co se dnes chysta?

Odpovědět
kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od kolosjackos » 30 kvě 2011 00:25

neska sypali u nas v rakousku, tak vam dali pokoj
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

lexone
Příspěvky: 21
Registrován: 31 led 2011 15:16

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od lexone » 30 kvě 2011 07:15

no jako nad jihlavou to byl peknej hegeš vcera kolem osmy vecer, vsechno to slo pomalu k jihu, no a dneska taky pekna nadilka po ranu...

Hamry
Příspěvky: 34
Registrován: 18 dub 2011 19:58
Bydliště: OrlickoÚstecko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Hamry » 30 kvě 2011 07:35

Včera kolem osmé bylo takových čar,chuchvalců, všech možnejch patvarů,co už jsem dlouho neviděla a lítali jak blázni. Sluníčko zapadalo do krvava zvláštně a plno čár co se nerozpadly ani po 4 hodinách ,ale naopak nabobtnaly do jednoho chuchvalu, byly krásně vidět. Buď se něco tvořilo a dělo na jihozápadě-západě, nebo bylo něco u sluníčka co jsme neměli vidět. Až příjdu na to jak vkládat fotky 8-) tak je sem hodím, pár jsem jich pořídila. A opravdu mě je divný proč pořád cloněj slunko při východu,západu, buď chtěj zabránit jeho síle,světlu,který je pro nás prospěšný,nebo je tam v tu dobu něco co nemáme vidět,jinak nevím, proč by to dělali? A pokud už takovýhle čáry a mraky nejsou lidem divný , tak pak už nevím:-(

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 01 čer 2011 21:51

Tak z dnešních bouřek co se proháněly na Zlínsku tady nespadla zas ani kapka... Jen dopoledne chvíli zahradnický deštík : )

Martynko
Příspěvky: 50
Registrován: 17 bře 2011 12:39

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Martynko » 01 čer 2011 22:09

Dneska jsem celý den pozoroval radar, družice a koukal jak to vlatně s těmi bouřkami je, no to že už jsem přes rok přes ten sajrajt na obloze neviděl v noci mléčnou dráhu :( tak je mi pak jasné, že vznikají takovéto mohutné bouřky, ale také je zajimavo jak se pohybuje proud vzduchu v různých vrstvách, celý je to divný, různě se to nad našimi hlavami mixuje a točí, je to divné a rozhodně to nepatří k "normálním" jevům počasí, také jsem zpozoroval, že nejsilnější bouřky jsou ty v noci... no jsem zvědav, kdy letos příjdou ty předpokládané subsaharské teploty ku 36-38-40° (když loni bylo jeden čas kolem 36-37°)...

Hamry
Příspěvky: 34
Registrován: 18 dub 2011 19:58
Bydliště: OrlickoÚstecko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Hamry » 02 čer 2011 08:17

Počasí mě příjde jak v mixéru, koukala jsem včera. Najednou mraky a bouřka ze všech stran. Mraky lítaj nad sebou v několika vrstvách,různým směrem, béžově,žlutě, šedě zbarvený. Pak se po dešti,začne hrozně rychle voda vypařovat i z lesů, z luk,to jsem snad ještě neviděla,jako znám jak se říká, že se z lesů páří,že budou houby,ale tohle bylo teda nějak moc,najednou všude mlha co šla nahoru. Asi před týdnem mě uplně dostalo, začalo pršet a dost, nevím z čeho,mrak nikde a svítilo celou dobu sluníčko a to pořádně,neochladilo se, bylo pořád teplo a já stála venku v dešti a sluníčko svítilo na plný pecky. Fakt jsem to ještě nezažila. Nebylo to takový jak se někdy stane, že je zlom,mrak ,za zlomem mraků co prší,svítí sluníčko a je duha . Tohle prostě pršelo a nebylo z čeho.

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 02 čer 2011 11:12

ano oni si hrají, někde toho co nejvíc napršet, pak to všechno vysát a udělat sucho a z té vlhkosti třeba bouřku která udělá lokální záplavy atd... proste chtějí to mít dokonale podchycené a české instituce o tom moc dobře vědí, naše dva hlavní radary s počasím velice dobře spolupracují!!!! Někdy si to děláme sami, oni nám jen poskytnou vhodné podmínky v podobě proudění a nebo chemky..... je to hnus

Hamry
Příspěvky: 34
Registrován: 18 dub 2011 19:58
Bydliště: OrlickoÚstecko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Hamry » 03 čer 2011 21:37

Dnes načárováno,našleháno,hnusný mraky, divnej západ sluníčka,něco se chystá. A je divný, že je od slunce do ruda zabavená celá obloha, od západu k východu,jak když se to světlo, ten západ slunce,odraz červenej po těch mracích nese přes celou oblohu, nezdá se mi normální,aby slunce zapadalo rudě do chemtrailsu a přitom byly i rudý mraky na východě?

Hamry
Příspěvky: 34
Registrován: 18 dub 2011 19:58
Bydliště: OrlickoÚstecko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Hamry » 03 čer 2011 22:08

http://portal.chmi.cz/files/portal/docs ... gview.html tady mě zaujalo jak se od zhruba 11:45 tvořej najednou ty kulatý hustý bílý mraky z ničeho nic, všechno to rotuje zvláštně do kruhu a dnes ani orgoš ani ocet nic moc sílu neměl.

SmiWin
Příspěvky: 55
Registrován: 09 říj 2010 19:02

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od SmiWin » 03 čer 2011 23:06

Tak ty kulatý hustý mraky jsou bouřkový kovadliny viděný zvrchu - dnešní bouřky byly z tepla a ani se nezdá, že by je někdo popoháněl.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od pepr » 10 čer 2011 21:27

Nad Olomoucí dnes večer krutě práškovali.

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od vlady » 11 čer 2011 10:32

Tak mám konečně důkaz o manipulaci s počasím. Panuje zde již mnoho let tradice že když jeden místní zemědělec poseká louky a suší seno tak několik dní souvisle prší. A letos nic. :lol:

Hamry
Příspěvky: 34
Registrován: 18 dub 2011 19:58
Bydliště: OrlickoÚstecko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Hamry » 16 čer 2011 12:15

Od rána si říkám co se děje, sypou jak blázni. Pak nahlásili, že dnes budou bouřky a kroupy , no jak by nemohly být , když mám nad hlavou oblačnou chemtrailsovou mřížku. Napadá mě pokus nějak ovlivnit vědomí lidí, se vším co se dnes děje. JJ myšlenka a kolektivní vědomí, až ho jednou použijeme všichni najednou to bude mazec. ;)

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 16 čer 2011 13:58

ja jsem včera vyrobil letošni prvni kousky a jak sem je kolem 12 vyklopil tak se to krasne sylfuje nad nami.. A včera večer při sledovani zatmeni jsem viděl potřeti za posledni rok to same ufo a zase jsem nechapave hledel a doufal ze pristane :)

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od vlady » 17 čer 2011 08:23

Zajímavé, podle meteorologů byly na noc ze 16.6 na 17.6 hlášeny četné bouřky. Říkal jsem to známému který se včera večer vracel z Německa odkud to počasí mělo přijít. Řekl mi to je blbost v Německu je pěkně tak co by sem šlo. Dnes ráno se jdu podívat ven a úplné sucho. Radarová mapa však ukazuje že v noci u nás pršelo.

Odpovědět