haarp

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: haarp

Příspěvek od kolosjackos » 31 říj 2012 12:20

scalarni vlny nevznikaji az nekdy kdy se jim zachce, to by mikrovlnka ani mobil nikdy nefungovali.
uz sem ti juhele jednou rozdil mezi tema vlnama zalinkoval http://www.youtube.com/watch?v=ou7-sV_f ... QuVwdye6i1 tak asi od 7. minuty to zacina byt k veci.
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: haarp

Příspěvek od juhele2009 » 31 říj 2012 23:17

kolosjackos
to by mikrovlnka ani mobil nikdy nefungovali. Tak tady nevím, co tím chtěl básník říci, nicméně ... Na webu se to Teslou a jeho patentama doslova hemží, mě zaujalo pár stránek, třeba zrovna tohle http://intalek.com/Index/Index.htm Ta je dost dobrá. :idea: V odstavci CURRENT R&D PROJECTS jsou experimenty, doporučuji shlédnout. Obvzláště rotující gyroskopy v placatý piksle http://intalek.com/Index/Projects/Smart ... PIN_X2.htm nemají chybu, sakra s tou gravitací fakt není něco v pořádku. 8-) Zase nám ve škole kecali. :D Jako demonstrace se mě ale líbí ta lodička, poněvač sice díky silnému vf poli bych indukoval na přijímači nějakou energii a usměrnil to na pohon motůrku, ale tohle není asi klasický příklad indukce. Dle tady toho http://1url.cz/CJTs jsou cívky "laděny" na 3,2MHz a dle délky teleskopu to nevypadá na bůvhíjakou účinost. Z toho vf generátoru taky nevyloudím stovky wattů, ale jen pár (buh ví jestli), každopádně to vypadá docela efektně. Takže - a ted trochu odbočím, jak se dostává pojem "volná energie" mezi lidi a právem budí čím dál větší zájem, naprosto chápu dehonestační snahy těch buzerantů ze spolku Sysifos, aby se tyto "nové" znalosti a objevy náhodou nedostali mezi lidi. To by se pak museli chytnout za ty svoje židácký nosy a ztáhnout krovky, a ne házet klacky pod nohy studentům, který mají o svůj obor zájem a svojí pílí a erudicí jdou příkladem i ostatním. Více se dozvíte zde http://www.issnp.cz/view.php?cisloclanku=2009030002 a zde http://www.sysifos.cz/index.php?id=vypis&sec=1277628992 Doporučuji přečíst pod článkem korespondenci.

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: haarp

Příspěvek od kolosjackos » 31 říj 2012 23:59

elektromagneticke vlny nemaji schopnost proniknout skrz hmotu na rozdil od skalarnich vln.
skalarni vlna dela jeden pohyb na vic, tim padem tam vznika rezonace s orgonem (volnou energii), to znamena ze clovek na primaci dostane vic nez na vysilaci odeslal. tesla to vyuzival a mel vizi, ze bude mit kazdy clovek na zemi energii kolik chce zdarma. j.p. morgan ho ale brzo zrusil.
lidske telo, jeho bunky kominikuji skalarnimi vlnami, haarp se pouziva hlavne na mindcontrol, i proto ze se ta naprogramovat nejen frekvence ale i vibrace a to uplne nezavysle od sebe.

nase mobily vuzivaji skalarni vlny jen castecne, to sem trochu sek. prof konstantin meyl toho o teslavlnach vi asi nejvic. predvadi pokus ve kterem da mobil do mikrovlnky, ktera funguje jako faradova klec, a pak nan zavola. mobil potom vazne zvoni. elektromagneticka vlna se do farradove klece nemela dostat.

american tom bearden toho taky pekne o skalarnich vlnach a zbranich vi.

jak sem ti uz kdysi spominal maxwellovy vzorce byli skastrovany. prave ta cast, v ktere byla teoretickym podkladem skalarni vlny. tesla je v praxi potvrdil, jenze doted vsichni delaji, jakoby neexistovali.
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Naso
Příspěvky: 61
Registrován: 24 kvě 2010 16:16

Re: haarp

Příspěvek od Naso » 01 lis 2012 15:34

Hele tak já nejsem takový vědátor abych zjistil jaká vlna o jaké frekvenci to je, mě de zpíše oto jak se účelně odizolovat, protože když zjistím že semnou haarp tak obloha se začne vlnkovatet nejčasteji v jednom několik km širokém pásu, vlny mraků jsou v přesné vzdálenosti od sebe a mě často buď bolí palice, nebo jiné části těla. Taky to zjistím že použiili (zapli ) haarp díky právě tomu že mě specificky něco bolí.

Naso
Příspěvky: 61
Registrován: 24 kvě 2010 16:16

Re: haarp

Příspěvek od Naso » 01 lis 2012 15:37

Posledně když jsem viděl klasický haarp tak mě bolelo rameno až do palce u ruky, po nervech, předtím zasprozměnu krk a hlava, a vždycky v ssekvencích po cca 15 minutách zapnou nechaj chvilku tak snad aby ušetřili a pak zapnou zas, taky je to vidět na mracích, když to vypnou, přestanou mít přesně ohraničené tvary a začínaj se jakoby deformovat.

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: haarp

Příspěvek od juhele2009 » 01 lis 2012 21:56

kolosjackos
elektromagneticke vlny nemaji schopnost proniknout skrz hmotu No, to si měl říct hnedka, že máš pomocnou školu jako Naso, to je pak veškerá diskuze nanic. Jak si na to přišel, Anštajne, že "ELMG vlny" neprostoupí do baráku? To jako neslyším Prahu 639kHz v bytě ? Pánové, myslete mozkem ... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: haarp

Příspěvek od kolosjackos » 01 lis 2012 23:22

no jo juhele si samo nejmoudrejsi :mrgreen:
vysvetli mi proc teda to radio v tunelu uz neslisim :?: muzes klidne prijet na navstevu ke mne do reichu pokud si to chces overit :lol: pocitacova tomografie (v nemocnici) pracuje podle tebe s obycejnymi elm vlnamy? asi si mel jit taky do osobytni skoly a brat sysla sebou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

naso de ale i o frekvenci, t vlny v obracich naznacuji pomerne vysokou frekvenci a pri skalarni vlne b se hybali sem a tam.
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: haarp

Příspěvek od sysel » 02 lis 2012 00:06

Kolosaku ty semeles kazde vlakno :-) , je ti jedno kde plevelíš :-)
Ty se totiz zabyvas vsim na profi urovni...hahaha...ty vynikas v kazdem smeru...jsi vyjimecny.....haha
Jeste ze te tady mame. Ano prace vseho druhu.....nenarodil ses nahodou v kine?
Pamatuj nejhorsi je smtr z vydeseni :-) , presto ti preji hodne sil ve tvem bádání.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: haarp

Příspěvek od pepr » 02 lis 2012 00:17

vysvetli mi proc teda to radio v tunelu uz neslisim :?:
Tunel většinou vede hlouběji do masy Země. Ta elektromagnetické vlny tlumí. Ale to neznamená, že jimi neprostupuje. Prostupnost závisí na materiálu a taky na frekvenci vlnění.

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: haarp

Příspěvek od kolosjackos » 02 lis 2012 01:21

aha :roll:
proc teda nekominikuji ponorky pod vodou a pomoci tesla technologie je to mozne :?: :idea:
tehdy pri stavbe haarpu bylo podminkou udelat tomografii zeme, coz haarp v pulce 90. let taky v poho zvladnul. obycejny radar z elektromagnetickymy vlnamy nema sanci neco podobneho udelat.
je tu kupa ignorantnich "expertu" jak vidim.
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Naso
Příspěvky: 61
Registrován: 24 kvě 2010 16:16

Re: haarp

Příspěvek od Naso » 02 lis 2012 01:34

kolosjackos
elektromagneticke vlny nemaji schopnost proniknout skrz hmotu No, to si měl říct hnedka, že máš pomocnou školu jako Naso, to je pak veškerá diskuze nanic. Jak si na to přišel, Anštajne, že "ELMG vlny" neprostoupí do baráku? To jako neslyším Prahu 639kHz v bytě ? Pánové, myslete mozkem ...
Jú-Hele neznamená že když nerozumím všemu že můžeš znevažovat mé vzdělání, bez odezvy, které jsem nabyl svou vlastní pílí ;) Pro tvou informaci, opravdu nemám pomocnou školu ale zatím prozměnu studium ukončené maturitou. Chápu co to je skalární vlna, co to je frekvence, mě zajímá, přímý dopad a jak se proti tomu účelně bránit. A veřím v to že i tobě jako inteligentnímu člověku vadí přímý dopad chemů a haarpu. Usuzuji z tvých příspěvků.

Naso
Příspěvky: 61
Registrován: 24 kvě 2010 16:16

Re: haarp

Příspěvek od Naso » 02 lis 2012 01:37

Nevím jestli ti dělá problém vzít v úvahu to že jiní lidé kolem tebe vnímají i něco víc než ty, tím myslím duchovní rovinu, pohyby energií apod. Ale měl bys brát v úvahu že je zde ta možnost že to doopravdy možné je.

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: haarp

Příspěvek od juhele2009 » 03 lis 2012 09:00

kolosjackos
Neslyšíš rádio v tunelu proto, že vysílač má malý výkon a ty jsi od něj daleko. Dám příklad - v létě sem byl na kopci a měl s sebou triédr. Celkem pěknej, tenhle http://1url.cz/PJDF Canon 12x36. Pozoroval jsem obzor a najednou vidím motorovýho větroně, jak letí proti mě, ale je dost daleko. Na pozadí byly mraky, silueta letadla byla poměrně štíhlá. Když sem sundal triedr z očí, nebylo vidět vůbec nic. Ale lautr. Sem si říkal, sem slepej, nebo co, dyt ho tam vidím. S dalekohledem byl pěkně vidět, bez něj si neměl ani tucha, že něco proti tobě letí. Jistě tušíš, co tím chtěl básník říci - zesílil jsem si 12x "optický výkon" a výsledek se dostavil. Takže - kdyby výkon rádia byl o mnoho zvýšen, tak ho uslyšíš i v tunelu. Signál se tam odrazí. Obecně platí - nízké frekvence procházejí "hmotu" mnohem lépe než vysoké, proto ponorky i ve velkých hloubkách můžou používat "rádio". Tady http://1url.cz/KJDR je k tomu pár poznámek. Naopak vysoké frekvence, třeba wifi, ty nemají zdi a překážky moc rádi. Plastová okna s pokovenýmy skly znatelně wifi signál zeslabují.
Naso - ty jestli máš maturitu, tak to, prosím tě, nikomu neříkej. Jestli si chtěl být spisovatelem sci-fi, tak to jo, to bys bodoval. Fantazii máš velkou, ale když sem četl o jednoduchým astrálním laseru, tak sem spadl ze židle ... ;)

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: haarp

Příspěvek od junak » 10 lis 2012 04:34

Naso - ty jestli máš maturitu, tak to, prosím tě, nikomu neříkej. Jestli si chtěl být spisovatelem sci-fi, tak to jo, to bys bodoval. Fantazii máš velkou, ale když sem četl o jednoduchým astrálním laseru, tak sem spadl ze židle ... ;)
:lol: :lol: :lol: :lol:

Ale práve fantázia je inšpirácia. Len tak ďalej ;)

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: haarp

Příspěvek od pepr » 11 lis 2012 10:43

Ale práve fantázia je inšpirácia. Len tak ďalej ;)
Ale pozor! Vyfukováním tabákového kouře do umyvadla s vodou zlato opravdu nevzniká. :D

Odpovědět