Nový Sen

Co bychom neměli přehlédnout...
Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Nový Sen

Příspěvek od Zenko.Idane » 11 črc 2011 02:52



juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Nový Sen

Příspěvek od juhele2009 » 28 říj 2011 09:21

ad Zenko Idane
Je to příliš komplikované, obávám se, že než aby lidi vykročili k bohu, tak radši vykročí směrem do hospody, kterážto jim poskytne nesrovnatelně lepší zážitky v reálném čase. :D Nutíš lidi přemýšlet - a to je chyba. To dnes nemá šanci. Nikdo z mých známých nebude "konat vůli boží", to je naprosto PASÉ, to je nesmysl. To už tady bylo - a nikam to nevede. Nejsme v Polsku, tam mají flandáci slovo, zde v Čechách nikoli - a je to tak lepší. O lepší zítřky se ucházeli bolševici s Leninem, to taky nefunguje, dneska zase máš magory s jablkama a jejich Apple náboženství, to taky doufám brzo krachne. (At se Bakala s těma svejma akciema Aplu zardousí, zmetek .....) Na Čechy musíš jednoduše a s humorem - takže HLAVNĚ KLID A NOHY V TEPLE ;)

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Nový Sen

Příspěvek od am2 » 28 říj 2011 11:56

tos docela vystihl

dnes opravdu nelze pohnout lidma tím, že se jim něco vykládá a nabádá.
a i kdyby to vykládání bylo tak působivé, že to lidmi hne, tak to nakonec stejně skončí u formalismu (žádná výraznější a trvalá vnitřní změna u lidí)

jedinná možnost je osobní proměna nebo osobní projekty bez spoléhání na druhé.
prostě se začne vytrvale, cíleně a odpovědně dělat to nejlepší, co v danou chvíli lze
(tím nejlepším mám na mysli to, co je schopen dotyčný skutečně reálně schopen v danou dobu udělat, ne to si myslí, že by bylo to nejlepší; to by člověk nemohl vykročit nikdy :) , pokud půjde vytrvale a poctivě, rychle se bude v tom zlepšovat)

budˇse bude jednat o soukromý projekt nebo vnitřní změna, která se lidí víceméně nedotkne
nebo to bude projekt, kde koho to osloví, tak se zapojí

tedy cesta není napřed něco organizovat a lidi se snažit přemluvit,
ale začít vytrvale pracovat jako jednotlivec, a pokud to bude poctivá a vytrvalá snaha, lidé se přidají sami (a neskončí to formalismem)

vím o lidech, kteří změnili nějakou oblast k výrazně k lepšímu, ale přesto je téměř nikdo nezná, právě proto, že málo publikují, zato hodně, cíleně a vytrvale pracují.
naopak jsou lidé, kteří jsou v oblasti alternativ mediálně známí, ale nic užitečného nevytvořili, pouze politikařili

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Nový Sen

Příspěvek od pepr » 28 říj 2011 14:28

Z toho videa na facebooku si vyberu jednu větu. Podle mého názoru se nad ní stojí zamyslet, protože říká mnohé o autorovi:
Ti, kdo nedokáží poznat význam této doby, mohou minout velkou příležitost.
Mnozí z nás se snaží svět zlepšit. Asi není nic špatného na tom, zlepšovat své vlastní nitro, podmínky ve svém vlastním okolí, ve vlastní rodině atd. Důležité je, snažit se o to, abychom to nedělali na úkor někoho jiného. Vypadá to sice jasně, ale tak jasné to asi není. Je to spíš dost komplikované, protože obtížně vidíme důsledky všech svých činů a mnohdy nedokážeme posoudit, jak moc jimi škodíme ostatním. Abych byl konkrétní... Koupíte si rifle na tržnici a tím se podílíte na krachu místního oděvního průmyslu. Koupíte si levný rohlík v supermarketu a nedáte šanci místnímu pekaři (pokud ještě místního pekaře máte). Zvolíte kteréhokoliv z dnešních politiků a zatloukáte další hřebíček do rakve demokracie.

Autor té citované věty to tak možná nemyslel, ale ono je těžké říci něco přesně, být osobně nezaujatý a ostatním pomoci. Rozeberu to: "Ti, kdo nedokáží poznat význam této doby..." můžu přeložit jako "Já jsem poznal význam této doby, ale někteří nejsou tak dobří jako já...". Otázka taky je, v čem skutečně spočívá význam této doby, do jaké míry to autor poznal a do jaké míry je to jen sbírka frází "z jiného světa". "... mohou minout velkou příležitost." -- všichni míjíme "velké" příležitosti. Jenže někteří si z toho mohou začít dělat těžkou hlavu a reagovat myšlenkou: "Jsem hloupý, nic nevidím, budu zatracen." A máme tu hned problém strachu a egoismu.

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Nový Sen

Příspěvek od Zenko.Idane » 05 lis 2011 23:10


kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Nový Sen

Příspěvek od kocour » 06 lis 2011 01:06

ten, kdo psal o významu dnešní doby, má velkou pravdu - a není jeho vinou, že jej druzí můžou chápat jinak. že místo toho, aby se zamysleli na tím, co píše, začnou posuzovat jeho samotného. stává se to často a nejen jemu. zvlášť, když jde o tato zjištění, která se nevysílají v TV.
dějí se přelomové věci planetárního významu, skutečně se mění reality v globálním měřítku: kdo jen trochu sleduje a má ochotu vnímat, je otevřený, nemůže nevnímat velké energetické posuny, zvyšování vibrací, nárůst uvědomění jak jednotlivců, tak i celých národů. a myslím, že jsme teprve na úplném začátku těchto obrovských změn. dualitní matrix končí, nastupuje jednota.

pro inspiraci a povzbuzení: http://youtu.be/88tzmvvYAI0

a pro zamyšlení: http://novazeme.ning.com/profiles/blogs ... ktury-lidi

Evča
Příspěvky: 19
Registrován: 25 úno 2011 14:33

Re: Nový Sen

Příspěvek od Evča » 06 lis 2011 09:50

Nevím kam to napsat-zkusím sem.
3 dny šedá deka na obloze-nedala se protrhnout ničím.Včera večer kolem 20,00 hod se obloha protrhala,bylo vidět i hvězdy a měsíc,teplota 9st.Během noci stále jasno-teplota až 11 st.Ráno 6.11-je jasno i když ráno malovali o sto šest.Ale včera večer kolem 20,30-21,00 hnusnej pocit-slyšela jsem temný hukot jakoby pulsoval,v uších pocit jako když letíš letadlem a zalehnou Ti uši,bylo to velmi nepříjemné,uši až bolely.Nevěděla jsem co s tí,-manžel byl v naprosté pohodě.Nevím co to bylo ale bylo to hnusné.Pak -po té půl hodině nic konec pohoda.Nemáte někdo stejné zážitky.Je fakt,že jsem se celý den dost snažila o rozpuštění deky na obloze,že by trest?

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Nový Sen

Příspěvek od kocour » 06 lis 2011 11:33


Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Nový Sen

Příspěvek od Mike.Jt » 12 lis 2011 15:17

je známá věc že v části těch letadlech jsou bud přístroje i lidi co dokážou najít energeticky aktivní místa/jednice a pak je náležitě zkrouhnout. Už se mi to taky párkrát stalo.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Nový Sen

Příspěvek od pepr » 16 lis 2011 22:17

Nový sen je nový už pěkně dlouho -- anglicky:

phpBB [video]


... a tady v původním tvaru http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=QcvjoWOwnn4


kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Nový Sen

Příspěvek od kocour » 08 led 2012 20:41

http://baudysjr.blog.respekt.ihned.cz/c ... -jako-deti

je čas být a jednat jako spirituální bytosti.
ty.
já.
my.

Odpovědět