Opravdu HUMUS

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Opravdu HUMUS

Příspěvek od Michael » 09 zář 2009 23:00

Aerosmith píše:No nevím, ale CB mě vychází na pár tisícovek...
menší, ale přesto pořád dostatečně silné (cca 10-15kg) z hliníku se dá za 1000,- v pohodě postavit... :idea:

trubky z hliníku místo mědi atd.

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Opravdu HUMUS

Příspěvek od ercecko » 14 zář 2009 22:18

taky me napadl hlinik,nevim jestli by melo tohle nejaky zasadni vliv na funkci... jinak jsem si dnes vsimal zajimavych veci v pocasi, co jsem sledoval snimky, tak to vypadalo na poradny dest.. spojili se jakoby dve oblacnosti, jedna prisla od nemecka, druha byla uz v rakousku, pak cely den do ni narustaly dalsi mraky, v cechach to vypadalo asi na vetsi dest, u nas svitilo po vetsinu dne slunce, ale mracna se tu tvorila a zase nekam mizela stale.. co ale bylo zajimave,ze se oblacnost pak zase cela zacala presouvat nad nemecko, tam se staci a jde jakoby k francii, ale to jeste nevim.. nevim, ale vetsinou co vidim jit mraky, tak jdou presne naopak, prijdou ze zapadu a jdou na vychod.. U nas je ted pekne jasna obloha..
dve vesnice od nas odpoledne prselo, mraky byly tmave, ale nad nami byla stale modra obloha, cokoli prislo se potrhalo.. mozna na to mely vliv i kousky co jsem vcera odlil :)
na snimcich byla opravdu videt nase prace, jak se to nad cr rozpadalo a odchazelo to hned bokem.. jen tak dál 8-)
jak se to pozdávalo dnes vám?

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Opravdu HUMUS

Příspěvek od sophia » 14 zář 2009 22:28

pozoruju občas věci, že tady neprší vůbec a 2 km odsud průtrž :o

jindy zase tady jemný deštík přirozený jako v dětství a 2 km odsud ani kapka

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Opravdu HUMUS

Příspěvek od ercecko » 15 zář 2009 23:10

jj, presne tak.. a nejvic me pobavilo, kdyz jsem zacinal vyrabet orgonity, tak mi jednou kamos rikal ze vcera hrozne zmokl jak sel domu z vedlejsi vesnice, pry celkem slejvak.. a u me u domu bylo uplne sucho, pak jsem se od dalsich lidi dozvedel, ze v jedne pulce vesnice ten vecer (uz byla tma) prselo a v te nasi ani kapka :-D

Uživatelský avatar
Linuxak
Příspěvky: 67
Registrován: 22 říj 2009 19:17

Re: Opravdu HUMUS

Příspěvek od Linuxak » 19 črc 2010 12:39

Berme to s nadhledem.
Snažím se informace o orgonitu a souvisejících věcech shrnout do jedné ucelené orgonitové otevřené encyklopedie... Zatím nic moc http://orgowiki.mzf.cz

Gyrxiur
Příspěvky: 94
Registrován: 18 kvě 2010 20:33
Bydliště: Martin, Slovakia

Re: Opravdu HUMUS

Příspěvek od Gyrxiur » 19 črc 2010 13:50

a tu mate lietadlo chemtrails - momentalne asi najlepsi dokaz http://www.youtube.com/watch?v=bSSWnXQs ... r_embedded treba sa na to opytat meteorologov :lol:

Evča
Příspěvky: 19
Registrován: 25 úno 2011 14:33

Re: Opravdu HUMUS

Příspěvek od Evča » 08 dub 2011 07:56

Dnešní ráno - pohled z okna - vycházející slunce-skoro krvavé červánky-černý sloup kouře z hořící Chropyně/je vidět až od nás z Plumlova/-valící se kouř a na obloze chemitralis-prostě ráno jako vymalované.Ahoj

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Opravdu HUMUS

Příspěvek od pepr » 08 dub 2011 08:32

Gyrxiur píše:a tu mate lietadlo chemtrails - momentalne asi najlepsi dokaz http://www.youtube.com/watch?v=bSSWnXQs ... r_embedded treba sa na to opytat meteorologov :lol:
Jo, to už tu párkrát proběhlo. Ale OK. Musí se to pořád šířit mezi lidi. Posílej to taky známým. Nejen meteorologové si na to musí udělat názor.

Odpovědět