Klasická média o chemtrails

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 66
Registrován: 28 kvě 2009 01:08
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Klasická média o chemtrails

Příspěvek od Sunny:-) » 23 črc 2009 02:01

Toto téma zakládám jako jakousi sběrnici "oficiálního infa", co už pozvolna začínají podsouvat lidem o chemtrails.

Je to už nějaká chvíle zpět, co už jsem narazil na první lehké přiznávání "rozprašování" (vyvalil jsem oči, jak mě to překvapilo vidět v běžném tisku.. samozřejmě ne jako "chemtrails" /jak nepřátelské :D / ale jako lidskou rozumnou snahu pomoct trochu počasí tam, kde je sucho a mít větší zemědělské zisky :lol: ) ..a po něm brzy přišly další a další. Poté se v tomto směru měl jeden čas vyjadřit i Obama, ale ukazálo se, že lidi to ještě tak úplně neberou, jak už předpokládali, tak se rychle stáhnul zpět a ruce pryč. :D
Kolem a kolem.. přímo teď jsem narazil na jeden z dalších, který má lidi na to připravit a ještě více je oblbnout, aby v konečném důsledku tomu všichni ještě tleskali. Měl jsem takový nápad, že by nebylo od věci, průběžně sem přidávat "oficiální info" a sledovat, co to vlastně klasická ("oficiální") média podsouvají a jak se to vyvíjí v čase. :-)

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/v-sae- ... nym/389311 (musím říct, že jsem se musel smát, když jsem to četl)

Nedávno zkusili prvně s něčím podobným uveřejnit Čínu a její údajné rakety a modifikace počasí tímto směrem ..a dnes už o tom píší jako o běžné metodě viz níže (samozřejmě pomocí "rozprašování" letadly).
S rozptylováním jodidu stříbrného se v SAE začalo v roce 2000. Dnes vzlétají v této federaci sedmi emirátů k nebi téměř denně dvě letadla a rozprašují látku do oblak. Podobnou metodu vyvolání deště využívají i jiné země, například Čína.
..že nám to jaksi zapomněli oficiálně sdělit poněkud dřívěji než o téměř 10 let později. :D (kolik že to zemí ji už využívá? :D )

Poněkud rychlý vývoj v klasickém infu, ale evidentně si myslí, že si ho můžou dovolit, lidé zas tolik běžně nevnímají a postupně krůček za krůčkem tu a tam zmínění a najednou z toho máme plně normální věc. Právě pro tuhle jejich cílenou manipulaci a podsouvání a jeho vývoj v čase zakládám tento topic. Ať aspoň zde můžeme plně vidět a vnímat širší souvislosti a celkový obraz. :)

Proto pokud narazíte na nějaké další "zajímavé" články na toto téma, šup sem s nimi ať máme přehled. :-)
S úsměvem jde všechno líp. ;-)

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Klasická média o chemtrails

Příspěvek od sophia » 23 črc 2009 09:10

Bezmračné nebe nad Pekingem má zajistit i dělostřelectvo

"Odpověď na to, jaké jsou náklady na déšť, není jednoduchá. Většina programů probíhajících v jednotlivých státech USA má rozpočet v řádu stovek tisíc až milionů dolarů."

http://technet.idnes.cz/bezmracne-nebe- ... chnika_fur

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Klasická média o chemtrails

Příspěvek od sophia » 23 črc 2009 09:15


Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Klasická média o chemtrails

Příspěvek od Hox » 23 črc 2009 09:21

ohledně chemtrails a prasečí chřipky:

včera se objevilo další důležité oznámení na http://www.projectcamelot.net/ :

Burk Elder Hale oznámil (na radio show), že biochemik na vlivné pozici v jedné z vedoucích
farmaceutických firem mu osobně řekl, že:
"Aerosolová latentní složka byla rozprášena do vzduchu, a téměř každý se toho nadýchal a má to v plicích."
Biochemik konstatoval, že "vakcína která bude podávána na podzim, se aktivuje po kontaktu s touto latentní složkou,
a způsobí rapidní rozšíření H1N1 viru."

absolutní hnus, co dodat :evil:

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Klasická média o chemtrails

Příspěvek od sophia » 23 črc 2009 09:29


Odpovědět