co se dnes chysta?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Michael » 27 zář 2009 17:40

napětí ze země, cívka omotaná kolem krystalů v základně z drátu 1mm a míň. Funguje to

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Aerosmith » 27 zář 2009 18:31

Michael píše:napětí ze země, cívka omotaná kolem krystalů v základně z drátu 1mm a míň. Funguje to
Ještě by mě zajímalo: kolik je závitů na krystalu, vývod drátu od krystalů z trubek je dírou v Cu víčku?, oba konce drátu se zabodnou do země - jak daleko, event. hluboko od sebe, (vzdálenost či rozdílná hlouba dle mě vytváří el. potenciál - mám okoukáno z vysoušení zdí domů). Dík.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Michael » 27 zář 2009 19:00

Ještě by mě zajímalo: kolik je závitů na krystalu, vývod drátu od krystalů z trubek je dírou v Cu víčku?, oba konce drátu se zabodnou do země - jak daleko, event. hluboko od sebe, (vzdálenost či rozdílná hlouba dle mě vytváří el. potenciál - mám okoukáno z vysoušení zdí domů). Dík.
Tohle mám ověřeno, chce to ale experimentovat: v základně CB jsou 4 krystaly, na každém 4 závity, vývod je zvrchu, zalitý pryskyřicí a zasypaný šponami. V zemi tak 50 cm od sebe zakopáno.

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 27 zář 2009 22:13

chysta se na nas celkem poradna oblacnost.. v britanii uz par dni je stale pruhovana obloha.. tak uz se do ovzdusi rozptylujou podpurny sracky..

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Aerosmith » 27 zář 2009 23:17

Michael píše:
Ještě by mě zajímalo: kolik je závitů na krystalu, vývod drátu od krystalů z trubek je dírou v Cu víčku?, oba konce drátu se zabodnou do země - jak daleko, event. hluboko od sebe, (vzdálenost či rozdílná hlouba dle mě vytváří el. potenciál - mám okoukáno z vysoušení zdí domů). Dík.
Tohle mám ověřeno, chce to ale experimentovat: v základně CB jsou 4 krystaly, na každém 4 závity, vývod je zvrchu, zalitý pryskyřicí a zasypaný šponami. V zemi tak 50 cm od sebe zakopáno.
Takže jestli tomu dobře rozumím, nejde o krystaly v trubkách, ale o 4 krystaly mimo, pod trubkami?

Uživatelský avatar
potravina
Příspěvky: 141
Registrován: 08 čer 2009 12:25
Bydliště: Anglijé - norfolk - všude a teď zasejc sev. čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od potravina » 27 zář 2009 23:56

ercecko píše:chysta se na nas celkem poradna oblacnost.. v britanii uz par dni je stale pruhovana obloha.. tak uz se do ovzdusi rozptylujou podpurny sracky..
pozoruju to z anglie a ze země to vypadá vcelku nechutně. a lidi pořád nic, jako by to bylo normální...taky mi teď je z těch sra..k celkem nedobře. na cestě je ale zapper tak snad trochu pomůže...
i fluff you all a můj kousek ku šíření http://www.orgoknight.com/

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Michael » 28 zář 2009 08:39

Aerosmith píše:
Michael píše:
Ještě by mě zajímalo: kolik je závitů na krystalu, vývod drátu od krystalů z trubek je dírou v Cu víčku?, oba konce drátu se zabodnou do země - jak daleko, event. hluboko od sebe, (vzdálenost či rozdílná hlouba dle mě vytváří el. potenciál - mám okoukáno z vysoušení zdí domů). Dík.
Tohle mám ověřeno, chce to ale experimentovat: v základně CB jsou 4 krystaly, na každém 4 závity, vývod je zvrchu, zalitý pryskyřicí a zasypaný šponami. V zemi tak 50 cm od sebe zakopáno.
Takže jestli tomu dobře rozumím, nejde o krystaly v trubkách, ale o 4 krystaly mimo, pod trubkami?
přesně tak 8-)

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 28 zář 2009 11:21

potravina píše: pozoruju to z anglie a ze země to vypadá vcelku nechutně. a lidi pořád nic, jako by to bylo normální...taky mi teď je z těch sra..k celkem nedobře. na cestě je ale zapper tak snad trochu pomůže...
nechapu ty lidi tam... zvrchu to vypada silene, mas nejake fotky toho zespodu? a kde tam nejvice pobyvas? na zapade ostrovu (ta nejmene obydlena cast - vsadim ze ze s hoodne techniky na ovladani pocasi) se mi zda ze to potrebuje aspon 5 cb je to tam sileny haarp, kdyz zvrchu sleduju jak se nad anglii sleha umela oblacnost jejiz "zakladna stoji na miste" a jen se to zvetsuje, pricemz ostatni oblacnost pline dal.. je to naprosto napadne, nelze poprit ze tohle priroda nedela... naprosta vetsina oblacnosti co jde do stredni evropy jde z anglie, ta by potrebovala hooodne orgonitu a bylo by v teto oblasti po starostech :)

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 29 zář 2009 18:44

dnes stejnym stylem pruhovana i CR... zrejme proto, ze dest se nedarilo udelat a az ted ve vecernich hodinach zaprselo, jak sem videl na vebkach treba z liberce.. i kdyz u nas zatim ani kapka..

Uživatelský avatar
potravina
Příspěvky: 141
Registrován: 08 čer 2009 12:25
Bydliště: Anglijé - norfolk - všude a teď zasejc sev. čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od potravina » 30 zář 2009 17:54

ercecko píše:
potravina píše: pozoruju to z anglie a ze země to vypadá vcelku nechutně. a lidi pořád nic, jako by to bylo normální...taky mi teď je z těch sra..k celkem nedobře. na cestě je ale zapper tak snad trochu pomůže...
nechapu ty lidi tam... zvrchu to vypada silene, mas nejake fotky toho zespodu? a kde tam nejvice pobyvas? na zapade ostrovu (ta nejmene obydlena cast - vsadim ze ze s hoodne techniky na ovladani pocasi) se mi zda ze to potrebuje aspon 5 cb je to tam sileny haarp, kdyz zvrchu sleduju jak se nad anglii sleha umela oblacnost jejiz "zakladna stoji na miste" a jen se to zvetsuje, pricemz ostatni oblacnost pline dal.. je to naprosto napadne, nelze poprit ze tohle priroda nedela... naprosta vetsina oblacnosti co jde do stredni evropy jde z anglie, ta by potrebovala hooodne orgonitu a bylo by v teto oblasti po starostech :)
nazdárek, pár fotek mám tady: chemka moc jsem toho zatím nenafotil.žiju v Norfolku, severovýchodně od Londýna.je tu kupa anglických a amerických základen. asi patnáct Km ode mě je aj velkej golfovej radar, na kterej se brzo chystám. lidi mi tu říkali, že když jedou okolo, tak jim chcípají motory u auta, podivný.pak je tu jedna podivná elektrárna nad kterou vznikají elektrický bouřky a lidem okolo hodně hrabe.... s CéBéčkama mi to bude asi trochu trvati, pracuju jako dobrovolník, tak je nedostatek financí, do pár měsíců bych tu ale jeden měl mít. zatím jsem ogiftoval několik nepěkných věží v okolí a jeden menší vojenský radar. snažím se tu po anglických fórech sehnati lidi co by mi s tím pomohli, je to věru potřeba!
i fluff you all a můj kousek ku šíření http://www.orgoknight.com/

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od slurm » 02 říj 2009 07:46


Beginner
Příspěvky: 1
Registrován: 17 zář 2009 08:05

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Beginner » 02 říj 2009 13:38

Zdravím,
jsem tady nová..takže se zatím jenom rozhlížím.. Možná si to jenom namýšlím, ale v poslední době na sobě pozoruji, že se mi hůř dýchá (jsem nekuřák) a pořád cítím kolem sebe jakoby závan nějakého chem. prášku a kovovou chuť v ústech .. je to stále jenom chvilku..no, a a asi tak 2 týdny se nemůžu zbavit bolesti v krku.. takže práškovat se jim daří úspěšně.. V mém okolí se spíš rozmohla angína, většina známých marodí včetně dětí.. :oops: Zvažovala jsem očkování, ale po přečtení Vašich příspěvků, jsem změnila názor.. ;)

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od slurm » 02 říj 2009 16:24

co misto ockovani treba KOLOIDNI STRIBRO(celkem drahy na netu),MMS(taky na netu ale podstatne levnejsi na to co to umi 8-) ).

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od ercecko » 02 říj 2009 16:53

slurm píše:2.10.09.brno 7:30
http://picasaweb.google.cz/orgonitt/DRChem#
uplne stejna obloha i tady... pak se to doplnovalo a cely den se na tom tvorily mraky... naprosto napadne a stejne je to kazdemu jedno
jo a nemocnych lidi je ted silene moc.. a ti co nebyli minuly tyden jsou tento atd.. jestli to nuti hodne lidi k ockovani tak potespanbu..

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od slurm » 03 říj 2009 18:13

je to den co den hruba sada, sypou kurvi
http://picasaweb.google.cz/orgonitt/Brno1745#

Odpovědět