Keshe Foundation

Co bychom neměli přehlédnout...
Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Keshe Foundation

Příspěvek od Aerosmith » 10 lis 2012 17:52

Zdravím po delší odmlce.
Co na to říkáte? http://orgo-net.blogspot.cz/2012/11/mat ... hem_8.html
Je toho na Orgonetu víc a zabývá se tím dost vážně matrix 2001 J. Charváta. Co na to říkáte? Bylo by to fantastické, ale jsem tak nějak skeptický k tomu obrovskému rozsahu jejich výkumu (dle nich úspěšnému) - ovládnutí gravitace ma Zemi i ve vesmíru - tj. doprava bez fosilních paliv aj. zdrojů, plazmové generátory energie na neomezený provoz, neomezená produkce potravin (6-10x vyšší než dnes) a vody pro všechny lidi, léčení dnes neléčitelných chorob, vyčištění území zasažených jadernou havárií atd. Pokud to všechno bude fungovat, znamená to celosvětový převrat v ekonomice, sociálních vztazích - prostě všude. No uvidíme jak se to bude vyvíjet dál...

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: Keshe Foundation

Příspěvek od Tosky » 10 lis 2012 20:07

Taky jsem to zaregistroval a snažím se to sledovat. Poslední info je že se zapojilo 11 zemí včetně slovenska a japonska. U naší zkorumpované vlády to asi tak rychlé nebude, To víte, má se stavět Temelín a to bude slušně namazáno...

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Keshe Foundation

Příspěvek od Aerosmith » 11 lis 2012 00:37

No slováci to na na poslední chvíli vzdali bez vysvětlení, které po nich chtěli lidé, kteří je k tomu vyzvali. O naší vládě si nedělám iluze i kdyby naši občané vyvíjeli tlak jaký chtějí. Čas ukáže.

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Keshe Foundation

Příspěvek od juhele2009 » 11 lis 2012 21:27

Jelikož jsme ve vleku a naše mezinárodní politika je naprd, budou oficiální místa držet kušnu. To by židi přišli ale vo hodně peněz, a to jaksi nemaj v plánu. Takže nové technologie - ano, ale opatrně :) Za sebe můžu říci, že je to věc poměrně složitá, to co jsem si přeložil z těch souborů pdf z Matrixu. Mnoho teorie ze všech oborů - jaderná fyzika, astronomie, něco z genetiky, a další a další. Skutečně nic triviálního. Ale kdo má zájem, na webu je dost materiálu, dokonce i v češtině. (Tu lodičku poháněnou bezdrát. přenosem energie jsem viděl už ve třetím videu) Třeba zde http://energieupramene.blogspot.cz/2012 ... tesla.html a zde http://www.k-meyl.de/go/index.php?dir=1 ... sublevel=0

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Keshe Foundation

Příspěvek od pepr » 12 lis 2012 11:24

Amíci prý mají plavidlo, které k Marsu dorazí za 24 hodin. A protože Slováci (vláda) lezou amíkům do podobných končin jako naše vláda, asi jim nějakou Keshe spolupráci zatrhli. Ale třeba je to jinak ;)

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Keshe Foundation

Příspěvek od pepr » 12 lis 2012 11:29


Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: Keshe Foundation

Příspěvek od Tosky » 12 lis 2012 12:29

Tak to mají asi od Kesheho, protože na posledním videu na Matrixu-2011 o tom mluví, že může letět na Mars za 24 hodi a amici na to potřebují 7 měsíců. Ve videu před tím říkal, že NASA už trochu změnila postoj a že ho žádají o pomoc, tak to mají asi od něho...

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Keshe Foundation

Příspěvek od pepr » 12 lis 2012 16:31

Spíš to mají delší dobu a Keshe jim jen leze do zelí. Viz například http://www.veteranstoday.com/2012/11/08/228582/, kde se píše, že první verze plavidla TR byla hotová v roce 1953.

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: Keshe Foundation

Příspěvek od Tosky » 12 lis 2012 18:24

Kdo ví. Pamatuji si, že jsem před cca 5 lety zaregistroval informaci, že se testuje plazmový motor a že se musí vyřešit, aby se plazma nedotkla trysky, protože je rozehřátá na několik milionu stupňů. Toto mi utkvělo v hlavě s informací, jak bude rychlý s porovnáním současně využívaného pohonu. Byly tam taky markantní rozdíly. Více detailů si nepamatuju.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Keshe Foundation

Příspěvek od pepr » 12 lis 2012 20:21

To se ale jedná o plazmový motor, kde se využívá reaktivní síla vyplivované hmoty. U "antigravitačních" motorů je to něco jiného.

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: Keshe Foundation

Příspěvek od Tosky » 12 lis 2012 20:49

Jo já vím. To jsem si spojil hlavně s tím, že Keshe udává u hodně technologií, jako plazmové, jako například plasmový reaktor.

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Keshe Foundation

Příspěvek od juhele2009 » 15 lis 2012 00:09

Tak ne, chlapci, asi to bude podvod. V tomto videu https://www.youtube.com/watch?v=grRoA7To_Ng je poukázáno na svítící zářivku bez připojení k 230V. Ano. To umím taky, stačí vzít ruční vysílačku a přejet kolem zářivky. Tady na videu http://www.youtube.com/watch?v=SDL9O2Fw ... re=related je vidět týpek, jak mu trubice svítí v ruce. Druhá věc, která mě trochu zarazila, je seznam států či institucí, které jsou do této akce zainteresovány. Ještě jednou zkouknu video na matrixu a vrátím se k tomu.

Tosky
Příspěvky: 123
Registrován: 02 říj 2012 20:32

Re: Keshe Foundation

Příspěvek od Tosky » 15 lis 2012 15:48

S tou zářivkou máš pravdu. Pamatuju si jak nám učitel elektrotechniky vyprávěl o exkurzi na TV vysílač a říkál, že jim tam atyk svítí zířivky bez připojení !!! No uvidíme co se z toho vyklube.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Keshe Foundation

Příspěvek od Aerosmith » 15 lis 2012 17:15

S těmi světelnými zdroji - nebude to indukce? Jsou i nabíječky bez vodičového propojení nebo ohřev indukcí.
Jinak jak píše juhele má nadace strašně moc široký záběr. Je to nějak moc na dosud neznámou skupinu. Sleduji taky práci Rossiho - studená fůze. Ve stádiu jak to má zpracované a co prezentuje bych tomuto už i věřil. Už jsem se i zaregistroval k případnému odběru reaktoru. Nanejvýš si před zrcadlem nafackuju, když z toho vyleze fake.
Tady máte cekem solidní shrnutí i formulář pro pořadník: http://www.ecatenergy.sk/index.html

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Keshe Foundation

Příspěvek od Aerosmith » 15 lis 2012 17:22

Jo a k těm amíkům - taky si myslím, že něco z toho pohonu popř. plazmového zdroje mají v pazourech. Jen to tutlají, aby to měli co nejdýl sami a aby svým židovsko fašistickým chlebodárcům pomáhali co nejdéle dojit celý svět z prachů na zastaralých technologiích založených na uhlíku... Dovedete si představit co by se stalo na celém světě, dostat tyto technologie až do domácností a do všech zemí bez rozdílu chudoby? Takový převrat by neměl obdoby v histoii lidstva ( tedy pokud nebylo něco jako Atlantida a pověsti okolo toho).

Odpovědět