USA-třetí říse 21 století

Co bychom neměli přehlédnout...
Odpovědět
Uživatelský avatar
slurm
Příspěvky: 461
Registrován: 31 kvě 2009 04:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

USA-třetí říse 21 století

Příspěvek od slurm » 18 srp 2009 08:12

Doznání na smrtelné posteli - aneb historie úplně jinak (8/8 Nacisté se rozhodli značně před rokem 1945 prohrát válku a tajně převzít Spojené státy, to se jim zdá se povedlo)

poslední díl najdete zde

GHSII/GHWB (opět)

Značně před koncem druhé světové války admirál Willhelm Canaris, šéf Abwehru (obranné rozvědky) se rozhodl udělat plány na přeskupení. Bylo rozhodnuto, že Německo má „prohrát“ válku, a organizace byla nucena přesunout se do „podzemí“. Jejich dalekosáhlým plánem, popsaným v „Madridském oběžníku“, dokumentu objeveném po válce, bylo tajně infiltrovat Spojené státy a nakonec zemi převzít, a tím tak ustavit „1000 letou Říši“ – bez vypálení jediné rány.

Abwehr se od té doby stal „Deutsche Verteidigungs Dients (Německá obranná služba (DVD)“. Mottem této služby je: „Für uns, ist der Krieg niemals vorbei (pro nás válka nikdy nekončí)“.

Svědectví Skorzenyho o „zfalšovaných rodných listech“, předčasném narukování do námořnictva (usnadněné jeho otcem) a opuštění GHSII/GHWB jeho dvou členů posádky, když jejich poškozené letadlo námořnictva bylo schopné přistání, byla hrůzostrašná odhalení popisující temnější stránku „nejmladšího pilota“ námořnictva.

Biografické záznamy jeho „hrdinství“ jsou, opět, zamýšleny pro to, aby ho vyobrazily jako „válečného hrdinu“, pro případ, že bychom zapomněli hrdinství jeho otce PSB – alias GHSI.

Skorzeny a GHSII/GHWB, prostřednictvím ODESSA a operace Paperclip, vytvořili CIA tím, že pomohli asi 50,000 německým špionům ilegálně vstoupit do země, mnozí přes Argentinu. Canaris, jak bylo uvedeno, byl „pověšen za koule“ za svoji roli v komplotu atentátu na Hitlera 20. července 1944. Tento příběh byl trik, a Canaris přesídlil do Oklahomy pod krycím jménem Samuel Randall Pittman. Pittman, vydávající se za profesora práva, našel útočiště, kde učil právo na Oklahoma Baptist University. Jeho dům mu byl poskytnut zrádci z řad americké výzvědné komunity. Pittmanova adresa byla: 426 West Midland Street, Shawnee, Oklahoma, několik bloků od univerzity. Nebyla žádná náhoda, že na Murrah Federal Building v Oklahoma City byl proveden bombový útok, ve snaze zničit inkriminující záznamy DVD, spolu s dokumenty vztahujícími se k Agent Orange, který byl používán pro defoliaci džungle ve Vietnamu.

GHSII/GHWB, mistr v inscenování mezinárodních politických pučů, byl odpovědný za organizování a výcvik CIA krytých střelců, guerill a pašeráků drog. GHSII/GHWB byl také zapleten do invaze v Zátoce sviní, která předcházela zavraždění Kennedyho. Jeho Zapata Oil Company byla používána CIA jako prostředek financování a organizování politických atentátů, obchodů se zbraněmi a praní peněz.

Některé výzvědné agentury mají podezření, že „DVD“ mohl být akronymem pro Deutsche Versicherungs Dients (Německou pojišťovací agenturu). Bezh ohledu na to, DVD, se sídlem v Dachau, je mezinárodním pokračováním nacistické rozvědky. (53)

Podle výzvědných zdrojů Canaris v r. 1976 onemocněl. V té době byl Henry Kissinger dosazen jako „úřadující“ vůdce DVD. Kissinger byl nastálo nahrazen GHSII/GHWB v r. 1978.

Spolehlivé zdroje v rozvědce uvedly, že GHSII/GHWB má německý pas a německé občanství. Britské výzvědné satelity vyfotografovaly Scherfa (alias George H. W. Bushe) při návštěvě setkání DVD v Dachau v Mnichově, v Německu.

GHSII/GHWB, k jeho zděšení, se také objevil na fotografii pořízené u Texas School Book Repository v Dallasu v Texasu, 22. listopadu 1963, po zavraždění prezidenta Joha F. Kennedyho. Přes jeho připuštěnou „nemožnost vybavit si, kde se nacházel“ tohoto osudového dne, byl (jako agent CIA) následující den vyslechnut ředitelem FBI J. Edgarem Hooverem. (54)

V r. 1993 se vynořil málo známý dokument, který popisoval nejen jeho výslech, ale zapletení GHSII/GHWB se CIA již nejméně v r. 1960 (vzpomeňte si na Skorzenyho výrok v r. 1999, že spoluzakládal CIA s „Georgem H. W. Bushem“ na konci druhé světové války). Je neuvěřitelné, že další „George Bush“, který pracoval u CIA, způsobil „zmatek“, takže GHSII/GHWB unikl podezření z účasti na atentátu.

Opět, když se věc zavraždění JFK znovu vynořila na Nixonově páskách Watergate z r. 1974, byla tam nahrána diskuse zmiňující se o „fotografiích“, které by do toho zapletly CIA a GHSII/GHWB.

GHSII/GHWB, který pracoval na Nixonově volební kampani, také telefonoval do kanceláře FBI v Houstonu, po atentátu, a pokoušel se falešně obvinit Jamese Parrotta, „možná studenta univerzity v Houstonu“ tím, že uvedl, že „jeden James Parrott mluvil o zabití prezidenta, až přijede do Houstonu“.

GHSII/GHWB pak předal FBI jména dvou zaměstnanců sídla Republikánské strany v okrese Harris, „paní Farley“ a „Arlene Smith“, jako dvou zdrojů „dalších informací ohledně identity Parrotta“. (55)

Zde máme tři jedince s informacemi ohledně potenciálního atentátu na JFK, kteří věděli o tomto „faktu“ týdny před atentátem – a FBI nebyla informována dříve, než několik hodin po události?

Z této perspektivy, neschopnost GHSII/GHWB si vybavit, kde byl dne, kdy byl JFK zavražděn, není uvěřitelná (nepamatuje si snad každý, kde byl dne, kdy byl zavražděn JFK?)

GHSII/GHWB zjevně Parrottovi o něco později odpustil, když Parrott pracoval na prezidentské kampani GHSII/GHWB, kde kandidoval proti Billu Clintonovi v r. 1992. Dokument FBI mluví sám za sebe, stejně jako fotografie pořízená před budovou knižního skladu.

Podobně jako stažení obvinění „podle zákona o obchodování s nepřítelem“ vznesených proti GHSI/PSB v r. 1942, je i toto další příklad federálního „vyšetřování“ týkajícího se člena klanu „Scherfů“, které má vyvolat dojem, že si agentura „dělá své domácí úkoly“.

Tato fakta také podporují tvrzení, že jak FBI, tak CIA jsou kontrolovány entitami schopnými „odstranit“ kohokoliv – včetně úřadujícího prezidenta za denního světla před tisíci očitými svědky – který nehraje podle „rámcového plánu“. Prezident Kennedy oznámil svůj záměr zrušit Federální rezervy, rozpustit CIA a rozdrtit organizovaný zločin; prezident Kennedy byl obrovskou hrozbou pro rámcový plán.

Před raketovým vzestupem GHSII/GHWB v politice lze předpokládat, že dohlížel na operace pašování drog z Dálného Východu. Řada svědectví vojáků, vojenských poradců a důstojníku rozvědky ho umísťují do těsné blízkosti tajných operací, sloužících pro získávání peněz na atentáty, svržení zahraničních vlád a financování tajných programů černých operací.

GHSII/GHWB, stále používající své krycí jméno „Bush“, kandidoval na veřejný úřad v Texasu, získal křeslo ve Sněmovně reprezentantů v letech 1967-1971.

Necelé dva měsíce po rezignaci prezidenta Richarda Nixona byl GHSII/GHWB, tehdejší předseda Republikánského národního výboru (RNC), rychle uklizen před veřejným prověřením a byl jmenován šéfem Úřadu styčného důstojníka v Pekingu v Číně, na post, který zastával do výročí dne Pearl Harbor v r. 1975. Pak byl povýšen na ředitele CIA, agentury, pro kterou GHSII/GHWB tvrdí, „že nikdy nepracoval“.

GHSII/GHWB byl ředitelem CIA od 30. ledna 1976 do 20. ledna 1977, čili celkem 355 dní. Ne nepodobně jeho štaci v Asii během vietnamské války, i jeho přítomnost v Číně pravděpodobně znamenala zapojení do pašování drog, a měla jen máloco společného s diplomatickými vztahy, mimo výplat drogových zisků, atentátů a praní peněz. Jeho návrat do USA byl odměněn postem předsedy představenstva ve First International Bank of Houston, pravděpodobné místo určení nezákonných asijských zisků.

V r. 1981 se GHSII/GHWB stal vice-prezidentem za prezidenta Ronalda Reagana a věděl o obrovských prostředcích získaných Ameritrust Groupe Inc. velvyslance Leo Emila Wanty, pod vedením prezidenta Reagana, během finanční imploze Sovětského svazu na konci 80. let. GHSII/GHWB se pak stal 41. prezidentem v r. 1989. Během svého prezidentování, prezident Scherf…ech, uh…(alias) prezident George H. W. Bush odcestoval do Hong Kongu, dožadoval se bilionů dolarů od Wanty a jeho čínského partnera Howe Kwong-Kok. (56)

Howe zemřel na otravu o 10 dní později, v důsledku svého odmítnutí vrátit peníze (nahromaděné podle prezidentského dekretu 12333), které byly určeny, aby se vrátily americkému ministerstvu financí. Dnes, v r. 2007, je těchto 4,5 bilionů dolarů vázaných fondů používáno jako finanční ping-pongový míček při praní peněz, pyramidových hrách, derivátech, trustech, penzijních fondech a zahraničních účtech u Bank of America, Wachovia Bank, First Union Bank, bank v Německu, Španělsku, Holandsku, anglii, Grenadě, severním Vietnamu, Indii, ze strany amerického ministra financí Henry M. Paulsona, ministra Bezpečnosti Otčiny Michalea Chertoffa, řady členů kabinetu, bývalého prezidenta Billa Clintona, senátorky Hillary Clinton, vice-prezidenta Diska Cheney a prezidenta George W. Bushe, kteří se střídají u vesla.

Závěr

Na základě „doznání na smrtelné posteli“ Hitlerova tělesného strážce a mistrovského špiona/atentátníka Otto Skorzenyho nám bylo poskytnuto vodítko, že George Herbert Walker Bush a jeho otec Prescott Sheldon Bush nebyli těmi, za které se vydávali. Sledováním vodítka najdeme další stopy, které začínají podporovat tvrzení Skorzenyho: Že PSB je skutečně GHSI a GHWB je skutečně GHSII.

Výsledkem této výzkumné kampaně spojování bodů je, že „rámcový plán“ na ovládnutí světa byl odhalen nadevší rozumnou pochybnost. Nyní lze zkoumat a napsat mnohem více, protože plánovači rámcového plánu již nejsou schopni se nadále skrývat ve fiktivních sférách svých propagovaných historických knih a rodinných biografiích.

Kdy budou ti, kteří „přísahali dodržovat zákon“, tak činit? Kdy konečně naši tak zvaní američtí patrioti najdou páteř a postaví se realitě a budou požadovat konec této šílenosti?

Ať již si to uvědomujeme, či nikoliv, svět se dívá, Ameriko. To, co se rozhodneme udělat s těmito záležitostmi, neurčí pouze náš osud, ale osud zbytku světa. Máme být vedeni, jako ovce, na porážku? Nebo se konečně probereme, naštveme se a řekneme: „Dost je dost!“Odkazy, část 2:

18) http://en.wikipedia.org/wiki/St._George ... l,_Newport

19) "George Bush: The Unauthorized Biography," Webster Tarpley, Anton Chaitkin

20) U.S. Fed. Decennial Census, 1920 OH, Franklin Cty., vol. 47, ED 7, list 27, l. 7

21) U.S. Fed. Decennial Census, 1920 MO, St. Louis, vol. 119, ED 499, list 11, l. 31

22) U.S. Fed. Dec. Census, 1930 CT, Fairfield Cty., Greenwich, ED 134, list 4A, l. 21

23) http://sdrc.lib.uiowa.edu/traveling-culture/essay.htm, Box 252 and Box 253

24) http://www.namebase.org/sources/EA.html

25) http://scherf.com/club.htm

26) AJHR, Wellington, NZ / NZ Maritime Museum, 1913-31. března 1914

27) http://ellisisland.org/, George Scherf, passenger record / manifest

28) http://ellisisland.org/, Emma Sigler, passenger record / manifest

29) http://familysearch.org/, British Census, 1881, Thomas Walker / Catharine Walker

30) http://familysearch.org/, British Census, 1881, Thomas Walker / Catherine McLelland

31) http://en.wikipedia.org/wiki/George_E._Walker

32) http://familysearch.org/, British Census, 1881, George E. Walker / David Walker

33) U.S. Fed. Decennial Census, 1900 MO, St. Louis, sv. 98, ED 327, list 9, l. 62

34) U.S. Fed. Decennial Census, 1910 MO, St. Louis, sv. 116, ED 393, list 1, l. 1

35) U.S. Fed. Decennial Census, 1920 MO, St. Louis, sv. 119, ED 499, list 8, l. 88

36) U.S. Fed Decennial Census, 1930 NY, Nassau Co., ED 153, list 8A, l. 39 / 8B

37) http://en.wikipedia.org/wiki/David_Davis_Walker

38) http://familysearch.org/, David Davis Walker, Family Record

39) http://en.wikipedia.org/wiki/George_Herbert_Walker

40) U.S. Treasury Dept., Office of the Lighthouse Board, 11. května 1899, F. J. Higginson

41) “The Future of the Wireless Art," W. W. Massie & C. R. Underhill (str. 67-71), 1908

42) "The True Wireless," Nikola Tesla, Electrical Experimenter, květen, 1919

43) “To Test Tesla’s System,” Brooklyn Eagle, září 1899

44) http://en.wikipedia.org/wiki/Society_of_Jesus

45) "The Idaho Observer," 19. dubna 2007, str. 11

46) "The Idaho Observer," 19. dubna 2007, str. 11

47) U.S. Fed Decennial Census, 1930 CT, Greenwich, ED 134, list 4A, l. 21

48) http://en.wikipedia.org/wiki/William_H.T._Bush

49) http://en.wikipedia.org/wiki/Hotchkiss_School

50) “George Bush: The Life of a Lone Star Yankee,” Herbert S. Parmet, 1997

51) “George Bush: The Life of a Lone Star Yankee,” Herbert S. Parmet, 1997

52) "The Ohio Historical Society," svazek 91, Hoover Vignette, str. 79

53) http://www.worldreports.org/, Christopher Story FRSA, News Archives

54) http://tomflocco.com/fs/FbiMemoPhotoLinkBushJfk.htm

55) http://demopedia.democraticunderground.com/index.php/ George_H.W._Bush_JFK_assassination_letter#The_document

56) "International Currency Review," svazek 31, čísla 3 a 4, http://www.worldreports.org, Christopher Story FRSA, News Archives

Uživatelský avatar
Richelieu
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2009 14:29
Kontaktovat uživatele:

4 říse

Příspěvek od Richelieu » 26 srp 2009 17:08

Pokud to dobre chapu je to 4 rise to co se deje od 50 let az do dneska.

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: USA-třetí říse 21 století

Příspěvek od Galliano » 02 zář 2009 20:57

Muž, který skutečně vládne světu:

http://www.jewishjournal.com/images/pho ... pa_250.jpg
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: USA-třetí říse 21 století

Příspěvek od Saila » 02 zář 2009 22:05

fuj se mi malem zastavilo srdce..... kdyz se mi otevrel ten obrazek a vybaflo ne me tohle...
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: USA-třetí říse 21 století

Příspěvek od Michael » 02 zář 2009 22:14

Galliano píše:Muž, který skutečně vládne světu:

http://www.jewishjournal.com/images/pho ... pa_250.jpg
Obrázek

už asi nevládne pár let :?

June 21, 2007 Baron Rothschild, banking dynasty patriarch, dies at 98

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: USA-třetí říse 21 století

Příspěvek od Aerosmith » 02 zář 2009 22:35

No, nebožtík Kennedy a jeho klan má taky co říci do nových pořádků... :twisted:

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: USA-třetí říse 21 století

Příspěvek od Galliano » 03 zář 2009 20:40

yaiks... sorry špatnej odkaz...
ten původní jsem už nenašel tak tady
http://images.google.cz/imgres?imgurl=h ... N%26um%3D1
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: USA-třetí říse 21 století

Příspěvek od Galliano » 03 zář 2009 20:42

Aerosmith píše:No, nebožtík Kennedy a jeho klan má taky co říci do nových pořádků... :twisted:
myslíš? já měl kennedyovce za fér chlapíky, ale spíš ty, kdeří se nedožili padesátky... Hm, možná "když budeš hrát naši hru, tak budeš žít"...
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
Richelieu
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2009 14:29
Kontaktovat uživatele:

Bilderberg a resurection

Příspěvek od Richelieu » 13 zář 2009 09:57

Jeden dalsi ze skupiny Bilderberg.

Otazkou zustava a to co ted reknu se muze nekterym zdat pritazene za vlasi ale musim to rict protoze o tom stale premyslim.
Je to takova uvaha!
Divame se na zivot jako na linii na jejimz konci je nevyhnutelne smrt.
,,Ale,,
Co kdyz to nejvetsi tajemstvi ktere pred nami strezi je ze zadna smrt neexistuje a vzlast prone uz vubec ne.
Co tim chce basnik rict, tak to bude trochu asidne ale pokusim se o to.

Kdo z vas cetl knihu od ,,Lobsanga Rampi - Lekar z Lhasi,,!
Nekde v te knize se popisuje jak byl Lobsang se svim ucitelem v jeskinich chodbach himalaje a tam byl sal plny hybernacnich komor ve kterych byli vyspela tela pripravena k pouziti.
Lobsang se pta sveho ucitele co to ma znamenat a on mu rika ze je pouzivaji ti jenz potrebuji neco udelat na svete.
Jen do toho tela vstoupi duse a po par dnech muze vykonavat svou cinnost, jinak k prevzeti dochazi okamzite a k plnemu osvojeni si tela trva 5 az 6 mesicu.
Takze pokud telo selze dusi se nic nestane jen ho jednoduse opusti a zanecha ho na miste.
Pokud by ho ulalili nebo mnelo nehodu nic se nedeje.

Tak a ted se dostavame k jadru pudla.
Co kdyz onen pan zemrel ale ne tak uplne. Treba si vzal jine telo pro neho jiz pripravene a po par mesicich bude pokracovat ve sve praci jako by se nic nestalo a my ostatni nebudeme vubec nic tusit.

Zda se vam to pritazene za vlasi, tak to by jste se meli radeji posadit a zacit nad tim premyslet protoze vsechno toto je jen technologie a jestlize je tato zkupina dnes jiz o 1000let pred zbytkem sveta tak tato technologie je take v jejich rukou.
Jedine tak lze vysvetlit proc jsou schopni planovat neco na tak velke casove obdobi jako jsou tisicileti.
Planovat novou risi a rozhodovat o tom jak to bude v daleke budoucnosti.

Jinak lobsang neni jedinej zdroj ktery vypravi o teto technologii dalsi si najdete na netu.

Na nasi planete existuji minimalne 3 velka mesta ktera jsou v jinem spektru ,,jsou nevyditelna,, a ukazi se jen obcas nebo je mohou vydet urcity jedinci. Jsou o tom dolozena svedectvi jedinci co je vydela a nebo v lepsim pripade tam dokonce osobne byli.

Zlate mesto nad saharou
Shambala Hilamlaje
A nejake mesto v amerce [jeho jmeno neznam]

Urcite jsou i jina jako evropa [uz ted nova udalost]
A jizni amerika
J treba to chpat ze jsou jako plovouci mesta, neco jako ,,Stargate Atlantis,,
A tato mesta obsahuji tuto technologii take.
Pro normalniho cloveka pochopit neco takove je nad jeho sily ale clovece div se je to jen technologie.
Kdyz tu technologii mate konate zazraky kdyz ji nemate hold koukate na TV.

PS: Omlouvam se cestinu
THX

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: USA-třetí říse 21 století

Příspěvek od Galliano » 14 zář 2009 21:45

Mno, takže co si myslím já. Smrt není, to je snad všem tady jasný, protože JÁ jako moje vědomí nemůžu nikdy zemřít. Přijdu o tělo,o zvířecí schránu z masa a kostí. Moje tělo nejsem já, já jsem vědomí. Změna ano, smrt ne. Nicméně je to (smrt) dobrý nástroj na ovládání mas. Když nebudeš poslouchat, co my kážeme, tak po smrti půjdeš do pekla. Nechceš jít do pekla? Zaplať odpustky a půjdeš do nebe. Nejdřív ale pozři krev kristovu a tělo kristovo. Všichni asi víte proč kanibalové pojídají své oběti. Aby převzali jejich sílu. maso na sílu, krev na životní energii... proč křesťané pojídají krev kristovu a tělo kristovo? není to tak trochu kanibalismus? no to jsem docela odbočil...zase jsem se rozohnil...

K tématu. Nemyslím, že by vědomí (duše, praenergie, jak chcete) mohlo rozhodovat o tom, do jakého těla vstoupí po fyzické smrti v našem světě. na tohle je každá duše příliš malej pán a podřizuje se vyššímu záměru. to je na dlouhý vyprávění ale, proto se vrátím znovu k tématu.
Teď mě napadá jak píšeš, pokud ona stínová vláda a nejvýše postavení jedinci ovládají mimozemské technologie... ne ne, tohle nezapadá, nikdo si nemůže sám vybrat tělo. Duše může komunikovat ze "záhrobí" to ano, prostřednictvím média, ale nové tělo si zvolit nemůže. teoreticky by se mohla i k někomu přivtělit ale to by nad tělem neměla úplnou vládu.
No a ještě něco jsem chtěl podotknout. Je ještě jedna teorie, kterou lze vysvětlit, proč jsou schopni osnovat svoje plány po tak dlouhý časový údobí. Illumináti, jsou skupina lidí, která vznikla v osmnáctým století a nějakým způsobem se dostala k informacím, které pro ostatní nebyly k dispozici (já osobně si myslím, že se dokázali spojit s jinou inteligentní rasou než lidskou. Získali od nich technologie o kterých se ostatním ani nezdálo. Proto se nazývají Illuminati (Osvícení). Odjakživa byli stínovou vládou, pohybovali se v pozadí trůnu, intrikovali a vázali na sebe mocné a bohaté lidi. Rockefeller, Rothschild, Sörös atd. jsou velice staré rodiny, které se "množí" jenom mezi sebou nejenom proto aby udrželi své bohatství ale i ono tajemství...
ono, těch informací je strašně moc a musel bych tu sedět a psát další den, abych to trochu přiblížil...

Pokud budete moct, sežeňte si cokoliv od Davida Ickeho... bude se vám to v nastávající době hodit...
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

strigon
Příspěvky: 44
Registrován: 02 črc 2009 11:49
Bydliště: severní Čechy

Re: USA-třetí říse 21 století

Příspěvek od strigon » 15 zář 2009 08:54

Richelieu: přitažené za vlasy to určitě není, rozhodně zajímavá myšlenka. Při čtení tvého příspěvku se mi samovolně vkradlo na mysl sousloví "život věčný", s oblibou užívaný náboženstvími, nemůže to být právě to? Nejlépe skrytá tajemství bývají ta, které máme přímo před očima...

Galliano: k tomuhle můžu doporučit Tibetskou knihu o životě a smrti, moc zajímavé čtení.

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: USA-třetí říse 21 století

Příspěvek od Galliano » 15 zář 2009 19:57

Život je věčný a stejně tak jsme všichni jedno.
Od toho se dá už odrazit, ne?
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
Richelieu
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2009 14:29
Kontaktovat uživatele:

Re: USA-třetí říse 21 století

Příspěvek od Richelieu » 16 zář 2009 12:04

A ted Vam reknu na co jsem nedavno prisel. Kdyz jsem to pochopil v hlave se my udelal vir a vsechno se semnou zatocilo, vedel jsem ze jsem neco nasel, neco duleziteho.

A ted od zacatku.
Musel jsem to poskladat z mnoha clanku a sposty dilcich informaci nez to nabralo ,,pro mne,, akceptovatelnou podobu.

Pamatujete si ten novy serial ,,Battle Star galactica,, kde zili na zemi lide a jednoho dne mala skupina nasla na obezne draze lod s technologii od pradavne rasi. A tato technologie umoznovala znovu vskriseni, byla to lod ,,resurection ship-lod znovuzrozeni,, viz predesli clanek.

Lobsang rampa tvrdil ze jednoho dne budeme mit telefon na volani do zahrobi. Predstavte si ze vam mobilni operator umozni volat do zahrobi. Umzela Vam babicka? Tak ji proste kazdy patek zavolate.
Take rikal ze na zemi jsou schovana tela k budoucimu pouziti. Nedavno psali ze USA zacala bombardovat himalaje.
V jinem clanku jsem nasel ze leteli 2 hodiny od zeme aby se dostali na misto kde se lide objevuji kdyz na zemi zemrou ,,posmrtne misto,,.
Vzpominate si na informace o umirani, jedna z hlavnich zkutecnosti je tunel na jehoz konci je svetlo. Je to pekne vydet ve filmu fontana http://www.imdb.com/title/tt0414993/ tento film je super.

Takze clovek zije, pak umre, prejde okamzite do astralu, rovina ,,spektrum,, hned vedle fizicke formy a az se uvolni a rozpadnou vedlejsi slozky tzn. mimo jine, dojde k oddeleni ega [touhy, vasne, lpeni, prichylnost... ktere nas spojuje se zemi a duse[vedomi] ktera odchazi do zahrobi.
Toto oddeleni je dulezity moment a popisoval ho napriklad Kvetoslav Minarik, jako stezejni a velice dulezite pro povzneseni jedince.
Takze nekdo zemrel a ted stoji pred onim tunelem, jenz se mu zjevyl ve chvili pokud nastal cas a ma vse vyrizeno, aby uz mohl odejit z teto roviny existence. Projde tunelem a na jeho konci ho ceka nejaky pruvodce. Ze zacatku ho treba nepoznava protoze kazdy je vetsinou zmateny ale pozdeji zjisti ze to je nekdo mu velice blizky, clen jeho rodiny, duchovni ucitel, pritel.
Je to svet kde se myslenka a podvedomi velice rychle uzkutecnuji, proto tam muze existovat cokoli co bytost tizi.
Nechci zabihat do podrobnosti protoze jsou toho plne knihy a urcite to vsichni uz znate.
A od tud se duse vraci zpet do nejakeho toho sveta, nemusi to byt nutne zem, muze to byt jakakoli forma nebo existence.

A tak jsem dosel k zaveru ze musi existovat velmi blizke misto, pravdepodobne jako nejaka obrovska lod letajici mesto, kde prijimaji duse ktere ukoncili inkarnaci v nejake forme.
Je treba si uvedomit ze hmota je jen hustota castic a ze kazda byt sebe pruhlednejsi a subtilnejsi hmota je zase jen hmota. Proto budhiste rikaji ze ,,cokoli je projevene je pomijive,, a je uplne jedno jestli to je pes, duch co starsi po stodole a nebo brahman nekde v nebi viz K.M. v jeho knihach.
Vypada to ze tunel je cervi dira, neco jako hyper prostorovy tunel, ktery vytvareji mimozemstane, ti co se o nas staraji pomoci technologie.
V jednom dokumentu psali ze nekde ve vesmiru byla valka a ti co se staraji o prichazejici duse je nestihali prijimat a postarat se o vsechny.

Pravdepodobne mesto ktere postavyli nad prahou muze uplne klidne byt jednou z techto ,,dobrych,, mist kde se staraji o tyto duchovni veci. Davalo by to smysl.
Mozna ze technika v nevyssi forme je duchovni nastroj pro pomoc nizsim formam k pozvednutom na vizsi uroven existence.

Dnes uz vim ze toto neni nejaky zahadny a tajemny system ale ze to vsechno ma realny technicky zaklad byt ta technologie presahuje vsechno co si clovek vubec umi predstavyt, nebot je miliony let pred namy.

Chapu ze tento nazor muze nekterima lidma dost otrast, ale i ja verim ze existuje jedna absolutni mysl [Buh] v jejis mysli se vse odehrava, to jedine my dava smysl.

Technologie musi slouzit pravde a vsem zijicim bytostem ku prospechu a ne nikdy jinak.
Nejsme ani prvni ani posledni civilizace ve vsech vesmirech, univerzech a dimenzich.

Nase budoucnost je Star Trek

Uživatelský avatar
Richelieu
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2009 14:29
Kontaktovat uživatele:

Re: USA-třetí říse 21 století

Příspěvek od Richelieu » 16 zář 2009 12:41

Jeste dodatek.

Jezis rekl:
Kralovstvy nebezke je bliz nes si myslite.
Kralovstvy nebezke mate na dosah ruky.

Urcite tim nemyslel v jine galaxii, znamenalo to ze neco prislo na zem nebo velmy blizko zeme.
Jezis to vydel a vedel o tom ale lide ne.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: USA-třetí říse 21 století

Příspěvek od Michael » 16 zář 2009 16:01

- nemůže ono místo být uvnitř Země?

Moje babka (90) jednou říkala, že v noci se ji zdálo?, že jde tunelem, na konci světlo a rozkvetlá voňavá louka a byl tam její otec co je snad 40 let po smrti a ona mu řekla, že ještě nejde a vrátila se. Nemyslím se, že by měla potřebu si to vymýšlet... :o
Naposledy upravil(a) Michael dne 17 zář 2009 07:43, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět