co se dnes chysta?

Odpovědět
ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 25 bře 2011 11:39

Kolekce snímků k zblití ;) TADY ODKAZ

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Mike.Jt » 25 bře 2011 20:43

tak takovou sprejovací akce nebyla snad za celou Zimu. Přemejšlim co chtějí kutit.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 26 bře 2011 00:14

měnit tlak, směrovat prudění, přitáhnout a podpořit oblačnost, zhnusit co nejvíc víkend.. přes týden bude zas pár krásných dní vsadím boty

tomas
Příspěvky: 58
Registrován: 23 led 2011 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od tomas » 07 dub 2011 09:59

tak dnes nad Jihlavou je to celkem pěkný divadlo, ráno po probuzení sem vyhlédl z okna, až by se mi to líbilo, kdybych "nevěděl" ;) od východu se táhly čáry ve tvaru tibetské vlajky, včera večer bylo nad měsem pravidelné X a cestou přes město mě dva punkeři upozornili na anarchistické Áčko :D asi je mezi piloty nějaký contest, něco jako "Best Chemtrail Ever" :)

Evča
Příspěvky: 19
Registrován: 25 úno 2011 14:33

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Evča » 07 dub 2011 11:11

Tak u nás na Moravě to samý v bleděmodrym,za chvilku se komplet zatáhla celá obloha i když to po ránu vypadalo na pěkný slunečný den,teď je to trochu roztrhané ale sluníčko uvidíš jen sporadicky.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od pepr » 07 dub 2011 11:54

Olomouc je od Plumlova jen kousek, takže stejně tak. Pokud jsem se nespletl, tak lajnovali i včera večer -- byli vidět dírami v oblačnosti. Nevypadalo to moc přirozeně.

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 07 dub 2011 18:06

tady to spis rano vypadalo blede.. ale pak se udelalo hezky a je do ted, chemu tuny, ale krasne se to cisti, dnes si moc nestezuju

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od am2 » 26 dub 2011 22:32

Co takhle udělat takovou akci: :?:

Kdo má doma orgonit či něco jiného, tak tuto neděli 1.5. v 11:00h

orgonitové výrobky (CB, sestavy, HHG) najednou v ten čas společně nějak vědomě aktivovat

buď fyzicky
- el. buzení orgonitu,
- buzení orgonitu částečným ponořením do tekoucí vody, omotání hadicí s tekoucí vodou.
- v ten čas poskládat sestavy z orgonitových výrobků a kamenů na balkoně nebo v přírodě...
- schovat / položit den předtím CB na zem a v ten čas jej opět postavit (změna je život)

nebo mentálně
(Jak a co vůbec udělat, to je v podstatě jen otázka inspirace, improvizace, možností je spousty... :) )

Lze využít i synergický efekt, to jest nejen ta samotná aktivace orgonitových výrobků apod.,
ale i plus k tomu představa, že účinky akcí jednotlivých lidí a orgonitů se synergicky zmnohonásobí.


Pokud znáte nějaké meditační skupiny, můžete jim nabídnout, ať se v ten čas přidájí.
(Obecně za "více Světla na Zemi a méně temnoty/nevědomosti", ať si to každý upraví podle svého.)
Doba trvání aktivace pokud možno alespoň 15 minut, samozřejmě čím déle, tím lépe (ale nehrotit to za každou cenu, v klídku...).


V neděli 1.5. v 11h bude spousta lidí venku (na různých prvomájových kulturních show a akcích, které spousta měst a obcí pořádá)
a jelikož tato akce s orgonity může vyvolat na obloze roztodivnosti, případně letecké protireakce,
tak by to mohlo být poučné i takto, třeba by lidé něčeho všimli, a začali (si) klást otázky.


Co vy na to?

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od pepr » 27 dub 2011 10:13

Nad Olomoucí dnes mírně rozplizlou oblačností prosvětlenou slunečním zářením prosvítala hvězda. Zase práškují.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od kocour » 27 dub 2011 18:10

Nic proti podobné akci nemám, naopak vítám ji!
Ale je třeba pamatovat na to, že záměr tvoří: čili ne PROTI chemce, ale ZA čisté nebe. Jakkoli, oceňováním a děkováním za čistou oblohu prospějeme asi nejvíc.
Sám každý den ráno vítám nebe a děkuju za něj, za mraky, Slunce i hvězdy. A ikdyž třeba prší jako dnes, děkuju i za to, za čistý déšť bez bouří... Příroda je vnímavější víc než si myslíme a velmi dobře nám rozumí a odpovídá - tím samým, co my k Ní vysíláme.

Martynko
Příspěvky: 50
Registrován: 17 bře 2011 12:39

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Martynko » 27 dub 2011 19:44

Kocour, souhlas, tak jsem si dnes byl venku a byl jsem dobře naladěn, jak je příjemně a že konečně zapršelo a tak mohou rostlinky kvést a prostě žít (zvláště byl příjemný hukot včel v korunách stromů), asi hoďku po tom si tu sprchlo ale tak 500m ode mne :lol: což byl také zajimavý efekt, když jsem viděl tu deštivou stěnu, u nás sucho ale na druhý straně města docela mokro :mrgreen: co já vím jestli to třeba byla jen náhoda ;) ale ten nápad s tím májem je také dobrý, nechci to nějak podlamovat, ale co když už se na to budeme soustředit a připravovat až ten den bude prostě hezky a nebude to zapotřebí, by se to možná mihlo účinkem...

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od am2 » 27 dub 2011 22:31

Tady nejde ani tak o úpravu nedělního počasí, jako o celkové poztivní ovlivnění energií na Zemi,
orgonová energie má velmi široký záběr, nejen vliv na mraky.
(Počasí v neděli bude tak jak v minulou, někde slunečno, někde pršet...)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Mike.Jt » 28 dub 2011 14:36

ono by bylo nejlepší meditace za propojení orgonitů do sítě a začlenění jich do přírodního systému.
Jinak v 11 hodin asi budu nebudu zrovna nejčilejší.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od vlady » 09 kvě 2011 07:45

Tak dnes od rána 6 hod. sprejují jak pominutý. Tři letadla v krátkých rozestupech za sebou.

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 09 kvě 2011 12:18

To je divný, všude vidím jasnou oblohu :) Ona tam nějaká vrstvička těch sraček je skoro vždycky, uplně modrá obloha vypadá jinak no... ale ze by sprejovali vidím jen nad německem.

Odpovědět