Fotky počasí

Odpovědět
ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Fotky počasí

Příspěvek od ercecko » 15 lis 2009 21:30

no co ja si spis vsimam, tak tady posledni dobou skoro vubec nestrikaji (kdyz na ne je videt,jinak az moc), spis to udelaji nekde za obzorem a sem dotahnou jiz jen hutnou chemickou deku jako na te fotce a pod ni pak slehaji oblacnost (a v tom se o dost zlepsuji, umi to cele uz fakt hodne rychle)..

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Fotky počasí

Příspěvek od Aerosmith » 16 lis 2009 01:58

Tady na jihu, taky celý den krásně bez mráčku a jediného éra. Max. několik, ale bez kondenzačních -chem čar.

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: Fotky počasí

Příspěvek od petra » 16 lis 2009 03:01

Aerosmith píše:Tady na jihu, taky celý den krásně bez mráčku a jediného éra. Max. několik, ale bez kondenzačních -chem čar.
:shock: Divné - okolo 15 hodiny jsme byli v Lednici a obloha byla "pěkně" dočmáraná, pokračovalo to pak i cestou směr Břeclav, na jihozápadní straně.

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky počasí

Příspěvek od slurm » 16 lis 2009 14:31

brno 13:30, fucking haarpy day :evil:
http://picasaweb.google.cz/orgonitt/HaarpyDay#

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Fotky počasí

Příspěvek od ercecko » 16 lis 2009 18:42

aero: ano vcera jsem rano vstal, venku stala oblacnost, za 10 minut vykouknu z okna, modra dira nade mnou, po chvilce jasno od obzoru k obzoru :) a snazili se misty pres den neco na oblohu nastriknout, ale vse to mizelo a zustavalo krasne jasno..
Dnes rano ve zline naprosty haarp, "mraky" pod chemickou dekou pri tvoreni vypadaly opravdu jako ze sci-fi filmu.. Nejruznejsi pruhovani a vlny.. shiiit
aalee kolem 12 hodiny vykouknu z okna na chodbe a smerem k vesnicce kde mam cbcko byla takovato modra dira (pak jsem si to na mape spojil s tim pohledem z okna a mistem kde mam cb, a opravdu pocatek diry byl na te primce):
Obrázek
byla celkem mala, ale udivilo me to vzhledem k tomu ze doposud bylo vsude okolo zatazeno..
pak se dira zacala menit a zvetsovat:
Obrázek
Obrázek
tady pohled na okraje (okoli bylo zatazene az za obzor..)
Obrázek
Obrázek
a stale se zvetsovala az se na fotku vubec nevlezla..
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
vzhledem k nechutne hustote chemtrailu na snimku se mi tomuhle nechtelo verit, vetsina te diry byla uplne ciste modra, nebyla videt jedina cara.. pak jak byla opravdu veelka tak po jejim okraji vidim letet helikopteru primo smerem ke zdroji (cbcku) byla to takova ta cerna jak uz tu nekdo daval nedavno fotku...
no jeste dlouho se drzela derava obloha, ale uz to nebyla jedna velka dira.. a jak jsem dojel domu k cbcku tak se opet vyjasnilo a chemtrail zadny, verim, ze za tohle vsechno mohlo cb (nejspis propojeno s ostatnimi na morave a to nejen na jizni) i presto ze tam mam stale kratke trubky, jen prostredni je o neco delsi...

pak jsem si jeste povsiml "obldelniku" nad CR ve kterem nebyla chemka dneska nekdy dopoledne... zajimave :)
Obrázek
v jeho pravem hornim rohu na severu cr bylo hezky jasno

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Fotky počasí

Příspěvek od Aerosmith » 16 lis 2009 18:55

ercecko: krásně zdokumentované. Věřím, že se naše CB, tady na Moravě propojují. A to já taky ještě nemám dlouhé trubky. Zítra, pokud mě to vyjde, je jdu nakoupit...

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Fotky počasí

Příspěvek od Aerosmith » 16 lis 2009 18:58

petra píše:
Aerosmith píše:Tady na jihu, taky celý den krásně bez mráčku a jediného éra. Max. několik, ale bez kondenzačních -chem čar.
:shock: Divné - okolo 15 hodiny jsme byli v Lednici a obloha byla "pěkně" dočmáraná, pokračovalo to pak i cestou směr Břeclav, na jihozápadní straně.
jj, já mám směrem va Valtice, Břeclav atd. zakrytý výhled vysokým kopcem. Takže nevidím na horizont. Mohlo být.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Fotky počasí

Příspěvek od Michael » 16 lis 2009 22:48

ercecko > dobrá práce 8-)

video co už tady někde je, princip napájení CB
phpBB [video]


a ještě jedno video od stejnýho maníka, ukazuje jak CB napájený zapperem dělá modrou díru během 15ti minut
phpBB [video]

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Fotky počasí

Příspěvek od ercecko » 18 lis 2009 19:16

tak dneska bylo opravdu náádherne... krasne modra obloha bez chemie (jen minimalne), vetsinu dne tady bez mracku,jen krasne prirodni se tvorily.. no uz jsem byl naivni a rikal si ze by nam dali zas na chvili pokoj, kdyz ted jeli hodne dlouho naprosto non-stop.. ale nee od jihozapadu opet chemicky hnus
vcera jsem byl ulozit sve cb na kopec (zajimave energeticke misto), krasna dira se nade mnou udelala, prvni jen mala a pak zas nesla ani vyfotit a uz bylo hezky vetsinu dne.. snad to tam nikdo neslohne z mistnich, je to celkem dobre zasite v lesiku, nebo tam nepristane helikoptera a neodveze si to na vyzkum :lol: no jsem zvedavy, jak konecne sezenu 5x 1,5m trubky, jaky to bude mit pak dosah ;)

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Fotky počasí

Příspěvek od sophia » 18 lis 2009 21:56

Aerosmithovo CB pracuje, tohle jsem cvaknul dnes ráno na jih od Brna, přibližně někde nad Aerosmithem
Obrázek
Obrázek
Obrázek
je to typická obloha jak ji znám s novým CB, myslím ty chuchvalce

ráno bylo úplně vymeteno, letěto letadlo nízko a nic za ním nezůstávalo a v jednu chvíli si takto nechutně pšoukl, nebo co jsem taky jednou viděl tak sypal, ale hned to mizelo a nad nějakým neogiftovaným DOR zdrojem to nechalo stopu...
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Fotky počasí

Příspěvek od Aerosmith » 19 lis 2009 12:25

Ty jo, fakt, že jo. Dnes ráno jsem vylezl na dvůr a zrovna letěl jeden dacan. Sajrajt co nechával za sebou se nad barákem začal rozpouštět a ta mezera se rozšiřovala, až to skoro celé zmizelo.Hurá.

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: Fotky počasí

Příspěvek od petra » 19 lis 2009 12:54

Ty se máš Aero, gratuluji ! A ty fotky jsou krásný.
Nad náma dnes od rána lítají jak šílení, až teď k polednímu to trošku ustalo.

Uživatelský avatar
ergo
Příspěvky: 25
Registrován: 31 říj 2009 11:07

Re: Fotky počasí

Příspěvek od ergo » 19 lis 2009 13:23

Aerosmith píše:Ty jo, fakt, že jo. Dnes ráno jsem vylezl na dvůr a zrovna letěl jeden dacan. Sajrajt co nechával za sebou se nad barákem začal rozpouštět a ta mezera se rozšiřovala, až to skoro celé zmizelo.Hurá.
Nad Břeclaví vede letecký koridor zásobování vojsk v Iránu a Afghanistánu, jsou to až stovky letů denně.
Jsou věci mezi nebem a zemí na které naše školská moudrost nestačí milý Horácio...
William Shakespeare

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Fotky počasí

Příspěvek od Aerosmith » 19 lis 2009 17:56

Ano, když je hezky lehnu na lehátko a pozoruju dalekohledem ty obrovské krávy čtyřmotorové. Lítalo to tady o do Jugošky a jinak velký provoz na Videň. Je vidět, že jsme tak nějak uprostřed, tak to tady lítá dost hustě. I 20-30 kousků naráz se dá napočítat.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Fotky počasí

Příspěvek od sophia » 19 lis 2009 18:01

koridor je všude přes celou republiku a každej den se mění jak potřebují :lol:

Odpovědět