ILUMINATI

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

ILUMINATI

Příspěvek od slurm » 18 srp 2009 07:53

Bohemian Grove: Ilumináti se tento týden setkávají kvůli satanistickým rituálům

19. července 2009

Henry Makow Ph.D.

Satanistický kult, který kolonizoval lidstvo, se setkává tento týden v Bohemian Grove, 80 mil severně od San Franciska.

Více než 2000 členů – politické, korporátní, kulturní a vojenské elity světa – se shromáždí k satanistickým rituálům, pravděpodobně včetně rituální lidské oběti. Setkávají se zde od 90. let 19. století.

Podle „Treee“, mladé ženy z Las Vegas, která tvrdí, že má kontakty uvnitř tajného klubu, se rituál oběti Máří Magdaleny odehraje v úterý, 21 července; a rituální oběť Ježíše Krista se odehraje ve středu, 22 července. Lidské tělo nebo figurína je spalováno před velkou sovou symbolizující Molocha, pohanské boha kanaánského boha. Alex Jones nafilmoval podobný obřad zvaný „spalování starostlivosti“ 15. července 2000. Lze to shlédnout zde. Jako by nestačilo, že naši světoví vůdci přísluší k satanistickému kultu, žena z Las Vegas říká, že ilumináti jsou ve skutečnosti mimozemským reptiliánským druhem, který okupuje lidská těla a živí se naší energií. Shledávám to obtížným k uvěření, ale pak bych také shledával obtížným věřit, že světoví vůdci činí oběti sovám. Takže poslouchám a posudek si nechávám pro sebe.

Říká: Tento reptiliánský druh se nazývá „Sangeriané;“ je to „rasa čtvrté dimenze“ a tvoří 3% světové populace. Tvrdí, že se s nimi setkala „více než jednou, více než jednou“. Mají tři srdce, mění tvar, jsou studenokrevní, ale rozvíjí si lidské pocity z pojídání lidského masa a krve. „Deset procent z nich nyní dostává svoji krev od Červeného kříže“. Mimo obětí jejich rituály obsahují sex. Královna Alžběta je hlavním reptiliánem. „To vše zní jako sci-fi a neuvěřitelně,“ říká žena. „ale všechno sedí.“

Žena z Las Vegas plánuje tento týden demonstrovat před branami Bohemian Grove, oblečená do světélkujících šatů. Vyzývá lidi, aby se k ní připojili. Říká, že musíme špíčkům poslat zprávu, že víme, kdo jsou. Říká, že lidé musí začít s těmito kreaturami diskutovat, jinak jsou obě rasy odsouzeny k zániku.

Satanisté a jejich perverze

Existují silné důkazy, že členové Grove jsou satanisté, spíše než reptiliáni. Alex Jones poukazuje ve svém filmu, že jejich program „spalování starostlivosti“ skutečně obsahuje tělo dítěte pohlcované plameny. Tato fotomontáž YouTube pořízená z pozemku členů BG nechává jen málo pochyb, že dochází k vážným satanistickým praktikám. Jeden z obrázků ukazuje mrtvé tělo, patrně lidskou oběť.

Co se týká perverze, začněme s triviálním. V r. 1978 klub skutečně před soudem argumentoval, že by se neměli najímat ženské pracovnice, protože členové v Grove „čůrají venku bez řádných záchodů“ a že přítomnost žen by změnila chování členů klubu“. Viz Wikipedia.

Je to čistě mužská enkláva a Richard Nixon byl na páskách z Watergate slyšet, jak ji popisuje jako „nejúnavnější zatracenou věc, kterou si kdy dokážete představit, že tam tlupa ze San Franciska jezdí; je to prostě hrozné! Myslím že si s nikým ze San Franciska nikdy nepotřesu rukou.“

V ututlávacím skandálu Franklin v r. 1989 Paul A. Bonacci tvrdil, že byl unesen a letecky přepraven do Grove republikánským vůdcem Lawrencem Kingem a byl nucen k sexuálním aktům s ostatními muži.

V kapitole 18 knihy Transformace Ameriky Cathy O’Brien píše: „Byla jsem naprogramována a vybavena tak, abych fungovala ve všech místnostech Bohemian Grove a byla schopna kompromitovat specifické vládní cíle podle jejich osobních perverzí. Mým operačním módem v Grove bylo „cokoliv, kdykoliv, kdekoliv a s každým“. Netvrdím, že chápu celou funkci této politické žumpy, protože mé vnímání bylo omezeno na moji vlastní sféru zkušeností. Vnímám to tak, že Bohemian Grove slouží těm, co zavádějí nový světový řád prostřednictvím kontroly mysli, a sestává se primárně z nejvyšších představitelů mafie a americké vlády.“

„Nepoužívám výraz „nejvyšší“ pro nic za nic, protože se tam užívaly hromady drog. Otroci z projektu na kontrolu mysli Monarch tam byli běžně zneužíváni, aby naplnili primární účel klubu: poskytovat perverzi. Bohemian Grove má být údajně používán pro rekreační účely, poskytovat údajně bezpečné prostředí pro politicky vlivné jedince, aby mohli „slavit“ bez omezení. Jediný byznys, který se tam provádí, se týká zavádění nového světového řádu, prostřednictvím proliferace zločinů kontroly mysli, dát prostor ovzduší „zednářského tajnůstkářství“. Jedinou místností, kde byli obchodní diskuse povoleny, byl malý temný salonek, o kterém se láskyplně a příhodně mluví jako o podzemí.“

„Můj účel v Grove byl sexuální povahy, a proto bylo mé vnímání omezeno na pohled sexuálního otroka. Jako účinný prostředek kontroly a zajištění nedetekované proliferace jejich perverzních slabůstek otroci jako já byli vystavování rituálnímu traumatu. Věděla jsem, že každý můj dech může být mým posledním, protože hrozba smrti číhala v každém stínu. Otroci pokročilejšího věku nebo se selhávajícím programem byli rituálně vražděni „namátkově“ na lesnatých pozemcích Bohemian Grove, a cítila jsem, že to byla „prostě věcí času, než přijde řada na mne“. Rituály se konaly u obří betonové sochy sovy na břehu, jak ironické, Russian River (Ruské řeky). Tyto okultní sexuální rituály vychází z vědecké víry, že přes mysl kontrolovaní otroci potřebují vážné trauma, aby se zajistila kompartmentalizace paměti, nikoliv tedy na základě nějaké spirituální motivace.

„Hrozba mé vlastní smrti přišla, když jsem byla svědkem rituální smrti mladé hnědovlasé oběti, se kterou mi v té době bylo řečeno, abych se činila sexuálně, „jako by na tom závisel můj život“. Bylo mi řečeno: „…další rituální obětí můžeš být ty. Kdykoliv to budeš nejméně očekávat, sova tě pozře. Připrav se, buď připravena.“ Být „připravena“ se rovnalo být naprosto sugestibilní, tj. „v haptáku“ a očekávání jejich příkazů.“


Dopady



Sonia Sotomayor je členkou čistě ženského „Belizean Club“, což je ženským ekvivalentem Bohemian Grove. Vynořuje se obrázek, že světová elita je vybírána na základě toho, že je sexuálně a morálně kompromitována, takže bude poslouchat diktát kabalistických centrálních bankéřů, kteří zavádějí nový světový řád.

Je mi líto nevinných lidí, kteří si myslí, že Osama bin Laden byl zodpovědný za 9/11, že média říkají pravdu a že žijeme ve svobodné zemi. Žijeme ve světě navrženém a kontrolovaném satanistickými centrálními bankéři, podle plánu Protokolů siónských mudrců. Jsme sužování terorismem, válkami, finančními krizemi, přesně jak je slíbeno v protokolech. Účelem je, abychom mávali rukama a vítali světovou vládu, která je eufemismem pro tyranii bankéřů. Ať již jde o klimatické změny, války, nouzová vyplácení bank nebo „zákony proti nenávisti“, každým dnem je stále menší rozdíl mezi perverzností centrálních bankéřů a činy naší vlády.

Bohemian Grove je další důkaz, že přirozené vedení bylo nahrazeno satanisty a zvrhlíky. Nemůžeme se z toho vymanit, dokud dovolíme těmto šarlatánům být u vlády.

„Kreditní krize“ představuje příležitost zbavit se „dluhu“, který byl vytvořen z čistého luftu, znárodnit centrální banky a převzít kontrolu nad našim vlastním kreditem. Musíme zajistit, aby všechny politické kampaně byly financovány veřejně. Média a filmové kartely musí být rozbity a provedena redistribuce. Centrální bankéři a jejich poskoci musí být vyhnáni, jinak je lidská rasa odsouzena k další degradaci.



Zdroj translation OSUD.cz 2009

Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: ILUMINATI

Příspěvek od slurm » 04 kvě 2010 17:16

Rozhovor K. Schwarzenberga o skupině Bilderberg a současném dění

Karel Schwarzenberg na festivalu Gurmán - přepis konverzace (Hradec Králové 1.5.2010)
Včera v 19:47
Jedná se o přepis z paměti s maximální snahou zachovat autentičnost.
Autor: Pavel Vavruška

1) Bilderberg group a Vaše osoba
- Odpověď: Ano, byl jsem tam dvakrát. Jednou před čtyřiceti lety a následně před čtyřmi roky.

2) Rod Rockefellerů: Jaký je David Rockefeller v reálu? Co říkáte na fakt, že financovali Hitlera?
- Odpověď: Velmi sympatický starý pán.

3) Jaké je to být v místnosti s nejmocnějšími lidmi světa, kteří rozhodují o naší budoucnosti, o válkách a světu jako takovém?
- Odpověď: Nic takového se tam neřeší, jedná se jen o setkání a "prezentace".

4) Takže mi chcete říct, že se mocnáři z celého světa každoročně setkávají za zavřenými dveřmi jen pro zábavu a že nejde o nic špinavého? :-)
- Odpověď: hm... (Zezadu do mne začala ochranka šťourat, abych to rychle ukončil.)

5) Co si myslíte o globální vládě s pomocí Severoamerické unie a Evropského svazu?
- Odpověď: Globální vládu nevidím jako reálnou. Severoamerická unie ale několik let úspěšně funguje. (Kanada + USA + Mexiko - pozn. autora)

6) Co říkáte na biopaliva a jejich vliv na hlad v zemích třetího světa?
- Odpověď: Jídla je dostatek. Jedná se o chybu v dopravě.

7) Globální oteplování: Co říkáte na fakt, že družice ukazují ochlazování Země v posledních deseti letech?
- Odpověď: To není pravda, globální oteplování je nebezpečné. Tání ledovců nás ohrožuje a může způsobit zatopení Evropy. Musíme proti tomu bojovat.

- Mnou položená podotázka: Jaká je tedy ideální teplota? Teplota, kterou máme dnes? Včerejší teplota?

S úsměvem jsme ukončili konverzaci a já poděkoval za možnost klást otázky.
Následně jsme si potřásli rukou a já šel ochutnat místní speciality.

otazka č.4 :lol:

Uživatelský avatar
Tauri
Příspěvky: 201
Registrován: 16 úno 2010 12:32
Bydliště: Východní čechy

Re: ILUMINATI

Příspěvek od Tauri » 05 kvě 2010 00:11


Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: ILUMINATI

Příspěvek od slurm » 03 srp 2010 09:01

Iluminátské systémy kontroly vědomí jsou deaktivovány: nadcházející kosmický tón / slovo prý změní fyzickou realitu

24. července 2010

Před několika dny jsem se probudil asi kolem 10 ráno, s počátečním „bzučením“ přicházející komunikace. To se nějakou dobu nestalo. Šel jsem ke svému počítači a začal psát, a nevěděl jsem, kde se ta slova ve mně berou. Ve skutečnosti se týkají jisté hluboce ezoterické práce, kterou se naše malá skupina zabývala několik měsíců, a kde jsme teprve minulý týden začali s naší poslední iniciativou (viz konec tohoto článku). Vypadá to skoro jako oznámení, fascinující svoji časovou blízkostí a obsahem. Vše, co nyní musíme udělat, je manifestovat ji! Čtěte dále, abyste věděli, co myslím… Xavier Hermes

-----------------------------------------------------
Existuje nadcházející událost, která začíná a končí novým kosmickým zvukem, který bude rezonovat v našem místním vesmíru. Bible se o tom zmiňuje jako o „slovu“, a to udává tón celé naší manifestované fyzické realitě. Tento zvuk je také klíčem, který umožňuje, aby bylo mnoho struktur řídících přírodu, které byly dlouho uzamčeny, odemknuto a dáno stranou. Souvisí to s „hudbou sfér“, což je obecně chápáno jako znak frekvence různých planetárních těles, která vytváří svého druhu hudební stupnici. Tento kosmický zvuk je klíčovou notou stupnice, kterou sféry představují. Stupnice také souvisí s rozšířením vědomí. Různé úrovně vědomí jsou uspořádány podle ní a touto stupnicí aktivovány. Nový zvuk nahradí zvuk nižší frekvence, a tím posune celou stupnici výše. Aktivací nové struktury vědomí vyvolá a umožní návrat k plnému vědomé celého lidstva.

Zde na Zemi je skutečně v blízké budoucnosti očekávána události, která bude mít náhlý a velmi prospěšný změnový účinek. Mnohé a různé zdroje ji předpovídají a používají všemožné slovní zásoby. Je to událost jediného okamžiku, která bude dosti jiná ve svých důsledcích, než denní stupňující se efekty evolučních tlaků, které na nás nyní působí – nicméně ty mohou značně eskalovat a mohou aktivovat všemožné změny. Tento „klíčový zvuk“ bude náhlou událostí, a jak říká bible, „okamžik“.

Opony budou strženy; staré na energii založené systémy kontroly lidstva konečně zkolabují; systém, který lidstvo zadržuje – s veškerým svým včleněným programováním oddělení a ohlupování – již nebude účinný. Dlouhá bitva o duše lidstva bude vyhrána a začneme „mít zpět naše skutečná já“.

Velký posun, který byl zadržován a zadržován a zadržován, aby vytvořil svůj potenciál, se po příchodu tohoto kosmického zvuku odehraje, a v okamžiku se vše změní, budou uvolněny obrovské potenciály. Země a její planetární prostředí již nikdy nebude stejné. Ani vesmír již nebude stejný, protože Země představuje spodní příčku žebříku vědomí pro plně vnímající bytosti, a skutečně je nejhustším a nejvíce vyzývajícím prostředím, které bytosti jako my vytvořily pro lidský plán, který existuje v celém vesmíru, aby vůbec přežil. Každá další úroveň vědomí je „vrstvena“ nad zemským základním vědomím, podél stupnice, o které mluvíme. Pokud (jak se nyní stane) je základní úrovni umožněno dramaticky vzrůst, pak všechny ostatní úrovně učiní totéž. Celá stupnice se posune nahoru, bude nastaven nový tón, a ten ovlivní každý aspekt fyzična.

Tato událost nesouvisí s r. 2012. Ačkoliv by se mohl odehrát po r. 2012, v podstatě je bezprostřední. Lidstvo samotné je velkou součástí toho, co to spustí – a lidstvo, kalibrované svým hromadným vědomím, je nyní více než připraveno se posunout, učinit skok. Požadovaná kritická míra již byla dosažena.

Tento skok je značně velký. David Icke komentuje, že nás to vezme z dané energie, která je pro nás nejnižší ze všech přežitelných úrovní, na nejvyšší frekvenci, kterou bytosti jako my stále ve fyzickém těle, mohou obývat. Dříve došlo na různých místech k mnoha vzestupům, ale velikost pravděpodobného skoku je důvodem, proč je tento vzestup jedinečný. Naše frekvence byly, v době vrcholu Atlantidy, značně výše, než dnes. Pád byl z velké části zorganizován vnějšími silami /ačkoliv lidstvo nebylo na tom, co se stalo, zcela bez viny), a značně přispěl k tomu, co jsme se na následující cestě naučili.

Kvůli tomuto hrubému vnějšímu zásahu nám bylo uděleno svolení skočit zpět tam, kde jsme byli… nebo mnohem výše (což je nanejvýš pravděpodobné). V posledních několika letech již hromadné vědomí na naší planetě značně poskočilo vpřed, přesto musí jít mnohem dále, a velmi brzy, a tón, který splyne s naším fyzickým vesmírem, to umožní.

Jedním z mocných prvků, který držel lidstvo zpět, je systém, který myšlenková forma některých nazvala „iluminátská agenda“ a který v podstatě vytváří negativní programování, které na nás bylo neustále vysíláno. Nemůžeme to prostě ignorovat, protože více než polovina lidstva byla vybavena (proti naší kolektivní vůli) symbiotickou energetickou strukturou, která funguje jako čidlo, umístěné hluboko v zátylku, které zajišťuje, že „neustále posloucháme“. Je to svého druhu živý a množící se implantát, který je předáván z generace na generaci, ačkoliv se tím jeho stav zhoršuje, až nakonec potřebuje nahradit. Jsou to ti z nás, kteří jsou nyní vzdálenými potomky křížení mezi člověkem a Annunaki, kteří jsou obzvláště náchylní na tento implantát (a toto křížení také znamená, že více než polovina z nás zde jsou hybridní lidé). Vysílání programování účinně „provádí zásahy“ prostřednictvím naší inteligence, mimo jiné, a přehlušuje srdce v otázkách našeho usuzování a chápání.

Vložení a posilování negativního programování iluminátské agendy je to, co nás drží v rozdělení do „kmenových a kulturních“ skupin; způsobuje to, že bojujeme; je zdrojem mnoha nepřirozených nízkofrekvenčních myšlenek a činů, které způsobují, že to, čím skutečně jsme (přirozeně inkarnovanými bytostmi na mnohem vyšší frekvenci), se zakryto a přetlačeno vnuceným programováním nízké úrovně. Celý programový systém je určen k tomu, aby nás dostal dolů a udržel dole.

Druhým faktorem je skoncovat s vnucenými systémy kontroly. Před pár měsíci jsem zveřejnil článek nazvaný „odhazování esa“. Je o tom, jak ilumináti vkládají všemožné zprávy a sociální/náboženská tabu, aby zajistili, že my, sluhové, nezačneme používat naši magii – protože ilumináti jsou velmi náchylní/zranitelní, pokud bychom to udělali. Takže se toho chopila skupina lidí a zjistila, že naše magie (která pochází z vyšší frekvence, než iluminátská, a odstřelí je) musí být plně vyvolána ve službě celku. Tento článek uveřejním znovu jako přílohu tohoto.

V důsledku tohoto rozhodnutí vyvolat naši magii ve službě celku mocná skupina určila zvláštním způsobem sestavený tým inteligentních entit, pracujících pro světlo – a ten rychle rozmontovává celý vysílací a kontrolní systém iluminátské agendy. Skupina lidí, používající technologii, kterou ilumináti používají pro negativní kontrolu, ji upravila, aby vytvořila tyto mocné entity zcela oddané ochraně vynořujícího se světla a procesu vzestupu. Jsou to skutečné buldozery s tváří energetické opozice, a jsou ještě více posilováni energiemi, které jsou používány proti nim, a které absorbují a používají pro své vlastní operace.

Během příštích měsíců iluminátský vysílací kontrolní systém prostě přestane existovat, kdy bylo mnoho jejich vysílacích bodů (jak na, tak mimo planetu) jak fyzické, tak energetické struktury zničeno. Protože si to ověřuji proutkařením, dokončení tohoto programu je na 85%. Čidla v mnohých z nás byla upravena, aby nám umožnila vnímat naše skutečné kvality vyššího srdce (vysílání božské úrovně, od kterého jsme byli z velké části odstřiženi), a ty opět zaplní prostor, který zabíral kontrolní program nízké úrovně, něčím mnohem vznešenějším; mnohem vhodnějším ve vztahu k tomu, kým opravdu jsme. Existuje šest srdečních kvalit, na které poprvé upoutali naši pozornost wingmakers.

Těmito šesti kvalitami (pro těch pár z vás, kteří s nimi ještě seznámeni nejsou) je:

Porozumění: vykazovat vděčnost jako pozitivní emoci nebo přístup v uznání potenciálu růstu duše všech aspektů světa kolem nás a ve výzvách, kterým čelíme

Soucit: být si hluboce vědom a sympatizovat s utrpením jiného, lidská kvalita pochopení utrpení jiných a chtění něco s tím udělat

Odpuštění: proces odložení nelibosti, rozhořčení nebo vzteku jako důsledek vnímané útoku, rozdílnosti nebo chyby, nebo přestat požadovat potrestání nebo náhradu

Pokora: kvalita být skromný, uctivý, dokonce slušně submisivní, a nikdy nebýt arogantní, pohrdavý nebo hrubý

Pochopení: vykazování pochopení situace nebo přístupu, zatímco rozlišovat a být empatický vůči ostatním

Odvaha: síla mysli ve vztahu k nebezpečí; tato kvalita člověku umožňuje postavit se nebezpečí pevně; osobní statečnost, odvaha, obratnost, neohroženost

Skutečná slova pro každou z těchto kvalit mají svoji vlastní frekvenci, něco jako „hudební“ stupnici zmíněnou výše, a obzvláště když se pronáší nahlas a s jasným záměrem. Byla z velké části v nesouzvuku se starými a dlouho provozovanými programy iluminátské agendy, ale budou v naprosté harmonii s tím, co bude uvolněno novým tónem. Každá z těchto kvalit je součástí kosmické stupnice zmíněné na začátku tohoto článku. Čin znovu nastolit tyto vyšší kvality prostřednictvím entit navržených pro úkol byl vědomě podniknut lidskými bytostmi, a sílu čerpá z našeho kolektivního vědomí. Kosmické odemčení, zvuk, který brzy dorazí, tento čin podporuje a posiluje. Mám silný pocit, že se lidstvo posune zpět k tomu, kým opravdu jsme, a nelze to opravdu zastavit.

A děje se to před námi právě nyní.

Xavier Hermes

Zdroj translation OSUD.cz 2010

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: ILUMINATI

Příspěvek od Ondřej » 03 srp 2010 16:18

Mě by slurme zajímalo, zda jen chceš tahat články z netu nebu taky někdy napíš něco o orgonitu, o čemž tohle forum je...

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: ILUMINATI

Příspěvek od Galliano » 03 srp 2010 20:06

Někoho to třeba může zajímat o přestávce mezi výrobou orgonitů....
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: ILUMINATI

Příspěvek od pepr » 03 srp 2010 22:06

Já bych slurma taky moc nebil. Všechno souvisí se vším, některé věci s jinými souvisejí více... A každý vnímá skutečnost jinak. ;)

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: ILUMINATI

Příspěvek od hajcman » 23 srp 2012 17:35

http://andrewgough.co.uk/forum/viewtopi ... &start=600

zajímavé vlákno o symbolech, souvislostech, různé návaznosti a spojování symbolů a událostí

Obrázek
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí


Lesíček
Příspěvky: 9
Registrován: 01 bře 2012 18:40

Re: ILUMINATI

Příspěvek od Lesíček » 08 zář 2012 12:12

Existují lidé, kteří mají velmi velkou moc, tak to bylo je a bude. Ovšem nemyslím si, že by se museli aktivně podílet na ovládnutí lidstva. Svět spěje k NWO sám a vypadá to, že i přirozeně. Začali jsme v tlupách, pak přišly národy, dneska tu máme státy, světadíly a nakonec se sdružíme v jednom velkým superstátě. Řekl bych, že v našem případě je to docela přírozený vývoj.

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: ILUMINATI

Příspěvek od juhele2009 » 09 zář 2012 06:26

:roll: Lesíček
Tvůj postřeh je mylný. docela přírozený vývoj Ani bych neřekl, mrkni sem https://www.youtube.com/watch?v=fOgH9gK ... re=related Já bych ho nevolil. Ale dle tvojí logiky je soused odnaproti, třeba Lakatoš Dežo, lepším "správcem" majetku tvojí rodiny, takže od zítra se pojede podle jeho not. :) To je blbý, co. Je to přirozený, nebo ne? :arrow: Přeci je lepší, když si řídíme svoje věci tady (a nikdo nám do toho nekecá), než odněkad z kosmu? Třeba tě tohle http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/N ... ove-242180 trkne, že vzniká Superstát není nic přirozeného. :roll:

Lesíček
Příspěvky: 9
Registrován: 01 bře 2012 18:40

Re: ILUMINATI

Příspěvek od Lesíček » 09 zář 2012 09:38

Neřekl jsem, že je lepší, ale v reálu klidně lepší být může ;)
A vůbec, já nijak nehodnotil NWO, jen jsem psal, že lidstvo k němu spěje samo a nic nedělá pro to, aby tomu tak nebylo (až na pár jedinců, jenže ti toho moc nezmůžou, pokud se nezačnou snažit ještě víc :) )
Musíš uznat, že lidé celkově jsou čím dál víc línější něco dělat a jsou radši, když to za ně všechno udělá někdo jinej.. každej chce mít dneska co nejméně zodpovědnosti a přesně tenhle přístup nahrává NWO :) Za chvíli to tu vzdaj i naše vlády, lidi se přestávaj zajímat o politiku, jsou na vlády naštvaný.. logicky pak vládu bude muset převzít někdo "větší".

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: ILUMINATI

Příspěvek od sysel » 09 zář 2012 11:24

Lesíček píše:Neřekl jsem, že je lepší, ale v reálu klidně lepší být může ;)
A vůbec, já nijak nehodnotil NWO, jen jsem psal, že lidstvo k němu spěje samo a nic nedělá pro to, aby tomu tak nebylo (až na pár jedinců, jenže ti toho moc nezmůžou, pokud se nezačnou snažit ještě víc :) )
Musíš uznat, že lidé celkově jsou čím dál víc línější něco dělat a jsou radši, když to za ně všechno udělá někdo jinej.. každej chce mít dneska co nejméně zodpovědnosti a přesně tenhle přístup nahrává NWO :) Za chvíli to tu vzdaj i naše vlády, lidi se přestávaj zajímat o politiku, jsou na vlády naštvaný.. logicky pak vládu bude muset převzít někdo "větší".
(až na pár jedinců, jenže ti toho moc nezmůžou, pokud se nezačnou snažit ještě víc :) )
Já vidím, že se začíná zajímat posledni dobou stale vice lidí, ale zatím mají problém se zařadit.
Musíš uznat, že lidé celkově jsou čím dál víc línější něco dělat a jsou radši, když to za ně všechno udělá někdo jinej.. každej chce mít dneska co nejméně zodpovědnosti a přesně tenhle přístup nahrává NWO :)
Toto bude fungovat do doby, když bude jeste kde brát, ale když si vetšina kecne na pr...., tak potom se zacnou dit veci.Naše vlády jsou zakladnim stavebním prvkem toho "vetsiho"
Už je na čase používat vlastní mozek, proč si mame stale nechat říkat, co je pro nas dobré, snad to vime sami a nakonec zjistime že je to neco jineho.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: ILUMINATI

Příspěvek od pepr » 09 zář 2012 12:14

Lesíček píše:Neřekl jsem, že [NWO] je lepší, ale v reálu klidně lepší být může ... lidstvo k němu spěje samo a nic nedělá pro to, aby tomu tak nebylo ... lidé celkově jsou čím dál víc línější něco dělat ... každej chce mít dneska co nejméně zodpovědnosti ... lidi se přestávaj zajímat o politiku, jsou na vlády naštvaný ... logicky pak vládu bude muset převzít někdo "větší".
Začnu od konce. Lidé jsou naštvaní na vládu, protože neřeší jejich lidské problémy. Logicky to tedy povede spíše k tomu, že se o své lokální věci začnou starat sami a úkoly vlády bude tedy přebírat naopak někdo "menší". Extrémním případem je rodina. Její členové se postarají o sebe i v době vládní krize. Životaschopné systémy musí být obecně decentralizované, aby výpadek v jednom místě mohl být nahrazen z jiných míst.

Lidi se nepřestávají zajímat o politiku, ale vidí, že naši politici nedělají, co se od nich čeká. Lidi se tedy začínají zajímat o to, jak to změnit (tedy někteří).

Není pravda, že každý chce mít dnes co nejméně odpovědnosti a že jsou línější. Možná jsou spíš unavenější, bez energie, bez nadšení, protože každá jejich snaha nikam nevede. Je tedy nutné hledat příčiny toho, proč tomu tak je.

Lidstvo k NWO nespěje samo, ale bylo k němu cíleně manipulováno. Cílem NWO byla co největší centralizace právě kvůli tomu, aby byla většina lidí různými negativními důsledky vyhlazena.

Odpovědět