co se dnes chysta?

Odpovědět
petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od petra » 24 zář 2009 20:59

Galliano píše:NO tak přesně takhle to dneska ráno vypadalo u nás... Když to fotím, tak jsem za debila a když se zeptám jestli si myslí, že to je normální, tak prej jo.
ano, já to mám podobně

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 24 zář 2009 22:05

no dneska to byl nad evropou brutalni masakr, celou noc, cely den, az do ted, nonstop praskujou... rano kolem sedme tak 15 car, pak se to stupnovalo az byla obloha sedobila a misty prosvitala modra, odpoledne se pod tim zacaly formovat utvary pripominajici mraky, k veceru uz to bylo plne vody.. ze satelitu to vypadalo na poradne deste,ale nespadla ani kapka, vicemene cely den svitilo slunce, i kdyz misty jen pres chemku, moc se jim to nedarilo, jak jsem prijel domu ke svym milackum :) , bylo to nad nami dost poznat, modra obloha kterou stale prestrikovali a porad nic, i ted jsou tu videt hvezdicky :) myslim ze orgonity na tom maji dost velky podil..
prselo u nekoho z vas? zvrchu bylo dost videt jak se to nad cr proste z vetsiny nici

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Zenko.Idane » 24 zář 2009 23:07

petra píše:
Galliano píše:NO tak přesně takhle to dneska ráno vypadalo u nás... Když to fotím, tak jsem za debila a když se zeptám jestli si myslí, že to je normální, tak prej jo.
ano, já to mám podobně
Ahoj u nás je to to samé! A jak říkáte, všichni se ptaj ? proč tam furt čumíš co tam je? a když jim to povím tak jsem magor?! :oops:

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Zenko.Idane » 24 zář 2009 23:10

ercecko píše:no dneska to byl nad evropou brutalni masakr, celou noc, cely den, az do ted, nonstop praskujou... rano kolem sedme tak 15 car, pak se to stupnovalo az byla obloha sedobila a misty prosvitala modra, odpoledne se pod tim zacaly formovat utvary pripominajici mraky, k veceru uz to bylo plne vody.. ze satelitu to vypadalo na poradne deste,ale nespadla ani kapka, vicemene cely den svitilo slunce, i kdyz misty jen pres chemku, moc se jim to nedarilo, jak jsem prijel domu ke svym milackum :) , bylo to nad nami dost poznat, modra obloha kterou stale prestrikovali a porad nic, i ted jsou tu videt hvezdicky :) myslim ze orgonity na tom maji dost velky podil..
prselo u nekoho z vas? zvrchu bylo dost videt jak se to nad cr proste z vetsiny nici
u nás nepršelo ale nepříjemně kapalo? třeba pršet nemá jen chtějí mít zataženo aby se dařilo chřipce? těžko říct? :twisted:

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 25 zář 2009 09:29

tohle nevypadalo ze jen chteji mit zatazeno.. jinak s tim divanim se a focenim oblohy, par lidi melo pochybnosti, ale po vysvetleni jim to po nejakem case co si toho sami vsimali doslo a uz veri, jini o tom ani nechteji slyset, hned to zavrhnou ze je to uplna kravina a nijak se o to nezajimaji takze na to nikdy neprijdou.. je to o lidske hlouposti a zaslepenosti nekterych jedincu z matrixu :-D ale staci se semtam podivat na oblohu a dojde vam to, take jsem si rikal co je to za blbost kdyz jsem o tom poprve slysel

lydka
Příspěvky: 44
Registrován: 23 čer 2009 10:42
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od lydka » 25 zář 2009 09:42

u nas v kosiciach cely den jasno a horuco a zrazu sa poobede zacalo zatahovat a vecer bola poriadna burka ...prsalo cely vecer a asi aj v noci , teraz rano uz len mlaky na chodnikoch :)

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od slurm » 27 zář 2009 07:59

tak vcera bylo tady u nas v brne hezky bylo to asi tim iluminatem co si priletel pro krev od Čk ale obloha vcera opravdu nadhera az na par chemicaltrails letadel(opravdu malo).Ale dnes to teda kurevsky dohanijou zmrdi :evil: :evil: :evil:
http://picasaweb.google.cz/orgonitt/Brno0720Humus#

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od petra » 27 zář 2009 08:14

Tak jsem se spletla, když jsem si myslela, že dnes, díky té šaškárně na letišti, si dají pokoj. Nic jim není svaté.

Obrázek

27.9.09, 06.39 hod.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Michael » 27 zář 2009 08:39

co je zajímavé, že CB pasivní (bez el. pohonu) v noci jakoby méně pracovali. Jestli potřebují slunce k 100% účinnosti?

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od truthseeker » 27 zář 2009 10:37

V liberci dnes takový hnus, že jsem to ještě neviděl. Výborné. Po včerejší reportáži o chemtrails ve zprávách na primě by byla čistá obloha spíše na škodu. Stříkejte, pánové, stříkejte. Dneska si podřezávaj větev :lol:
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Michael » 27 zář 2009 11:33

zajímavé, sledujte chemtrails live

http://portalh.chmi.cz/http://portal.ch ... meteo/kam/

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 27 zář 2009 12:20

Michael píše:co je zajímavé, že CB pasivní (bez el. pohonu) v noci jakoby méně pracovali. Jestli potřebují slunce k 100% účinnosti?
jojo, tohodle jsem si vsiml i u klasickych tb a tak, ze proste reaguji na slunecni zareni, funguji lepe :) tak u tech cb to bude asi pravda, takze uz vim ze pri jeho stavbe mam pocitat s napajenim ;)
jinak ty webky to je dobra vec, da se tam sledovat aktivita postriku po cele cr, skoda ze sem to nevedel driv :-D

Uživatelský avatar
potravina
Příspěvky: 141
Registrován: 08 čer 2009 12:25
Bydliště: Anglijé - norfolk - všude a teď zasejc sev. čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od potravina » 27 zář 2009 12:40

Michael píše:zajímavé, sledujte chemtrails live

http://portalh.chmi.cz/http://portal.ch ... meteo/kam/
tak tohle je dobrá podívaná...
díky
i fluff you all a můj kousek ku šíření http://www.orgoknight.com/

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od slurm » 27 zář 2009 13:17


Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Aerosmith » 27 zář 2009 14:30

ercecko píše:
Michael píše:co je zajímavé, že CB pasivní (bez el. pohonu) v noci jakoby méně pracovali. Jestli potřebují slunce k 100% účinnosti?
jojo, tohodle jsem si vsiml i u klasickych tb a tak, ze proste reaguji na slunecni zareni, funguji lepe :) tak u tech cb to bude asi pravda, takze uz vim ze pri jeho stavbe mam pocitat s napajenim ;)
jinak ty webky to je dobra vec, da se tam sledovat aktivita postriku po cele cr, skoda ze sem to nevedel driv :-D
Chlapíci, popište pls.(nebo namalujte) , jak vypadá schematicky, to napájení CB. Jestli se používá napětí ze země (třeba jako u vysoušení zdiva v barácích) nebo je u toho zdroj. Nikde jsem to neviděl. Dík.

Odpovědět