Tajemství Amenti

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Tajemství Amenti

Příspěvek od Mike.Jt » 25 lis 2010 22:04

Tajemství Amenti, něco jako levashov. Česky. Muj subjektivní názor, je v tom hodně zajímavých střípků, o kterých se jinde nemluví. Rozhodně stojí za přečtení.

http://www.edisk.cz/stahni/75918/tajems ... .56KB.html
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Tajemství Amenti

Příspěvek od Mike.Jt » 25 lis 2010 23:34

sem na straně 60. Je to docela obtížné čtení. Jsou tam ale např. dobré cvičení na zbavení se energetických implantátů a bloků.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Tajemství Amenti

Příspěvek od hajcman » 29 lis 2010 17:56

Mám informaci, že v textu je hodně lží a negativních energií. Samozřejmě část je reálná.

Pokud chcete informace čtěte http://www.pentablue.net a pracujte na sobě.
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Tajemství Amenti

Příspěvek od Ondřej » 29 lis 2010 17:58

Kde je taková informace?

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Tajemství Amenti

Příspěvek od hajcman » 29 lis 2010 18:10

Ondřej píše:Kde je taková informace?
Ověř si u průvodců :) mám tu informaci zprostředkovaně od kamaráda a sám jsem ji ověřoval. Více na SZ
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Tajemství Amenti

Příspěvek od Mike.Jt » 29 lis 2010 19:42

Pentablue je super. Ale tady je taky hodně informací. Sice je to o poznání menší procentu než v pentablue. Ale na druhé straně ej ten text o dost delší.

+Hajmane, dej to sem veřejně at si to ostatní taky můžou přečíst.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

jiřík
Příspěvky: 94
Registrován: 28 srp 2010 17:16
Bydliště: Pacov

Re: Tajemství Amenti

Příspěvek od jiřík » 29 lis 2010 20:50

at je to jak chce,po precteni Amenti a jinejch clanku se kterejma mel co do cineni Petr P. jsem si pral,aby to pravda nebyla,vzhledem k tomu jak je to tam prezentovano,nas soucasnej stav a vyhlidky ;) jako vhodnej zdroj zakladnich duchovnich nepokrivenejch informaci a cviceni se mi osobne jevi Diroslovi.je to dobre napsany a stoji to za precteni : http://rust.diroslovi.cz/zaklady.php

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Tajemství Amenti

Příspěvek od Mike.Jt » 29 lis 2010 20:52

mě se to nezdálo moc depresivní. Jako že by to dávalo nějaké apokaliptické scénáře.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Tajemství Amenti

Příspěvek od hajcman » 29 lis 2010 20:56

Mike.Jt píše:Pentablue je super. Ale tady je taky hodně informací. Sice je to o poznání menší procentu než v pentablue. Ale na druhé straně ej ten text o dost delší.

+Hajmane, dej to sem veřejně at si to ostatní taky můžou přečíst.
Pochop, že se nehodí zveřejňovat soukromou korespondenci lidí bez jejich svolení.
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Tajemství Amenti

Příspěvek od Mike.Jt » 29 lis 2010 21:45

tak nemusíš to přepsat celý ale stačí říct svými slovi co je na tom špatnýho,
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Tajemství Amenti

Příspěvek od hajcman » 29 lis 2010 22:28

Mike.Jt píše:tak nemusíš to přepsat celý ale stačí říct svými slovi co je na tom špatnýho,
to už jsem přece udělal ve třetím příspěvku tohodle vlákna první větou :)
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

foxx
Příspěvky: 30
Registrován: 05 led 2011 22:09

Re: Tajemství Amenti

Příspěvek od foxx » 07 led 2011 15:24

Taky jsem četl Tajemstvi Amenti. Chtěl bych všem říct, že pokud v tom někdo hledá hodně pesimismu, tak si nepřiznal realitu, ve které žijeme. Petr P. to nenapsal, ale přeložil od A. Dean. Ono je potřeba někdy slyšet pravdu na plnou hubu a konečně se probudit než aby nám pořád mazali med kolem huby jak je vše ok a ono není. A pak bude pozdě..
Ještě jedna věc - je lepší se připravit na horší varinatu budoucnosti a jako připravený ji ustát (nebo vzestoupit), než bláhově věřit, že nás někdo zachrání a nepřipraven tzv spadnout na hubu..
Přeji všem hezký den :)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Tajemství Amenti

Příspěvek od Ondřej » 09 led 2011 16:31

Jo..

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Tajemství Amenti

Příspěvek od Mike.Jt » 09 led 2011 16:43

to foxx,
v amenti se píše o mega galatické vlně co povzenes lidi jako jeden z možných scénářů vzestupu.

Chci upozornit hromadné probuzení lidí a značné zvýšení vibrací celých států není nereálné.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět