co se dnes chysta?

Odpovědět
Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od pepr » 07 zář 2011 21:08

Večer to nastříkli nad Olomoucí. Na jedné straně světlo od zapadajícího Slunce, na druhé straně tmavé mraky. Kontrast. Na temných mracích byly čáry bílé, na světlé obloze tmavé. Skoro to vypadalo malebně. :x

Majkl1
Příspěvky: 73
Registrován: 30 črc 2011 13:47

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Majkl1 » 07 zář 2011 22:17

Jedna Haarpová bouřka z minulého týdne od nás. Ten okraj se zastavil nad našema orgonitama podpořenýma octem. Bylo to pěkně vidět i na satelitních snímcích. Závěry nechám na každém.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Majkl1
Příspěvky: 73
Registrován: 30 črc 2011 13:47

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Majkl1 » 07 zář 2011 22:19

Další i s nějakým "zavařováním".
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Majkl1
Příspěvky: 73
Registrován: 30 črc 2011 13:47

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Majkl1 » 08 zář 2011 06:51

Foto made in Vlabi. ;)

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od pepr » 29 zář 2011 09:39

Včera odpoledne jsem byl v Bruntále. Začali zase fest hnojit. Bylo to výrazně viditelné. Velmi jasná obloha byla za chvíli počmáraná a roztahovalo se to do takového toho optického závoje. Večer, při cestě do Olomouce, se daly pozorovat efekty zvýrazněné západem Slunce. V Olomouci to stejné. Dnes ráno to ještě přihnojovali. Ranní oblačnost vypadala divně uměle. Látají furt, protože se to nějak rozpadá. V minulých dnech jsem si všiml bohatší ranní rosy. Dneska bylo spíš sucho.

Majkl1
Příspěvky: 73
Registrován: 30 črc 2011 13:47

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Majkl1 » 29 zář 2011 12:00

Já to včera rozoctoval, ale výsledek byl tak ohromující, že v tom musel jet ještě někdo jiný. Tak jasnou modoru jsem letos ještě neviděl. A výsledek? Shlédnutu 9 UFO a to třemi lidmi nezávisle na sobě. Já sám jsem viděl 4 během 5ti minut. Odhaduji výšku právě nad tou všudepřítomnou dekou a tímto se mi objasnil i jeden z důvodů proč sprejují.
Dal jsem přes SMS pár info o vidění UFO a co se strhlo poté nemusím ai říkat. Takovej sprejung, co nastolili během noci a rána je nebývalý. Polovina letadel není na online radarech vidět.
Michal.

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od kolosjackos » 05 říj 2011 14:33

sice sem to tocil vcera, ale dostal sem se k usb kablu az dnes. litali nejmin pul hodky dokolecka, bohuzel mojemu mobilu semtam preskakuje

phpBB [video]
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od juhele2009 » 11 říj 2011 19:47

Majkl1
Hmmm, to je docela zajímavý. Tvoje zážitky jsou fakt neskutečný, škoda že nemáš nějakou solidní kameru na stativu, to by bylo pokoukání. Ovšem nejsi v tom sám :shock: Nevěřil jsem vlastním očím, když sem si pozorně prohlédl moje snímky chemtr. přeletů nad Prahou. Mám objektiv Canon 55-250mm (stabilizovaný) a slušnou zrcadlovku. Na max. zoom jsem schopen zachytit i docela dobrý detaily, ale fotky, resp. ty lajny jsem nějak pod lupou neštudoval. Ale jednou při převodu do černobílé verze mě na snímku něco zaujalo, a to byl konec :D Jsem schopen odlišit prach na čipu fotáku, hotpixely, fleky na objektivu, a pod., ale TOHLE bylo něco jinýho. Jestli můžeš, docela by mně zajímalo, co jsi teda viděl a jak to vypadalo? Popř. jakou techniku (kamera, foták) na to používáš? Nechci svoje fotky někde vystavovat, mám originály pochop. dobře zálohovaný, ale zajímá mně, cos teda pozoroval ? díky

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od am2 » 11 říj 2011 22:12

Proč sem nemůžeš fotky (nebo výřez) postnout? Myslíš, že po tobě někdo půjde, když přibyde k tisícům fotek a videí s UFO na internetu pár dalších?

Majkl1
Příspěvky: 73
Registrován: 30 črc 2011 13:47

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od Majkl1 » 12 říj 2011 08:01

Kameru jsem kdysi někomu půjčil a už jsem si nikdy nevzpoměl komu, takže natáčet bohužel. K těmto účelům jsem si koupil alespoň mobil s 5MPx foťákem, bohužel něco nechce, abych fotil, protože jsem ho rozbil(praknul displej). Po objednání nového displeje, sice funguje, ale každých 5 vteřin se restartuje. Manželce jsem sice koupil zrcadlovky od Canonu 400A a 7D s objektivem sigma APO 120-400mm a canon 70-200L. Jenže jak už to v životě bývá, zpřerážela by mi ruce pánvičkou, když bych se na ně jen podíval. :P
Takže mi zbývají jen moje nic moc oči. Ono stejně, když něco uvidíš (UFO), tak jsi z toho tak vedle, že tě nenapadne něco hledat a navíc to ani nemáš šanci stihnout.
To, co jsem viděl já vypadalo klasicky, jak to známe z youtube. Bílá tečka pohybující se způsobem, který prostě vylučuje jak explozivní pohon, tak posádku bez použití nějakých antigravitačních technologií, protože by prostě měli mozek na stěnách. Manželka měla možnost to(pokud se tedy jednalo o totéž) vidět z větší vzdálenosti. Měla za to, že se jedná o nějaké prazvláštní letadlo o značné velikosti. Z předu(pravděpodobně) to mělo tvar jak to popsat, asi banánu s kovovým leskem. Než se jí ale podařilo zaostřit zrak, tak to prostě a jednoduše zmizelo-zprůhlednělo.
Minulý týden jsem zahlédl další zajímavý objekt. Viděl jsem ho jen 2-3 vteřiny než jsem zajel autem do údolí(nemohl jsem prudce zpomalit, neb za mnou jelo další auto).Vzdálenost jsem odhadl na cca 5km a velikost musela být obrovská asi tak jako boeing nebo vzducholoď. Letělo to ve výšce max několikset metrů a hodně pomalu asi jako vzducholoď. Tvar byl taky podobný vzducholodi - doutník. Jenže problém je, že jsem nikdy vzducholoď neviděl a už vůbec ne v leteckém vojenském koridoru (Čáslav). Nevylučuji možnost vzducholodi, ale?
Ty fotky sem klidně dej. V nejhorším ti to "někdo" smaže dřív než se na to kdokoliv podívá.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od am2 » 12 říj 2011 13:58

To se nedivím manželce, že si nenechá šáhnout na takové stroječky :), samo jemná mechanika

14MPx kompakt se dá dnes sehnat i za 1500 kč nový (samosebou je to 14mpx jen tak že to má takový snímač, v reálu budou fotky ostré až při změnšení na polovic, tj ve skutečnosti to bude 4x méně (tj 3,5mpx).

Vždy jsem si myslel, že na focení vzdálených předmětů je lepší foták, protože má hodně mpx, a tudíž i malý bod (letadlo, ufo) lze pak vyříznout ve velkém rozlišení (zatímco kamera má třeba jen 0,5 mpx).

Ale zatímco foták za 10.000 kč má sotva 15x zoom, kamera za 10.000 může mít třeba 60x optický zoom, takže v konečném důsledku je ufo nebo letadlo zachyceno ve stejné kvalitě (tedy počet pixelů na ufo)

A pak je tam taky druhá věc, že aby ten foťák zachytil ufo či letadlo dobře s využitím jeho megapixelovosti, je třeba se zastavit, najít letícfí objekt, maximálně zabránit kmitání ruky a těla a fotit. Což nelze vždy, z jedoucího vlaku apod už vůbec.
Kdežto kamerou prostě stačí jen stále natáčet ten bod, snažit se "stabilizovat" ruku, a pak později ve videoeditoru najít frame, kdy je zrovna ufo nebo letadlo nerozmazané.


Spousta lidí tady či na jiných webech píše, jak nafotila takové a takové záběry ufo a speciálních letadel, ale pak fotky neuveřejní.

Plně chápu někoho, kdo se delší dobu pohybuje dlouho v oblasti mystična či alternativy a je zvyklý, že lidem něco ukazovat či dokazovat je akorát tak jako házení perel sviním. Chápu, pokud někdo nechce zveřejnit fotky ufo z důvodů, že to není dobré ukazovat běžným lidem, či z důvodu respektu z ufo apod. Podobně třeba jako někteří konstruktéři free energy si své vynálezy nechají pro sebe, třeba proto že tuší, že ještě není vhodný okamžik, aby to lidé využili ke svému prospěchu a ne ke zničení druhých či ke zvýšení nesvobody většiny.

Ale neuznávám již důvod jako strach ze zveřejnění. Ještě jsem neslyšel o tom, že by někdo zveřejnil informace a bylo mu něco provedeno s trvalými následky. Pokud ano, tak většinou jen když v tom i přes opakovaná a důrazná varování pokračoval. Naopak mnoho lidí opakovaně zveřejnilo záběry ufo či noých vojenských technologií a nikdo jim neposlal ani email, natožpak aby jej někdo navštívil. Opatrnost ano, ale ne paranoia. Agenti jsou taky jen lidi a nebudou dělat zbytečně riskantní věci, které dělat nemusí.

Proto většinou už ani lidem příliš nevěřím, když napíšou co převratného vyfotili a přitom to neukážou.

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od juhele2009 » 12 říj 2011 20:00

Ctím název vlákna, pro zájemce pokračuji zde http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=23&t=135&start=645 (CHEMTRAILS ::::::::::✈)

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od sophia » 12 bře 2012 23:09

vrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :evil:

Obrázek

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od pepr » 13 bře 2012 02:06

Chladniho obrazce při zvuku harfy? :D

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: co se dnes chysta?

Příspěvek od sysel » 13 bře 2012 10:25

Hele, přátelé....otevirají se Vám snímy - Obecné informace o družicích NOAA
Já pozoruji, že to již cca dva dny nefungátuje :-), jestli to rozkloval Fénix ? :o
Obrázek
Stále to samé, ten vyse uveden, snad je jediny :-(
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Odpovědět