fenomén 2012

Máte otázku nebo odpověď?
petrvlk
Příspěvky: 33
Registrován: 22 črc 2012 23:29

Re: fenomén 2012

Příspěvek od petrvlk » 07 srp 2012 23:47

juhele2009 píše:Cestou domů jsem si říkal, jak je ta mladá generace blbá, to je jak v 50. létech.
No ale to nemá přeci vliv na fenomén 2012, pokud jsem to správně pochopil tak tahle dívka je součásti a když se neprobudí tak to je ta co bude probuzena :D, tedy něco jako dvořanka v šípkové princezně :D
Princ políbil princeznu a všichni se probudily...
A co by byl život bez snů???

pepr píše:
juhele2009 píše:Fenomén 2012 bezesporu existuje, ale byl, bohužel, využitý hl. ke komerčním účelům.
Jenže tohle zneužívání bude fungovat taky jen dočasně. Manipulátoři nemají jinou šanci, než míchat lži s polopravdou a pravdou. Jinak sdělení nebude přesvědčivé. Jenže ne všichni lidé jsou úplně tupí a postupně si trénují obezřetnost. Čím dál tím víc lidí začíná uvažovat vlastní hlavou.

Existuje jen velmi málo způsobů, jak probouzející se lidi zase utlumit. Základem je teror -- fyzický nebo psychický nebo kombinace obou. Přirozeným řešením je z tohoto pohledu válka. Jenže i cíle války jsou už profláknuté. Takže to musí být něco méně pochopitelného -- inscenovaný teroristický útok. A boj proti němu.

Pak je tu další možnost působení na lidi, která je založená na tajemství -- utajované technologie. Buď se jejich použitím dosáhne jakoby přírodních pohrom (záplavy -- u nás v roce 1997, 2002; zemětřesení). Nebo se dosáhne iluze technologické převahy nepřítele, nebo se dosáhne zamaskování operace pod falešnou vlajkou.
No komerční účely to jo, ale stejně i když někdo to zneužil tak přeci nepozměnil tu podstatu, teda jestli se to stane...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jo a vůbec se tu nechi bavit o tom jestli jo a nebo ne, ale o tom co si představujete pod fenoménem 2012, takže o těch pohádkách... tak už nehudruj Jůheláku a zkus si na nějakou, kterou máš na srdci ohledně 2012 vzpomenou co??? Prosím :)

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: fenomén 2012

Příspěvek od juhele2009 » 08 srp 2012 13:00

Nepochopil. Vliv to má, nejenom na "transformaci". Přeci jen, na určité věci je lepší se soustředit a neodfláknout je, aby se očekávaný výsledek dostavil. Je to jako na olympiádě - kdo má natrénováno a je ve formě, má větší naději na úspěch než ostatní. Jednoduše řečeno. To děvče se pochopitelně nikam transformovat nebude. Pro ní je brigáda jako brigáda, je jí jedno, koho nabízí, o nic nejde, ne? Děděček nebo syreček, oboje smrdí. Ona jen nabízí zkažený hnusný zboží, cpe vám ho před nos, ovšem tato volba je špatná. Ale peníze nesmdí, ne? (Sakra, to už jsem někde četl - jo Klaus.) Zkrátím to - nikdo přesně neví, co si pod fenoménem 2012 představit a k čemu přesně dojde. At se každej transformuje jak umí, ale jak známo, VŠECHNO SOUVISÍ SE VŠÍM, takže já toho žida volit nebudu, poněvač chci mít přeci jen ještě pár let klid a ne že budem furt válčit s velbloudářema vo sto péro někde v tramtárii, to je pakárna. Doufám, že mě chápete.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: fenomén 2012

Příspěvek od sysel » 08 srp 2012 14:46

Jo v dnesni dobe neni kdo volit :(
Udajne nejlepsi je jit k volbam a vhodit neplatny listek. Melo by to mit efekt, ze se tyto hlasy vyhodnoti ja ko neplatne, ale do voleb se zapocitat musí, takze...... podil techto uplne slabomyslne vhozenych listku ma za nasledek to, ze dil penez ktere vygenerovaly tyto listky nemuze byt rozdelen mezi suvereni strany(žádné). Oni se tam nejak vzdy domluvi, ale nebudou mit narok na prisun financi.......protoze neplatne listky :-)
Jak to vidite Vy?
Pekny den
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

petrvlk
Příspěvky: 33
Registrován: 22 črc 2012 23:29

Re: fenomén 2012

Příspěvek od petrvlk » 08 srp 2012 17:06

juhele2009 píše:Nepochopil. Vliv to má, nejenom na "transformaci". Přeci jen, na určité věci je lepší se soustředit a neodfláknout je, aby se očekávaný výsledek dostavil. Je to jako na olympiádě - kdo má natrénováno a je ve formě, má větší naději na úspěch než ostatní. Jednoduše řečeno. To děvče se pochopitelně nikam transformovat nebude. Pro ní je brigáda jako brigáda, je jí jedno, koho nabízí, o nic nejde, ne? Děděček nebo syreček, oboje smrdí. Ona jen nabízí zkažený hnusný zboží, cpe vám ho před nos, ovšem tato volba je špatná. Ale peníze nesmdí, ne? (Sakra, to už jsem někde četl - jo Klaus.) Zkrátím to - nikdo přesně neví, co si pod fenoménem 2012 představit a k čemu přesně dojde. Ať se každej transformuje jak umí, ale jak známo, VŠECHNO SOUVISÍ SE VŠÍM, takže já toho žida volit nebudu, poněvač chci mít přeci jen ještě pár let klid a ne že budem furt válčit s velbloudářema vo sto péro někde v tramtárii, to je pakárna. Doufám, že mě chápete.
1) To bych rád věděl jaký vliv to na transformaci má? Tvrdíš že nevíš co se stane a k tomu tvrdíš že to má vliv na transformaci??? takže jak?
2) soutěžení je to co nás to tohohle stavu dostalo a ten tvůj příměr mi tak trochu smrdí tím, že někdo je lepší než druhej, ale podle mě to je prostě té transformaci šumák kdo jsi :)
3) politiku sem netahej to je humus co projde největší transformací... a tahle věta je od tebe dost zavádějící:
juhele2009 píše:"At se každej transformuje jak umí, ale jak známo, VŠECHNO SOUVISÍ SE VŠÍM, takže já toho žida volit nebudu, poněvač chci mít přeci jen ještě pár let klid a ne že budem furt válčit s velbloudářema vo sto péro někde v tramtárii, to je pakárna."
- protože válčíme i bez něho
- protože to jestli ho budeš volit nebo nebudeš nebude mít vliv na to jestli budeme nebo nebude válčit :D :D :D
- je to zavádějící protože mícháš pravdivou větu "Všechno souvisí se vším" s tvým nenávistným postojem vůči někomu
4) jo jasně nikdo neví a já se neptal jestli víš
- prosil jsme tě o tvoji představu a neříkej mi, že žádnou nemáš :)

dík
sysel píše:Jo v dnesni dobe neni kdo volit :(
Udajne nejlepsi je jit k volbam a vhodit neplatny listek. Melo by to mit efekt, ze se tyto hlasy vyhodnoti ja ko neplatne, ale do voleb se zapocitat musí, takze...... podil techto uplne slabomyslne vhozenych listku ma za nasledek to, ze dil penez ktere vygenerovaly tyto listky nemuze byt rozdelen mezi suvereni strany(žádné). Oni se tam nejak vzdy domluvi, ale nebudou mit narok na prisun financi.......protoze neplatne listky :-)
Jak to vidite Vy?
Pekny den
-Ale je koho volit jen si člověk musí prohlídnout kandidátky a přečíst programy... minulé volby tam třeba z těch stran byli pro mě tři volitelné... :roll:
-ano taky jsem slyšel o teorii prázdných lístků
A myslíte si, že těm co vládnou stranám záleží na nějaké almužně za hlas když dělá politiku s rozpočtem přes 1000 miliard???

petrvlk
Příspěvky: 33
Registrován: 22 črc 2012 23:29

Re: fenomén 2012

Příspěvek od petrvlk » 08 srp 2012 17:15

PS: já se tu vážně chtěl oddávat snění a číst a diskutovat o našich představách snech a přáních co se týče fenoménu 2012 a ne se tu bavit o politice a podobně

prosím

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: fenomén 2012

Příspěvek od sviccc » 08 srp 2012 17:49

Kdyby si juhelákovi neodpověděl, nerozšířila by se tu tahle diskuze.Mnozí s tím už umí pracovat ;-)
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

petrvlk
Příspěvky: 33
Registrován: 22 črc 2012 23:29

Re: fenomén 2012

Příspěvek od petrvlk » 08 srp 2012 17:55

sviccc píše:Kdyby si juhelákovi neodpověděl, nerozšířila by se tu tahle diskuze.Mnozí s tím už umí pracovat ;-)
:D dík já su novej :D

a co teda máš ty za názor, sen přání? jak to podle tebe dopadne atd...

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: fenomén 2012

Příspěvek od kocour » 08 srp 2012 22:18

petrvlk píše:PS: já se tu vážně chtěl oddávat snění a číst a diskutovat o našich představách snech a přáních co se týče fenoménu 2012 a ne se tu bavit o politice a podobně

prosím
obrať se do svého nitra, medituj, promlouvej s Bohem, který je uvnitř Tvého srdce, ptej se Ho, nač chceš, sdílej s Ním vše, co v Tobě je a uvidíš, že názory kohokoli z nás, ať už je to juhele2009, sysel nebo já, jsou úplně bezpředmětné: jsou to pouhé naše obrazy, nic víc. Ty sám si najdi své, pro Tebe pravdivé obrazy a těm věř - sám sobě věř. sám sobě a Zdroji, který je v Tobě.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: fenomén 2012

Příspěvek od pepr » 08 srp 2012 22:25

Fenomén 2012 existuje už jen proto, že se o něm bavíme. Každý si ale představuje něco jiného. Skutečnost má vždycky víc úrovní. Na první pohled je vidět jediná. Manipulovat se ale dá také na různých úrovních. Populismus je dejme tomu manipulace na té prvoplánové úrovni.

Vnímání na každé úrovni je spojeno se stupněm poznání. Nelze chápat manipulace na úrovních vyšších, než odpovídá úrovni poznání jedince. Když jsem psal o přání, aby více lidí "otevřelo oči"... dojde tím jen k přechodu na vyšší úroveň poznání. Ale vždy může existovat další úroveň, na které může také probíhat manipulace. Takže i to otevření očí je věc individuální a může k němu dojít u každého.

Vše bude pokračovat tak dlouho, až při dosažení určitého poznání zmizí chuť manipulovat. Zmizí také možnost negativní manipulace, která je prostředkem získávání výhody pro sebe na úkor druhých. Brzdou tohoto procesu jsou nástroje pro udržování nevědomosti a to jednak formou utajování, jednak formou potlačování možnosti se vyvíjet (připravit pro co nejvíc lidí podmínky, kdy budou muset většinu energie věnovat přežití a ne nějakému přemýšlení a studiu).

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: fenomén 2012

Příspěvek od juhele2009 » 08 srp 2012 23:47

No vida, už se to docela hejbá ... :D
ad petrvlk
Tvojí intelektuální nesmělost omlouvá jen tvůj nízký věk (předpokládám), takže:
ad 1) ad 3) protože válčíme i bez něho - nikoliv, viz http://www.rozhlas.cz/prezident08/dokum ... ava/421813 Prezident ČR je (ještě pořád) vrchním velitelem ozbrojených sil 8-)
ad 2) soutěžení je to co nás to tohohle stavu dostalo - zase vedle, tohle máš ze školy, že jo ? :mrgreen: :mrgreen: Odkdy se mafiánským praktikám říká soutěžení? Ty seš vedle jak ta jedle. Prej soutěž, to sou věci ... Přečti si tohle http://1url.cz/BuO3 a tohle http://1url.cz/vuOV
ad 4) a neříkej mi, že žádnou nemáš :) Ale jo, mám, já se půjdu za chvíli "transformovat" na lůžko ;) Hezky to napsal pepr dojde tím jen k přechodu na vyšší úroveň poznání.To je přesně ono - já když jdu přes přechod, tak nejdu poslepu, to se ví, musím otevřít oči. A vo to tady jde, ne? :mrgreen: Tak dobrou noc, asi se mě bude zdát o trasformaci ... ;)
ps : ad ŽIDI
Parlament v roce 1993 odhlasoval toto: http://1url.cz/OuOk Doporučuji (každému) pečlivě pročíst. No, a něco málo z historie se dozvíš tady: http://1url.cz/DuOj :!: Už chápeš?

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: fenomén 2012

Příspěvek od sysel » 09 srp 2012 09:58

Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: fenomén 2012

Příspěvek od pepr » 09 srp 2012 19:52

Co říkáte na tuhle věc? Má někdo chuť udělat rozbor?
http://www.mediaguru.cz/
http://www.facebook.com/mediagurus
http://vidimevamdohlavy.cz/

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: fenomén 2012

Příspěvek od juhele2009 » 09 srp 2012 21:38

Jáááá ... :mrgreen: :mrgreen:

petrs
Příspěvky: 26
Registrován: 26 dub 2010 07:22

Re: fenomén 2012

Příspěvek od petrs » 09 srp 2012 22:20

ad 1) ad 3) protože válčíme i bez něho - nikoliv, - není celé, chybí kontrasignace
ps : ad ŽIDI - odkaz na úrovni - kdo mluví německy je gestapák

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: fenomén 2012

Příspěvek od pepr » 09 srp 2012 23:29

petrs píše:protože válčíme i bez něho
Válku nikdy nevyvolali ti, kteří skutečně bojují (možná s výjimkou kmenových válek). Vždycky rozhodl někdo, kdo se účastnil z povzdálí nebo vůbec. Ti, kteří válčí, z ní nemají prospěch (pokud to nejsou sadisti nebo masochisti). Prospěch z ní mají ti, kteří ji vyvolali. Jestli na národní úrovni válku "podepisuje" prezident, nebo někdo jiný? To je jen technický detail.

Odpovědět