CHEMTRAILS ::::::::::✈

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od juhele2009 » 13 led 2012 01:19

Dnešní rudý západ slunce opět připomenul nasycenou atmosféru. Doporučuji sledovat tyto http://portal.chmi.cz/files/portal/docs ... rview.html stránky ČHMÚ. Situaci dnes ráno vidíme zde http://oi39.tinypic.com/35jxuux.jpg Po editaci programem Faststone (stíny -50,kontrast 80,ums ostrost množství 46,poloměr 13,neostrost 7) nám vyleze tohle http://oi39.tinypic.com/2q33dlg.jpg . A nyní zaměřte pozornost do oblasti moravského meteoradaru. Je tam vidět tohle http://oi42.tinypic.com/2r4hfnr.jpg Pěkný kroužek, záběr ze satelitu přeci nelže. Otázkou je, zda-li to bylo selhání navigace, nebo náhoda. Popřípadě úmysl řádně nasytit atmosféru, je tam vidět i "ocásek" , kam letadlo odlétá. Rovněž tak čáry nad Vysočinou mohly vzniknout odspodu, z Rakouska tanker přeletěl hranici a cik cak si to šněroval na sever. A nebo taky ne :) Je to prostě kondenzační stopa, která vzácně trvá desítky minut :) Z půlky Německa, až do Polska, hned min. dvakrát ... No jistě ... :lol: :roll: :lol: Tak se přes víkend dobře bavte a pusťte si tohle http://www.youtube.com/watch?v=a9FNl4FU ... re=related :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od sysel » 14 led 2012 14:13

pekny zapad slunce 12.01.2012, pred prechodem bourek:

Obrázek
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od sysel » 14 led 2012 14:23

A to že v posledních dnech pořádně pod HAARPem topí je videt:

Obrázek
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Nescius
Příspěvky: 5
Registrován: 24 led 2012 20:34

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Nescius » 24 led 2012 20:41

juhele2009 píše:pepr
Hezky si mu to napsal ...
ormen
Tak ty seš jasnej. Kdopak asi manipuluje tebe, co? Nechápeš nic, znalosti ani vzdělání nemáš, co máš, je strach. Že jo. Aby to náhodou nebyla pravda. To máš ale navíc ještě smůlu - chemtrails je realita, dnes si se mohl opět přesvědčit. Uvažuj logicky - při přeletech ve velkých výškách vzniká za letadly kondenzační stopa. OK, ted ale koukni sem http://oi44.tinypic.com/161luli.jpg Co vidíš? Nikoliv jednu, ale dvě stopy z jednoho letadla. Je to dnes (11/12/2011) focené nad Prahou. Co ty na to, mudrlante? Najdi si na webu patenty k modif. tryskového pohonu pro tyto účely, a konfrontuj to s fotkou. Dvě stopy jsou takové hubené, že jo. Bud klidnej, pára to není. Ve spodní části snímku vidíš, jak je chemikálie dávkována a postupně se rozpouští na obloze. Ty světlé body ve stopě jsou jednotlivé dávky, tak jak je pulsní chemtr. kompresor vypudil ven. Jestli máš ale jiný názor, sem s ním, rád se pobavím (na tvůj účet) ;)
Sice jsem zde nový ale na tento to post nemohu nezareagovat. Rád bych uvedl na pravou míru tento plamenný výrok. Tak za prvé na smínku jsou stopy tři. Ta tlustá je klasická contrail z motorů sfouknutá větrem do jedné stopy. Ty další dvě! stopy vznikly sražením vlkosti v takzvaných indukčních vírech které vznikají u konců křídel při vyrovnávání tlaků na spodní a horní straně křídla. Jelikož při tomoto vyrovnávání dochází ke změnám tlaku (rozuměj poklesu tlaku) tak při alespoň částečně dobrých podmínkách se při poklesu tlaku vysráží vlhkost ve vzduchu a jsme u stejného principu jako u contrail s motoru. Každý trochu znalý aerodynamiky a principů kondenzace mi musí dát za pravdu. A jako pilot mám v tomto oboru nějaké zkušenosti. Tak a teď s chutí do mě :twisted: :twisted: 8-)

Nescius
Příspěvky: 5
Registrován: 24 led 2012 20:34

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Nescius » 24 led 2012 20:50

calleb píše:Obrázek
tady je to taky zajimave dve letadla zhruba ve stejne vysce prvni standart az minimalni contrail a to druhe(hned za nim) nechava stopu pres cely horizont.
jak je to mozne?vzdyt obe letadla maji stejne podminky. zeby to prvni letadlo letelo bez zapnutych motoru? :lol:

Jednoduché. Letadla letící stejným směrem takhle za sebou nemůžou podle předpisů letět ve stejné letové hladině (výšce)...rozdíl musí být minimálně 2000ft neboli 600m. Při tomto výškovem rozdílu je rozdíl teplot minimálně 4 stupně a to už je rozdíl mezi srážení a nesrážením vlhkosti. Jednoduché :D

Majkl1
Příspěvky: 73
Registrován: 30 črc 2011 13:47

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Majkl1 » 24 led 2012 20:58

Jestli je ve výšce dejme tomu 10km -60°C, tak je myslím šuma buřt, zda je ve výšce o 600 větší nebo menší -64°C nebo -56°C. Nebo myslíš, že se při -56 vlhkost nebude srážet a při -60 jo? ;)

Nescius
Příspěvky: 5
Registrován: 24 led 2012 20:34

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Nescius » 24 led 2012 21:07

Majkl1 píše:Jestli je ve výšce dejme tomu 10km -60°C, tak je myslím šuma buřt, zda je ve výšce o 600 větší nebo menší -64°C nebo -56°C. Nebo myslíš, že se při -56 vlhkost nebude srážet a při -60 jo? ;)
Ale jistě. Contrail vzniká ze vzduchu který prochází motory a ten je ohřátý takže voda je v kapalné podobě a může kondenzovat snadno. Za povšimnutí stojí, že i to druhé letadlo dělá contrail, pouze slabší a kratší. A tento rozdíl je právě díky rozdílu teplot a vlhkostí v různých letových hladinách.

Majkl1
Příspěvky: 73
Registrován: 30 črc 2011 13:47

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Majkl1 » 24 led 2012 21:13

To je o ničem. Jsi na špatném foru. Zkus to u Sisyfa. A můžeš jim tam kopírovat všechny naše bludy. Tam tě budou plácat po ramenou. Tady jsme jen konspirátoři.

PS: To, co jsi popsal je pouze případ onoho letadla s krátkou stopou. To, že jiná "čára" vydrží hodiny bude asi tím, že ten ohřátý čisťounkatý vzduch plný vody z paliva motorů nemá šanci za pár hodin zchladnout na okolní teplotu, co? :lol:

Nescius
Příspěvky: 5
Registrován: 24 led 2012 20:34

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Nescius » 24 led 2012 21:18

Majkl1 píše:To je o ničem. Jsi na špatném foru. Zkus to u Sisyfa. A můžeš jim tam kopírovat všechny naše bludy. Tam tě budou plácat po ramenou. Tady jsme jen konspirátoři.

PS: To, co jsi popsal je pouze případ onoho letadla s krátkou stopou. To, že jiná "čára" vydrží hodiny bude asi tím, že ten ohřátý čisťounkatý vzduch plný vody z paliva motorů nemá šanci za pár hodin zchladnout na okolní teplotu, co? :lol:
No čekal sem že tu oceníte protinázor bez zbytečných výpadů. Netvrdil sem že vzduch z motoru je "čisťounkatý vzduch plný vody". Mrak má taky okolní teplotu a vydrží ve vzduchu několik hodin......stále stejný princip. Zatím jsi nepředložil žádný argument 8-)

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od anton2 » 24 led 2012 22:50

Ok, teraz poviem, co som vnimal, ked som uvidel meno Nescius. Prve co mi napadlo, ze to je plateny dezinformator. Vnutorny hlas je skratka spravny :)

Nescius
Příspěvky: 5
Registrován: 24 led 2012 20:34

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Nescius » 24 led 2012 23:10

No určitě by bylo hezké kdyby mi někdo platil za moje příspěvky na tomto fóru. To by se při studijích hned lépe žilo :D . Začíná mě to tu opravdu bavit pánové...

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od anton2 » 24 led 2012 23:55

Mame radi prirodu, chapes. Snazime sa jej pomoct ako mozme. Ved dnes je to v mode oficialne vsade. :)

sviccc
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2011 14:45

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od sviccc » 25 led 2012 01:00

takzvaných indukčních vírech které vznikají u konců křídel při vyrovnávání tlaků na spodní a horní straně křídla
Blá blá blá...To jsou takový kecy od "pilota studenta".Létám sice jen RC 3D akrobacii, ale věř mi, že takových jako jsi ty jsem potkal již dost.Chytrý kecy, minuta v luftu a crash...Najednou zjišťujeme, že je všechno jinak, než praví teorie že?Samozřejmě i v RC musím znát co nejvíc o aerodynamice a rozdíl je tam jen ve velikosti strojů.Ale jak říkám, praxe je potom jiná ;-)
Hned po tvém prvním příspěvku mi něco smrdělo, a potom to i zde někdo napsal.Nejsi nic víc, než skeptik lhající sám sobě pomocí rádoby chytrých keců...Důkazů zde bylo předloženo víc než dost a je to potvrzené i oficiálně, tak nevím co se pořád snažíš popírat...Nestačí ti to?MÁME OČI A VIDÍME JAKÉ JSOU ROZDÍLY MEZI STOPAMI ZA LETADLAMA PŘED 10-TI LETY A NYNÍ!!!
Není nic, čemu bych nevěřil a všechno ma svůj důvod.

Majkl1
Příspěvky: 73
Registrován: 30 črc 2011 13:47

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od Majkl1 » 25 led 2012 08:11

Informátor to nebude. Stačí si dát trošku práce a "zagůglit". Pan Nescius není jenom tady a řekl bych, že letecké strojírenství je hodně vzdálené dalším jeho aktivitám. Myslím, že jen ventiloval věty, který sice plně nerozumí, ale psali to někde na netu, tak to sem šoupnul.
Jak jsem psal, to co říkal je pravda, ale odsud podsud. Ono např. na Hawai jsou taky všichni asi smázlý, když vláda dávala návrh na uzákonění zákazu chemtrailů nad jejich uzemím, že? Nebo firmy zabývající se výrobou počasí pro farmáře v USA používají zaříkávadla a vařené mločí oči? O vědcích, kteří jsou běžně 10-50 let za armádou, kteří se zabývají možností snížení tzv. globálního oteplování (pravda je ve skutečnosti mnohem jednodušší a hlavně přirozeného nikoliv přírodního charakteru) pomocí roztřikování chemie do vzduchu, se ani zmiňovat nebudu.
V klubu vědátoru na Sisyfosu nebo na osud.biz ti, Nesciusi, bude lépe. Věř mi. Nic ve zlém, ale zase úplný zabedněnci nejsme a pár věcí o možnostech vzniku mraků taky víme. Věnuj se posilování, jak jsi to činil dosud a chemii v atmosféře nech plavat.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: CHEMTRAILS ::::::::::✈

Příspěvek od anton2 » 25 led 2012 08:55

Ked niekto presviedca tu na tomto fore nas o tom ze chemtrails neexistuju, tak by mal vediet, ze je na zlej adrese. Nas nepresvedci. Pouzivame vlastny rozum. Propaganda je tu uplne zbytocna.

Odpovědět