OrgoWiki.mzf.cz - encyklopedie o orgonitu

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Linuxak
Příspěvky: 67
Registrován: 22 říj 2009 19:17

OrgoWiki.mzf.cz - encyklopedie o orgonitu

Příspěvek od Linuxak » 14 led 2010 22:01

Nazdar vespolek, :shock:

k Vánocům jsem rozdával svým přátelům malé darovací orgonity (bohužel jsem je moc nemohl vyfotit a dát je sem do nějakého fóra, protože nám nechtěl fungovat digifoťák). No a k tomu jsem připojil papírek s trochou informací, co jim to dávám.

Ty, kteří by chtěli víc, jsem potřeboval přesměrovat na nějaké stránky, kde se o orgonitu dozví víc. Potřeboval jsem stránky, kde je vše potřebné vysvětleno a přitom vypadaly naprosto seriózně. Z osudu.cz by člověku, který se s politicky nekorektními mystickými věcmi setkal poprvé, by asi kleplo. Osud sice přináší spoustu zajímavých a často pravdivých informací, ale pro toho člověka by to bylo moc... Orwa má krásné stránky, ale nepřipadaly mi moc seriózní... Na Matrixu je o tom taky pěknej článek, ale to je dost málo, na Zvědavci o ničem nevím. Orgonet je super, ale ten člověk by to musel číst od začátku, než by do problematiky pronikl, a na to jsou lidi dnes líní, aby něco hledali. Když jim to nenacpete rovnou, odejdou...

Taky jsem chtěl sjednotit různé poznatky o orgon(it)u do jedné ucelené kupy. Existuje mnoho návodů, někde je navíc zmíněno tohle, někde něco chybí, ale zase je tam jiná super myšlenka. Na fóru je spousta poznatků, které ale časem zapadávají.

Prostě jsem už asi před měsícem založil nový web - encyklopedii o orgonitu apod. :geek:

http://orgowiki.mzf.cz

Chci, aby na něm bylo co nejvíce poznatků z různých zdrojů. Orgowiki je otevřená encyklopedie, každý ji může snadno editovat a podělit se o své poznatky s ostatními v článcích, které bych chtěl přehledně řadit a také přehledně upravovat. Začátečník by tam měl najít vše, co by ho mohlo zajímat. Na další související stránky odkazuji dále. :arrow:

Mnoho textu je převzato od jiných gifterů. Cením si cizí práce a proto se snažím všude psát zdroj a autora. Mých vlastních textů tam moc není, protože jsem taková osoba, která má sice mnoho myšlenek, ale ústně ani písemně je nedokáže příliš předat... Hlavní stránka má fakt blbej text... :cry:

Chtěl bych vám tímto sdělit, že jsem něco takového vytvořil, abyste o tom věděli. Rád bych se také dozvěděl váš názor - zda to má smysl a perspektivu. :?: A nejraději budu, když se sami zapojíte a sami něco napíšete. :)

Tak díky. Linuxák
Berme to s nadhledem.
Snažím se informace o orgonitu a souvisejících věcech shrnout do jedné ucelené orgonitové otevřené encyklopedie... Zatím nic moc http://orgowiki.mzf.cz

Uživatelský avatar
rastoo
Příspěvky: 82
Registrován: 25 čer 2009 23:53

Re: OrgoWiki.mzf.cz - encyklopedie o orgonitu

Příspěvek od rastoo » 15 led 2010 13:28

Opravte ma prosim ak sa mylim, podla mna orgonit neneutralizuje ziadnu radiaciu ani ziadny elektrosmog ten sa podla mna neda nijak zneutralizovat. Orgonit cisti a premiena DOR na OR ktora bola prave tym elektrosmogom a kadecim inym znecistena.To je len moj nazor a z tohto vychadzam.

Uživatelský avatar
Linuxak
Příspěvky: 67
Registrován: 22 říj 2009 19:17

Re: OrgoWiki.mzf.cz - encyklopedie o orgonitu

Příspěvek od Linuxak » 22 led 2010 21:54

To je podle toho, odkud jsem čerpal... No orgonit čistí DOR na POR a tím neutralizuje dopady umělé radiace a záření. Vždyť si to neodporuje, všechno to spolu souvisí. Jestli kecám, opravtě mě.
Berme to s nadhledem.
Snažím se informace o orgonitu a souvisejících věcech shrnout do jedné ucelené orgonitové otevřené encyklopedie... Zatím nic moc http://orgowiki.mzf.cz

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: OrgoWiki.mzf.cz - encyklopedie o orgonitu

Příspěvek od Ondřej » 05 úno 2010 23:57

S dovolením bych pár věcí na wiki opravil. Sám nemám moc náladu něco tvořit co už je mnohokrát na netu popsáno. Koho to zaujme jistě si plno textů vyhledá. například bych odstranil orwův homebuster, který je dost mystifikační a nevím co tam dělá. Je to spíš orwovo umělecké dílo:) a jedinný kus na planetě. Smysl moc nemá. Plus mystifikační název, orwo přelož si ho smysluplně:) ...Ale už jdu spat.

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: OrgoWiki.mzf.cz - encyklopedie o orgonitu

Příspěvek od junak » 06 úno 2010 09:03

Preco by nemal zmysel?Predsa funguje ako kazdy iny orgonit.

Odpovědět