Resistance

Odpovědět
Uživatelský avatar
Richelieu
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2009 14:29
Kontaktovat uživatele:

Resistance

Příspěvek od Richelieu » 02 úno 2011 14:58

Zakladam toto vlakno pro ty jenz se zajimaji o to jak pracovat s pocasim na odvraceni vzniku katastrov.
Uz nejaky ten cas na tom delam ,,mam zajimave vysledky,, a zajima me kdo s tim ma nejake zkusenosti aby se tu mohl podelit.
Zacalo to u me tak ze klesla teplota v irsku na -14 a to tady nikdo nepamatuje, protoze irsko je oteplovane golfskym proudem. Nekde musela tedy byt chyba a na netu jsem zjistil ze pomoci harpu zmenily proudeni proto se ochladila cela evropa.
Pokazde kdyz ma klesnout teplota pod nulu udela se my spatne a jsem oslabeny a protoze uz to mam vypozorovane je to pro mne jako majak.
Trvalo my 6 hodin nez jsem to zvratil a druhy den uz teplota stoupala pak jsem ji drzel na [+6 az +12].
Obcas kdyz jsem na to zapomel tak to zase kleslok nule ale okamzite behem hodin to slo nahoru.
bohuzel tim ze jsem oteplil evropu jsem zpusobyl i nechtene veci jako tani.
Protoze to bylo poprve co jsem to takto delal musel jsem vyvinout novy lepsi system jak na to.

Rad bych ale spolupracoval z jinyma lidma a ucil se jak to delat bez nekterych fatalnich dusledku vyce citlive.

Take netusim do jake miry muzi psat takove veci na web!!!

Richelieu
THX

Uživatelský avatar
Richelieu
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2009 14:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Resistance

Příspěvek od Richelieu » 02 úno 2011 15:01

Prave ted je udalost v australii tak co to zkusit a zbavyt se toho.
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/as ... casi-vitr/

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Resistance

Příspěvek od ercecko » 02 úno 2011 16:16

no ale jak na to :)

Uživatelský avatar
Richelieu
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2009 14:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Resistance

Příspěvek od Richelieu » 02 úno 2011 16:50

Ta prace je v zaklade jednoducha nesmis v tom vydet nejakou slozitost.
Vyberes si ukol treba australie je ted aktualni, sezenes si mapu obrazek aktualni situace co nejcerstvejsi podivas ne to jake maji byt spravne proudy vzduch a voda jak ma byt teplota v miste podle rocni doby.
Pak si vycistis hlavu a soustredis se na to aby se situace zklidnila v dane lokalite.
Vsechno ostatni udelaji prirodni bytosti ty jim jen das prikaz co a jak oni radi pomahaji a neco delaji.
Jejich moc je obrovska jen je treba je zapojit.
Musis prestat myslet jako clovek predstav si ze jsi bez hranic a ze nemas zadnou hmotu, muze sahat do zeme stejne jako muzes hnat miliony km3 vody jako bysis jen hral ve vane.

Pokud to dokazez a verim ze jo musis tu myslenku mit v hlave co nejdele ale nesmi te bolet lava je to jen mislenka zadne zasili nepomuze.

Zni to divne ale fungujeto.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Resistance

Příspěvek od kozma » 02 úno 2011 18:30

nefunguje

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Resistance

Příspěvek od am2 » 02 úno 2011 18:51

Květoslav Minařík v jedné knize popisoval, že ovládat počasí lze tak, že se člověk snaží vyvíjet
tzv. bezpříčinnou radostivost, tj. radostivost, kterou člověk v sobě vyvolává jen tak vůlí, jen že se rozhodne. (Samozřejmě je třeba nějaký čas trénovat. A taky časté chování v protikladu s mravními doporučeními klasických duchovních nauk toto vyvolávání radostivosti taky ztěžuje. Naopak pomáhá časté vysílání přání všeho dobrého všem bytostem.)
Pokud se to volní vyvolávání bezpříčinné radostivosti dělá často, spousta věcí v okolí se začně přirozeně harmonizovat, včetně počasí (klidné, slunečné).

Ještě Minaříkův článek z knihy Drahokamy 2:
JAK MĚNIT POČASÍ
Představte si počasí, které chcete mít, ve svých prsou (samozřejmě v přeneseném smyslu).
Např. chcete, aby bylo krásně. Musíte v sobě vidět, že svítí slunce, vzduch je jasný a průhledný, nikde ani mráčku.
(A zároveň uvnitř) víte, že vy jste příroda, nebo že jste s ní spojeni.
Budete-li si to umět snadno a dobře představit, změní se počasí.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Resistance

Příspěvek od Mike.Jt » 02 úno 2011 19:26

dařilo se mi odrážet Chemování nad barákem, pomocí vytváření levotočivých stoupavých proudů. Přetočením např hory, se mi podařilo že přes ní nemohli tu deku natáhnout. Nakonec mě obešli takže se zatáhlo, ale s trošku cviku a pár lidma by se to dalo udělat bez problému.

Jinak to s tou dobrou náladou je pravda. Pokud se člověk dostane do neuvěřitelně silného stavu dobrý nálady tak nemusí se na nci soustředit a nebe nad ním se samo od sebe roztáhne.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Richelieu
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2009 14:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Resistance

Příspěvek od Richelieu » 02 úno 2011 20:30

Kvetoslava Minarika muzeme povazovat za takovy zaklad. V jeho knihach je toho opravdu hodne, stravyl jsem u nich nekolik let.
Vsichni mame tyto schopnosti, tim ze se zveda nase frekvence stavame se zesilovaci ruznich proudu, podle toho kam kdo patri.
Kdyz prestaneme myslet jako lide a zacneme myslet jako bohove, budeme bohove proste se jima staneme a treba si toho ani nevsimnem.
Jde o to ze je treba ztratit hmotnost a formu ze zretele, pak se to vsechno uvolni, proste se to stane.
Prestat mit v hlave formu a nahradit ji bezbrehosti, nekonecnosti.

Jestlize nejsem nicim pak mohu byt vsim.

Nema cenu rikat jak to delat, kazdy si najde tu svou cestu, tady se jen podelime o to co se nam povedlo.
Protoze kazdy kousek se pocita.

THX

Uživatelský avatar
Richelieu
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2009 14:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Resistance

Příspěvek od Richelieu » 02 úno 2011 20:37

Tak jsem si otevrel google earth a nastavyl posasi nad australii a je tam krasne vydet ten ciklon.
Pokud se soustredime na jeho rozpusteni muzeme zmirnit jeho dopad.

Uživatelský avatar
Richelieu
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2009 14:29
Kontaktovat uživatele:

Resistance

Příspěvek od Richelieu » 03 úno 2011 19:19

Tak po nekolika hodinach prace je cyklon temer rozpusten. Jim to ale neda a tlaci tam do australie mraky z cele poloviny zemekoule, ktere si vyrobyli za poslednich 12 hodin.
Je to jako by australii chteli za kazdou cenu co nejniciveji zasahnout. Pripomina to programovani pomoci traumatu.
Jsem zvedav jak se to bude vyvijet dal.

V cera vecer kdyz jsem na tom zacal delat nebyl jsem jedinej. Byla to zajimava zkusenost.

SmiWin
Příspěvky: 55
Registrován: 09 říj 2010 19:02

Re: Resistance

Příspěvek od SmiWin » 03 úno 2011 19:33

No, pokud by to fungovalo, nemělo by náhodou větší smysl rozpustit cyklón / hurikán už nad oceánem, aby na pevnině nikomu a ničemu neublížil?

Ono to takhle vypadá, že si s ním spíš poradila Matka Příroda, protože každý cyklón, jenž dospěje nad pevninu je neodvratně odsouzen k záhubě, protože přijde o svůj zdroje energie z teplé mořské vody.

Uživatelský avatar
Richelieu
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2009 14:29
Kontaktovat uživatele:

Resistance

Příspěvek od Richelieu » 24 úno 2011 14:58

To neni tak jednoznacne zalezi na tom kolik do toho pousti GW aby ho udrzeli co nejdele a nadelal nejvice skody. Nektere zalezitosti obleti i celou planetu, jsou o tom na youtube videa.
A zachytit ho nad morem nebo lepe v zarodku je nejlepsi.
Zacal jsem se o to v globalnim meritku zajimat as ten cas tak proste neumim lepe.

Pri praci na te zalezitosti v australii jsem se naucil nove veci ktere jsem predtim nevedel a nechapal.
Nebyl jsem jediny kdo tam byl a delal na tom, ja byl jen novacek co to zkousel coz bylo me prekvapeni.
Druha vec byla ze byly radi ze tam jsem a ze to aspon to zkousim.
Je tezko to popsat ale asi takto, nechali proudit pres moje drahy neco jako nervova soustava velke proudy tolik kolik jsem byl schopen zvladnout a udrzet souvysli tok.
Pri te prilezitosti dochazelo k odblokovani neceho na techto drahach, coz bylo zajimave.
pak jsem potreboval cas na to se s tim vyrovnat s tema zmenama.

Proste je to pro mne uplne nova vec.

Nemohu rict ze by tohle mel delat kazdej ale mel by si najit to kde je idealne ladenej, co mu proste pujde.
Take si myslim ze neni moc dobre psat o takovych vecech verejne, nemel jsem s tim zacinat.

THX

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Resistance

Příspěvek od Mike.Jt » 24 úno 2011 21:50

kdybych chtěl máme silnou skupinu a pravidelně se snažíme čistit zemi. Určitě bys nám hodně pomohl a dohromady by jsme toho zvládli určitě mnohem víc !

Napiš mi SZ jeslti budeš mít zájem !

ps: to platí na všechny kdo se chcou zapojit !
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět