dlouhodobější zkušenosti

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
janamonika
Příspěvky: 1
Registrován: 04 kvě 2014 18:47

dlouhodobější zkušenosti

Příspěvek od janamonika » 07 kvě 2014 15:02

Čau starousedlíci, :P :oops:
už nějakou dobu čtu o orgonitech a co umějí, minulý týden jsem si první vyrobila, faktem je, že je to silné a už si zvykám, energii cítím, pracuji s reiki a shamballou takže potvrzuji, že to má sílu shambaly, která je xnásobně silnější než reiki.
Plno věcí jsem se tu dozvěděla, a je vidět, že několik let máte zkušenosti. Zajímalo by mne, jaké, hlavně v oblasti změněného života díky orgonitům, uzdravení, vztahy, pozitivnější myšlení, uklidnění.....to od nich očekávám, tak se ptám jak jste se díky nim změnili vy? Vřele děkuji za odpovědi a nezahrŇTE MĚ S NIMI MOC :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: dlouhodobější zkušenosti

Příspěvek od antistatic » 10 kvě 2014 08:53

Ahoj, můžu Ti akorát popsat svoje subjektivní pocity,které jsem nasbíral zhruba od roku 2010/2011 kdy jsem orgonity poznal a pak začal vyrábět..Než jsem začal dělat svoje kousky,tak jsem se dostal k pár orgonitů od ostatních výrobců..
První pokus jsem si udělal s ledem a s orgonitovým srdíčkem od Hopley..Která je tu na foru dost kontrovrzní téma,kvůli svým krásným, silným a taky trochu drahým orgonitům..Já tu mladou paní znám ale osobně a je moc příjemná.Udělala mi orgonit na přání!A to přímo "na přání"!! Řekl jsem jí že bych si chtěl najít pořádnou práci,bydlení a vztah..A k tomu mi ona vyrobila srdíčko,které jsem u sebe nosil tak dlouho,dokud zhruba za 3 nebo 4 roky se mi všechno splnilo.Mám dobrou práci,která mě baví,mám hypotéku,nový krásný byt a přítelkyně se konečně rozvedla a teď žijeme spolu..:) Takže všechno splněno!!:) Když se mi minulý rok začalo plnit poslední přání týkající se vztahu,tak jsem nakonec srdíčko ztratil! Ale mělo to tak být,už jsem je nepotřeboval.Svůj úkol splnilo.. Jinak orgonity cítím v rukou,na slunci a dobrém podkladu vidím orgon kolem sebe a taky jak tryská z orgonitů..A zkušenosti s rozháněním mraků pomocí HHG mám taky už docela bohaté..A co se týká drahých kamenů na zvlášť křišťálu tak jsem zažil doslova magické a kouzelné věci!!Kameny jsou pro mě posvátné a na 200% fungující! orgonity jsem si začal "měřit" pomocí kyvadla (krystal na niti) a funguje to!Vždy se kyvadlo nad orgonitem roztočí proti hodinovým ručičkám! Když měřím mobilní tel. tak se točí (kývá) po směru hod. ručiček..

Odpovědět