ZÁHADA: Na Vysočině byla duha naruby

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

ZÁHADA: Na Vysočině byla duha naruby

Příspěvek od Michael » 09 zář 2009 21:26

ZÁHADA: Na Vysočině byla duha naruby

Takzvaná "podružná" duha se objevuje jednou až dvakrát do roka a vzniká deštěm ve větších výškách.

Neobvyklý meteorologický jev se objevil v minulých dnech v Polné na Jihlavsku. Odpolední oblohu rozzářila duha, která ale byla vzhůru nohama.


“Viděl jsem ji na obloze ze zahrádky,“ říká čtyřletý Filip, který spolu s dalšími obyvateli Polné kuriózní jev na jasné obloze takřka bez mráčku spatřil.


Překvapeni jsou i meteorologové, ale mají vysvětlení - v tomto případě se zřejmě potkaly dva vzácné úkazy najednou. Duha se totiž objevila ve chvíli, kdy svítilo slunce a nepršelo.


“Jde o takzvanou podružnou duhu, která se někdy objevuje zároveň s duhou klasickou. Říká se, že se objevuje tak jednou dvakrát do roka,“ vysvětluje meteoroložka Dagmar Honsová.


Jenomže v tomto případě duha vznikla díky dalšímu vzácnému jevu. “Zřídka se stane, že z nějakého kumulu začne pršet ve vyšších vrstvách atmosféry a déšť vůbec nedopadne na zem. Což byl zřejmě tento případ,“ vysvětluje Honsová.
http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/zah ... apila.html

:lol: :lol: :lol: :evil: :evil: :evil:
Tohle je dobrá soda, zase se o tom někde začlo psát nebo mluvit, tak šup s tím na Novu do zpráv a máme vysvětlení.

Čekám, že dřív nebo později tam bude Koranteng s Borhyovou objasňovat konspirace vs. běžné kondenzační stopy za letadly... :evil:

Ale zpět k té "obrácené duze" - není to duha, ale jen lom paprsků světla slunce od pevných částic v mracích - tzn. pokud bude mrak normální a ne uměle udělaný a nebude zrovna nasycený bordelem kovů a částic z chemtrailsu, tak tohle nikdy neuvidíte. Ta duha je vidět přes sluneční brýle na okraji slunce skoro každý den, normálním okem to moc neuvidíte - jelikož vás oslní slunce. Někde tady jsou taky fotky od Sophie kde to je. A článek k tomu je někde tady:
(teď ho nemůžu najít, snad později)
http://translate.google.cz/translate?pr ... ry_state0=

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: ZÁHADA: Na Vysočině byla duha naruby

Příspěvek od Zenko.Idane » 09 zář 2009 21:36

Hm taky jsem na to koukal ve zprávách, Je tam pěkně vidět ten CHemickej opar ale o tom se fakt z telky nedozví lidi nic? :twisted:

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁHADA: Na Vysočině byla duha naruby

Příspěvek od Galliano » 09 zář 2009 21:38

No angláni si to vysvětlujou "vysokým obsahem ledových krystalů ve vzduchu" ...
No... nepamatuju, že by to bylo někdy dřív...
V současné době se ale můžeme dočkat čehokoliv...
Tady je něco staršího..
http://www.novinky.cz/koktejl/149882-na ... -duha.html
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: ZÁHADA: Na Vysočině byla duha naruby

Příspěvek od Zenko.Idane » 09 zář 2009 23:34

Hm? Zajímavé? Hlavně že přád straší z globálním oteplováním a přitom podle nich je ve vzduchu led?

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁHADA: Na Vysočině byla duha naruby

Příspěvek od ATA » 10 zář 2009 00:18

těch halovejch jevu posledni doboou hodně přibyva když sem byl mladši tak nic takovyho nepamatuju za posledni 2 roky toho bylo fakt hodně ruzny duhy kolem slunka ,v mracich ,sopečny soumraky..

ofic vysvetleni je že seou to ledovy kristalky ve vrchnich vrstavch atmosfery pripadne u tech soumraku parach ze sopek dokonce nekde už spekulovali i nad bordelem z činskyho prumyslu ale k chemtrailum se zatim nedostaly
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 66
Registrován: 28 kvě 2009 01:08
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁHADA: Na Vysočině byla duha naruby

Příspěvek od Sunny:-) » 12 zář 2009 10:22

Obrázek
Tak přesně takové "účko" jak je v odkazu na Novinkách jsem viděl zhruba před rokem a půl u Příbrami a jen fascinovaně zíral, co to má být. :shock: Po dešti tehdy nebylo ani památky, jen přes půlku oblohy vrstva chemu (v té době jsem nevěděl ještě nic o chemtrails) a slunce vesele svítilo.

Od té doby se vyskytovalo všech možných jevů mnohem mnohem víc, duhové mraky, kruhová duha okolo slunce atp. dokonce to bylo v jednu dobu tak časté, že už to člověk začínal brát pozvolna jako další normální věc. Zrovna v tu dobu jsem měl ale možnost vypadnout z plného DOR prostředí do úplně čistého. V jednom koutě Slovenska nevím čím to, ale celý týden bylo v tom kousku totálně čisté prostředí. Jen člověk zíral, co se z něj vyplavovalo a jak se mu potom lehce chodilo po světě. Stačila ale jen cesta zpět přes hranice a opět chemu všude spousta, duhové mraky atp. a člověku tu bylo vskutku mizerně. Tehdy jsem prvně objevil větší info o chemtrails a o nějakou dobu později i o orgonitu a začal s výrobou. :)

PS. Tak už mi šlo konečně spustit i to video, to jsou ale blbosti co tam žvaní co? :D Zacloněná první duha.. že jsem si ji tehdy nevšiml. Když už jsme u toho ..čím se vlastně údajně zacloňuje duha? :lol:
S úsměvem jde všechno líp. ;-)

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: ZÁHADA: Na Vysočině byla duha naruby

Příspěvek od ercecko » 13 zář 2009 00:20

tohle jsem videl tolikrat.. i za dobu co o chem. vim.. jo a s tou cistotou ovzdusi na slovensku, bylo tam uz tehdy euro? :-)

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 66
Registrován: 28 kvě 2009 01:08
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁHADA: Na Vysočině byla duha naruby

Příspěvek od Sunny:-) » 13 zář 2009 15:07

Nebylo, bylo to ještě rok zpět. Každopádně i tak tam sprejovali docela dost (úplně všude), jen ..z nějakého mně blíže nevysvětlitelného důvodu.. ani trochu nad místem kde jsme byli. Teprve až poslední den začali nahazovat a to to bylo na obloze zarovnané jak podle pravítka. :)
Každopádně byla to tehdy velká síla z úplně zamořeného prostředí, do úplně čistého, ale díky za ní. :) Když člověk žije pár let v úplném bordelu, přestává bordel vnímat a hranice toho, co je nebo není "normální" se značně posouvají nesprávným směrem. Pamatuju si, že jsem tehdy každý den úplně fascinovaně zíral na úplně modrou oblohu, bílé mráčky.. to už jsem tak dlouho neviděl, že už jsem si plně zvykl, že "azuro"=téměř bílá obloha, vyblitě světle modrá, totální sucho a dusno a vůbec jsem si ani nemyslel, že může být ještě něco jiného.

První výroba orgonitu proto pro mě byl vskutku hodně nečekaný zážitek. Tehdy tady byla asi týden šedá pokrývka, marně jsem čekal na slunečno, tak jsem se pustil do výroby i tak. První piliny se smísily s pryskyřicí a já úplně lítal z té energie okolo a poté, ještě to nebylo ani tuhé, mi přijde se podívat nad sebe a přímo nade mnou kruhové temně modré azuro. To se pozvolna rozšiřovalo a já jen zíral, protože to bylo úplně jak od konzervy a ta okolní jednolitá šeď byla pěkně silná. Jak se kruh modra rozšiřoval, přibyly bílé mráčky, slunce začalo svítit (už mělo kudy) a lidi se jen vykláněli z oken a hned šli na procházky a jen jsem slyšel "to máme ale dneska pani pěkně.." :lol: Musím říct, že jsem měl tehdy víc než velkou radost :D
S úsměvem jde všechno líp. ;-)

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: ZÁHADA: Na Vysočině byla duha naruby

Příspěvek od ercecko » 13 zář 2009 15:33

jojo,je to super videt ty zmeny a jak to pekne prospiva okoli.. ted jsem byl na tri dny v praze a musim rict ze je to tam poznat, ze par gifteru tam je :) snazili se strikat, ale nedrzelo to.. streda,ctvrtek naprosto cista obloha a az ve ctvrtek v noci zprchlo a druhy den zase pekne sucho a nad prahou se to trhalo do modra.. kdyz jsem tam byl pred par lety, no hruza..

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: ZÁHADA: Na Vysočině byla duha naruby

Příspěvek od Michael » 13 zář 2009 16:48

ercecko píše:ted jsem byl na tri dny v praze a musim rict ze je to tam poznat...
že by CB?

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: ZÁHADA: Na Vysočině byla duha naruby

Příspěvek od ercecko » 13 zář 2009 17:14

no pry tam je, mozna i vic, nevim.. rozhodne to bylo poznat

Odpovědět