CHEMTRAILS ::::::::::✈

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
strigon
Příspěvky: 44
Registrován: 02 črc 2009 11:49
Bydliště: severní Čechy

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od strigon » 30 črc 2009 08:38

Sailo, asi Tě zklamu, mám to k Českému Švýcarsku sotva 5km a co tu v 7 ráno bylo našleháno na obloze, nechtěj vidět...

Sophia: nemyslim si, že by piloti byly pouze cvičený opice. Musí si všímat, ať mi nikdo neříká, jestli vidí vedle sebe letadlo, co něco vypouští, že se nezačne ptát "co to sakra je?"

Jdu zjišťovat, kdo mi může dát informace o letových drahách nad mým městem. Taky popátrám po možnosti chem. rozboru dešťové vody a taky zapracuju na jednom chystaném "překvapení".

Jedna pozitivní zpráva na závěr: přes torrent sdílím Chemtrail film - Don't Talk About The Weather a je potěšující vidět denně 4-5 uploadů do celého světa. Včera Usa (2x), Kanada, Thajsko a Slovensko. Dnes Polsko, Norsko, Uk :)

strigon
Příspěvky: 44
Registrován: 02 črc 2009 11:49
Bydliště: severní Čechy

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od strigon » 30 črc 2009 11:31

Takže pro zájemce o rozbor dešťové vody a prokázání možného obsahu jodidu stříbrného a baria v tom, co nám padá na hlavy:

Barium - bez problémů, cena: 70,- Kč + DPH, množství stačí v řádech několika málo ml.
Jodid stříbrný - standardně se nedělá (není v legislativě uvedeno, že musí být rozbory vody právě na přítomnost jodidů), ale dá se prý udělat test na stříbro a přepočítat (ovšem aby to bylo přesné, je třeba aby vzorek skutečně obsahoval stříbro). Extra test přímo na jodidy nedělají a nevědí, kdo dělá. Popátrám.

Takže asi jen pro zájemce z Prahy (vzorek nutno donést osobně, platby v hotovosti):

http://www.vzlab.cz/kontakty.html


Brno:
Barium - opět bez problémů, cena 100,- + 100,- protokol
Jodid stříbrný - prý samostatně nelze změřit, max. test na sodné ionty a z něho vypočítat jodid stříbrný (bez záruky), rovněž 100,-
množství dešťové vody: min. 100ml, klidně ale prý donést i 0,5l
http://www.labtech.eu/richWebpage.yhtml ... e=kontakty

vali
Příspěvky: 22
Registrován: 04 čer 2009 14:44
Bydliště: nitra

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od vali » 30 črc 2009 11:57

strigon píše:
Jdu zjišťovat, kdo mi může dát informace o letových drahách nad mým městem. Taky popátrám po možnosti chem. rozboru dešťové vody a taky zapracuju na jednom chystaném "překvapení".
:)
Tiež ma zaujímal rozbor dažďovej vody, ktorú zachytávam po celý rok do 40000 l nádrže - vagón- zakopanej v zemi, používanej na polievanie záhradky. Mám kvapkovú závlahu a po tejto vode vznikali na miestech kvapkania také
hnedočervené flaky, čo si myslím, že po dažďovej vode byť nemalo. Najprv ma napadla možnosť hrdze z nádrže, v ktorej je voda, ale bol som v nej vo vnútri a ten povrch je vo veľmi dobrom stave, natreté s nejakou super farbou.
Kompletný rozbor vody vyjde u nás - na hygiene od 2800 - do 25000 bývalích Sk, takže veľmi drahé. V tunajšom chem. podniku
mi po známosti urobili aspoň rozbor na niektoré kovy, tu sú výsledky:

Cr 0,047 mg/kg
Ni 0,355 mg/kg
Fe 1,322 mg/kg
Cu 0
Al 0,258 mg/kg
Mg 1,974 mg/kg
Ca 20.943 mg/kg
Na 0
Zn 0,056 mg/kg
K 0

porovnal som to s limitmy kovov v tabulke vody určenej na závlahy na adrese
http://www.fonhit.sk/prospekty/NV%20SR%20296.2005.pdf
Nič zvláštne som tam neobjavil, ale to by chcelo rozbor vody komplet a ten niečo stojí. Za zmienku stojí
ešte ten môj problém s tou hnedou zlúčeninou, ktorá vznikala v mieste kvapkovačov. Do nádrží - do troch-
cez ktoré tú vodu prepravujem na polievanie, som dal všade po 1 TB. Uvedený jav zmizol takmer na 98 %.
Na miestach kvapkovačov už nie je žiadny flak, avšak sa to ešte trochu zachytáva vo filtre kvapkovej závlahy.
Tak potom neviem, čo tá voda obsahuje, nádrž je tá istá , voda z nej tiež a skoro to zmizlo až po použití ogonitu
v nádržiach.
Takže , ak sa niekto k tomu rozboru dostanete, hoďte to sem, určite to bude zaujímať viacerých.

georgo
Příspěvky: 12
Registrován: 04 srp 2009 21:07

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od georgo » 06 srp 2009 22:22

Neviem ako inde, ale u nás, nad Trenčínom a okolím bežne lietajú lietadlá a žiadne chemtrails som za posledný týždeň nezaznamenal. Iba peknú neškodnú vodnú paru, veľmi krátku, ktorá po chvíľke zmizne. Dúfam, že im naše malé Slovensko nestojí za zmienku. Aspoň zatiaľ. :?:

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od sophia » 06 srp 2009 22:32

omyl, pleteš se... Bylo by krásné myslet si, že se "vám" to vyhýbá, ale není to tak. :cry:

georgo
Příspěvky: 12
Registrován: 04 srp 2009 21:07

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od georgo » 06 srp 2009 22:51

Tak ja neviem, buď to majú celozávodnú dovolenku :mrgreen:, alebo nerozoznám klasický kondenzačný pás od chemtrailu :!:

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od sophia » 06 srp 2009 23:13


lydka
Příspěvky: 44
Registrován: 23 čer 2009 10:42
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od lydka » 07 srp 2009 20:54

ja som z kosic a mozem potvrdit ze chemtrals tu pravidelne praskuju... nieje to sice kazdy den ale asi tak kazdy druhy treti... co som si zatial vsimla. asi pred tyzdnom striekali motre chemtrals, nie vsetky ciary boli modre len pri jednej bielej isla modra (nebol to tien ...potom ridam foto ) rozmyslala som preco modre...a hned mi napadlo ze su nenapadnejsie lebo splivaju s oblohou ,ale to asi nebude ten dvovod :D raz som mala taky sen ...vtedy som este nevedela nic o chemtrals ani o orgonitoch . v tom sne praskovali lietadla ale lietali velmi nisko , niektore striekali na bielo a niektore na modro ... ale neostavalo to vysiet na nebi ale hned to padalo dole na zem ...a ja este s nejakymi ludmi sme pred tym utekali a chceli sme sa skryt do lesa aby to nespadlo na nas ... nakoniec na nas spadol ten modry dym ( alebo co to bolo ) a vtedy som mala pocit ze tie modre su horsie ako biele. ten sen si dost dobre pametam lebo rano som sa cudovala co za blbosti sa mi snivaju :shock:

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od sophia » 07 srp 2009 21:15

jj, modrá je dobrá

Obrázek

viz. zde http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=23&t=85

práškují každý den, jenom někdy brutálně a někdy piánko... vždycky si říkám ráno, jak dlouho to dnes bude trvat než uvidím prvního a většínou je to do 30ti minut... :evil:

jestli byl nějaký den, kdy bylo vidět na oblohu a neviděl jsem ani jednoho?? to tak možná jednou do roka a před rokem :?

taky už ten zvuk vnímám a probouzím se jak ho slyším i přes zavřené okno :cry:

vali
Příspěvky: 22
Registrován: 04 čer 2009 14:44
Bydliště: nitra

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od vali » 08 srp 2009 13:16

Slovensko nie je vôbec vynechané, som od nitry a prechádza nad nitrou letecká premávka v dosť dobrej frekvencii.
A keď sa vy z čiech približne informujete o postriku tak sa to zhoduje aj s oblohou nado mnou na 80 - 90 %.
Stačí iba vedieť rozlíšiť normál kondenzačnú stopu od chemtrail. Predsa nie je možné, aby stopy po lietadle
zostávali takmer pol - celý deň. Alebo po inom lietadle letiacom približne v tej výške kondenzačné stopy mizli
ihneď. Kto nechce videť nevidí a nepresvedčí ho nik. Takže iba budúcnosť ukáže ako to v skutočnosti je -
ale nebude už neskoro?
A netvrdím , že striekajú každý deň, viac menej si všímam, že asi využívajú možnosti rozptylu a prúdenia vzduchu
vo vrchných výškach atmosféry, alebo vtedy keď nehrozí príliš rýchle odfúknutie nad more. Možno sa mýlim,
nemám patent na rozum, hladal som v tých postrekoch nejakú logiku, ale z toho pozorovania a zpozorovania
počasia som nie príliš múdri. Osobne sa prikláňam k názoru, že okrem iného ide hlavne o proces vypnutia
imunitného systému u ludí a potom hor sa - vypustíme zopár vírusov medzi ovce, je nás veľ a a AIDS príliš nezabral,
a ani vtáčia chrípka.

georgo
Příspěvky: 12
Registrován: 04 srp 2009 21:07

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od georgo » 09 srp 2009 10:35

Včera som bol v Martine na Martinských matičných slávnostiach, bolo tam dosť ľudí, prišli aj papaláši s príhovormi (napr. Fico) a práškovali ako divý. Ale medzi práškovacími lietadlami lietali aj obyčajné linky, takže bolo dobre vidieť rozdiel medzi kondenzačnými parami a chemtrails...

strigon
Příspěvky: 44
Registrován: 02 črc 2009 11:49
Bydliště: severní Čechy

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od strigon » 10 srp 2009 11:08

Dnes se mi opět -a nečekaně- ozvalo Velitelství spojených sil:

"Vážený pane,
na základě Vaší stížnosti ze dne 16.7.2009 a Vámi uvedeného fota provedli pracovníci Inspektorátu bezpečnosti letů Společných sil šetření, zda nedošlo ze strany armády k porušení režimu letů.

Z Vaší fotografie je evidentní, že uvedené pruhy na nebi jsou tzv. contrails - kondenzační páry, které vznikají za tryskovými letouny, v drtivé většině civilními dopravními letouny.

Můžeme ale s určitostí konstatovat, že Armáda ČR nevypouštěla a nevypouští žádné chemikálie z letadel do ovzduší.

Pokud chcete vědět více o fyzikálních vlastnostech jevů za letouny, obraťte se na internetové encyklopedie - wikipedia, Ottův slovník naučný a další.

S pozdravem
"

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od sophia » 10 srp 2009 11:41

a teď trochu sci-fi: :lol:

Vážený pane,
Vámi vyfocené čáry jsou tzv. chemical trails - zkráceně chemtrails, které jsou výhradně v režii vojenských letadel NATO a nízkonákladových leteckých společností. Oficiální účel je regulace globálního oteplování, zástupné důvody jsou zlepšování zdraví, posilování imunity občanů a provádění celoplošného preventivního očkování. My jako armáda čr nemáme žádnou možnost regulovat jejich trasy nebo počet.

S pozdravem ačr

:idea:

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od Aerosmith » 10 srp 2009 13:25

No zrovna jsem měl před chvíli trochu volna, tak jsem se natáhl na trávník s dalekohledem, že budu šmírovat. A co jsem neviděl. Typický práškovač (ne čmelák :-)) si letí a náhle proud sraček přestal a tak se to párkrát zopakovalo (letadlo letělo dál, nepadalo). Chtěl bych vidět jak by to slavná AČR a pracovníci fyzikálních úatavů zdůvodnili. Asi tomu letounu vysadily motory :lol: a nebo v těch místech kde nebyly viditelné pásy bylo zrovna vzduchprázdno :roll: Otom, že nad sebou letící letadla a to nižší vytváří tedy "kondenzační stopu" (ať je po jejich) a to co je výš ani ...nic (jen pár metrů) - jsem už někde psal. Nemýlím-li se tak čím výš, tím chladněji. Tak teda nevím kdo je tady blbé... Jak praví klasik: "Lidi jsou různé, blbé a pitomé" :D

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: chemtrails atp.

Příspěvek od sophia » 10 srp 2009 14:08

Tam kde se přeruší "sprej" je s velkou pravděpodobností pod tím dobře ogiftovaná věž. Je to zajímavé a dají se podle toho hledat místa, která potřebují dárky. :P

Odpovědět