Antonín Pončík - kanadský terapeut s českými kořeny

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
JohnL
Příspěvky: 1
Registrován: 16 lis 2012 20:31

Antonín Pončík - kanadský terapeut s českými kořeny

Příspěvek od JohnL » 12 bře 2013 22:39

Hezký den,
náhoda mě svedla v září 2012 dohromady s tímto člověkem. Prováděl jsem takové různé pomocné práce při jeho konferencích Vidění bez očí v ČR. Nikdy jsem se nezajímal v předešlém životě o energii orgonu a učení Wilheima Reicha. Na základě toho, co jsem viděl na těchto konferencích na vlastní oči, jsem si přečetl knihu o Antonínu Pončíkovi a začal hltat z Internetu další informace. Neboť jsem na těchto konferencích měl na starosti focení a video, tak jsem vytvořil o panu Pončíkovi www stránky pro Česko. Nejsem žádný expert na www, je to vytvořeno na serveru www.estranky.cz
Adresa je www.antoninponcik.com Koncovku com jsem tam dal proto, že pan Pončík má kanadské státní občanství, v Česku byl na jeden měsíc. Snažil jsem se tam dát vše, co jsem se za ten jeden měsíc dověděl.
On využívá své schopnosti ve dvou rovinách :

1. Léčení lidí, hlavně odstraňování bolestí
2. Sestrojil přístroj, který dokáže detekovat bio-energii každého člověka.

Na jeho konferencích byl hlavně zájem o bod jedna, málokdo totiž rozuměl teorii, kterou přednášel kolem tohoto přístroje. Nakonec ji i začal zkracovat na minimum. Pana Pončíka to mrzelo, je totiž celý život technicky zaměřen ( obor elektro ) a snaží se své schopnosti vědecky podložit. Že je má od boha neuznává, není totiž věřící.

Pana Pončíka přemluvil k 7 -leté spolupráci na výzkumu bioenergie v Kanadě v Montrealu Dr, Bernard Grad, žák Wilhema Reicha. Ten dokonce zachránil některé jeho materiály z výzkumů před upálením, jejich kopie jsou uvedeny v knize o Antonínu Pončíkovi.
Když jsem vyhledával na Internetu informace, tak jsem narazil na Váš web, ukázal jsem jej panu Pončíkovi s upozorněním, že tady jsou lidé, kteří by mu mohli velmi dobře rozumět a mohli by s ním spolupracovat. Sdělil , že by měl zájem pro Vás udělat konferenci Vidění bez očí, popřípadě se domluvit na další spolupráci. Do Česka přijede od května do července 2013, vyřizuje si české občanství, pak by zde pobýval až 5 měsíců v roce.
Tímto bych se chtěl obrátit na lidi, kteří by se mnou danou spolupráci mohli domluvit a připravit.
Najdou se mezi čtenáři ??

Honza ledvos.jan@seznam.cz

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Antonín Pončík - kanadský terapeut s českými kořeny

Příspěvek od sysel » 13 bře 2013 14:07

Neni problem tady na našem pracovním prostředí hodit řeč :-)
Vítáme každého pozitivně naladeneho člověka. Vládne zde demokracie :idea:
Takže se budeme těšit na novinky.
Preji krasny den :-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Odpovědět