co se dnes chysta?

Odpovědět
Hamry
Příspěvky: 34
Registrován: 18 dub 2011 19:58
Bydliště: OrlickoÚstecko

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Hamry » 23 srp 2011 08:27

No a mě se 18.8. podařilo asi vidět tu kometu Elenin , nebo co to bylo. Byl západ slunce a tak pohledově 20cm nad ním něco začalo svítit, jako hvězda. Říkala jsem si co to tam je, že žádná tam takhle nesvítí při západu. Letadlo to nebylo, stálo to, zářilo to žluto-oranžově, tak třpytivě, dobu , pak to najednou zmizlo,zhaslo,nikam se to , ale neodplulo,prostě přestalo svítit. Nechápala jsem co to bylo. Bohužel, než zbytek lidí co byl okolo mě, vůbec začal vnímat, že se maj dívat na tu hvězdu, tak to zhaslo. Ani fotku nemám, foťák jsem neměla sebou. Viděl někdo z Vás taky něco takovýho, nebo tuší někdo co by to případně mohlo být jinýho? Jinak nevím jestli je to možný, ale před nedávnem jsem asi viděla i západ dvou sluncí, dokonce tentokrát jsem vyrazila autem ho nafotit. Nejdřív zapadalo to "naše" do ruda, zapadlo a po chvíli začalo vlevo od něj zapadat něco znovu,podstatně světlejší a obloha od toho byla dost dlouho ozářená,prosvícená, poprosím pak synovce ať mi sem pomůže hodit fotky, jj jsem talent na PC :lol:

jao
Příspěvky: 14
Registrován: 09 říj 2010 21:22

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od jao » 24 srp 2011 21:52

Dnes večer vyrábajú pekný vláčik nad Európou
Obrázek

Martynko
Příspěvky: 50
Registrován: 17 bře 2011 12:39

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Martynko » 27 srp 2011 19:01

Ono celý ten týden je takový divný, ty tropy co nás postihli nejsou výsledek přírodního jevu, je to jasný, že celý pás od jihu kdesi itálie až po norsko by se za normálních okolností nevytvořil. To jak celá fronta postupuje mne také udivuje, teď, kdy už je v polovině republiky sem se kouknul na info a jen a jen čumim, na východě Ostravsko 29°C a tlak 1009hpa na západě 10-12°C a tlak 1019hpa :o takže barometry zahodit bo už neplatí tlak cca 900-950hpa = oblačno, déšť a 1050-1150 = hezky, slunno :? teď mi tu nad hlavou proudí hodně studený vzduch, za hodinu se zmení tlak o cca 4hpa a ochladilo se během tří hodin o 10° ... tohle není normální a tak jak uměle přiživujou hurikán na východním pobřeží států, tak se to někde muselo projevit, je to jasná souvislost, někde je nízký tlak a zákonitě na to někde se to vyrovná ve vysoký... kurňa je to hnus velebnosti, lidi kolem jsou z toho kaput a jsem zvědav, kolik z nás postihne nějaká nemoc, tohle se jen tak udejchat nedá :x ... hrajou si s námi teda pěkně ...

Majkl1
Příspěvky: 73
Registrován: 30 črc 2011 13:47

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Majkl1 » 27 srp 2011 19:16

Ne nadarmo dneškem začíná dle Mayského kalendáře finíto. :P

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Mike.Jt » 27 srp 2011 20:18

jinak ta bouře v americe je přírodního původu, sice se do ní snaží hrabat ale ta energie je přírodního původu ...
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od pepr » 29 srp 2011 07:21

Dnes ráno nad Olomoucí řádně pohnojili. Celý víkend za letadly zůstávala kraťoučká stopa a mraky vypadaly normálně. Dnes ráno se to změnilo. Samá čára a mřížka, pak se to rozplizlo a vykreslilo se na tom stojaté vlnění.

Majkl1
Příspěvky: 73
Registrován: 30 črc 2011 13:47

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Majkl1 » 29 srp 2011 14:24

Dneska hnojili všude a víc než obvykle. Mám projetou část republiky a nemohu to nazvat jinak než útok na civilní obyvatelstvo!!!
Ráno jsem aspoň narychlo "zavařil pár okurek" a odp. jsem přijel do nejčistší oblasti za celý den. Takže opět orgonity plus ocet zabodovaly. :P
Michal

Martynko
Příspěvky: 50
Registrován: 17 bře 2011 12:39

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Martynko » 29 srp 2011 22:26

Nevím teď do jaké témy to mám hodit, tak to dám sem ... zkrátka, ikdyž dnes bylo poměrně hezky a snad ještě delší dobu bude, tak se nad našimi hlavami mohli zbláznit, snad každý i méně všímavý si mohl všimnout husté mříže na obloze, zajimavé bylo vidět dráhy letounů mimo letový koridor, a že jich bylo :lol: no zkrátka počas jsem také něco cvaknul ale moc to mobilem nešlo, takže první forografie, tento letoun se nad hlavou objevil několikrát a většinou stopa za něm zůstala delší dobu... u druhé je to jiné, chtěl jsem si vyfotit tu mřížkovatinu a ten trojuhelníče, který jsem na tomto místě nebo spíše tímto směren ještě neviděl, taková ta hvězda či střed letových tras je totiž ode mne na západ, toto bylo na sever, zajimavostí pro mne bylo objevení na fotografii podivných tmavých teček, které při bližším prozkoumání jsou pouze na této fotografii, takže hmyz vylučuji, když jsem se zaměřil na tu větší, připadla mi jako talíř :o nechci strašit ale dost jsem se vylekal, když jsem uviděl seskupení těch třech bodů do trojúhelníku a ještě v pozadí ten chemtrailsový trojúhelní, to jsem se až skoro vyděsil, tak co vy na to? projistotu přikládám výžez 1:1, mobil má čip 5Mpix a nemyslím si to že to byl hmyz či pták, to už jsem měl jiné fotky a nikde to takto nevypadalo navíc na těch dnešních nic takovéto není, jenom na té jediné...
001.jpg
Zde je zmenšenina originální fotka + úprava gamut a kontrast
Fotografie0126.jpg
zde je výřez trojúhelníků a záhadných UFO ??? :geek: ty tečky si nedokáži i po dlouhým zkoumání vysvětlit :?:
002.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Majkl1
Příspěvky: 73
Registrován: 30 črc 2011 13:47

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Majkl1 » 30 srp 2011 06:44

Já UFO viděl zblízka jako malý, takže pro mne jejich existence není nic nepochopitelnýho. :P

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od pepr » 30 srp 2011 09:31

Dnes nad Olomoucí přihnojovali. Obloha podle toho vypadá. V lepším případě je to taková ta stejnoměrná mlha, ale spíš je to souvislá vrstva mraků.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od kozma » 30 srp 2011 20:32

Já nevim co jste vždycky tak vyplesklý z těch antigravitačních letounů když je uvidíte :D dyk to nejni už ani UFO. Naopak. IFO. Velice přesně identifiková antigravitační platforma bla bla bla praděda Vril bla bla bla praděda Hanebu bla bla bla němci bla bla bla pak amerika bla bla rozvíjení v areálu 51 a bla bla masivní produkce DOR v letu, jooo Chembusterům se to vyhýbá. Jako čert kříži.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Mike.Jt » 31 srp 2011 18:34

:D tady pomůže jen pořádnej kanón a kvalitní muška ....
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Martynko
Příspěvky: 50
Registrován: 17 bře 2011 12:39

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Martynko » 02 zář 2011 12:07

Kozma: No to že tu jsou IFO to plně chápu, ale spíš jsem myslel, jestli je vůbec možné něco takového mobilem a za těchto podmínek takhle vyfotit ... :lol:

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od kozma » 02 zář 2011 15:41

moc né no páč se na tý fotce zas tak moc nevidí ;)

Majkl1
Příspěvky: 73
Registrován: 30 črc 2011 13:47

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Majkl1 » 07 zář 2011 18:53

Tak dneska se na mě chystalo toto: :evil:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Odpovědět