Přišlo jaro

Odpovědět
Uživatelský avatar
Linuxak
Příspěvky: 67
Registrován: 22 říj 2009 19:17

Přišlo jaro

Příspěvek od Linuxak » 25 úno 2010 20:37

Nevím jak u vás, ale v Praze dneska přišlo jaro. Venku jsem chodil bez bundy i svetru, jen v košili. Měl jsem z toho krásný pocit a dobrou náladu. Pak jsem si ale vzpomněl na to, jak včera a předevčírem práškovali, když jsem šel do školy, na modré obloze byly vidět jen ty bílý sračky od letadel...

Tak si říkám - je to jaro opravdové, nebo ho jenom vykouzlily letadla? Ale nechce se mi kazit ten hezký pocit; možná mi konečně chemtrails udělaly trochu radost. :)
Berme to s nadhledem.
Snažím se informace o orgonitu a souvisejících věcech shrnout do jedné ucelené orgonitové otevřené encyklopedie... Zatím nic moc http://orgowiki.mzf.cz

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Přišlo jaro

Příspěvek od am2 » 25 úno 2010 21:19

minule jaro zaclo tyden pred priletem Obamy, tusim to byl prelom konec brezna, zacatek dubna.
jaro zaclo tehdy umele - zaclo jiz drive, ale "nepustili" jej pomoci chemtrails "deky".
byly dlouhe silne mrazy, takze by to mohli pustit.
ale moc moc se mi to nezda, ze by jeste neco neprislo

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Přišlo jaro

Příspěvek od ercecko » 25 úno 2010 21:58

tady dnes nadherne jasno, tak cistou oblohu jsem dlouho nevidel :) rano trochu hnusu na obloze, ale ten byl s prehledem rozpusten nemeli sanci.. jaro uz tu nejspis zustane, i kdyz nemuzeme si byt nicim jisti v dnesni dobe je s pocasim mozne vse.. a chemky slouzi hlavne na tvorbu mraku a efektivni "vytahnuti" vlhkosti z povrchu zeme, "vysoke" teploty jsou dany proudenim, a to uz chvili jde z jihozapadu, kdyby se to otocilo, muze tu klidne zas napadnout pul metra snehu :) ale o tom pochybuji..i kdyz meteo stanice hlasi na pristi tyden teploty zase u nuly.. tady v nasi moravske nizine uz neni snih temer nikde.. letosni rok bude podle me ve znameni vysokych teplot vhodnych pro dobre tvrdnuti pryskyrice :-D

Odpovědět