CHEMTRAILS ::::::::::✈

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Aerosmith » 30 zář 2010 17:28

sophia píše:Dnes představený facelift Passatu, v pozadí na obloze nemůžou chybět typické stopy... :evil:

Obrázek
Taky začínám být lehce deformován a čumím např. v TV na oblohu snímaných situací či ve filmech :)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Mike.Jt » 30 zář 2010 21:37

U nás vydávají takový regionální časopis. JE tam vyfocená krásná dřevěná chata, ale ne že by nad ní vyfotili krásné modré nebe. Asi je to nějak zaujalo a tak jí vyfotili s naprsoto prvotřídním chemem přes celou oblohu :D Kdyby tak věděli co fotí :D
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od sophia » 30 zář 2010 22:25

stačí se podívat na Nově na znělku sportovních zpráv a většinu reklam velkých korporací :evil:
nevěřím, že jsou to náhody, jen podprahové informace podsouvané soustavně stádu ovčanů

Ainan
Příspěvky: 34
Registrován: 18 zář 2010 12:33

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Ainan » 30 zář 2010 22:36

to sophia: To je pravda! Odkedy nečučím telku ( hádam aj viac ako rok ) cítim sa podstatne ľahšie a lepšie. I keď podpraháče sa dávajú už aj do filmov, čo je smutné.. napríklad taký HP 6ka..

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od sophia » 30 zář 2010 22:48

měl jsem na mysli tohle, vidíte to tam taky nebo mám jen další stupeň paranoie? :lol:

phpBB [video]


a co tohle?

phpBB [video]

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od levi » 01 říj 2010 00:15

Dobrý.. díky. Koukám, že nějak blbě koukám. Budu si na to dávat větší pozor.
Už jsem to tu někde říkala, ale platí to pořád:
To, že jsem paranoik, neznamená, že mě někdo nesleduje 8-)

Ainan
Příspěvky: 34
Registrován: 18 zář 2010 12:33

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Ainan » 01 říj 2010 13:47

Ehm Sophia, trochu trápna otázka.. ale.. čo tam máme vidieť? :oops: Ja sa rád pripojím k tvojmu stupňu paranoie :lol:

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Alfa » 01 říj 2010 14:39

Ainan píše:Ehm Sophia, trochu trápna otázka.. ale.. čo tam máme vidieť? :oops: Ja sa rád pripojím k tvojmu stupňu paranoie :lol:
No, já na horním videu sledoval tu stálou vrstvu chemie a na spodním videu vidím zeměkouli počmáranou chemtrailsem. Poledníky a rovnoběžky to určitě nejsou. Takto nás podprahově připravují na stálý obraz oblohy. Tak to chápu já :mrgreen:

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Michael » 01 říj 2010 18:51

chce to číst (v tomto případě koukat) mezi řádky, já tam teda chemtrails vidím zřetelně jak v prvním tak druhém videu :lol: :| :evil:

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od petra » 01 říj 2010 19:33

Je to všude, na všech stanicích, ve znělkách, v reklamách...

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od kocour » 01 říj 2010 19:58

Trochu zkusím zchladit mysl: všechny tyhle znělky, plakáty, reklamy dělají lidi v grafických studiích - často se s jedním obrázkem patlají třeba celý týden jen proto, aby jej prodali zadavateli. Často zde hrají roli takové požadavky, jako je určitá barevnost, kontrast, (ideový či barevný) rámec, do kterého je fotka vsazená a tak... Zkrátka ti lidé se s fotošopem hrají tak dlouho nejen proto, že to mají dobře zaplaceno a že se to po nich chce, ale taky proto, že je to lehká práce, pokud se naučí a dá se při ní i pěkně vyblbnout: koho by zajímala fokta nějakého auta na prázdné obloze? Prdnem tam čáry - pěkně se s tím vypipleme - hezky to vypadá, dá to obrázku dynamiku, prostor, kontrast a vůbec, co bychom jinak dělali, když na to máme ještě dva dny do uzávěrky, nikomu se nezpovídáme a zadavateli se to bude líbit? - takhle nějak "grafici" uvažují a pracují.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Michael » 01 říj 2010 20:33

No já ti nevím... proč tam teda nedají do pozadí azurro letní oblohu s krásnými mráčky? Proč všichni všude serou ten chemtrails?

Obrázek

Obrázek

Obrázek

neříká se tomu podprahová manipulace?

http://www.abovetopsecret.com/forum/thread588405/pg1

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od levi » 01 říj 2010 20:42

Hele, a co tohle?
21.6.1621 ...
Obrázek

Ainan
Příspěvky: 34
Registrován: 18 zář 2010 12:33

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Ainan » 01 říj 2010 21:25

kocour píše:Trochu zkusím zchladit mysl: všechny tyhle znělky, plakáty, reklamy dělají lidi v grafických studiích - často se s jedním obrázkem patlají třeba celý týden jen proto, aby jej prodali zadavateli. Často zde hrají roli takové požadavky, jako je určitá barevnost, kontrast, (ideový či barevný) rámec, do kterého je fotka vsazená a tak... Zkrátka ti lidé se s fotošopem hrají tak dlouho nejen proto, že to mají dobře zaplaceno a že se to po nich chce, ale taky proto, že je to lehká práce, pokud se naučí a dá se při ní i pěkně vyblbnout: koho by zajímala fokta nějakého auta na prázdné obloze? Prdnem tam čáry - pěkně se s tím vypipleme - hezky to vypadá, dá to obrázku dynamiku, prostor, kontrast a vůbec, co bychom jinak dělali, když na to máme ještě dva dny do uzávěrky, nikomu se nezpovídáme a zadavateli se to bude líbit? - takhle nějak "grafici" uvažují a pracují.
No veď áno.. ale oblaky normálne vyzerajú inak.. tak prečo všade serinkajú čiary?

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Alfa » 01 říj 2010 21:48

kocour píše:No veď áno.. ale oblaky normálne vyzerajú inak.. tak prečo všade serinkajú čiary?
Přesně tohle mám také na mysli.

Odpovědět