Prelety nad brnem

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Prelety nad brnem

Příspěvek od slurm » 27 říj 2009 13:01

dnes uz od rana sleduju pocasi.v brne nad lisni sem pozoroval ucinky CB jak krasne rospousti mlhu a dela se modra dira na obloze.po 8 hodine jde videt provoz haarpshitu(jde videt porad i ted v 12h.)ale moc jim to asi nefungovalo tak v 10h. to zaclo.2x voj. vrtulnik +2x stihaci letoun. krouzili asi 1HODINU nad lisni.vubec nevim jesli to byli neaky manevry nebo to bylo kvuli ORGON ENERGI?!?
http://picasaweb.google.cz/orgonitt/Manever#

nebo tam spadli ufoni :shock: :D

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od sophia » 27 říj 2009 13:21

žádní ufoni, oni sem čas od času létají připomínat majitelům cb, že o nich vědí 8-) a taky je tím vlastně povzbuzují, že to dělají dobře... :o

už 4x během 2 let jsem je pozoroval jak 30 minut dělají kravál kolem jednoho místa, žádné náhodné přelety

jinak zahraniční gifteři doporučují mít kromě hlavního cb několik vedlejších nedaleko (v rámci pár km) a ono jim to zplývá a neví kde přesně hledat :lol:

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od Michael » 27 říj 2009 13:47

Tak mě napadá, že si udělám radost a odleju pořádnýho macka CB ať mají co hledat kluci :lol:
Ačkoliv je venku už čím dál větší kosa, tak pokud má ta pryskyřice pokojovou teplotu tak v pohodě vytvrdne i venku (ověřeno).

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od Aerosmith » 27 říj 2009 13:51

A pokud se přidá víc tvrdidla, v podstatě jak uvádí výrobce 100:2 ,tak to vytvrdne i v zimě.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od sophia » 27 říj 2009 17:41

Oni to vždycky spojí s nějakou akcí ty kontrolní půlhodinové lety :-D Minule taky. Aspoň víme kdy je můžeme čekat zase.

Letouny pozdravily studenty Vojenské akademie

http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... emie-.html

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od kocour » 27 říj 2009 20:09

Na fotkách jsem si všiml, že šmírující vrtulník měl zpravidla někde z trupu vyčuhující trubku, čímsi (takovou kapkou) zakončenou. Není to žádná pitotova trubka či něco podobného, co by mělo sloužit k provozu vrtulníku, zjevně je to namontováno dodatečně - a tak mě napadlo, že oni tím "něco" měří. Co přesně, nemám tušení. Ale už jen fakt, že místo výskytu (hodně funkčního) orgonitu rychle vystopují a lokalizují naznačuje, že oni ví, jak se dá zjistit. Takže si myslím, že něco měřitelného z orgonitu určitě jde. Myslet si, že by vrtulník a éro lítalo za každou dírou v mraku je poněkud naivní - stačí se podívat na oblohu a děr, podle kterých by člověk mohl usuzovat na působění orgonitu, najde na obloze až až.

A ještě dotaz: proč do problematiky orgonitu motáte HAARPy? Vždyť to přece žádnou paseku na obloze nedělá a ani enmůže, protože je to o něčem úplně jiném? Ale dost možná se pletu, vycházím jen z toho, co jsem zatím na webu našel...

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od sophia » 27 říj 2009 20:47

kocour píše:místo výskytu (hodně funkčního) orgonitu rychle vystopují a lokalizují naznačuje, že oni ví, jak se dá zjistit.
100% to ví jak to najít a zřejmě i měřit, oni lítají na jisto. Všiml jsem si, že když jakoby "měří" nebo jak to říct, tak jim vždycky svítí to světlo z boku a to jak Grippenům tak Mi24. Stačí se podívat třeba sem, jiní gifteři mají stejné zkušenosti http://www.youtube.com/results?search_q ... rgonite+he

jo a dnes jsem v Brně viděl odpoledne ještě kroužit a svítit tady tyhle 2 vrtulníky černé bez označení, nebyli to ale obvyklé Mi24 z Náměště, ale Eurocoptery
IMG_30111.jpg
IMG_30121.jpg
všimněte si, že mají pruhy úplně jinak jak ty policejní co u nás létají
t21212187499-fotobanka.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od kocour » 27 říj 2009 21:13

To světlo je nejspíš obyč. polohovací osvětlení, které má být pro zviditelnění vrtulníku. Na měření to na 99% nebude - to spíš ty antény na čumáku...

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od sophia » 27 říj 2009 21:28

nebo je to jen pro psychologický efekt na plašení :lol:

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od ercecko » 29 říj 2009 19:27

jo kocoure na cumaku maji myslim anteny, jestli se s nima da merit orgon to nevim :-D v leteckym muzeu to ma kazdy vojensky vrtulnik...
HAARP je spojen s pocasim moc dobre, diky nemu se "obcas" v lete vyskytne silna bourka i nad nami a nekde na floride zas treba hurikan.. Tady jsem nezazil letos ani jednu poradnou bourku (max prirodni - to poznam, nad mraky je modra obloha bez car, jako pamatuji z detstvi :) ty umele vidivam jen na obzoru a jsem za to rad..
Jinak co se delo ve dnech 26-29 nad evropou, totalni hnus, zkusim nad tu oblacnost pridat jeste mapku toho ofic. letoveho provozu jak to bude nad cr sedet a postnu to sem :-D ale muzete pozorovat jak si se vsi umelinou nase orgonity a cbčka hrajou, tady treba skoro ani neprselo, jen mirne.. ;) jen tak dál 8-)

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od sophia » 04 lis 2009 19:00

hledají orgon :lol:

Obyvatele jižních Čech udivil nízký přelet letadla se stíhačkami

Nad jižními Čechami ve středu odpoledne létalo velké letadlo typu airbus v doprovodu dvou stíhaček Gripen. Letělo nízko nad zemí a pozorovali ho lidé především v Písku. Zřejmě šlo o armádní stroj, který snímkoval terén.
Zvětšit obrázek

"Bylo čtvrt na dvě, když se objevila na obloze a směřovala od Hradiště směrem na Temelín. Ty dvě stíhačky pořád kolem dopravního letadla kroužily. Nebyl jsem sám, kdo se zastavil a díval, co se bude dál dít. Nad Pískem velká letadla v tak malé výšce nelétají, a když je doprovázely stíhačky, nebyl to příjemný pocit,“ řekl Právu očitý svědek.

"Asi ve 14:10 jsem vyšla ven se psem a slyším podezřele hlučné letadlo, kouknu na oblohu a nade mnou velmi nízko velké dopravní letadlo, před ním asi poloviční a za nimi jedna stíhačka. Letěla směrem na Prahu, tak jsem si myslela, že už budou přistávat a dál jsem si jich nevšímala. Za chvíli ale opět silný zvuk letadla, tak kouknu a letadla přímo nade mnou ještě níž než předtím. Takhle tu kroužila asi 15 minut a mezi tím se přidaly další tři stíhačky," popsala jedna z obyvatelek Písku.

Letouny se podle ní posléze oddělily, za dalších 15 minut se ale jedno z letadel opět objevilo v doprovodu stíhaček.
Letoun snímkoval terén

Ředitel českobudějovického letiště Ladislav Ondřich řekl, že má informace, že nad územím prolétal vojenský airbus. „Naši dispečeři dostali informaci, že jde o let dvou Gripenů, které doprovázejí vojenský airbus, který provádí snímkování nad jižními Čechami,“ konstatoval ředitel letiště.

http://www.novinky.cz/domaci/183456-oby ... ckami.html

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od slurm » 12 lis 2009 19:18

dnesni prelet nad brnem,čas-16:00,barva-černa,policie to urcite nebyla.A skoro nesel sliset.
http://picasaweb.google.cz/orgonitt/Vrtul#

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od Michael » 13 lis 2009 11:18

myslím že to je ten Eurocopter na fotce od sophie

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od slurm » 13 lis 2009 11:52

dnesni pocasi je docela zajimave tady v brne
http://picasaweb.google.cz/orgonitt/ChemNadBrnem#

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: Prelety nad brnem

Příspěvek od petra » 13 lis 2009 14:36

Ahoj, nevím v kolik hodin jsi to fotil, ale před východem slunce to byl pěknej záhul, vstávala jsem už v šest a když jsem viděla na východě tu dočárovanou oblohu - mám nafoceno, ale ještě jsem neměla čas fotky stáhnout, tentokrát byly pruhy v barvách oranžové až do sieny pálené, prostě hnědých odstínů, myslela jsem si, že je to osvětleno už vycházejícím sluncem. Nebylo. Vlezla jsem pod střechu a bylo to stejné na všech světových stranách. Ráno jsem jela do města a nad zelňákem taky kalamita, ale už klasika - bílé, dlouho přetrvávající a rozpadající se chemtrails.

Odpovědět