Jsem rád za to že jste za to že chcete žít!

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fortepsai
Příspěvky: 32
Registrován: 04 srp 2009 02:02

Jsem rád za to že jste za to že chcete žít!

Příspěvek od Fortepsai » 08 srp 2009 18:45

Jsem rád že internetem se valí zpravy o tom co elity zamyšlí jsem rád že jsou lidi co něvěří těm báchorkám medií ,zmanipulovaných novin atd. jsem rád že se snažite prohlednout podpokličkou . Lidé v ulicích pro elity nejsou lidmy ,ale jsou to pro ně pouze (ovce) ,ale my jsme v odboji a to v tvrdém jsme v boji proti samotným mocenským elitám jsme patrioti doby jak by to nazvali lidé nedalekých časů . A proto je ma temá takovy název nebot´my mysíme vydržet strach musí překonat naše víra v osvobození ducha ! Jak řekl jeden vyznamný ekonom v německu na přednášce o ekonomické krizi . ´´ Oni nechcou vaše těla , oni chcou vaše duše ,, !! Bojujme ,nebot´my zvítězíme není náš stát nybrž existujeme ,jako celek a elity nás od samotného začatků chcou a chtěli rozdělit do nejakých škatulek ,abychom se bily mezi sebou a mezitím oni ovládali naše dějiny oni se nám smáli a teďkom se my budeme snažit o to je porazit nikoli tím že pujdem do politiky oni chtějí všecky nadějné lidi tam dostat neboť tam mají lidi v moci ,budeme bojovat svým vlastním zpusobem nehrajme jejich hru ,ale snažme se o to ,aby začali hrát naši hru !!!Držte se všichni a buďme štastni za každou černou ,nebo světlou zkušenost je to totiž nedocenitelná prakse !! Šiřte radost lásku štestí dále a svět se zmení vaše činy jsou znát i nadruhé straně vesmíru neveříte ? Tak se mrkněte na kvantove fyziky kteří vědí . P.S Fortepsai . :idea:

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: Jsem rád za to že jste za to že chcete žít!

Příspěvek od elekta » 09 srp 2009 02:23

Naše duše jsou to nejcennější co máme...jsem pro cestu pokojného bojovníka, uvědomělého a bez negativních emocí, láskyplného. Tak můžeme expandovat čirou sílu naší duše a vytvářet svět šťastných lidí.

Citace z učení A. A. Bailey z Pojednání o bílé magii aneb cesty učedníka: „Ptáte se, zda dělníci černé magie mají stejnou moc. Odpovídám, ne. Mohou působit ve třech světech (pozn. myšleno fyzický, astrálně-emocionální a mentální), ale jejich působení vychází z roviny mysli a je činné v rovině mysli, a proto - na rozdíl od duše - nepracují mimo oblast svých snah. Protože jsou nablízku materiálu, na němž pracují, a protože se s ním ztotožňují, mohou dočasně dosáhnout mocnějších výsledků a rychlejšího uskutečnění nežli pracovník Bílého bratrstva, ale tyto výsledky jsou pomíjivé a zanechávají po sobě zkázu a katastrofu. Černý mág je nakonec pohlcen pohromou, kterou způsobil."

I já jsem vděčná za všechny, jež si váží daru života.

Uživatelský avatar
Fortepsai
Příspěvky: 32
Registrován: 04 srp 2009 02:02

Re: Jsem rád za to že jste za to že chcete žít!

Příspěvek od Fortepsai » 09 srp 2009 02:56

Kdysi žil jeden budhistický mnich mystik . Jednoho dne se všichni mystici sešli a ukazovali jaké zázraky umí jeden zničil horu druhý promenil kitku v kámen a naopak další uměl lítat ,no a pak se zeptali mistra který byl v meditaci co umí on on se jenom pousmál a najednou celý svět kolem nich bych abstraktni vše hralo barvama bylo křivé nebo to bylo směšné atd. a potom řekl že všechno začíná v naší mysli to se potom projeví v naši realitě . A důležite je vědět že naše mysl se musi rozplynout a splynout v jedno se vším . Hodně štěstí přeji v objevování. Jo a bych to dořekl ten mistr odpověl ještě at´ dále neotravujou že chce meditovat . :D

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Jsem rád za to že jste za to že chcete žít!

Příspěvek od Saila » 09 srp 2009 12:41

zkus prosim priste napsat slovo kytka s trvdym Y:-D
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: Jsem rád za to že jste za to že chcete žít!

Příspěvek od elekta » 09 srp 2009 17:24

Ano, tak, tak. Já to už v životě zkusila (ne v takovém měřítku jako ten mnich) a tak to je. Je to zkušenost, kdy si uvědomíš, že jaké si to uděláš, takové to máš. Ale ten, kdo to nezkusí, to nikdy nezjistí. Pokud je moudrý, použije zkušenost druhých.

Děkuji za poslané štěstí a tobě přeji nápodobně

Odpovědět