chemtrails nad mraky

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: chemtrails nad mraky

Příspěvek od vlady » 18 srp 2011 10:45

No vzhledem k tomu že musí používat nějaký systém kde a jak práškovat a také bezpilotní letadla, zřejmě existuje nějaký naváděcí systém.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: chemtrails nad mraky

Příspěvek od am2 » 18 srp 2011 11:00

to je stín od slunce, bežný jev, když se mrkneš na flickr.com tag: chemtrails, najdeš tam i fotky tohoto jevu
i tady je to vyfocené nejspíš v sekci chemtrails

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: chemtrails nad mraky

Příspěvek od pepr » 18 srp 2011 12:08

Stín chemové stopy na nižší oblačnosti (na rozplizlé mlze)?

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: chemtrails nad mraky

Příspěvek od am2 » 18 srp 2011 13:08

ten úkaz vzniká za poměrně hraničních podmínek, kdy slunce září z určitého úhlu, někdy je těžké určit, jestli jen stín pod letadlem nebo nad letadlem
nedivil bych se, kdyby to někdy vypadalo, že je stín dole, a přitom je nad letadlem v mraku
optický klam, jakých je mnoho
nebo třeba naopak je to skutečně ve spodnější vrstvě rozplizlé mlhy, která není příliš viditelná, ale úkaz se tak do ní silně promítne (asi jako třeba není běžně vidět opar, ale je snadno viditelný, když jej ozáří sloup světla z díry v oblacích)
někdy to lze odhadnout, jestli nad nebo pod, odhadem směru, odkud jdou paprsky
ale i to je asi obtížné, neboť ten úhel bývá hodně ostrý, taky záleží na tom, odkud to člověk pozoruje, nejlepší to je, když to vidí z boku, ne zezdola nebo zepředu
já to viděl v reálu asi jen 5x, ale blíže jsem to nezkoumal

Hamry
Příspěvky: 34
Registrován: 18 dub 2011 19:58
Bydliště: OrlickoÚstecko

Re: chemtrails nad mraky

Příspěvek od Hamry » 23 srp 2011 08:32

Teď asi dvakrát už jsem viděla, že hustý mraky co se na chvilku pootevřely / možná působením octa, orgo, myšlení :lol: , prostě mým snažením v tu chvíli, alespoň si to tak říkám/ tak nad nima na tý odkrytý obloze, byla čára vedle čáry do mřížek, takže vrstva dešťových šedých hustých mraků a nad nima práškujou ostošest, do tvarů.

Odpovědět