zredukuj úplne na nulu... ak máš problémy je to práve preto že k tebe všetko prichádza a často tak povediac "bez kontroly". Cudzie myšlienky, energie. Takže to vypnúť. Čítať pocity môže znieť zaujímavo, ale vlastne ani nieje a všeličo "nachytáš" inak by ti nebolo zle. Ja som nemohol chodiť v MHD a pracovať na verejnom mieste.

No a posledná ochrana je účinná Archanjelska ochrana, taká účinná a predsa tak málo známa.

Znie:
"Prosím vás Archanjelou Michaela, Gabriela, Uriela a Rafaela o úplnú očistu mojej aury, môjho tela, priestorov kde žijem od negativity a nízkych energii. (teraz dýchať, nechať ich pracovať a "nepomáhať" im, takto im v práci nič nebráni)
Ďalej vás prosím o vytvorenie ochraného a štítu okolo mňa nech nik a nič nemôže vstupovať do môjho tela a preberať moje energie"
Ďakujem

3x denne (štít tráva vraj najviac 12 hod.)

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: fenomén 2012

Příspěvek od monikag » 16 zář 2012 22:42

Martin777 píše:Veď áno klasika...
A inak ešte jedno. Používanie akýchkoľvek "schopností" v "prechodnom období" zredukuj úplne na nulu... ak máš problémy je to práve preto že k tebe všetko prichádza a často tak povediac "bez kontroly". Cudzie myšlienky, energie. Takže to vypnúť. Čítať pocity môže znieť zaujímavo, ale vlastne ani nieje a všeličo "nachytáš" inak by ti nebolo zle. Ja som nemohol chodiť v MHD a pracovať na verejnom mieste.

No a posledná ochrana je účinná Archanjelska ochrana, taká účinná a predsa tak málo známa.

Znie:
"Prosím vás Archanjelou Michaela, Gabriela, Uriela a Rafaela o úplnú očistu mojej aury, môjho tela, priestorov kde žijem od negativity a nízkych energii. (teraz dýchať, nechať ich pracovať a "nepomáhať" im, takto im v práci nič nebráni)
Ďalej vás prosím o vytvorenie ochraného a štítu okolo mňa nech nik a nič nemôže vstupovať do môjho tela a preberať moje energie"
Ďakujem

3x denne (štít tráva vraj najviac 12 hod.)
...ďakujem pekne ešte raz....
...ako vypnúť...ono sa to jednoducho deje..nie vedome...napr. poviem niečo..a ten druhý povie...ukradla si mi to z jazyka...vyslovím niečiu myšlienku....
...práca s ľuďmi ma naopak veľmi baví,....najnovšie mám veľmi silný pocit pomáhať...stále a komukoľvek...niekedy je to až ubíjajúce, keď nemôžem pomôcť....viem, znie to ako bláznovstvo..ale sú to také podvedomé pokyny...pomôž mu ...potrebuje ťa...atď...a je toho čím ďalej viac...ale prítomnosť ľudí mi nevadí...naopak....nebýva mi zle ako zle...ale obrovské výkyvy nálad..niekedy mám pocit, že mi nikto nerozumie a ono to tak nie je, v podstate som dosť obľúbená...hahaha... ale často bývam smutná, to nikdy predým nebolo...vadí mi nespravodlivosť....ale veľmi...niekedy mám pocit, že chcem zachrániť celý svet a ja sama sa strácam....hahaha...
...ďakujem za Archanjelskú ochranu,...snažím sa dosť čítať, no veeeeľa toho ešte musím naštudovať....
.... len nerozumiem tej tráve

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: fenomén 2012

Příspěvek od juhele2009 » 16 zář 2012 22:46

Supr. Jdu na to. :!: Obrázekvytvorenie ochraného a štítu okolo mňa - To je přesně to, co potřebuji, zítra se budu pohybovar v Praze v centru a nechci, aby mě něco porazilo, nebo aby mě někdo okrad. Díky za radu ...

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: fenomén 2012

Příspěvek od monikag » 16 zář 2012 22:52

juhele2009 píše:Supr. Jdu na to. :!: Obrázekvytvorenie ochraného a štítu okolo mňa - To je přesně to, co potřebuji, zítra se budu pohybovar v Praze v centru a nechci, aby mě něco porazilo, nebo aby mě někdo okrad. Díky za radu ...
...juhele...vitaj...no to by si nebol ty, keby si nezareagoval...že ty normálne sleduješ, čo sa kde objaví, aby si si rýpol...hahhaaha
...tak hor ´sa do toho!!!!!

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: fenomén 2012

Příspěvek od juhele2009 » 16 zář 2012 23:12

:D To práve ne, to bych se ozval už dříve, ale nějak mě to ještě netrklo. Až teprve nyní ;), akorát bych nechtěl být v kůži nějaké mladé dámy, protože, ehm, se to jaksi nehodí sem psát, co mám ted na mysli. Dnes jsem měl kulturní den, koukal sem na filmy o Afganistánu (1x ruský + 1x USA) a pak ještě na Prometheus http://www.csfd.cz/film/290958-prometheus/ Je znát patrný posun v úvahách vedoucích figur filmového průmyslu, pouštějí do oběhu info, že lidi nepocházej z opice, ale někde daleko ve vesmíru kdosi provedl CNTRL + C a CNTRL + V se svojí DNA, a ejhle - je tu člověk ;) Závěr filmu je taky velmi epesní, protože se prý nemáme pachtit po svých "stvořitelích". Zajímavé. A docela to i souzní s fenoménem 2012, ba že ... :!:

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: fenomén 2012

Příspěvek od monikag » 16 zář 2012 23:20

juhele2009 píše: :D To práve ne, to bych se ozval už dříve, ale nějak mě to ještě netrklo. Až teprve nyní ;), akorát bych nechtěl být v kůži nějaké mladé dámy, protože, ehm, se to jaksi nehodí sem psát, co mám ted na mysli. Dnes jsem měl kulturní den, koukal sem na filmy o Afganistánu (1x ruský + 1x USA) a pak ještě na Prometheus http://www.csfd.cz/film/290958-prometheus/ Je znát patrný posun v úvahách vedoucích figur filmového průmyslu, pouštějí do oběhu info, že lidi nepocházej z opice, ale někde daleko ve vesmíru kdosi provedl CNTRL + C a CNTRL + V se svojí DNA, a ejhle - je tu člověk ;) Závěr filmu je taky velmi epesní, protože se prý nemáme pachtit po svých "stvořitelích". Zajímavé. A docela to i souzní s fenoménem 2012, ba že ... :!:
...bola som na tom v kine... ;)

Odpovědět