co se dnes chysta?

Odpovědět
Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Mike.Jt » 08 říj 2010 20:18

Ty seš někde na severu co ? Pochybuju že to dopluje až ke mě na šumavu. Ale orwa tak nějak nadhodil že by na zimu chtěl něco sepsat. Tak ho prostě musíme překecat aby to uskutečnil. btw co indukční orgonity ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od slurm » 09 říj 2010 06:22

dobre rano CR
Obrázek

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od kozma » 09 říj 2010 12:43

Pocasi tady vypada slibne modre. Zkousim nejaky frekvencni generatory v kombinaci s orgonitem a zatim to vypada dobre :>
Mno nejaky indukcni TB jsem rozdal, jeden mam v aute.. posledni dobou si zkousim hrat s tim orgonitem omotanym prodluzovackou :> se succor punchem, powerwandy a tak..
Uz se tesim az to Orwa sepise

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od am2 » 09 říj 2010 14:22

dnes je počasí pěkné oficiálně, takže dneska testovat vliv orgonitu na počasí je zavádějící

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Aerosmith » 09 říj 2010 15:56

Včera jsem udělal takový pokus, kdy jsem omotal spodní díly trubek na CB vodičem a pustil do toho zapper. Dnes ráno krásně modrá obloha a na ní čar jak nas..no. Jak nefoukal vítr, tak se jen rozplizovaly a pak se postupně vypařily úplně. Tak si myslím (doufám), že "něco" zaznamenali - a reagovali.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Mike.Jt » 09 říj 2010 17:30

dneska ráno mega sylfy ... odpoledne už čisto :D hold i nás na to těch pár TBček stačí jen nesmí bejt vítr aby to nedoválo,
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

SmiWin
Příspěvky: 55
Registrován: 09 říj 2010 19:02

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od SmiWin » 09 říj 2010 19:20

Sylfy byly před polednem i u nás, ale zároveň s nimi i haarpové vlny. Vlny však časem zmizely a zůstaly jen sylfy - i když i ty po nějaké době zmizely - když splnily svůj úkol.

Letadla dneska moc vidět nebylo, zato včera sypaly pěkně. Zaujala mě jedna věc, a to přerušování chemek v místech, kde už bylo jednou nasypáno. Docela by mě zajímalo, jak to dělají - rádobymeterologové tvrdí, že je to prý vlhkostí, ale tomu nevěřím - spíš to zapínají a vypínají podle potřebné koncentrace svinstev ve vzduchu.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Mike.Jt » 09 říj 2010 19:23

jako velice často je vidět jak letadlo letí a nad městem spustí sračkomety a pak je zase vypne když zaletí za obzor.
Ale někdy bych to spíš připočet na vrub tomu že se jim to tam prsotě nechytne. Možná že např přesně kolmo nad orgonitama se jim to nechytá.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od sophia » 09 říj 2010 22:10

oboje je správně...

říkal známej kamioňák, že když byl v Itálii tak viděl spoustu letadel nad pevninou práškovat a nad mořem to vypínat :evil:

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od kocour » 10 říj 2010 10:03

Viděl jsem dokument, ve kterém práškovali banánové plantáže: letadlo je spojeno s GPS a automaticky spíná a vypíná práškování pouze nad plantáží - tak, aby nestříkalo na okolní vesnice, resp. aby ztráty postřiku byly co nejmenší.

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 10 říj 2010 13:03

ano, dle me je to zavisle na vice nastavenych faktorech.. kazdopadne ta letadla nikdo nepilotuje primo, ale vzdalene.. dle me automaticky naprogramovanou trasou + naprogramovana mista kde se pak podle uhlu svitu slunce vypocita kde striknout, aby tam ono blahodarne zareni z vesmiru nedopadlo v plne sile.. (to si vsimam dost casto, ze chemka je hlavne "pod sluncem" a jinde treba vubec.. To ze jim to nedrzi na miste kde je mnoho orgonu je take mozne, protoze nade mnou se jim to vetsinou rozpadne a pak dal to zase chytne (a to treba 5 letadel po sobe uplne stejne..). Je to spekulativni :) ale je to vse rizene na dalku a poloautomaticky to si o tom myslim.. Proste se predem rekne tam a tam bude takove pocasi s takovou teplotou atd a system postriku se podle toho slozitymi vypocty zaridi, do toho se zapoji radary a veze, pri obrovske akci haarp a cele to na sebe hezky navazuje. Delaji to porad, protoze musi vychytat vsechny chyby a chteji to mit plne automaticke a naprosto bezchybne.. tot muj nazor..

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od am2 » 10 říj 2010 16:18

není to tak dávno, co v tv proběhla zpráva, kde se chlubili, že jakási košická nebo pražská univerzita (ted nevim) vytvorila řídící sw, který umí ovládat stovky bezpilotních letadel ve vzduchu tak, aby operovala, ale vzajemne se nesrazila a jiná automatika
konspiratori tehdy říkali, že to není dobré, že je to pro válečné účely
třeba to využívají i při chemtrails...

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Zenko.Idane » 10 říj 2010 21:10

O bezpilotákách jsem už tady někde dával odkaz , ted nevím kde to bylo ale zde je odkaz na video a článek. http://www.youtube.com/watch?v=tyF1dS5EbyA , http://www.novinky.cz/internet-a-pc/191 ... ckery.html , no je to tasi tak? :? jo už jsem to našel je to v tomhle vláknu. ale ted to tam čtu a koukám že mě tam někdo promáznul v textu ten odkaz který je víše? :?: kdo to byl?

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Zenko.Idane » 10 říj 2010 21:16

:) chybyčka se vloudila tady je to http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=23&t=435

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 10 říj 2010 23:12

jojo to uz se to resilo, ze ten soft vyvinuli cesi... nemuseli by na nas za to tolik chemky porad praskat smejdi..

Odpovědět