Kontrola obyvateľstva mikrovlnami MB veží

Co bychom neměli přehlédnout...
Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Kontrola obyvateľstva mikrovlnami MB veží

Příspěvek od pepr » 01 úno 2010 22:58

Ondřej píše:A co je podle tebe faradayova klec??
Faradayova klec zajistí to, že se uvnitř neobjeví žádné elektrické pole. Nedá se dovnitř zvenku vnutit elektrický náboj. Jinými slovy, když budu uvnitř a praští do toho blesk, tak se mi nic nestane. Faradayova klec je tvořena dobře elektricky vodivým materiálem. Neodstíní ale magnetické pole.

Abychom odstínili magnetické pole, musí se stínění provést z materiálu, který je dobře magneticky vodivý. Používají se plechy s magneticky měkkého materiálu (feromagnetický materiál, železo). Prakticky to znamená uzavřít vše do železné krabice. Lepších výsledků se dosahuje s více tenkými železnými plechy než s jedním tlustým.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Kontrola obyvateľstva mikrovlnami MB veží

Příspěvek od Ondřej » 03 úno 2010 14:08

díky, ale otázku jsem položil orwovi...


jINDRICH
Příspěvky: 29
Registrován: 31 srp 2009 20:52

Re: Kontrola obyvateľstva mikrovlnami MB veží

Příspěvek od jINDRICH » 09 čer 2010 20:39

Saila píše:omlouvam se ze to je mimo tema topicu jsem dneska premejslela...kdyz jsem rano snidala nez jsem sal do prace tak koukam na televizi a po levy strane dole se objevilo nejaky jakoby ruseni takovy modro cerveno neco linky zasahujici do obrazu tak sjem si rikala ze by zase blbla televize jelikoz kvuli podobny vade otec pred tim hodne tv reklamoval... pak to ale najednou prestalo tak si rikam tak to bylo asi neco spatnyho v signalu.. a nejak dal jsem se tim nezabejvala az na to jsem jsem zacala bejt podrazdena a takova fakt uplne mimo sebe rano sotva neznatelne ale vecer jsem byla pomalu na sesypanitak jsem o tom tak premejslela a vzpomnela jsem si na ty preklady jak jsou ted na orgo.net kde ta pani rikala o tom jak do televize vloudej nejakej signal kterej se projevi asi podobne jako tohle ze to vypada jenom jako nejaka vadfa vysilani, ale cloveku to trochu presmodrcha hlavu....takze tak premejslim jestli je to skutecne mozny nebo ne....
zde jikra- nevím jak jsem se sem dosta do tohodle příspěvku, na osudu když kliknu tak se to objeví jako re.. k danému tematu
Tak pravda na vysílání s ne nejlepšími úmysly a podprahovými vibracemi je,
shodou okolností jsem byl před několika týdny, letos, u jasnovidky, objednal jsem se na dvě hodiny, protože jsem potřeboval svá učení rozšířit. Mimo jiné, mne upozornila na to, abych nesledoval televizi.Což se mi daří, vyjímečně po dvou, třech týdnech kouknui na zprávy- zrovna v pátek
4,6 -jsem z Pardubic- kol poledne začli křížově vyrábět pruhy- bylo vidět ze strany budovy na Prahu, odspodu nad železnýma horama tedy jižně, hradby mračen. Z druhé strany budovy, výhled na východ deka z chemek.Kol třetí nikde nic. Večer skvělé slunečno.V pátek vyjímečně večer jsem pustil zprávy a překvapilo mne že na slovensku byly obrovské deště, záplavy.Takže jsem byl svědkem úmyslného zasévání a rychlého odtlečení oblačnosti na určené místo.
S tou podrážděností- ano, mám z okolí poznatky, kdy jedinci/ v rodině - žena a tchýně, civí na seriály, jak v podvečer tchýně, tak večer- i žena, a jejich reakce jsou vznětlivé.Stačí slovíčko, byť slušně, s úctou vyslovené aspoň se snažím, ne že bych se chtěl chvástat, ale reakce jsou neadekvátní situacím.

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Kontrola obyvateľstva mikrovlnami MB veží

Příspěvek od junak » 18 čer 2010 22:33

Tak tak televize robi divi s ludmi.Hlavne ich nepresvedcis o nicom co nedavaju v tej bedni.Je to ako hypnoza...Vstiepene do hlav sami sa cuduju ako sa im tie informacie vynaraju z podvedomia.A tie argumenty!Samozrejme to je jedno coho sa to tyka.Videli to v bendni a koniec.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Kontrola obyvateľstva mikrovlnami MB veží

Příspěvek od Ondřej » 19 čer 2010 19:23

Proto jsem blbbednu už dva roky nezapl. Teď se chystám, že 2 odvezu do šrotu.

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrola obyvateľstva mikrovlnami MB veží

Příspěvek od vlady » 20 čer 2010 07:02

pepr píše:
Ondřej píše:A co je podle tebe faradayova klec??
Faradayova klec zajistí to, že se uvnitř neobjeví žádné elektrické pole. Nedá se dovnitř zvenku vnutit elektrický náboj. Jinými slovy, když budu uvnitř a praští do toho blesk, tak se mi nic nestane. Faradayova klec je tvořena dobře elektricky vodivým materiálem. Neodstíní ale magnetické pole.

Abychom odstínili magnetické pole, musí se stínění provést z materiálu, který je dobře magneticky vodivý. Používají se plechy s magneticky měkkého materiálu (feromagnetický materiál, železo). Prakticky to znamená uzavřít vše do železné krabice. Lepších výsledků se dosahuje s více tenkými železnými plechy než s jedním tlustým.
Problém je však v tom, že skalární vlny přenášejí energii bez využití elektrického a magnetického pole. Tento tok energie prochází bez problému všemi běžnými materiály a na velké vzdálenosti. Neplatí zde, že intenzita pole se snižuje se čtvercem vzdálenosti jako je tomu u mikrovln nebo světla. Toto bylo dokázáno pokusy které není problém amatérsky napodobit.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Kontrola obyvateľstva mikrovlnami MB veží

Příspěvek od pepr » 20 čer 2010 09:35

Vlady, máš nějaké odkazy na popis skalárního pole a měření jeho intenzity? Snižování energie elektromagnetického záření souvisí se zachováním souhrnné vyzářené energie ve všech místech kulové plochy se středem v místě vyzařování. Jak je to tedy u skalárního pole? Já o jeho vlastnostech nevím vůbec nic. Rád bych se něco dozvěděl.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Kontrola obyvateľstva mikrovlnami MB veží

Příspěvek od Ondřej » 20 čer 2010 15:26

Vlady má bod:) Lidi vůbec nemaj tuchy co mají na střechách paneláků, co si dávají k hlavě. Se skalárním zářením se dá i zabíjet, buď okamžitě nebo nenápadně někoho smažit třeba z družice na centimetry přesně. Dokáže zabíjet i léčit, protože dokáže manipulovat s biofyzikou a živý organismy fungují drtivou většinou právě na biofyziku a ne na biochemii, to jsou kecy na oblbování lidí, i s diplomama. Konstruktéry zdrojů volné energie by mohlo zajímat, že při odsávání z vakua se skalární záření produkuje a dá se zaměřit, například AWACSem, který na to mají antény. Takže pokud se povede, budou o vás vědět hned....... Jo, orgonit produkuje pole, kterým lze destruktivní skalární záření nějak zrušit.
Zdravím do BIS.

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrola obyvateľstva mikrovlnami MB veží

Příspěvek od Hox » 20 čer 2010 20:35

skálární záření aneb Teslova zářivá energie (radiant energy). Jdou s tím dělat divy, například přenos informací na libovolné místo ve vesmíru s nulovou prodlevou a bez možnosti odposlechu (na tomhle principu jeden inženýr v německu už sestrojij funčkní zařízení!), nebo například pokus, kdy v poli skalární energie indukuje železná podkova náboj mezi svými dvěma konci, takže když se tyhle konce spojí drátem s žárovkou, tak žárovka se rozsvítí, i když podle "konveční" fyziky by takový jev neměl vůbec existovat a podobně... energie se v tomhle případě totiž šíří "po povrchu", nikoliv "hmotou" železné podkovy...

clona
Příspěvky: 30
Registrován: 28 úno 2010 00:23

Re: Kontrola obyvateľstva mikrovlnami MB veží

Příspěvek od clona » 01 črc 2010 14:55

Ondřej píše:Orwo, dělali to už před rokama a mobil tenkrát nezvonil. Co ty na to?
A co je podle tebe faradayova klec??
Faradayova klec je duté zařízení z magneticky vodivého materiálu - nejlépe feromagnetického. Odstiňuje magnetická pole. Magnetické siločáry zvenčí jdou cestou nejmenšího magnetického odporu - tím magn.vodivým materiálem. Takže vevnitř téměř žádné magn. pole zvenčí nelze detekovat. Radiopřijímače nenaladí žádnou rozhlasovou stanici apod. Podobně to funguje i s elektrickými náboji, které jdou také cestou nejmenšího elektrického odporu. El. proud se sveze v železném obalu místo toho aby ten obal na druhé straně opouštěl a hledal cestu vzduchem. Atmosféra má měrný el.odpor řádově gigaohmy, železo řádově desetiny ohmu nebo ohmy.

Stejně to stínění působí i zevnitř ven.

Ale primárně je faradayova klec určena k odstínění magn.polí, né elektrických nábojů.

Zkuste někdo vložit mobil do sejfu a dovolat se na něj.

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrola obyvateľstva mikrovlnami MB veží

Příspěvek od vlady » 17 črc 2010 09:03

Pepr, nějaké pokusy s tím dělal Naudin, na jeho stránkách jsou výsledky a popis pokusů.
http://jnaudin.free.fr

Odpovědět